صفحه 1 از 45 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 448

موضوع: تجربیات آزمون 20 اکتبر 2012

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض تجربیات آزمون روز 20 اکتبر

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز، اول به همه ی عزیزانی که این امتحان را داشتند خسته نباشید می گم و ازهمشون خواهش می کنم تجربیاتشونو از این امتحان در این تاپیک قرار بدهند. همچنین ممنون می شوم توصیه هایی برای دوستانی که می خواهند ماههای بعدی امتحانو بدهند داشته باشند.
    متشکرم
    ویرایش توسط siaavosh : October 20th, 2012 در ساعت 07:54 PM
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 20 اکتبر

الان امتحان سنتر اصفهان تمام شد، کوانت آسان بود و وربال هم سخت مثل همیشه......انالیتیکال هم موضوع در مورد کلاه ایمنی دوچرخه و درس هایی که تو دانشگاه پاس می کنیم.....در مجموع آنالیتیکال از سال پیش سخت تر بود و کوانت آسون تر و وربال هم تغییر خاصی نداشت.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

امتحان سنتر سنجش هم 1 ساعتی میشه تموم شده به نظرم کوانتش قسمت 2 از اولی وقت بیشتر میبرد سوالای نمودارش وقت گیر بود ولی قسمت اولیش خوب بود. رایتینگ هم در مورد کلاه ایمنی دوچرخه سوارها و درس هایی که تو دانشگاه پاس می کنیم بود که خوب بود باتوجه به نمونه سوالا میتونست سخت تر باشه ! وربال هم که یه متن خیلی بلند داشت متن کوتاه هم زیاد داشت برای 3-2 تا متن کوتاه فقط یه سوال بود دوتا ازمتن ها هم در ارتباط با CO2 و گرم شدن کره زمین و این چیزا بود در کل سخته همیشه .این قسمت علاوه بر اسکیل زبان تسلط خوب برای درک جمله و مطلب رو میطلبه مخصوصا که تایم هم براش کم میاد. من که کم آوردم تایم

Member kokomalo63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Indusrtial engineering

قسمت ریاضی اش خیلی بد بود من خراب کردم

Banned

پیش فرض تجربیات آزمون 20 اکتبر 2012

1- ریاضی راحت
    2- وربال سخت
    3- رایتینگ متوسط

Junior Member

بچه ها سوال ها با هم فرق می کرد یا مال همه یک جور بود؟

Junior Member

ریاضی بخش اولش آب خوردن بود من 5 دقیقه هم وقت اضافی آوردم... ولی بخش دوم تا حدی سخت تر و وقت گیر تر بود. رایتینگ ها هر دو از نمونه هایی بود که زیاد تکرار شده بودن... وربال ولی بسیوور سخت بود!

اما... من سنجش فردوسی امتحان دادم و اصن از نظم جلسه و اینا راضی نبودم... سر و صدا و همهمه خیلی زیاد بود و تمرکز آدم رو کم میکرد.
    ویرایش توسط Salva : October 20th, 2012 در ساعت 04:02 PM

سلام دوستان، خسته نباشید.
    یه سوال از دوستانی که امروز امتحان دادن: او 2 تا موضوع، موضوع امتحان امروز بود؟ اینا رو با توجه به صحبت دوستان از توی موضوعات writing پیدا کردم.

Universities should require every student to take a variety of courses outside the student's field of study.
    Write a response in which you discuss the extent to which you agree or disagree with the claim. In developing and supporting your position, be sure to address the most compelling reasons and/or examples that could be used to challenge your position.

The following appeared in a health newsletter.
    "A ten-year nationwide study of the effectiveness of wearing a helmet while bicycling indicates that ten years ago, approximately 35 percent of all bicyclists reported wearing helmets, whereas today that number is nearly 80 percent. Another study, however, suggests that during the same ten-year period, the number of bicycle-related accidents has increased 200 percent. These results demonstrate that bicyclists feel safer because they are wearing helmets, and they take more risks as a result. Thus, to reduce the number of serious injuries from bicycle accidents, the government should concentrate more on educating people about bicycle safety and less on encouraging or requiring bicyclists to wear helmets."

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 20 اکتبر 2012

بنظر من وربالش خیلی سخت بود. سخت تر از نمونه هایی بود که تمرین کرده بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharielnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان، خسته نباشید.
    یه سوال از دوستانی که امروز امتحان دادن: او 2 تا موضوع، موضوع امتحان امروز بود؟ اینا رو با توجه به صحبت دوستان از توی موضوعات writing پیدا کردم.
    ."
    بعله همین دوتا بود!

صفحه 1 از 45 1234567891011 ... آخرینآخرین