صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

پیش فرض پاسخ : انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

با عرض سلامو خسته نباشید.
    بنده درحال تحصیل رشته برق قدرت کارشناسی پیوسته از دانشگاه ازاد اسلامی هستم،میخواستم بپرسم معدل بالای چند برای پذیرش دانشگاه های سوئد و المان باید کسب کنم کنار مدارک ایلتس برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس؟
    شنیدم کشور سوئد دربرخی رشته مث رشته بنده اسکالر شیپ میدن معدل بالای 16 راسته؟
    بعد به نظرتون کدوم کشور برا تحصیل راحت تر و کم هزینه تر هستش؟(اب و هوا برام مهم نیس ).
    بعد همزمان کنار تحصیل میشه کار هم کرد؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

با سلام. من و همسرم و یک کودک زیر 2 سال عازم سوئد هستیم. میخواستم بدونم آیا از اونجا با قطار میتونیم به چند تا کشور مثل آلمان و فرانسه و اسپانیا یا اتریش بریم و چون زمان محدوده تو هر کشور یک شب بمونیم. در ضمن قیمت بلیط قطار از استکهلم به این کشورها چقدره؟ بلیط رفت و برگشت ما از سوئده. با تشکر

Banned

سلام ببین ویزا شینگن هست احتمالا بتونی بری
    بستگی به قوانین کشور داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

سلام
    دوستان آلمان بهتر هست یا سوئد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    سلام
    دوستان آلمان بهتر هست یا سوئد؟
    سلام
    بستگی به خیلی موارد داره و شرایط شما البته. تحصیل در المان هزینش خیلی کمتر هست ولی سوئد دانشگاه هاش پولی شده با هزینه زیاد البته بجز دکترا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

نقل قول نوشته اصلی توسط m121 نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به خیلی موارد داره و شرایط شما البته. تحصیل در المان هزینش خیلی کمتر هست ولی سوئد دانشگاه هاش پولی شده با هزینه زیاد البته بجز دکترا
    مثلا چه شرایطی؟
    بله دکتری مد نظرم هست. دکتری در سوئد در هر مقطعی رایگان هست؟ نکنه فرضا یکی بیاد و بشه مثل الان که همه رو پولی کردن.
    من خودم صرفا دارم برای اپلای تلاش می کنم ولی برای فرد دیگری می خواهم که هیچ رزومه و مقاله و ... نداره. برای اون فرد دکتری به چه نحو هست؟ می تونه راحت ثبت نام کنه یا فرضا چیزهای خاصی می خاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    مثلا چه شرایطی؟
    بله دکتری مد نظرم هست. دکتری در سوئد در هر مقطعی رایگان هست؟ نکنه فرضا یکی بیاد و بشه مثل الان که همه رو پولی کردن.
    من خودم صرفا دارم برای اپلای تلاش می کنم ولی برای فرد دیگری می خواهم که هیچ رزومه و مقاله و ... نداره. برای اون فرد دکتری به چه نحو هست؟ می تونه راحت ثبت نام کنه یا فرضا چیزهای خاصی می خاد؟
    بله دکتری تو سوئد رایگان هست و حقوق هم میدهند به دانشجوی دکترا. شرایط پذیرشش برا هر رشته و دتنشگاه خاص خودش هشت باید با استادا مکاتبه کنین دیگه مثل جاهای دیگه و خیلی هم رقابتیه رزومه قوی میخواد

Junior Member

سلام دوستان.
    من لیسانس غیر مرتبط با معماری دارم (لیسانسم مهندسی کشاورزی-گرایش علوم باغبانیه) میخوام مستر Landscape architecture بخونم. چون هزینه دانشگاه های کانادا خیلی سنگین هست و با توجه به اینکه چندتا بورس خوب تو سوئدبرای این رشته پیدا کردم به نظرتون اگه مسترمو از سوئدبگیرم ولی بخوام برای کار برم کانادا با مشکل مواجه میشم؟

دوستان من 7 سال قبل به صورت تحصیلی به سوئد مهاجرت کردم از همین فروم. اگر سوال یا مشاوره نیاز دارید به صورت پیغام شخصی برای من بفرستین.
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

پیش فرض پاسخ : مالزی یا سوئد؟

قانون کار دنشجو آزاد تو بقیه کشورهای اروپایی هم هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)