صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: گرایشهای پرکار و پردرامد صنایع

Junior Member golabi1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

پیش فرض پاسخ : گرایشهای پرکار و پردرامد صنایع

سلام خدمت همه مهندسان صنایعی عزیز
    من لیسانس صنایع گرایش تحلیل سیستم دارم.اما معدلم بده 14.5.تمایل داشتم از دانشگاه های کانادا یا اروپا جهت master فاند بگیرم که بنظرم شانسم بسیار ضعیفه.
    حالا میخوام دوباره کنکور ارشد بدم.بنظرتون صنایع یا مدیریت پروژه؟
    چون قصدم رفتنه برام کار و درامد خیلی اولویت داره و اینکه واسه phdبشه فاند گرفت
    اگه صنایع چه گرایشی؟در ضمن از آمار و کنترل کیفیت بشدت بیزارم
    خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید و از این دو دلی نجات بدید

Junior Member

دوستان الان تو دانشکده های مهندسی صنایع آمریکا و کانادا به شدت رو موضوع سلامت (healthcare) داره کار میشه و به نظر میرسه زمینه غالب این دانشکده ها در دهه آینده می باشد. توصیه میکنم اگه برنامه اپلای دارین حتما رو این حوزه هم کار کنید چون هم واسه پذیرش شانستون بهتر میشه (استاد بیتشری میتونید پیدا کنید) و هم فرصت های شغلی خوبی خواهد داشت.

سلام دوستان
    خواهش میکنم راهنماییم کنید دوستان
    من تیر ماه 92 در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشکده مدیریت شریف فارغ التحصیل شدم. بیشتر درسهای اقتصاد رو پاس کرم و پایان نامه م در مورد مدیریت دانش (غیر مرتبط) بوده و مقاله ای هم ندارم- معدل 16/6

لیسانسم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه کرمان و پروژه ام در مورد تحقیق در عملیات فازی بوده - معدل 16/8 - شاگرد اول کلاس هم بودم ورتبه برتر المپیاد بین المللی ریاضی رو هم در کارشناسی دارم
    به نظرتون برای دکتری رشته تحقیق در عملیات کاربردی کدوم دانشگاه های آمریکا میتونم بهتر پذیرش بگیرم
    از رهنماییتون ممنون میشم

Junior Member

سلام
    من مهندسی صنایع شاخه تحلیل سیستمها در دانشگاه غیرانتفاعی خوندم البته معدلم 15.40است. چهار سال سابقه کار در زمینه کنترل پروژه و ایزو دارم. ممنون می شوم بگید کدام دانشگاهها بهتر و در چه زمینه ای بهتر بورس می دهند؟

سلام لطفا بگید با موضوع پایان نامه healthcare بعد از اخذ دکترا وضعیت کار و اقامت در کانادا و آمریکا چگونه است؟ اروپا این موضوع رو کار نمیکنند؟
    ممنون .
    من موضوع پایان نامه ام healthcare است. وتازه دارم شروع میکنم(ترم 3 ارشدم).لطفا راهنمایی کنید.سپاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط omidseghei نمایش پست ها
    سلام لطفا بگید با موضوع پایان نامه healthcare بعد از اخذ دکترا وضعیت کار و اقامت در کانادا و آمریکا چگونه است؟ اروپا این موضوع رو کار نمیکنند؟
    ممنون .
    من موضوع پایان نامه ام healthcare است. وتازه دارم شروع میکنم(ترم 3 ارشدم).لطفا راهنمایی کنید.سپاس
    الان Healthcare توی دپارتمانهای صنایع و بیزنس اسکول ها خیلی طرفدار داره. فیلد به روزی است. چندتا از معروفتری استاداش را هم میتونید توی دانشکده مدیریت MIT و همچنین دانشکده صنایع دانشگاه تورنتو پیدا کنید.
    تقریبا توی همه دپارتمانهای صنایع آمریکا استادانی هستند که توی این حوزه کار میکنن. بد شانسی اپلیکنت های ایرانی ااین هست که توی دانشگاه iهای ایران کورس های مربوط به Health پاس نمیکنن.
    یک ژورنال جدیدی هم توی الزویر هست که توی این حوزه کار میکنن. میتونید ببینید توی بورد ژورنال از کدوم دانشگاه ها هستن
    operations research for healthcare
    عرایض بنده فقط برای آمریکا و کانادا بود از اروپا اطلاع ندارم
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

