صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran888 نمایش پست ها
    دوستان من 7 سال قبل به صورت تحصیلی به سوئد مهاجرت کردم از همین فروم. اگر سوال یا مشاوره نیاز دارید به صورت پیغام شخصی برای من بفرستین.
    با سلام
    من هفته پیش خواستم شروع کنم برای سوید که متاسفانه به تاریخ 15 ژانویه نمیرسم. دوستان از پذیرش های بهار اطلاعات دارن؟
    چه رشته هایی هست؟
    ویرایش توسط babareza : December 9th, 2016 در ساعت 04:29 PM

صد در صد سوئد بهتره و سخت پذیرش میدن ولی مالزی راحت قبولت میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran888 نمایش پست ها
    دوستان من 7 سال قبل به صورت تحصیلی به سوئد مهاجرت کردم از همین فروم. اگر سوال یا مشاوره نیاز دارید به صورت پیغام شخصی برای من بفرستین.
    سلام کامران جان
    ممنون بابت وقتی که میذاری اینجا
    من میخوام برا دکترای م شیمی اپلای کنم و آیلتس 6 دارم به چن تا استاد ایمیل زدم و یکیشان گفت یه پوزیشن دارم اپلای کن و من کردم و هنوز جواب نیامده. چقدر نمره زبان براشون مهمه ؟

من 35 سال دارم و بعد از ده سال کار دارم اقدام میکنم ...استرس کشور و زبان و محیط جدید رو دارم اگه راهنمایی خاصی برام داری ممنون میشم بگی . ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزيز

سوالی از عزیزان دارم که جوابشو پیدا نکردم

من در ايران داروسازي ميخونم و آخراي درسمم و ميخوام براي تحصيل phd براي اروپا اقدام كنم و با توجه به اينكه هزينه برام مهم هست و پس از تحصيل قصد اقامت در اونجا رو دارم پس از بررسي شرايطم به كشور سوئد و جاي ديگه اي مثل آلمان رسيدم كه شرايط تقريبا مشابه اي دارن و الان دچار ترديد شدم كه با توجه به شرايط من كدام يك بهتر هست و مثلا خوبي سوئد براي تحصيل اين مقطع و زندگي و ... نسبت به آلمان چي ميتونه باشه و كلا از نظر تحصيل و آينده كدام رو انتخاب كنم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

Junior Member

سلام دوستان من قصد مهاجرت دارم به نظر شما سوعد بهتره یا کانادا ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hadirafi نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد مهاجرت دارم به نظر شما سوعد بهتره یا کانادا ؟
    دوست من؛ شما چه شاخصی مد نظرتون هست؟؟
    یکی براش محیط آروم مطرحه یکی محیط پر انرژی؛ یکی محیط علمی مطرحه یکی محیط بخور و بخواب (که البته هیچ جا نیست جز ایران)، یکی زبان انگلیسی مهمه براش یکی زبان سوئدی رو هم دوست داره یاد بگیره...
    من خودم کانادا رو ترجیح میدم، با توجه به اینکه جدیدا از نظر بافت جمعیتی سوئد خیلی خراب شده و مهاجرهای حاشیه نشینش خیلی به گروه های تروریستی پیوستن و کلا یه مقدار جوش خراب شده به نظر من. باز کانادا با توجه به وسعت و تعداد شهر های مهمش کمتر آلوده شده. هرچند که من از معماری و طبیعت سوئد خیلی خوشم میاد و دسترسیش به کشورهای دیگه ی اروپایی هم خیلی خوبه، ولی کانادا کلا کشور دوریه... و البته بیکاری توی کانادا بیشتره و حقوق هاش هم کمتره
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

سلام و وقت بخیر دوستان

برای ارشد مجدد با بورس کامل اتحادیه اروپا پذیرفته شدم. سال اول لیدز انگلیس و لیوبلیانا اسلوونی هستیم و کل سال دوم باید بین دو دانشگاه زیر یکی رو انتخاب کنیم که مدرک و تز اونجا انجام میشه:

1 - دانشگاه Coimbra پرتغال:
    +ها: دانشگاه بسیار قدیمی و تاریخی (ثبت جهانی یونسکو)؛ رنک یک پرتغال و حدود 400 جهانی، ممتاز وزارت علوم ایران، گرایش کاملا مرتبط و کورس انگلیسی. آب و هوای مناسب
    -ها: عدم آشنایی با کشور پرتغال - امکان طرح اینترنشیپ معمولی

2 - دانشگاه LTU (لولئا) سوئد:
    +ها: دانشگاه جدید و مدرن، ممتاز وزارت علوم ایران، کورس انگلیسی، داشتن خویشاوند نزدیک در سوئد - امکان طرح اینترنشیپ در ولوو و اسکانیا
    -ها: رنک 12 سوئد و 950 جهانی، گرایش با ارتباط کمتر ، آب و هوای سرد شمال سوئد

با توجه به اینکه احتمالا واسه کار و یا دکترا (هر کدوم که بهتر شد) ترجیحا تو یه کشور انگلیسی زبان اقدام کنم (هرچند از سوئد هم بدم نمیاد)، به نظرتون کدوم بهتره؟ 1 یا 2؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر دوستان

برای ارشد مجدد با بورس کامل اتحادیه اروپا پذیرفته شدم. سال اول لیدز انگلیس و لیوبلیانا اسلوونی هستیم و کل سال دوم باید بین دو دانشگاه زیر یکی رو انتخاب کنیم که مدرک و تز اونجا انجام میشه:

1 - دانشگاه Coimbra پرتغال:
    +ها: دانشگاه بسیار قدیمی و تاریخی (ثبت جهانی یونسکو)؛ رنک یک پرتغال و حدود 400 جهانی، ممتاز وزارت علوم ایران، گرایش کاملا مرتبط و کورس انگلیسی. آب و هوای مناسب
    -ها: عدم آشنایی با کشور پرتغال - امکان طرح اینترنشیپ معمولی

2 - دانشگاه LTU (لولئا) سوئد:
    +ها: دانشگاه جدید و مدرن، ممتاز وزارت علوم ایران، کورس انگلیسی، داشتن خویشاوند نزدیک در سوئد - امکان طرح اینترنشیپ در ولوو و اسکانیا
    -ها: رنک 12 سوئد و 950 جهانی، گرایش با ارتباط کمتر ، آب و هوای سرد شمال سوئد

با توجه به اینکه احتمالا واسه کار و یا دکترا (هر کدوم که بهتر شد) ترجیحا تو یه کشور انگلیسی زبان اقدام کنم (هرچند از سوئد هم بدم نمیاد)، به نظرتون کدوم بهتره؟ 1 یا 2؟
    به نظر من سوید.از هر نظر سوید بهتر از پرتغال هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siinaa666 نمایش پست ها
    به نظر من سوید.از هر نظر سوید بهتر از پرتغال هست
    خیلی ممنون. فقط میشه دلایلی هم بگید تا روشون فکر کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    خیلی ممنون. فقط میشه دلایلی هم بگید تا روشون فکر کنم؟
    اولین دلیل اینه که خودتون میگید اشنا در سوید دارین.این خودش مزیت محسوب میشه.از نظر پیشرف سوید از پرتغال جلوتره.مردم سوید خیلی مسلط به زبان انگلیسی هستند ولی پرتغال نه خیلی و ب گفته دوستانم که در اونجا هستند زبانشون خیلی براشون مهمه.ب طور کل کشور های حوزه اسکاندیناوی در دنیا همیشه جز تاپ ۱۰ ها هستند.البته نظرات دوستان هم ببینید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)