صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: واریز هزینه ویزا برای سفارت کانادا در آنکارا؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : واریز هزینه ویزا برای سفارت کانادا در آنکارا؟؟؟؟

I have one extra money order for embassy of canada,
    نقل قول نوشته اصلی توسط nanai نمایش پست ها
    سلام...پس یعنی اگه کسی تو اروپا باشه نمی تونه این 75 دلارو پرداخت کنه... یکی از اژانسها 100 دلار کارمزد می گه می گیریمووکسی آزانس ارزونتری سراغ نداره لطفا به منم معرفی کنید..ممنون

Junior Member

میشه اژانس هایی که این کارو با 30 دلار انجام می دن به من معرفی کنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

من برای اینکار از یکی از دوستان ترک مقیم آنکارا خواستم برام پرداخت کنه و دوشنبه این هفته (26 فروردین) که برمآنکارا، قبل از رفتن به سفارت، ایشون رو می بینم و رسید پرداختی رو ازش می گیرم تا بهمراه دیگر مدارک تحویل سفارت بدم.
    فک کنم راه منطقی باشه!

Junior Member

سلام دوستان. من در حال حاضر در استانبول هستم. دیروز که برای پرداخت هزینه ویزا به بانک گارانتی مراجعه کردم، قبول نکرد این هزینه رو از من دریافت کنه به دلیل اینکه من شماره تامین اجتماعی ترکیه SIN ندارم. کسی تا حالا به همچین مشکلی بر خورده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fp767 نمایش پست ها
    سلام
    اگه توی سایت قسمتی برای شهروندان گرجستان و کسانی که باید برای ویزای توریستی از ترکیه اقدام کنند توضیح داده که با bank draftیا wire transferمی تونید بفرستید wire transfer هزینه اضافه داره اما bank draftهمون مانی اوردر هست .اگه فامیلی دارین که کانادا زندگی میکنه خیلی راحت میتونه برای شما مانی اودر بگیره و فقط باید در وجه general receive Canadaباشه.
    سلام

آیا در مورد مانی اوردر از کانادا برای دریافت ویزای کار و توریستی مطمئن هستید؟ من الان میخوام این کار را انجام بدم نمی دونم درسته یا نه؟

Junior Member

سلام
    تمامی پرداخت های مربوط به سفارت کانادا در آنکارا توسط بانک گارانتی (GARANTI BANK) انجام میشه، کسانی که پرداخت اضطراری دارن میتونن با من تماس بگیرن..
    دانشگاههای ترکیه (مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری)

ثبت نام آزمونهای ورودی (ALES, KPDS, UDS, TOMER, TUS و...)

من ای هفته 3شنبه انکارا هستم. کسی نمی خواد پول واریز کنه؟ من راهنمایی می خوام

Banned
    رشته و دانشگاه
    ارشد حقوق تجارت بین الملل

بازم توفیق شد تا سفری به ترکیه داشته باشم و بازم دنبال کارهای ویزای خودم و یکی از دوستان. من دوشنبه ی هفته ی آینده (14 مرداد) با ماهان میرم آنکارا برای تحویل مدارک ویزا به سفارت کانادا و اگه همه چی خوب جلو بره، پنج شنبه برمی گردم. دوستانی که تمایل دارن، چه اونهایی که می خوان مدارک تحویل بدن، اونهایی که می خوان پول واریز کنن، و اون دسته از خوش شانسهایی که ویزای کاناداشون آماده شده و نیاز به پیکاپ دارن، بهم اطلاع بدن تا هماهنگ کنیم. امیدوارم مثل دفعه ی قبل همه ی دوستان ازم راضی باشن

شاید بعضیا فک کنن که برا خودم بیزینس راه انداختم، ولی مطمئن باشین که اینطور نیست. خدا رو شکر سری قبلی بخاطر هزینه ی خیلی کمی که از دوستان گرفتم (تا هزینه ی سفر بشکنه و خرج زیادی رو متقبل نشم) و هم بخاطر انجام کار طی کمتر از یک هفته، دوستان رضایت داشتند که در نهایت هزینه ها بین همه تقسیم شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Controller نمایش پست ها
    بازم توفیق شد تا سفری به ترکیه داشته باشم و بازم دنبال کارهای ویزای خودم و یکی از دوستان. من دوشنبه ی هفته ی آینده (14 مرداد) با ماهان میرم آنکارا برای تحویل مدارک ویزا به سفارت کانادا و اگه همه چی خوب جلو بره، پنج شنبه برمی گردم. دوستانی که تمایل دارن، چه اونهایی که می خوان مدارک تحویل بدن، اونهایی که می خوان پول واریز کنن، و اون دسته از خوش شانسهایی که ویزای کاناداشون آماده شده و نیاز به پیکاپ دارن، بهم اطلاع بدن تا هماهنگ کنیم. امیدوارم مثل دفعه ی قبل همه ی دوستان ازم راضی باشن

شاید بعضیا فک کنن که برا خودم بیزینس راه انداختم، ولی مطمئن باشین که اینطور نیست. خدا رو شکر سری قبلی بخاطر هزینه ی خیلی کمی که از دوستان گرفتم (تا هزینه ی سفر بشکنه و خرج زیادی رو متقبل نشم) و هم بخاطر انجام کار طی کمتر از یک هفته، دوستان رضایت داشتند که در نهایت هزینه ها بین همه تقسیم شد.
    ببخشید من سوال داشتم. من از چندتا آژانس سوال کردم گفتن باید آنلاین برای گرفتن ویزا اقدام کنم. آنلاین اقدام کنم بهتره یا از agent استفاده کنم؟

و اینکه مدارک لازم واسه گرفتن ویزا چیا ست؟

خیلی ممنون

Junior Member

در حال حاضر بدليل اضافه شدن گزينه انگشت نگاري بهترين كار تهيه فرم هاي ويزا و ثبت مدارك به صورت حضوري در مراكز VAC در كشور انكاراست . پرداخت هزينه ها نيز بايد از طريق بانك گارانتي انجام شود.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین