صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72

موضوع: به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

Senior Member

پیش فرض به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

با سلام

دوستانی که RA گرفتند یا اطلاعاتی دارند لطفا بفرمایند که به عنوان یک RA در یک
    آزمایشگاه تحقیقاتی چه انتظاراتی از شما دارند و آیا امکان برآورده سازی این انتظارات
    همیشه وجود دارد یا دوستان تجربه ناموفقی را نیز سراغ دارند ؟؟؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

از این جهت این سوالو مطرح می کنم که دوستانی که در ایران مقاله دادند یا کارای تحقیقاتی انجام دادن میدونن
    که فضای کار با فضای کار اونجا متفاوته یعنی به شما حقوقی تعلق میگیره پس انتظارات بالاتره و همچنین انتظار میره اون بخشی
    از پروژه که به شما سپرده میشه در کلی ترین و کاملترین صورت ممکن انجام بشه. آیا همیشه میشه از پسش براومد یا نه ؟؟؟ ممنون

Senior Member saheb آواتار ها

مشخص است كه خود شما مي دونيد كه وظايف يك RA چي هست تا اونجايي كه من مي دونم بله بسيار از دانشجو كار كشيدخ مي شه و اون پول شايسته اين همه كار نيست اما خوب چاره اي نيست من ديدم كه همه دوستان هم موفق بودند پس ترس و واهمه به دل راه ندهيد و جلو بريد
    HAPPINESS

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

سوال خوبی پرسیدن،
    من از زاویه TA می خوام به این مسئله نگاه بشه؟
    بیشتر نظرم اینه که دوستان تجربیات خودشونو بگن.
    TA همان وظایف حل تمرین خودمونو داره دیگه؟
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام میلاد جان

فکر کنم بچه هایی که اونطرف هستند بخوبی این جواب رو بتونند بدند- میشه تاحدودی فکر کرد چی ها از ما میخواند- ولی راستش از کسایی که دانشجو شدند الان -این سوال من هم هست در واقع

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

خوب انتظارات‌ای که دارن دانشگاه به دانشگاه و استاد به استاد فرق می‌کنه.

مثلا من با استادم هفته‌ای ۲ جلسه meeting دارم. یکیش خیلی‌ کلی‌ و تقریبا بیشتر اعضا گروه که کارهشون تو یک زمینه کلی‌ میان و هدف اینه که همه با کار بقیه آشنا باشن. یکی‌ دیگه تخصصی تره و فقط ۳ نفر هستیم که شامل کسیی‌ میشن که کارشون توی یک راستا هست. توی هر یک از این جلسات کارهای هفته گذشته رو توضیح میدیم و میگیم که برای بعد میخوایم چیکار کنیم. می‌خوام بگم نگران نباشین اینطوری نیست که یک هو آخر سال استاد بگه ازت ناراضی بودم و فاندت قطع می‌شه و اگه ازت ناراضی باشه مرتب ازش feedback میگیری
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

همونطور که ارس گفت انتظارات‌، دانشگاه به دانشگاه و استاد به استاد فرق می‌کنه. گروه ما یه meeting هفته‌ای داره که خیلی‌ کلیه. هر دو هفته یه بار هم یه نفر یه presentation ارائه میکنه.
    همه باید هر هفته گزارش هفتگی شون رو تا یه وقت معینی ایمیل کنن به استاد و بگن که تو هفته قبل چیکار کردن و چه برنامه ای برای هفته بعد دارن. اگر استاد ناراضی باشه از روند پیشرفتتون بهتون میگه. معمولا قرارداد فاندها یه سالست ولی تو این مدت استاد اگر از کارتون راضی نباشه میتونه فاند رو برای یه دوره دو هفتگی یا بیشتر قطع کنه.

TA هم مثل حل تمرین خودمونه تقریبا. البته باز بستگی به استاد داره. بعضی استادا علاوه بر TA، گریدر هم میگیرن که اینجوری کار TA راحتتر میشه و دیگه لازم نیست اون همه برگه و تکلیف رو هم TA تصحیح کنه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

در تکمیل صحبت بچه ها
    یادمه روزی که استادی که قراره باش کار کنم تو همین دانشگاه گفت:

I will tell you what you dont know and you will tell me what I dont know; every week we will discuss the the progress , your reports, and what we might do for next week

فکر کنم به فنا رفتم

Senior Member

با یک دنیا تشکر از ars, chira, countdown عزیز

to: ars/chira

آیا شما دستور العملهای استاد رو اجرا میکنید و اونه که ایده میده یا نه طبق گفته countdown باید کارایی که استاده
    بلد نیست رو شما انجام بدین پس از کی راهنمایی می گیرید یعنی هیچوقت به مشکل نمی خورید یا احتیاج به مشورت ندارید ؟؟؟؟

لطفا در مورد روند ارائه مقاله هم توضیح بدید که آیا نظم خاصی برای فرستادن مقاله به کنفرانسای معتبر وجود داره
    و شما باید به اون ددلاین ها حتما برسید یا نه هر وقت مقاله آماده شد میدید تو ژورنال یعنی آیا ضرب العجلی رو این مسئله
    وجود داره یا نه ؟؟؟ بیشتر هدف مقاله هست یا اتمام پروژه یا هر دو یا هیچکدوم !

Senior Member

تجربه خودمو هم میگم : من به استاده گفتم حالا شما اجازه بدین من بیام اونجا با کاراتون آشنا بشم بعععععععد ....... گفت نه
    عزیزم اینجا خونه خاله نیست و از همون اول باید یکسری چیزا مثه برنامه نویسی و ... رو خدا باشی و کار رو شروع کنی تا کم کم با
    کارای ما آشنا بشی که یکم حول کردم !!!

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)