صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

با سلام. من ترم آخر لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه آزاد هستم. برای ادامه تحصیل بین دانشگاههای kth و چالمرز سوئد و دانشگاه وین اتریش مرددم. میخواستم دوستان لطف کنن جواب بدن که کدوم یکی برای رشته معماری بهتره. من دارم خودمو برای امتحان تافل آماده میکنم.و هیچ آشنایی با زبان آلمانی ندارم ولی با توجه به علاقه ای که به رشته ام دارم حاضرم هر زبان دیگه ای رو یاد بگیرم. ممنون از همه.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    با سلام. من ترم آخر لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه آزاد هستم. برای ادامه تحصیل بین دانشگاههای kth و چالمرز سوئد و دانشگاه وین اتریش مرددم. میخواستم دوستان لطف کنن جواب بدن که کدوم یکی برای رشته معماری بهتره. من دارم خودمو برای امتحان تافل آماده میکنم.و هیچ آشنایی با زبان آلمانی ندارم ولی با توجه به علاقه ای که به رشته ام دارم حاضرم هر زبان دیگه ای رو یاد بگیرم. ممنون از همه.
    این تصمیم واقعا بستگی به جیبتون داره. معماری خوندن اون هم در سوئد امروز واقعا کار هرکسی نیست!
    Hayat geleceğı paylaşınca Güzel

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    این تصمیم واقعا بستگی به جیبتون داره. معماری خوندن اون هم در سوئد امروز واقعا کار هرکسی نیست!
    البته مسلمه از نظر هزینه سوئد (با سالی 25 میلیون تومن) با اتریش که هزینه تحصیل تقریبا رایگانه قابل مقایسه نیست. ولی نظر من اینه که وقتی میخوای هزینه کنی برای جایی باشه که واقعا ارزششو داشته باشه.من بیشتر میخوام بدونم سطح استادا در رشته معماری توی کدوم دانشگاه بالاتره.

Junior Member

به نظر شما دانشگاه اومئو سوئد بهتر است و یا ملی ایرلند گالووی ؟

The salary you will receive is at start 23 200 SEK every month. that is around 2500 Euro a month. Then it will get higher every year and the last forth year it is around 27 000 SEK that is close to 3000 Euro.

You will pay taxis… around 30% and you will have full health insurance, etc. You will even earn some retirement money that you can bring with you wherever you go after your stay here. Unless you decide that you want to stay in Sweden.
    این شرایط دانشگاه اومئو سوئد می باشد که فکر کنم با کسر مالیات ماهانه 1700 یورو دریافتی می شود.

Ph.D.
    36 months
    €72,000
    48 months
    Of this amount, €16,000 per annum is paid as a maintenance award to the Scholar. The remaining €8,000 per annum is allocated to cover:
    برای دانشگاه گالووی ایرلند هم ماهانه 1300 یورو دریافتی خواهیم داشت.
    حالا با این شرایط می خواستم بدنم کدامیک بهتر است&&؟؟؟

Member mfrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc. Ecotechnology & Sustainable Development - MidSweden University

شما باید وارد دانشگاه شید، 30 واحد حداقل پاس کنید و بعد ویزاتون رو به ویزای کار تبدیل کنین (باید پیشنهاد کار رسمی داشته باشید). 30 واحد در عرض 3 ماه پاس می ش اما پیدا کردن کار در سوئد اونهم با توجه به اینکه 99.999999% کارها به زبان سخت سوئدی نیاز داره، چندان راحت نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط papoose نمایش پست ها
    با سلام دوستان من میتونم با ویزای دانشجوئی وارد سوئد بشم اما وارد دانشگاه نشم و برای اقامت اقدام کنم؟؟؟؟؟؟/////
    دکتری در سوئد = نه تنها هزینه نداره، بلکه حقوق هم میگیرید (در صورت پذیرش: فول فاند، 5 ساله، هر سال هم افزایش پیدا میکنه)!!!
    از پاسخ گویی به سوالات عمومی و سوالاتی که در این سایت قبلاً پاسخ داده شده از طریق "پیام خصوصی" معذورم

دوستان برای دکترا معماری سوئد خوبه یا انگلیس؟منظورم از لحاظ هزینه و اقامت بعد از پایان تحصیل.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    دوستان برای دکترا معماری سوئد خوبه یا انگلیس؟منظورم از لحاظ هزینه و اقامت بعد از پایان تحصیل.

با فرض پذیرش با فاند از انگلیس که فرض سنگینی محسوب میشود از نظر هزینه زندگی و امکان اقامت بعد از تحصیل باز هم وزنه ترازو به سمت سوئد است(برای دکترا عرض میکنم ) ولی اگر معیار های دیگر را در نظر بگیرید نتیجه متفاوت خواهد بود
    خود من به شخصه بین پذیرش دکترا با فاند انگلیس و دکترا در سوئد, انگلیس رو انتخاب میکنم ولی با معیار های شما جواب از نظر من سوئد است
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member

سلام. يه سوال اساسي دارم که واقعا فکرمو مشغول کرده ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد. دوستان من واسه زندگي يعني واسه اقامت دائم ميخوام به سوئد يا نروژ برم و بعدش ادامه تحصيل بدم. به نظرتون سوئد يا نروژ برم؟ ببينيد درسته نروژ مرفه تره ولي يه چيزي که هست اينکه سوئد از لحاظ صنايع و تکنولوژي مانند ماشين سازيو مخابرات واقعا از نروژ بهتره. در ضمن احساس ميکنم سوئد به خاطره جمعيت زيادترش و وسعت شهرهاش بيشتر به دنياي اروپايي و یه کشور متمدن شبيهه. اميدوارم سوالمو قابله فهم گفته باشم. ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.

سلام.

بچه ها یکی از دوستان من میخاد واسه کارشناسی المان تو رشته پزشکی(قلب) اقدام کنه.
    حالا به نظرتون المان واسه این رشته کشور خوبیه و دانشگاههای خوبی داره؟
    یا کشور دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟

سلام من برای ارشد مهندسی پزشکی برای دانشگاه یو تی ام مالزی اقدام کردم ولی الان با بالارفتن قیمت رینگت میخوام برای سوئد یا نروژ اقدام کنم میخواستم یه مقایسه ی هزینه ای برای یه زندگی خیلی ساده و صرفه جو رو داشته باشید برام اگه امکان داره و هزینه ی دانشگاه های مالزی و سوئد رو هم برام مقایسه کنید . مرسی از شما فکر میکنید برای کم شدن خرج تحصیل در این دو سال مستر چه کشور اروپایی دیگه مناسب هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)