صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: مسئله تحریم ایران

پیش فرض پاسخ : مسئله تحریم ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط نسیم نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من ایمیل زده بود و از خود GMAC سوال کرده بود. گفته بودن مسئله ای نیست و میتونید امتحان بدید! اما وقتی علت این نوشته رو در سایتشون جویا شدن دیگه پاسخی نداده بودند! در هر حال گویا مشکلی نیست و می تونیم امتحان بدیم!
    از اول جولای این تحریم اعمال شده شاید خود GMAC هم در جریان نباشه . دوباره ایمیل بزنید و قبل از رفتن سر جلسه مطمئن بشید. به من گفتن که به خاطر تحریم نمیتونی امتحان بدی !!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص آمادگی برای امتحان GMAT !

من بعد از خارج شدن از سنتر همونجا با گوشیم به ایمیلی که شما نوشتین ایمیل زدم. تو جوابی که برام فرستادن مساله ایران رو تایید کردند و گفتند که بدلیل اعمال این تغییر از جانب خودشون، ملبغ ثبت نام رو به من پس میدن (یه جورایی میخواستن من رو از سر خودشون باز کنن. متن ایمیل به شرح زیر بود.

​Dear Amir

I am contacting you from GMAC Candidate Services EMEA in regards to the below exam.

Registration ID:XXXXXXXXX
    Date/Time: 07/10/2014 09:30 AM
    Client: Graduate Management Admission Council®
    Exam Info: GMAT Graduate Management Admission Test

I have been advised that you was not able to sit your exam due to the identification that you produced on the above mentioned date. Due to the recent changes in our identification policy I have refunded your test fees in full which will be returned back to the card used within the next 10 working days.

Should you have any further questions, please don't hesitate to contact ​me.

Kind regards

چند ساعت بعد از هتل به سرویس سنتر GMAC زنگ زدم و پشت تلفن تایید کردند که این تغییر از اول جولای اعمال شده. داستان از این قرار هست که چون این تغییرات خیلی جدید هست همه از اون خبر ندارن. توی خود سایت mba.com هم نوشته ایرانی ها با ارائه پاسپورت ایرانی میتونن امتحان بدن. خیلی نگران نباشید احتمال داره با پیگیری هایی که من و سایر دوستان داریم انجام میدیم، مشکل بزودی برطرف میشه. البته به نتایج مذاکرات اخیر هم مرتبط خواهد بود. من که امیدوارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من همین الان با یکی از افراد مسئول جی مک تو آمریکا بصورت آنلاین چت کردم و اون گفت:
    Our records show that Iran is not on the sanctioned country list and Iranian candidates are required to present their valid passport on the day of their exam.
    As long as you present the correct required ID that meets the requirements as listed per the ID policy, you should not experience any issues when attending your exam appointment.
    یعنی تست سنتر استانبول بی خودی گیر داده و حق چنین کاری نداره. و گفتم شما به تست سنتر ایمیل بزنید و مسئله را برایشون توضیح بدید که گفت من این کار نمی کنم و این مشکل را با gmatcandidateservicesemea@pearson.com در میان بزارید. همه میل بزنند و بگن این قضیه رو. همه همه

Junior Member

دوستانی که خودشون GMAT دادن میدونن آمادگی برای آزمون چه تلاش زیادی رو میطلبه. از همه دوستان تقاضا دارم این مساله رو پیگیری کنن تا دوستانی که در آینده امتحان دارن به مشکل برخورد نکنن. از ما که گذشت :|

سلام.همسر من 25 JULY در سنتر استانبول امتحان داره یعنی امتحان برگزار نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pordeli نمایش پست ها
    سلام.همسر من 25 JULY در سنتر استانبول امتحان داره یعنی امتحان برگزار نمیشه؟
    یک زنگ بزنید customer service و ازشون بپرسید مطمعن تر هست. خواهشا نتیجه را اینجا بگید.

من از cutomer service سایت mba.com که سوال کردم اول میگفت همچین چیزی نیست ولی بعدش گفت به همین ادرسی که Kivi فرمودن میل بزن که من زدم و گفتم ادرس ایمیل کسی که این policy را گذاشته را بده کارش دارم. خود این ادرس فقط وظیفه اطلاع رسانی را داره و بعید میدونم از ایمیل زدن به این بابا چیزی درست بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    یک زنگ بزنید customer service و ازشون بپرسید مطمعن تر هست. خواهشا نتیجه را اینجا بگید.

