نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: آزمون 20 اکتبر مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران، درخواست گزارش شکایت

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض آزمون 20 اکتبر مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران، درخواست گزارش شکایت

سلام به دوستانی که این شنبه تو مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران واقع در امیرآباد امتحان GRE دادن. اگه اون دفترچه ای رو که ETS بهتون داده نگاه کنید تو صفحه 5 میبینید که زیر قسمت BREAK نوشته بعد از دومین نوشتار 10 دقیقه استراحت دارید ولی همونطور که دوستان تو امتحان تجربه کردن همچین اتفاقی نیافتاد و کل سه قسمت امتحان پش هم برگزار شد.
    از دوستان خواهش می کنم این موضوع رو به آدرس GRETAS@ets.org گزارش بدن و از این قضیه شکایت کنند. ایمیلی که خودم زدم رو اینجا قرار ندادم تا هرکس موضوع رو از زبان خودش بیان کنه، از دوستان هم خواهش می کنم ایمیل خودتون رو خودتون بنویسید و برای کس دیگه ای رو فوروارد نکنید.
    ضمنن فرستادن این ایمیل در صورتی که به اندازه کافی باشه که برای اونها مشخص بشه همچین مشکلی بوده باعث میشه موقع scale کردن نمره ها نرم رو بیشتر در نظر بگیرن و نمره های بالاتری داشته باشیم، پس بی فایده نیست
    خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون 20 اکتبر مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران، درخواست گزارش شکایت

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    سلام به دوستانی که این شنبه تو مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران واقع در امیرآباد امتحان GRE دادن. اگه اون دفترچه ای رو که ETS بهتون داده نگاه کنید تو صفحه 5 میبینید که زیر قسمت BREAK نوشته بعد از دومین نوشتار 10 دقیقه استراحت دارید ولی همونطور که دوستان تو امتحان تجربه کردن همچین اتفاقی نیافتاد و کل سه قسمت امتحان پش هم برگزار شد.
    از دوستان خواهش می کنم این موضوع رو به آدرس GRETAS@ets.org گزارش بدن و از این قضیه شکایت کنند. ایمیلی که خودم زدم رو اینجا قرار ندادم تا هرکس موضوع رو از زبان خودش بیان کنه، از دوستان هم خواهش می کنم ایمیل خودتون رو خودتون بنویسید و برای کس دیگه ای رو فوروارد نکنید.
    ضمنن فرستادن این ایمیل در صورتی که به اندازه کافی باشه که برای اونها مشخص بشه همچین مشکلی بوده باعث میشه موقع scale کردن نمره ها نرم رو بیشتر در نظر بگیرن و نمره های بالاتری داشته باشیم، پس بی فایده نیست
    خیلی ممنون
    دوست عزيز من مرکز انفورماتيک امتحان دادم اونجا به ما استراحت رو بعد از section 3 در verbal دادن. اونجا خيلي بهم ريخته بود 45 دقيقه امتحان رو دير شروع کردن و اصلا مديريت بلد نبودن. تقلب هم که زياد بود و نظارت مراقبين صفر بود. بعد از تموم شدن وقت من چندين نفر رو ديدم که مراقب بالا سرشون ايستاده منتظره که چند تا ديگه هم جواب بدن. منم اولش فکر کردم که با ايميل اعتراض کنم ولي بعد به اين نتيجه رسيدم نکنه باعث بشم که اين يه جا رو هم که تو ايران داره GRE برگزار ميکنه تعطيل کنن. چون من که آيلتس 22 سپتامبر دادم هنوز جوابش رو هواست. چشم ترسيده ديگه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace

پیش فرض پاسخ : آزمون 20 اکتبر مرکز زبان های خارجی دانشگاه تهران، درخواست گزارش شکایت

انیشتین جان، نظر من به نظر hnokande جان نزدیک تره. به نظر من هم ضررش از سودش بیشتره. حالا یکی دو نمره این ور و اونور خیلی فرق نداره، بهتر از اینه که مثه آیلتس 22 سپتامبر بشه.
    به نظرم بیخیالش شیم خیلی بهتره

