صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

پیش فرض پاسخ : انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_sp نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خسته نباشید
    یه مشکلی دارم خوشحال میشم هرکی بتونه راهنماییم کنه ممنون؛
    بنده 25 سال دارم و ناشنوا هستم و صحبت میکنم، مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ( باراجین ) را خوانده ام، و برای ادامه تحصیل قصد دارم به کشور اسکاندیناوی مهاجرت کنم، اما دو دل شدم کدام از این کشورا بهتره ؟ از نظر دانشگاه و فرهنگ و ارتباط با مردم و توجه دولت یا بهزیستی کدوم بهتره ؟ سوئد؟ دانمارک؟ نروژ؟ در ضمن میخوام بعد از اتمام تحصیل همان جا مشغول به کار شوم و ادامه زندگی... برا همین میخوام بدانم که کدام کشور راحت تر میشه جا افتاد
    ارادت
    سلام دوست عزيز
    كشورهاي اسكانديناوي خيلي شبيه هم هستند از هر جهت، اگرچه دانمارك و نروژ ثروتمندتر هستند. وضع اقتصادي اجتماعي خيلي خوبي دارند و مطمئنا اگر پذيرش بگيريد ساپورتهاي ويژه اي براي شما قرار خواهند داد
    اميدوارم كه موفق باشين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نروژ حقوق بیشتری میده اما گرونتره ،اجناس وموادغذایی 20 درصد گرونتره

http://www.jobbainorge.se/priser.html
    همچنین بخاطر کوهستانی بودن سردتره نسبت به سوئد ودانمارک
    ازنظر فرهنگی دانمارک تن فروشی شغل قانونیه مثل آلمان ،درسوئدممنوعه، دانمارک نسبت به سوئد ارزونتره وتراکم جمعیتی خیلی بالاتر، همه شون طبیعت کشور چهارفصلمون رو ندارند☺

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod_sp نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خسته نباشید
    یه مشکلی دارم خوشحال میشم هرکی بتونه راهنماییم کنه ممنون؛
    بنده 25 سال دارم و ناشنوا هستم و صحبت میکنم، مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ( باراجین ) را خوانده ام، و برای ادامه تحصیل قصد دارم به کشور اسکاندیناوی مهاجرت کنم، اما دو دل شدم کدام از این کشورا بهتره ؟ از نظر دانشگاه و فرهنگ و ارتباط با مردم و توجه دولت یا بهزیستی کدوم بهتره ؟ سوئد؟ دانمارک؟ نروژ؟ در ضمن میخوام بعد از اتمام تحصیل همان جا مشغول به کار شوم و ادامه زندگی... برا همین میخوام بدانم که کدام کشور راحت تر میشه جا افتاد
    ارادت

Junior Member babakjhn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Technology - Linnaeus University

Cool پاسخ : انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    نروژ حقوق بیشتری میده اما گرونتره ،اجناس وموادغذایی 20 درصد گرونتره

http://www.jobbainorge.se/priser.html
    همچنین بخاطر کوهستانی بودن سردتره نسبت به سوئد ودانمارک
    ازنظر فرهنگی دانمارک تن فروشی شغل قانونیه مثل آلمان ،درسوئدممنوعه، دانمارک نسبت به سوئد ارزونتره وتراکم جمعیتی خیلی بالاتر، همه شون طبیعت کشور چهارفصلمون رو ندارند☺

عجیبه ؛ چطوری نتیجه گیری کردید که دانمارک نسبت به سوید ارزونتره !!!!!!!

شما در این سایت میتونید هزینه زندگی در کپنهاگ دانمارک رو با شهر نزدیک خودش که مالمو سوید هست مقایسه کنید
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Sweden&country2=Denmar k&city1=Malmo&city2=Copenhagen

قیمتها از 30 تا 80 درصد در دانمارک گرونتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط babakjhn نمایش پست ها
    عجیبه ؛ چطوری نتیجه گیری کردید که دانمارک نسبت به سوید ارزونتره !!!!!!!

شما در این سایت میتونید هزینه زندگی در کپنهاگ دانمارک رو با شهر نزدیک خودش که مالمو سوید هست مقایسه کنید
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Sweden&country2=Denmar k&city1=Malmo&city2=Copenhagen

قیمتها از 30 تا 80 درصد در دانمارک گرونتره
    منظورم چیزهای معمولی امثال شیر و برنج وآب معدنی.. هستش اینها رو سایت شماهم حرف منو تایید میکنه. بعضی چیزها رو هم حضورا بایددید چون تراکم جمعیت دانمارک خیلی بیشتراز سوئد. برای همین خریدمردم ورقابت فروشنده ها وحراجیها بیشتره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alierezabakhsh نمایش پست ها
    منظورم چیزهای معمولی امثال شیر و برنج وآب معدنی.. هستش اینها رو سایت شماهم حرف منو تایید میکنه. بعضی چیزها رو هم حضورا بایددید چون تراکم جمعیت دانمارک خیلی بیشتراز سوئد. برای همین خریدمردم ورقابت فروشنده ها وحراجیها بیشتره.
    بطور کلی دانمارک از سوئد گرونتره. ولی اختلافش حدود 10 الی 20 درصد هست. باید شهر های متناظر را با هم مقایسه کرد وگرنه کوپنهاگ خیلی از مالمو گرونتر هست که در این صورت کوپنهاگ باید با استکهلم مقایسه بشه.

