صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: مسئله تحریم ایران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIS

پیش فرض مسئله تحریم ایران

کسی می دونه ابا تحریم ایران که تو این لینک مطرح شده جدی هست یا نه؟
    - If you are a citizen of Cuba, Iran, Syria, or Sudan you must be able to prove primary residence outside of your country of citizenship prior to testing.

http://www.mba.com/the-gmat/test-day...ification.aspx
    من 10 ابان امتحان دارم. نمی دونم راهم می دند یانه!!!

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

پیش فرض پاسخ : مسئله تحریم ایران

دوستان من هم 16 آذر امتحان دارم؛ خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره لطفن اعلام کنه...

سلام
    یکی از دوستان من ایمیل زده بود و از خود GMAC سوال کرده بود. گفته بودن مسئله ای نیست و میتونید امتحان بدید! اما وقتی علت این نوشته رو در سایتشون جویا شدن دیگه پاسخی نداده بودند! در هر حال گویا مشکلی نیست و می تونیم امتحان بدیم!

Member Mostafaa747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Management

سلام دوستان؛ من پنجشنبه امتحان جیمت دارم و الان در آنکارا هستم. امروز به سنتر آنکارا رفتم که جای آروم و خوبی بود. به مسئولش گفتم که از ایران اومد و خواستم ببینم عکس العملش چیه؛ بعد دیدم رفت سراغ کامپیوترش و گفت به غیر از شما سه نفر دیگه هم در همان روز ایرانی هستن نگران نباشین اگه قرار بود اذیت کنن این آقا به من تذکر می داد. با آرزوی موفقیت برای همه

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

دوستان عزیز که امتحان دادن - داستان این جمله زیر چیه :You are a citizen of Cuba, Iran, Syria, or Sudan, in which case you must be able to prove primary residence outside of your country of citizenship prior to testing.یعنی چی ؟ ما چه طوری باید این موضوع رو ثابت کنیم ؟

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

passport I think

درود
    دوستان عزیز این مسئله جدی نیست، و با توجه به تجربه خودم در کمتر از یک ماه پیش در سنتر آنکارا و سایر دوستان در دبی و استانبول، همانند سابق تنها و تنها گذرنامه به عنوان مدرک شناسایی در روز ثبت نام کفایت می کند.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

Junior Member

سلام دوستان
    متاسفانه از تاریخ اول جولای سال جاری ایرانیان حق شرکت در آزمون جیمت را ندارند. خود من چند روز پیش که برای امتحان به سنتر استانبول رفته بودم، مسئول سنتر بعد از دریافت پاسپورت من یک برگه به من داد و بهم گفت که به خاطر تحریم امریکا حق شرکت در آزمون رو ندارم. این در حالیست که چند ماه پیش خودم در همون سنتر امتحان داده بودم.
    تصویر برگه ای که مسئول سنتر به من داد رو براتون پیوست کردم. دوستانی که هنوز ثبت نام نکردند فعلا دست نگه دارند چون در صورت عدم دادن امتحان بدلیل تحریم، مبلغ ثبت نام به شما بازگردانده نمیشود.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

متاسفانه از تاریخ اول جولای سال جاری ایرانیان حق شرکت در آزمون جیمت را ندارند. خود من چند روز پیش که برای امتحان به سنتر استانبول رفته بودم، مسئول سنتر بعد از دریافت پاسپورت من یک برگه به من داد و بهم گفت که به خاطر تحریم امریکا حق شرکت در آزمون رو ندارم. این در حالیست که چند ماه پیش خودم در همون سنتر امتحان داده بودم.
    تصویر برگه ای که مسئول سنتر به من داد رو براتون پیوست کردم.
    امتحان من تو سنتر استانبول بود. البته بعید میدونم ربطی به سنتر داشته باشه چون مسئول اونجا میگفت این مورد از طرف جیمت بشون اعلام شده و خودم بعدش تلفنی با سرویس مشتریان جیمک صحبت کردم و اون هم مساله ایران رو تائید کرد. ایرانیان برای شرکت در آزمون باید علاوه بر اقامت ایران، اقامت یک کشور دیگر را نیز دارا باشند.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhakimi نمایش پست ها
    تصویر برگه ای که مسئول سنتر به من داد رو براتون پیوست کردم.
    امتحان من تو سنتر استانبول بود. البته بعید میدونم ربطی به سنتر داشته باشه چون مسئول اونجا میگفت این مورد از طرف جیمت بشون اعلام شده و خودم بعدش تلفنی با سرویس مشتریان جیمک صحبت کردم و اون هم مساله ایران رو تائید کرد. ایرانیان برای شرکت در آزمون باید علاوه بر اقامت ایران، اقامت یک کشور دیگر را نیز دارا باشند.
    سلام به همه
    من همین الان با یکی از افراد مسئول جی مک تو آمریکا بصورت آنلاین چت کردم و اون گفت:
    Our records show that Iran is not on the sanctioned country list and Iranian candidates are required to present their valid passport on the day of their exam.
    As long as you present the correct required ID that meets the requirements as listed per the ID policy, you should not experience any issues when attending your exam appointment.
    یعنی تست سنتر استانبول بی خودی گیر داده و حق چنین کاری نداره. و گفتم شما به تست سنتر ایمیل بزنید و مسئله را برایشون توضیح بدید که گفت من این کار نمی کنم و این مشکل را با gmatcandidateservicesemea@pearson.com در میان بزارید. همه میل بزنند و بگن این قضیه رو. همه همه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)