صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40

موضوع: واریز هزینه ویزا برای سفارت کانادا در آنکارا؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واریز هزینه ویزا برای سفارت کانادا در آنکارا؟؟؟؟

خواهشا اشتباه نكنين و پول اضافي به اژانس ها براي انجام كارهاي ويزاي خود ندين چون براحتي خودتان قادر به انجامش هستيد اگر سوال داشتين مسيج بدين در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad252 نمایش پست ها
    سلام
    تمامی پرداخت های مربوط به سفارت کانادا در آنکارا توسط بانک گارانتی (GARANTI BANK) انجام میشه، کسانی که پرداخت اضطراری دارن میتونن با من تماس بگیرن..
    با سلام ...می توانید برای من پیام خصوصی بگذارید ...من نیاز به پرداخت دارم ( همراه با ایمیل یا شماره تماس) خیلی ممنونم

سلام دوستان

من می‌خوام مدارکم رو به صورت حضوری تحویل بدم. سوالم اینه که کسی که خودش ساکن ترکیه باشه می‌تونه واسم واریز کنه بعد من فیش رو از اون بگیرم دیگه؟ و اینکه به چه شماره حسابی باید واریز بشه؟ بعد هزینه اپلیکیشن و بیومتریک رو میشه با هم داد یا باید دو تا فیش جدا داشته باشم واسشون؟

ممنون

Member hengame آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature(BA), Public Management(MA

نقل قول نوشته اصلی توسط saloomehb نمایش پست ها
    در حال حاضر بدليل اضافه شدن گزينه انگشت نگاري بهترين كار تهيه فرم هاي ويزا و ثبت مدارك به صورت حضوري در مراكز VAC در كشور انكاراست . پرداخت هزينه ها نيز بايد از طريق بانك گارانتي انجام شود.
    سالومه جان

سلام. شما دانشجویی می خواهید برید یا نیروی متخصص؟
    و میشه بطور کامل راجع به مراحلی که باید در vac داشته باشیم توضیح بدید؟
    ممنونم
    ارسال مدارک به سیدنی: 12/12/2009 برگشت مدارک از سیدنی: 09/01/2010 ارسال مجدد مدارک به سیدنی: 04/05/2010
    فایل نامبر اول: 26/10/2010 ارسال مدارک به دمشق: 8/02/2011 قایل نامبر دوم: 20/03/2011 کد: 4131. مديكال : 30/01/2014 پاس ریکوءست: 8/05/2014

Senior Member

خواهشا اشتباه نكنين و پول اضافي به اژانس ها براي انجام كارهاي ويزاي خود ندين چون براحتي خودتان قادر به انجامش هستيد اگر سوال داشتين مسيج بدين در خدمتم
    صندوق پستیتون پره و امکان ارسال پیام خصوصی براتون وجود ندارد. لطفا راهی رو که میشناسید به منم بگید.

Junior Member

من براي ويزاي توريستي پدر و مادرم اقدام كردم و انكارا رفتيم ، فرم هاي مربوطرو از سايت مهاجرت كانادا دانلود كردم و همرو براساس راهنما پر كردم ، فقط بليط و هتل انكارا رزرو كردم ،، روزاي مراجعه به وك در سايت مهاجرت كانادا در قسمت انكارا زده شده فقط بايد حواستون به تقويم تعطيلياس اونجا باشه ، از ٢ شنبه تا جمعه هستن براي سابميت ا مدارك بايد صبحها تا ١٢ ظهر اونجا باشين مسيرش بسيار سرراسته ،، اگه تو خيابون ا اتاتورك مزديك ا سفارت كانادا هتل رزرو كنين بسيار رفت و امدتون راحته ،،، داخل وك كارمند ايراني زبان هست و در مورد ا واريز وجه راهنماييتون ميكنه البته من خودم شماره حساب ا وجه رو از سايت مهاجرت برداشتم و مستقيم به بانك ا گرانتي ا مربوطه رفتم و واريز كردم البته يكم در بانك براي رسيدن ا نوبتم معطل شدم چون اونجا اول حق با مشتري هاي بانك ا بعد كسايي كه حساب ندارن ،، يه فيش حاوي واريزي هزينه انگشت نگاري و سابميت مدارك واريز كردم و با مداركم به وك تحويل دادم ،، خود ا كارمنداي وك مداركتونو دونه دونه چك ميكنن حتي اگر كوچكترين نقصي باشه همون جا اصلاحش ميكنن اصلا جاي نگراني نيست

