صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 448

موضوع: تجربیات آزمون 20 اکتبر 2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Hell

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 20 اکتبر

در کل هم وربالش و هم ریاصیش سخت تر از اونی فکرش رو می کردم بود!

ریاضی که چند تا از سوالاش به هیچ عنوان مهندسی معکوس نمی خورد و از مباحثی توی Geometry استفاده کرده بود که فکر می کنم مصرفش کاملا Unique بود! تا حالا ندیده بودم همچین سوالی رو حتی حدودی! ما که از Sin و Cos حلش کردیم ولی خب قرار نبود همچین چیزی توش بیاد!

وربالش هم خیلی سخت بود! سوالات متن فقط مال متن طولانیش از این Fetch ها بود و اکثر از این سوالات تحلیلی داده بود! سوالات SC که اصلا واضح نبود! لغات بسیار ساده بود (اکثرا) ولی متن جمله بسیار غامض بود! به جای هینت یک کلمه ای اکثرا از این تکنیک پشتوانه جمله ای استفاده کرده بود! واقعا در مقایسه با ابعادی که سخت تر شده زمانش کافی نیست! و جنرال دومی از اولی سخت تره! چه ریاضی چه وربال!

Senior Member Moj85 آواتار ها

سلام
    رایتینگ راحت (البته من زیاد خوب ننوشتم)
    وربال بنظرم سخت تر از نمونه های خود ای تی آس بود!ولی من اصلا مثه بقیه که میگند اولی سخت تر بود یا دومی تفاوت فاحشی ندیدم!! کلا سخت بود با اینکه 90% کلماتش و بلد بودم ولی چون وقت کم اوردم شانسی م زیاد زدم که با این ریوایزد خ بعیده درست دربیاد پس خ خ خ متن بخونید! گذشت اون دورانی که فقط لغت دونستن کفایت میکرد! من او وربالم خ ناراحتم (((
    کوآنت اولی خ ساده و دومی هم سخت نبود فقط وقت گیرتر از اولی بود شایدم 1کم میزان سادگی ش کمتر از اولی بود ولی نمیشه گفت سخت بود! البته منم مثه خیلی های دیگه 4تاشو شانسی زدم (نموداری هارو) چون وقت کم آوردم.

Senior Member

بچه ها من کوانتو 5 تاشو شانسی زدم.کسی میتونه بگه در بدترین حالت که همشون غلط باشن نمراه ریاضی من چند میشه؟اومدم خونه دیدم ای دل غافل یکیشونو کامل بلد بودم یعنی آب خوردن ولی به خاطر پشت سر بودن سوالا غاطی کرده بودم دیگه

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بچه ها من کوانتو 5 تاشو شانسی زدم.کسی میتونه بگه در بدترین حالت که همشون غلط باشن نمراه ریاضی من چند میشه؟اومدم خونه دیدم ای دل غافل یکیشونو کامل بلد بودم یعنی آب خوردن ولی به خاطر پشت سر بودن سوالا غاطی کرده بودم دیگه
    طبق چیزی که خود ETS گفته، با 5 تا غلط فکر کنم چیزی حدود 165، یک مقدار بالاتر یا یک مقدار پایینتر میشید. اتفاقاً نمره 165 نمره خیلی خوبیه و به طور کلی نمره بالای 159 در ریاضی که یک انحراف معیار از میانگین بالاتر محسوب میشه، جزء نمرات خوب محسوب میشه. همونطور که قبلاً گفته شده امتحان یه جوری شده که احتمال 170 شدن اگر چه صفر نیست، اما مثل فرمت قدیم بالا نیست.

خب دوستان طبق جمع بندی کلی که من کردم اینه که همه متفق القول (به استثنای یکی از دوستان) بر این باورند که وربال خصوصاً قسمت اولش خیلی سخت بوده.
    حالا سوال اینجاست که آیا ETS، با توجه به اینکه تعهدش بر برگزاری امتحان به صورت استاندارد هست، ممکنه این نمره ها رو یه جوری Scaleکنه؟
    چون در مورد تافل اینطور بوده که مثلاً اگر قسمت ریدینگ یه امتحانی نسبت به ریدینگ امتحانی دیگه سخت تر باشه، ETS جوری نمره بندی میکنه که شما در دو امتحان متفاوت با یه توانایی ثابت، نمره تون هم تقریباً یکی میشه.
    حالا این قضیه در مورد GRE چطوره؟ مثلاً اگر دیروز رایتینگ آسون بوده و امتحان بعدی سخت باشه، برای کسی که واقعاً تواناییش بهبودی نداشته، آیا ممکنه نمرات متفاوت باشند؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

بچه هاااااااااااااااااااااااا ااااااا
    یکی جواب بده جماعتی رو از نگرانی در بیاره!
    ما که کوانت وقت کم آوردیم و دو سه تا رو شانسی زدیم، حالا بگو در مجموع 5 تا غلط، نمره مون چند میشه؟؟؟
    ... Cathedrals in my heart

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    بچه هاااااااااااااااااااااااا ااااااا
    یکی جواب بده جماعتی رو از نگرانی در بیاره!
    ما که کوانت وقت کم آوردیم و دو سه تا رو شانسی زدیم، حالا بگو در مجموع 5 تا غلط، نمره مون چند میشه؟؟؟
    دوست عزیز در پست بالایی جواب شما داده شده

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

سلام
    کلا اگه بخواهید بفهمید تقریبا چندتا تست بزنید در ورژن جدید جی آر ای چند می شید فایل زیر رو بینید.
    Conversion Table.pdf
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh1 نمایش پست ها
    منم همون جا بودم خدا اون پشت بلند گویی رو لنت کنه
    چندتا درست زدی ریاضی رو؟
    من کاملا راجع به شخص پشت بلندگو با شما موافقم اصلا نميذاشت تمرکز کني. همش هم که حرفاي تکراري مي‌زد . يکي از بي‌نظم‌ترين امتحانهايي بود که توش شرکت کرده‌ام. دير هم که شروع کردن نصف انرژي‌ام از بين رفت تو انتظار.

دوستان اگر امکان داره کمی هم درمورد سوالات Verbal Reasoning صحبت کنید.

Junior Member

خب تجربه من که اولين بار بود GRE اينطوري بود:
    1- بخش writing رو با تمرين ميشه خوب نوشت. گرچه من اصلا تمرين نداشتم ولي کلا بد ننوشتم.
    2- بخش verbal به نظرم خيلي سخت بود و به کلي تمرين کردن نياز داره. به نظرم درسته که دونستن لغت خيلي مهمه درک متون علمي در زمان خيلي کم مهم‌ترين نکته تو اين بخشه
    3- رياضي به طور کل بد نبود. من خودم وقت کم آوردم ولي دليلش عدم تمرين بود.
    کلا به اين نتيجه رسيدم که GRE امتحانيه که بايد خوب براش وقت بذاري و حرفه‌اي زبان بخوني.