سلام
    خیلی ممنون بابت جوابتون. برای گرفتن فاند برای دکترا در دانشگاه تورنتو فکر میکنید نمرات پاس شده خیلی مهمه ؟ یعنی نمیشه با نمره GRE جبران کرد؟
    بعضی از دوستان میگن با نمره GRE و تافل عالی حتی بدون مقاله هم میشه فاند گرفت در این حوزه به نظرتون درسته؟
    بدیهی است که در ارائه مقاله isi تا accept مقاله بیاد دد لاین دانشگاه ها گذشته (حدودا 1 سال یا 1/5 سال عمدتا accept مقاله رو لفتش میدن این ژورنال ها . در مقابل این مشکل 1- چه باید کرد؟ 2-میشه از سابمیت مقاله استفاده کرد؟ یا بهتره زمان رو از دست نداد و به دانشگاه هایی با رنک بدتر اکتفا کرد؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    الان Healthcare توی دپارتمانهای صنایع و بیزنس اسکول ها خیلی طرفدار داره. فیلد به روزی است. چندتا از معروفتری استاداش را هم میتونید توی دانشکده مدیریت MIT و همچنین دانشکده صنایع دانشگاه تورنتو پیدا کنید.
    تقریبا توی همه دپارتمانهای صنایع آمریکا استادانی هستند که توی این حوزه کار میکنن. بد شانسی اپلیکنت های ایرانی ااین هست که توی دانشگاه iهای ایران کورس های مربوط به Health پاس نمیکنن.
    یک ژورنال جدیدی هم توی الزویر هست که توی این حوزه کار میکنن. میتونید ببینید توی بورد ژورنال از کدوم دانشگاه ها هستن
    operations research for healthcare
    عرایض بنده فقط برای آمریکا و کانادا بود از اروپا اطلاع ندارم
    سلام
    خیلی ممنون بابت جوابتون. برای گرفتن فاند برای دکترا در دانشگاه تورنتو فکر میکنید نمرات پاس شده خیلی مهمه ؟ یعنی نمیشه با نمره GRE جبران کرد؟
    بعضی از دوستان میگن با نمره GRE و تافل عالی حتی بدون مقاله هم میشه فاند گرفت در این حوزه به نظرتون درسته؟
    بدیهی است که در ارائه مقاله isi تا accept مقاله بیاد دد لاین دانشگاه ها گذشته (حدودا 1 سال یا 1/5 سال عمدتا accept مقاله رو لفتش میدن این ژورنال ها . در مقابل این مشکل 1- چه باید کرد؟ 2-میشه از سابمیت مقاله استفاده کرد؟ یا بهتره زمان رو از دست نداد و به دانشگاه هایی با رنک بدتر اکتفا کرد؟
    سپاس

سلام برای دانشگاههای دولتی اتریش برای مستر که میخوای اقدام کنی باید همون رشته لیسانس باشه من مهندسی صنایع خوندم میشه راهنمایی کنید کدام گرایش هایی که توی لیست دانشگاه هست رو می تونم انتخاب کنم چون کلا عناوین با ایران فرق می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط ASHKE7ASEMAN نمایش پست ها
    سلام برای دانشگاههای دولتی اتریش برای مستر که میخوای اقدام کنی باید همون رشته لیسانس باشه من مهندسی صنایع خوندم میشه راهنمایی کنید کدام گرایش هایی که توی لیست دانشگاه هست رو می تونم انتخاب کنم چون کلا عناوین با ایران فرق می کنه
    در ضمن من الان تو زمینه کنترل پروژه کار میکنم گزارش پیشرفت پروژه ها رو ماهیانه تنظیم می کنم و با برنامه PRIMAVERA کار میکنم میشه بگید کدام گرایش رو می تونم ادامه بدم که مرتبط با این باشه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)