صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 136

موضوع: انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : انتخاب بين سوئد و كشوري ديگر

نقل قول نوشته اصلی توسط salehifar نمایش پست ها
    سلام
    من سوئد بودم الان هم نیوزیلند هستم؛ به نظرم اروپایی ها خیلی نژادپرست هستن و من از وضعیت نیوزیلند خیلی راضی تر هستم. دوستانی دارم که مرتب برای کنفرانس به استرالیا میرن و اونها میگن که استرالیا نسبت به نیوزیلند نژادپرستی بیشتره... ولی بهرحال از اروپا وضع خیلی بهتره؛ در سوئد کار پیدا کردن برای ما خیلی سخت تره تا کشورهای انگلیسی زبان ... اگر هدفت موندنه به نظرم بیشتر فکر کن برای تصمیم گیری و اگر میخای درس بخونی و برگردی ایران سوئد بهتره؛ با همه سرما و افسردگی ودلگیریش امکانات رفاهی، درمانی و حقوق دوره دکتراش معمولا بیشتره بورسیه که این طرف به ما میدن ولی یک بدی مهم داره که فرزند شما در سوئد احتمالا طی 4 سال یک زبان به درد نخور رو باید یاد بگیره در حالیکه در استرالیا به مهمترین زبان جهان آشنا میشه اینم یه فاکتور مهم باید باشه برای شما... ملاک رو این بزار که میخای برگردی یا بمونی و اینکه اگر میخای بمونی چقدر احتمال کار پیدا کردن برای رشته شما در سوئد ممکنه.
    100% agree with you

I don´t agree! English knowledge of Swedish people is very good. Also, by learning Swedish you can commmunicate in Danish and Norwegian, furthermore you have easier way to learn German because they have similarity!
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    برای ادامه تحصیل(با دید به اینکه بخوای برای همیشه زندگی کنم) سوئد مناسبتر است یا اتریش ؟ در هر دو کشور اقوام نزدیکی دارم که میتونن کمکم کنن.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط sezarsf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای ادامه تحصیل(با دید به اینکه بخوای برای همیشه زندگی کنم) سوئد مناسبتر است یا اتریش ؟ در هر دو کشور اقوام نزدیکی دارم که میتونن کمکم کنن.
    ممنون
    سلام،
    شک نکنید سوئد.
    اگر مجبورید بین این دوتا یکی رو انتخاب کنید صد در صد سوئد بهتره؛ از همه لحاظ. وضع کار، تامین اجتماعی، درمان، رفاه و ....
    البته همه چیز نسبی است و باید مورد به مورد برسی بشه (پست قبلی من رو در همین تاپیک بخونید).
    به شخصه مخالف مهاجرت به اروپا هستم ولی اگر قرار باشه بین این دو یکی رو انتخاب کنید سوئد مسلما بهتره.
    من هر چند به دلخواه خودم در سوئد و اروپا نماندم ولی به شما اطمینان میدم برخورد سوئدی ها با مهاجرها نسبت به اتریشی ها خیلی بهتره... و خیلی مودب تر از اتریشی ها هستند.
    اتریشی ها به مراتب دیگاه منفی تری به مهاجران دارند و کار پیدا کردن در اتریش سخت تره و سطح درآمد در سوئد بالاتره.... البته اتریش کشوری بسیار زیبا برای گشت و گذار است ولی نه برای زندگی بعنوان یک مهاجر. توی همین سایت هم یک مقدار مطالب بچه هایی که اتریش هستند رو بخونید دیدگاه بهتری پیدا می کنید.
    موفق باشید.
    قوانین سایت را رعایت کنیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، سوئد بعد از دانمارک دومین کشور اسکاندیناوی بود که تحصیلات اتباع غیر اروپایی و کاریابی آنان بعد از فارغ التحصیلی را محدود کرد.
    اما گویا این موضوع به مذاق مدیران صنایع سوئد خوش نیامده است؛ سایت لوکال گزارش داد شماری از مدیران عامل شرکتهای بزرگ سوئدی از جمله ولوو،اریکسون،اسکانیا و مدیران ارشد دو دانشگاه سوئدی،طی مقاله ای که در روزنامه DN سوئد منتشر شد،ضمن انتقاد از پولی شدن دانشگاههای سوئد و در نتیجه افزایش شدید هزینه های تحصیل و زندگی برای دانشجویان غیراروپایی،نگرانی خود را از کاهش چشمگیر شمار دانشجویان غیراروپایی در سطح دانشگاههای سوئد و در نتیجه کاهش نیروی مستعد کاری در بازار کار ابراز کردند .
    آنها با ارائه پیشنهادی به دولت خواستار افزایش ارائه بورس های تحصیلی و اجازه اقامت دستکم به مدت 5 سال به دانش آموختگان غیراروپایی در سوئد پس از پایان تحصیلات شان در سوئد شدند.آنها همچنین یادآور شدند که در کشورهای نظیر آلمان و هلند،دانش آموختگان غیراروپایی پس از پایان تحصیلات شان می توانند بین 6 تا 12 ماه در کشور بمانند و به دنبال کار بگردند درحالیکه در سوئد این فرصت به آنها داده نمی شود که در درازمدت منجر به کمبود شدید نیروی مستعد کاری در سوئد خواهد شد.
    مطالعات این مسئولان سوئدی نشان داده است که سوئد 80 درصد از دانش آموزان از خارج از اتحادیه اروپا را از دست داده است نسبت دانشجویان خارج از اروپا در سوئد به کمتر از دو درصد رسیده است که به مراتب پایین تر از میانگین اتحادیه اروپا یعنی پنج درصد است.
    این مدیران پیشنهاد داده اند که بورسیه های دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا دوباره بر قرار شود چرا که این موضوع می تواند به ماندن سوئد در رقابت اقتصادی و علمی دنیا کمک شایانی کند؛
    "با افزایش بودجه بورس های تحصیلی وایجاد فرصت های بهتر برای دانشجویان برای ماندن پس از پایان تحصیلات و پیدا کردن کار ،شانس سوئد به این که یک بازیگر رقابتی در عرصه جهانی اقتصاد باشد افزایش خواهد یافت .چه در بخش آموزش و پرورش و چه صنعت، برای دانشجویان سراسر جهان باید روشن شود که سوئد یک کشور جذاب است که تحصیلات ،پیشرفت علمی و تسهیلات کاری را تضمین می کند."
    pray for michael schumacher

Junior Member

فقط پزشکی ؟یا پیراپزشکی هم نمیشه؟
    واسه کار چطوره؟اجازه کار دارن؟

Junior Member

الان کدوم کشور دانشگاهاش مجانیه ؟همه پولی شدن ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط phpa80 نمایش پست ها
    الان کدوم کشور دانشگاهاش مجانیه ؟همه پولی شدن ؟
    سلام

دانشگاه های نروژ همچنان رایگان هستند

Junior Member

برای ویزای کار سوئد بهتره یا انگلستان؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه اوپسالا واسه دکتری پذیرش فول فاند دارم.همچنین از دانشگاه ETS در کانادا فول فاند. رشتم کامپیوتر
    می خواستم ببینم به نظرتون کدوم بهتره برم و چرا؟
    ممنون از همگی

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط mdi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه اوپسالا واسه دکتری پذیرش فول فاند دارم.همچنین از دانشگاه ETS در کانادا فول فاند. رشتم کامپیوتر
    می خواستم ببینم به نظرتون کدوم بهتره برم و چرا؟
    ممنون از همگی
    هردوش که فول فاندی ولی چون کانادا بعد تحصیل راحتتر اقامت میگیری حتما کانادا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)