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

سلام
    در تاييد مطالب saloomehb بايد بگم اصلا نگران نباشيد
    ابتدا به بانگ گارانتي بريد و مبلغ هاي مورد درخواست سفارت رو بصورت جداگانه (بنام هر شخص بايد جدا پرداخت بشه - مثلا زن و شوهر بايد 2 تا فيش پرداخت براي هزينه ويزا و 2 تا فيش پرداخت براي هزينه انگشت نگاري) پرداخت كنند. مثل بانك هاي ايرانه،‌ به محض ورود شماره مي گيري و منتظر مي موني تا نوبتت بشه. همراه با فيش ها،‌ پاسپورتها رو هم ميگيرن تا وارد سيستم كنند. به ازاي هر نفر 5 لير هزينه بانك مي شه. فيش دوم آنها رو تحويل مي گيرين و ميرين به VAC و با تحويل مدارك و گرفتن قبض مدارك، براي هر نفر مبلغ 47 لير (هزينه VAC) پرداخت مي كني و بر مي گردي خونه. بلافاصله ايميلي دريافت مي كني كه مدارك لازم با اين شماره پيگيري به VAC تحويل دادين... بعد از اون، منتظر مي مونين تا ان شالله و به ياري حق ايميل مربوطه در خصوص صدور ويزا به دستت برسه (:

Senior Member

من براي ويزاي توريستي پدر و مادرم اقدام كردم و انكارا رفتيم ، فرم هاي مربوطرو از سايت مهاجرت كانادا دانلود كردم و همرو براساس راهنما پر كردم ، فقط بليط و هتل انكارا رزرو كردم ،، روزاي مراجعه به وك در سايت مهاجرت كانادا در قسمت انكارا زده شده فقط بايد حواستون به تقويم تعطيلياس اونجا باشه ، از ٢ شنبه تا جمعه هستن براي سابميت ا مدارك بايد صبحها تا ١٢ ظهر اونجا باشين مسيرش بسيار سرراسته ،، اگه تو خيابون ا اتاتورك مزديك ا سفارت كانادا هتل رزرو كنين بسيار رفت و امدتون راحته ،،، داخل وك كارمند ايراني زبان هست و در مورد ا واريز وجه راهنماييتون ميكنه البته من خودم شماره حساب ا وجه رو از سايت مهاجرت برداشتم و مستقيم به بانك ا گرانتي ا مربوطه رفتم و واريز كردم البته يكم در بانك براي رسيدن ا نوبتم معطل شدم چون اونجا اول حق با مشتري هاي بانك ا بعد كسايي كه حساب ندارن ،، يه فيش حاوي واريزي هزينه انگشت نگاري و سابميت مدارك واريز كردم و با مداركم به وك تحويل دادم ،، خود ا كارمنداي وك مداركتونو دونه دونه چك ميكنن حتي اگر كوچكترين نقصي باشه همون جا اصلاحش ميكنن اصلا جاي نگراني نيست
    ممنون از توضیحات مفصلتون. مسلما کسی که به ترکیه سفر میکنه میتونه به روشی که گفتید هزینه های کار کنسولی خودش را واریز کنه ولی برای انجام برخی از امور کنسولی (آنهایی که نیاز به انگشت نگاری ندارند) لزومی به حضور فیزیکی نیست و حتی پستی هم مدارک رو قبول میکنند برای اینگونه امور و برای پرداخت هزینه سفارت و همچنین سرویس مورد نظر به vfsglobal راهی جز استفاده از کمک دوستی یا آشنایی و کسی که در ترکیه هست، وجود ندارد. تجربه اخیر خودم که با یک هفته بررسی به دست اومد نشون داد که با پرداخت هزینه ای بین ۱۵ تا ۳۰ دلار آمریکا به ازای هر فیش و از طریق آژانس ها در تهران و یا افرادی که در ترکیه هستند این کار ممکنه و خیلی ارزونتر از رفتن به ترکیه در میاد. جزئیاتش رو در پست مربوط به تراول داکیومنت (travel document) آورده ام.

Junior Member

سلام ممنون از توضیحات کاملتون.
    من هم شرایطم مثل شماست، می خوام واسه مامان بابام اقدام کنم و کارهای پر کردن فرم هارو انجام دادم قبلا می خواستم از طریق آنلاین اقدام کنم که به لینک زیر برخوردم http://www.vfsglobal.ca/Canada/Turkey/ که در اون اشاره شده باید به صورت حضوری مدارک تحویل داده بشه اما سئوال اینجاست که آیا باید از قبل وقت بگیریم و اگه باید اینکارو کرد مراحل انجامش چیه؟ آخه طبق پرس و جوی هایی که از وکلا و آژانس هایی ایرانی داشتم می گفتند ما فرم هارو براتون پر می کنیم و براتون وقت میگیریم (یعنی مشخص خواهد شد در چه تاریخی برای کارهای بایومتریک باید به انکارا بریم)

Senior Member mehran23 آواتار ها

اکثر افراد آنلاین اقدام میکنن. من خودم اقدام کردم و پریروز هم پاس رکوست شدن. نیاز نیست پولی بدین. کار ساده ای است که خودتان انجام میدید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234