Junior Member

سلام. من کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی با معدل بالای 18.50 دارم و ارشد هم دانشگاه علامه با معدل بالای 19.50 دارم میخونم. برا دکتری به خاطر شرایط خوبی که داره قصد دارم تو سوئد واسه ارشد مجدد و دکتری ادامه تحصیل داشته باشم. میدونم که ارشد مجدد باید بخونی انجا ولی شهریه اش خیلی بالاس میخواستم ببینم ایا کسی میدونه که میشه برا ارشد مجدد هم فاند گرفت؟
    و اینکه علاوه برا ایلتس باید زبان سوئدی هم یاد بگیریم؟
    و ایا همسرم به عنوان همراه اونجا اجازه کار داره؟
    و همینطور درباره شرایط مسکن هم اطلاعات بدید ممنون میشم؟
    آیا مدرک تخصصی رانندگی و پایه یک رانندگی تو سوئد به درد میخوره؟
    تصمیم هم داریم همون جا زندگی کنیم.
    ممنون میشم اطلاعات کاملی بدید. با سپاس

سلام دوستان
    میخواستم ببینم بازار کار و درآمد مهندسی شبکه بهتره یا نرم افزار یا نه اصلا در یک حد هستن؟ ( کاردانیم نرم افزار هست ولی آنچنان علاقه و انگیزه ای برای کدنویسی ندارم)
    مقصدم هنوز مشخص نیست اما احتمالا اسلواکی - سوئد - دانمارک یا نروژ خواهد بود.
    هرکدوم برام راحت تر باشه و بعد از اون زندگی و کار درش بهتر !
    ممنون میشم دوستامون راهنمایی کنن.

سلام وقت همگی بخیر
    دوستان من یک خانم ۳۳ ساله هستم که به خاطر تولد فرزندم ۴ سال گپ افتاده بعد از فوق لیسانس ( شیمی معدنی از دانشگاه تبریز )
    ۱- برای فول فاند دکتری سوید را پیشنهاد میکنید؟
    ۲- شانس پیدا کردن کار بعد از دکتری چطوره؟
    ۳- همسرم مهندس عمران هست با سابقه خوب، امیدی به پیدا کردن کار هست؟ اصلا چه ویزای میتونه بگیره؟
    ۴- هزینه مهدکودک و مدرسه بچه برای والدینی که تحصیلی اقدام میکنند چطوره؟
    ۵- بعد از چند سال میشه اقامت سوید را گرفت؟ اگه من تحصیل کنم همسرم کار
    ممنون از حوصله ای که به خرج میدید

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من کارشناسی ارشد برق مخابرات دارم ، و پنج سال سابقه کار مرتبط ،
    تصمیم دارم برای کار مهاجرت بکنم ، میخواستم دوستانی که اطلاعات دارن در مورد شرایط کار و زندگی بین سوئد و اتریش بگن و اینکه کدوم کشور برای کار و زندگی بهتره ، در کل مقایسه این دو کشور
    من شنیدم اتریش برای زندگی و کار کشور خوبیه اما در مورد سوئد اطلاعاتی ندارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kindliness نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من کارشناسی ارشد برق مخابرات دارم ، و پنج سال سابقه کار مرتبط ،
    تصمیم دارم برای کار مهاجرت بکنم ، میخواستم دوستانی که اطلاعات دارن در مورد شرایط کار و زندگی بین سوئد و اتریش بگن و اینکه کدوم کشور برای کار و زندگی بهتره ، در کل مقایسه این دو کشور
    من شنیدم اتریش برای زندگی و کار کشور خوبیه اما در مورد سوئد اطلاعاتی ندارم
    هر دو کشور از نظر رفاه اجتماعی عالی هستند ولی سه مسئله هست که سوئد را انتخاب بهتری می کنه. یکی اینکه در سوئد به زبان انگلیسی میشه کار کرد اما در اتریش باید آلمانی بلد باشید یا اگر بلد نباشید رفتار مناسبی از مردم دریافت نمی کنید. دوم اینکه اتریش الان توسط تندرو های وطن پرست اداره میشه و عموما با مهاجر ها خوب نیستند. و سوم اینکه صنعت مخابرات سوئد به مراتب از اتریش بالاتره. سوئد ده ها شرکت بزرگ مخابراتی داره و قطب این صنعت هست (اریکسون ، اکسیس و ...).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)