من از cutomer service سایت mba.com که سوال کردم اول میگفت همچین چیزی نیست ولی بعدش گفت به همین ادرسی که Kivi فرمودن میل بزن که من زدم و گفتم ادرس ایمیل کسی که این policy را گذاشته را بده کارش دارم. خود این ادرس فقط وظیفه اطلاع رسانی را داره و بعید میدونم از ایمیل زدن به این بابا چیزی درست بشه.
    من به خود مرکز پیرسون زنگ زدم. موضوع رو گفتم و پرسیدم قضیه من چی میشه که 25 امتحان دارم. اولش میخواست جواب نده و همش میگفت از customer service بپرسم منم اسرارم این بود که شما که بدون دستور این کار رو انجام نمیدین پس حتما اگه صحت داره باید اطلاع داشته باشین. جوابش فقط این بود که برای ما فقط پاس معتبر باشه کافیه و فکر نمیکنه مشکلی برای من باشه. حتی گفتم که document ذوستمون اشاره کردین که به خاطر تحریم نمیتونه امتحان بده اما بازم گفت فکر نمیکنم چنین مشکلی پیش بیاد. هتلی که من رزرو کردم یه دلار هم پس نمیده و به هر حال من رفتنیم. لطفا اگه کسی قبل یه هفته میخواد بره اینجا اطلاع رسانی کنه. چه قبل رفتن و چه بعد از برگشتن. بازم ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من با توجه به پیگیری هایی که کردم، گفتن ایرانی ها می توانند امتحان بدهند به شرط آنکه به صورت تلفنی و با هماهنگی که با customer service دارن ثبت نام کنند و از طریق انلاین ثبت نام نکنند. امیدوارم شما هم پیگیری های لازم را انجام بدهید ونتایج رو به اشراک بگذارید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط poyan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من با توجه به پیگیری هایی که کردم، گفتن ایرانی ها می توانند امتحان بدهند به شرط آنکه به صورت تلفنی و با هماهنگی که با customer service دارن ثبت نام کنند و از طریق انلاین ثبت نام نکنند. امیدوارم شما هم پیگیری های لازم را انجام بدهید ونتایج رو به اشراک بگذارید.
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز این حرف اون طرف اصلا جنبه عقلایی نداره! این فقط یه جور بهانه اوردن هست. مشکل ملیت هست که طبق چت آنلاینی که کردم، خود مسئول امریکایی گفته که همه ایرانی ها با پاسپورت خودشون می تونن امتحان بدن، پس زیر دستها دارن سلیقه ای عمل می کنند.
    اون دوستی که 25 جولای استانبول امتحان داره. این پیشنهاد منه یه چت آنلاین با مرکز جی مک تو امریکا نه انگلیس انجام بده و بعد اونو پرینت بگیره و روز جلسه با خودش ببره و به مسئول سنتر نشون بده و بگه پدر همه شما اجازه داده.و همچنین موقع چت آنلاین شماره تلفن همون قسمت تو امریکا بگیره که در روز امتحان اگر طرف باز بهانه آورد تماس بگیره البته حساب کنید که اونجا باز باشه صبح یا عصر باشه نه شب.
    البته این با این فرض که تا اون موقع اونها از دست ما خسته نشده باشن و به روال قبلی برگردونده نباشن. هر روز ایمیل و تماس یادتون نره.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kivi نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این حرف اون طرف اصلا جنبه عقلایی نداره! این فقط یه جور بهانه اوردن هست. مشکل ملیت هست که طبق چت آنلاینی که کردم، خود مسئول امریکایی گفته که همه ایرانی ها با پاسپورت خودشون می تونن امتحان بدن، پس زیر دستها دارن سلیقه ای عمل می کنند.
    اون دوستی که 25 جولای استانبول امتحان داره. این پیشنهاد منه یه چت آنلاین با مرکز جی مک تو امریکا نه انگلیس انجام بده و بعد اونو پرینت بگیره و روز جلسه با خودش ببره و به مسئول سنتر نشون بده و بگه پدر همه شما اجازه داده.و همچنین موقع چت آنلاین شماره تلفن همون قسمت تو امریکا بگیره که در روز امتحان اگر طرف باز بهانه آورد تماس بگیره البته حساب کنید که اونجا باز باشه صبح یا عصر باشه نه شب.
    البته این با این فرض که تا اون موقع اونها از دست ما خسته نشده باشن و به روال قبلی برگردونده نباشن. هر روز ایمیل و تماس یادتون نره.
    موفق باشید.
    اقا من دفه قبلا بهشون ایمیل زدم گفتن باید مدرک بیاری که ساکن ایران نیستی ولی این بار بهم جواب داده که قانون عوض شده و با پاسپورت میتونید امتحان بدید.
    من هنوز اسم ننوشتم ولی توصیه میکنم که از طریق تلفن اسم بنویسید.

Dear Ali

Thank you for your email.

Following my last email to you, the policy has changed. Iranian candidates can now test with just their valid passport. Proof of residence is no longer required.

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact me.

Kind regards

نقل قول نوشته اصلی توسط solidsnake نمایش پست ها
    اقا من دفه قبلا بهشون ایمیل زدم گفتن باید مدرک بیاری که ساکن ایران نیستی ولی این بار بهم جواب داده که قانون عوض شده و با پاسپورت میتونید امتحان بدید.
    من هنوز اسم ننوشتم ولی توصیه میکنم که از طریق تلفن اسم بنویسید.

Dear Ali

Thank you for your email.

Following my last email to you, the policy has changed. Iranian candidates can now test with just their valid passport. Proof of residence is no longer required.

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact me.

Kind regards

خداییش اگه الان آماده بودم چه استرسی داشتم این یه هفته........من امروزم کلا به زنگ و ایمیل زدن گذشت ولی از سنتر گرفته تا customer service ها همه میگن آقا جان پاست دستت باشه بیا آزمونتو بده. بقیه بماند تا انشا الله روز امتحان که خبرشو میدم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)