Banned

ذوستان اگه توجه کرده باشن قسمت کوانت اول رو 50 دقیقه طول دادن!!!! یعنی بدون این که اعلام کنن زمان break رو به شما دادن!!!! هر چند کارشون اصلا حرفه ای نبود!!!
    فکر می کنم اعتراض بی فایده باشه!!!
    موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

من نمی دونم چرا جاهایی مثل امیربهادر که دارن تافل برگزار می کنن GRE رو cbt برگزار نمی کنن؟ بعید می دونم اونها GRE رو با این حجم شرکت کننده از ایران بردارن، اما حداقلش اینه که وقتی سطح اعتراض زیاد باشه به سازمان سنجش که اینقدر بی قاعده و مزخرف این امتحان رو برگزار می کنه فشار بیارن. چهار سال پیش هم که GRE دادم همین داستان بود.
    ضمنن متین عزیز در نهایت احترام اون پنج دقیقه کوانت بخوره تو سرشون، اولن که ما تو ریاضی مشکلی نداریم و وقتی اعلام کردن 10 دقیقه بیشتر وقت نیست یه دورم چک کرده بودم جواب ها رو، دومن میزاشت بعد از کوانت دوم میداد استراحت به نظرت بهتر نبود؟ استراحت باید وسط امتحان بین دو قسمت مشابه باشه نه موقعی که امتحان دیگه تموم شده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    من نمی دونم چرا جاهایی مثل امیربهادر که دارن تافل برگزار می کنن GRE رو cbt برگزار نمی کنن؟ بعید می دونم اونها GRE رو با این حجم شرکت کننده از ایران بردارن، اما حداقلش اینه که وقتی سطح اعتراض زیاد باشه به سازمان سنجش که اینقدر بی قاعده و مزخرف این امتحان رو برگزار می کنه فشار بیارن. چهار سال پیش هم که GRE دادم همین داستان بود.
    ضمنن متین عزیز در نهایت احترام اون پنج دقیقه کوانت بخوره تو سرشون، اولن که ما تو ریاضی مشکلی نداریم و وقتی اعلام کردن 10 دقیقه بیشتر وقت نیست یه دورم چک کرده بودم جواب ها رو، دومن میزاشت بعد از کوانت دوم میداد استراحت به نظرت بهتر نبود؟ استراحت باید وسط امتحان بین دو قسمت مشابه باشه نه موقعی که امتحان دیگه تموم شده.
    عذر می خوام از پاسخ دیرم!!!!
    کاملا حق با شماست!!! من اگه بخوام به کسی برای امتحان های آتی GRE در ایران توصیه بکنم می گم : "به محض اتمام کارتون در هر قسمت از زمان اضافه برای قسمت های دیگه استفاده کنین"!!!! این کار در حالت ایده آل ناپسندیده تلقی میشه ولی وقتی متولیان امتحان این قدر راحت از وقت و هزینه چند صد نفر می گذرن و به خودشون زحمت نمی دن امتحان به این مهمی رو درست برگزار کنن نباید انتظار داشته باشن داوطلب ها هم در قبال آینده شون بی تفاوت باشن!!!
    برای خودم، شما و تمام داوطلبای آزمون 20 اکتبر آرزوی موفقیت دارم!!!
    ان شا اله با دیدن نمره های خوب این بی مبالاتی ها از ذهنتون پاک خواهد شد!!!

واقعا بريك ندادنشون خيلي تاثير بدي داشت

آقا من نیاز دارم سریعاً نمرۀ آزمون جی آر ای 20 اکتبرمو بدونم. سنجش که هنوز کارنامه ها رو نمیده، ادمیشن تیکت رو هم که سر جلسه ازمون گرفتن حالا نمیتونیم تلفنی نمرمونو بپرسیم. برای دیدن نمرۀ آنلاین هم یوزر و پسوردمو یادم رفته بود، اونقدر اشتباه وارد کردم که اکانتم بلاک شد. برای 9 فوریه هم که ثبت نام نمیکنن، چیکار کنم، تو رو خدا یکی راهنماییم کنه، دارم دیوونه میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)