صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: ریزنمرات یا کارنامه ترم به ترم

پیش فرض ریزنمرات یا کارنامه ترم به ترم

من هرچی گشتم مطلبی در این مورد پیدا نکردم:
    دانشگاه به من هم ریز نمرات و هم کارنامه ترم به ترم داده و هرکدوم رو هم بخوام به من کارنامه انگلیسی میده. الان کدوم رو باید به عنوان Transcript بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : ریزنمرات یا کارنامه ترم به ترم

بله سوال من هم هست .
    از آمریکا که گویا اصلا ریز نمره رسمی ابتدای کار نمیخواند و میگن بعدا بیار

Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    من هرچی گشتم مطلبی در این مورد پیدا نکردم:
    دانشگاه به من هم ریز نمرات و هم کارنامه ترم به ترم داده و هرکدوم رو هم بخوام به من کارنامه انگلیسی میده. الان کدوم رو باید به عنوان Transcript بدم؟
    معمولا همون ریز نمرات شما به صورت ترم به ترم نوشته میشه و Transcript به همون کارنامه اطلاق میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tebyan نمایش پست ها
    معمولا همون ریز نمرات شما به صورت ترم به ترم نوشته میشه و Transcript به همون کارنامه اطلاق میشه.
    من هم ریزنمرات (به صورت یک جا و بدون ذکر ترم و ...) دارم و هم کارنامه ترم به ترم. پس من کارنامه ترم به ترم رو بدم و درخواست کارنامه ترم به ترم انگلیسی بدم؟ چون میتونیم درخواست ریز نمرات انگلیسی هم بدیم که به صورت کلی و یکجا درسا و نمراتشون رو نوشته. این ریز نمرات کاربرد نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nhzgroup نمایش پست ها
    بله سوال من هم هست .
    از آمریکا که گویا اصلا ریز نمره رسمی ابتدای کار نمیخواند و میگن بعدا بیار
    همه دانشگاه هاش اینجوری نیست و به طور رسمی حتی 2 تا هم میخوان همین ابتدای کار! به سایت دانشگاه مراجعه و بررسی کنین.

Member
    رشته و دانشگاه

من هم ریزنمرات (به صورت یک جا و بدون ذکر ترم و ...) دارم و هم کارنامه ترم به ترم. پس من کارنامه ترم به ترم رو بدم و درخواست کارنامه ترم به ترم انگلیسی بدم؟ چون میتونیم درخواست ریز نمرات انگلیسی هم بدیم که به صورت کلی و یکجا درسا و نمراتشون رو نوشته. این ریز نمرات کاربرد نداره؟
    کارنامه نهایی شما همون ترم به ترم هست که دانشگاه به شما خواهد داد (منظورم کارنامه رسمی و فارسی دانشگاه هست). پس بهتر است از همون اول کارنامه ترم به ترم خودتون را ارائه بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tebyan نمایش پست ها
    کارنامه نهایی شما همون ترم به ترم هست که دانشگاه به شما خواهد داد (منظورم کارنامه رسمی و فارسی دانشگاه هست). پس بهتر است از همون اول کارنامه ترم به ترم خودتون را ارائه بدید.
    ممنون از توضیحاتتون.
    البته من اینو بگم که اینا جفتشون نهاییه من 4 سال پیش فارق التحصیل شدم و امسال که مدرکم و آزاد کردم اصل ریز نمراتم رو دادن! دانشگاه علم و صنعت هم کارنامه ترم به ترم (دقیقا با همین عنوان) و ریز نمرات (باز هم دقیقا با همین عنوان) به من داد! و تو فرم درخواست مدرک انگلیسی (خود دانشگاه میده به ما) هم نوشته هر کدوم رو انگلیسیش رو میخواهید علامت بزنید. به ما ترمی 10 تا ریزنمرات یا کارنامه انگلیسی بیشتر نمیدن! واسه همین نمیخوام درخواست اشتباه بدم که سهمیه این ترمم بسوزه و دقیقا همونی باشه که دانشگاه میخواد. به نظرتون ایمیل بزنم دانشگاه که کدوم بفرستم یا مشخصه! چون ترجمه هم میکنن احتمالا مینوسن کارنامه ترم به ترم!!

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از توضیحاتتون.
    البته من اینو بگم که اینا جفتشون نهاییه من 4 سال پیش فارق التحصیل شدم و امسال که مدرکم و آزاد کردم اصل ریز نمراتم رو دادن! دانشگاه علم و صنعت هم کارنامه ترم به ترم (دقیقا با همین عنوان) و ریز نمرات (باز هم دقیقا با همین عنوان) به من داد! و تو فرم درخواست مدرک انگلیسی (خود دانشگاه میده به ما) هم نوشته هر کدوم رو انگلیسیش رو میخواهید علامت بزنید. به ما ترمی 10 تا ریزنمرات یا کارنامه انگلیسی بیشتر نمیدن! واسه همین نمیخوام درخواست اشتباه بدم که سهمیه این ترمم بسوزه و دقیقا همونی باشه که دانشگاه میخواد. به نظرتون ایمیل بزنم دانشگاه که کدوم بفرستم یا مشخصه! چون ترجمه هم میکنن احتمالا مینوسن کارنامه ترم به ترم!!
    به نظر من همون ریز نمرات فارسی اصلی دانشگاه را ترجمه کنید و بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LST-Saarland

منم علم و صنعتم. رفتم 6 سری ریز نمرات ترجمه کردم یک سری هم ترم به ترم. ولی همون ریز نمرات رو می خوام بفرستم فقط.

Junior Member

دوستان سلام

من ریز نمراتم را دادم دارلترجمه، بعد الان متوجه شدم به جای
    Azad University, South Tehran Branch
    آقای مترجم
    Azad University, Tehran South Branch
    ترجمه کرده..

به نظرتون امکان داره بعدا واسم مشکل ساز بشه که برم و بگم که درستش کنند؟

ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)