صفحه 2 از 45 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 448

موضوع: تجربیات آزمون 20 اکتبر 2012

Banned

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 20 اکتبر 2012

بچه هایی که میخوان آینده امتحان بدن به نظر من بهتره واسه وربال وقت بذارن متن بخونن و تست بزنن. معنی لغت دونستن زیاد کمک نمیکنه. با اینکه 90% لغات های وربال امتحان امروز بلد بودم ولی اصلا این قسمت امتحان خوب ندادم

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 20 اکتبر

موضوعات انشا همین دو تا بودن که بالا آوردین.
    متاسفانه تو بخش وربال نمیشد زمان بندی کرد،خیلی بد بود از این نظر.فکر میکنم 4 تا متن بود که فقط یه سوال داشتن هرکدوم با این که سعی کرده بودم درست زمان بندی کنم باز هم تو این بخش زمان کم آوردم خصوصا که دقایق آخر نمیشه تمرکز کرد وقتی میدونید زمان داره تموم میشه و شما باید برداشتهای درست و منطقی از یه متن داشته باشید!
    بخش کوانت هم اگر کسی 4 فصل مربوط به اون رو از بارونز خونده بود احتمالا همه رو میتونست درست بدون مشکل وقت جواب بده.
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

Junior Member

درسته، دقیقا همینا بود.
    من در بخش وربال به شدتتتت وقت کم آوردم که البته غیرمنتظره هم نبود!!
    البته الان افسوس می خورم که چرا سوالات ریدینگ رو در انتها fortuitously نزدم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. - METU

سلام. دوستان به بیشتر مطالب اشاره کردن. چند تا مورد هم من میگم.
    بخش کوانت که به نظر من راحت بود و با کمی خومدن راحت میشد جواب داد و مشکل زمان هم نداشت. اما سایر بخش ها به شدت وقت گیر بودن. ماشین حساب میدن. یه آبمیوه و یه کیک هم به عنوان پذیرایی بود. آخر بخش سوم یه استراحت 5 دقیقه ای داده شد. البته کسی نمی تونست از صندلی پاشه. بخش وربال هم که واقعا سخت بود. به نظر من هم رایتینگ اول راحتتر بود. البته سنتر من دانشکده آمار (میدون فردوسی) بود.

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من سنتر دانشگاه اصفهان امتحان دادم که شرایط خیلی بهتری داشت از دانشکده آمار سازمان سنجش که سال پیش امتحان دادم.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

منم با دوستان هم عقیده هستم در مورد ریاضی بخش دوم کمی سخت تر بود به طوری که من سوال آخر رو شانسی نوشتم چون باید عدد پر میکردی در مجموع رایتینگ موضوع خوبی بود و وربال هم متن هاش هم حتی سخت تر از قبل

Junior Member

یا سوال ها رو بیرون اوردی یا حافظت خیلی خوب :ِD

Junior Member

منم همون جا بودم خدا اون پشت بلند گویی رو لنت کنه
    چندتا درست زدی ریاضی رو؟

Senior Member

سلام دوستان.والا راجع به قسمت رایتینگش بگم که خیلی حال داد بهم به جز یه سوتیه کوچیک که دادم چون موضوع اول که issue بودو دکتر برزابادی تو کلاسش بهمون داده بود بنویسیم و منم نوشته بودم و فقط سر امتحان یبار دیگه نوشتمش با توجه به ساختاری که دکتر بهمون گفته بود.argument هم که باز دکتر موضوع مشابه رو بهمون گفته بود و من قشنگ ترکوندم جفتشو(البته امیدوارم) ولی تو argument یه چیزی که گفته بود دکتر یادم رفت بنویسم ولی در مجموع خوب بود.و اما امان از قسمت وربال.با اینکه باز دکتر اکثر کلماتو باهامون کار کرده بود و حتی یکی از تستای کلاسش سر امتحان اومد ولی باز خیلی سخت بود.قسمت اول وربال که تا اومدم به خودم بجنبم دیدم میگن 10 دقیقه مونده.ریدینگای قسمت اول وربالو که به جز یکی 2 تا کوتاهشو بقیه شانسی زدم.قسمت دوم هم یکی 2 تا وربال ریزنینگاشو زدم ولی باز مغزم انقدر داغ کرده بود که چشام نمیتونست ریدینگارو بخونه و تمرکز کنه( واقعا 3ساعت و نیم پشت هم خیلی نامردی بود).قسمت دومم ریدینگاشو شانسی زدم.ولی جملات وربالو خوندمو زدم که البته اشتباهم توشون بود.و اما قسمت ریاضی.قسمت اولو که کامل حل کردمو زدم و 5 دقیقه هم اضاف آوردم ولی قسمت دوم با اینکه همشو بلد بودم ولی گلاب به روتون از امتحان دیگه حالت تهوع بهم دست داده بود و میخواستم هر چه زودتر برم بیرون از سر جلسه چون واقعا مغز آدمو میترکونه امتحانش.قسمت دوم ریاضیرو فکر کنم 5 تا سوالشو شانسی زدم چون نرسیدم ولی بقیشو حل کردم.پیشنهاد من برای آیندگان: شرکت در کلاسهای دکتر برزآبادی و اینکه مغزتونو پرورش بدین که بتونه 4 ساعت رایتینگ بنویسه, وربالو بزنه و در آخر سر ریاضی قفل نکنه دیگه.یعنی بشینید 4 ساعت پشت هم زبان بخونید.موفق باشین

من هم سنجش فردوسی بودم. به نظرم فضاش خوب بود، هرچند که هرجا یک‌سری مشکلات داره که باید کنار بیایم. یک نکته بگم که دوستان زمان رو خودشون از رو ساعت نگاه کنند. کسی که امروز از بلندگو صحبت میکرد یک‌جا گفت 5 دقیقه به اتمام سکشن مونده (بخش وربال بود) من هم دیدم که زمان کمه و یک ریدینگ نسبتاً طولانی هم مونده بود و دیدم نمی‌رسم رفتم سراغ بقیه که با یک نگاه کوتاه شانسی بزنم، حدود 5 دقیقه بعد از بلندگو اعلام کرد که اشتباه گفتم و 10 دقیقه مونده! من اگر میدونستم اول میرفتم ریدینگ رو میخوندم چون ریدینگ‌هارو بهتر از جاهای خالی میزدم ولی با این وضعیت دیگه نشد و تمرکزم یک مقدار به هم ریخت. هرچند که با توجه به سختی قسمت وربال به‌طور کل، خیلی چیز حادی نبود و به عنوان تجربه گفتم فقط.
    ریاضی قسمت دوم همونطور که بقیه گفتن زمان بیشتری نیاز داشت. به عنوان یک تجربه دیگه پیشنهاد می‌کنم اگر می‌بینید زمان داره کم میاد اول سؤالاتی باید عدد بنویسید رو حل کنید چون اونارو نمیشه شانسی نوشت و بعد گزینه‌هایی که چند موردی هست و در آخر در صورت تموم شدن وقت میتونید بقیه رو (یک گزینه صحیح) همینطوری بزنید. برای ریاضی خوندن بارونز و خود آفیشال گاید ets کافی بود.
    برای رایتینگ هم پیشنهادم این هست که نمونه‌های خود سایت ets رو بخونید و برای هرکدوم موقع خوندن دو سه تا دلیل آماده کنید که سر جلسه نخواد خیلی به دلایل فکر کنید. موضوعات اصلاً خارج از اون‌ها نیست (مخصوصا Issue).