صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 72

موضوع: به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

Milad:

استاده من که گفته and you will tell me what I dont know فکر نکنم منظورش بلد نبودن باشه
    احتمالا نتایج آزمایشاتی و data و ............ بوده احتمالا که خب چون اون کار ها توسط ما انجام میشه-اون ازشون خبر نداره

Senior Member

countdown :

منطقیش هم همینطوره که شما میگی ولی معمولا دنبال کسی هستن که ایده های نو به آزمایشگاهشون
    ببره وگرنه برای آزمایش کردن و ... که فکر کنم دانشجوی کافی داشته باشن. حالا باید دید آیا اونا ایده های نو دارند
    که می خوان ما براشون پیاده سازی کنیم یا ما باید ایده نو ببریم که در اینصورت کار سخت میشه و حتی شاید لازم باشه یکسری
    از لینکامونو با ایران برای مشورت و همفکری حفظ کنیم چون در اینصورت احتمالا استاده در اون مورد خیلی کار نکرده.
    چون من اینجا تجربشو داشتم میگم. یکی از استادا تو یه موضوعی تخصص داشت که اون یکی استاد نداشت و برعکس
    اصل فشار هم روی من بود که باید این دو موضوع رو لینک می کردم .....

رشته و دانشگاه

Milad;

You can say that again

Senior Member

معمولا سيستم اينجوريه كه يه پروژه از يك سازمان يه كمپاني تعريف مي شه و شما بايد كار جديدي كه انجام نشده تا حالا بكنيد ولي اين به اين معني نيست كه خود استاد و investigator پروژه در موردش چيزي نمي دونن. اصولا وقتي پروژه و كمك مالي رو به يه گروهي مي دن كه در پروژه هاي مشابه توانايي هاشو ثابت كرده باشه. مرتبا هم از پيشرفت پروژه فيدبك گرفته ميشه و همه چيز تحت كنترل هست. پس نگران اين نباشيد كه اگه آخرش يه دفعه پروژه جواب نداد چي. اين روال معمول RA هست. ولي موارد خاص تر هم من ديدم. اينكه استاد به دانشجوش ميگه من الان نمي دونم چه پروژه اي برات تعريف كنم. 2 سال برو فلان كمپاني اونا ميگن كه چه نيازي به تخصص تو دارن. اين شرايط وقتي پيش مياد كه استاد با سابقه و شناخته شده باشه و براي دانشجو هم خوب هست خيلي چون ضمن گذروندن دوره phd در صنعت هم تجربه به دست مياره. يه شكل ديگه هم كه من ديدم اينه كه دانشجو از هيچ كدوم از پروژه هايي كه وجود داره بين همه استاداي دپارتمان خوشش نمياد و خودش با مشورت با يه استادي پروژه رو تعريف مي كنه كه مسلما فاندي هم در كار نيست اول كار. ولي اگه كار خوب پيش رفت مي تونه پروپوزال بده و فاند بگيره. البته اين روش خيلي سخته و فقط به كساني كه خود آزاري دارن توصيه ميشه. چون براي به دست آوردن كمك مالي بايد هر ترم علاوه بر پروژه اصلي دنبال TA يا RA تو يه lab ديگه بدويد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    [color=red]از همون اول باید یکسری چیزا مثه برنامه نویسی و ... رو خدا باشی و کار رو شروع کنی تا کم کم با
    کارای ما آشنا بشی که یکم حول کردم !!!
    رشته های فنی هرکدوم یه سری ابزارهای نرم افزاری نیاز دارند مثل عمران مکانیک و ... ، در برق و کامپیوتر برنامه نویسی مهم هستش ، اما فکر نمیکنم فول بودن این ابزار ها خیلی مهم باشه ، بهرحال برنامه نویسی رو شما میتونی اونجا هم یاد بگیری چون فقط پیاده سازی هستش ، مهمتر تفکر الگوریتمی هستش که پشت این پیاده سازی نهفته هست ، بهرحال از کسانی که اونور هستند اگر تجربیاتشون رو در این زمینه عنوان کنند مثل Mahin خیلی خوبه ، این بحث به اصطلاح "خدا" بودن ابزارهای برنامه نویسی و مهندسی چقدر مهم هستش با توجه به چیزی که اونجا میبینید ؟

Senior Member

من با نرم افزارها و محيط هاي برنامه نويسي جديدي بايد كار كنم كه تا حالا كار نكرده بودم. اينو به استادم گفتم و اون گفت كه نگران نباش بهت ياد ميديم. كلا نگران اين چيزا نباشيد. اينجا اگه بخوايد خودتون كه چيزي رو ياد بگيريد همه امكانات مهياس.

Junior Member

من به عنوان TA اومدم ولی استاده بعنوان RA هم ازم کار میکشید. ۶ روز در هفته از ۹ صبح تا ۸ شب توو آزمایشګاه اونم کار فیزیکی سنګین !!!! یعنی هم TA هم RA اونم از نوع عملګی !! رشته من عمرانه. منم بیشتر از ۳ هفته نتونستم دوام بیارم باهاش بهم زدم. اینقدر فشار زیاد بود که برګشت به ایران رو به ۳ سال کار اینجوری ترجیح میدادم.

میخوام اینو بګم که بچه های رشته های مهندسی که TA میګیرین فکر نکنین فقط TA هستین!! در اصل RA هم هستین. البته بازم استاد با استاد و دانشګاه با دانشګاه فرق میکنه. ولی اونا نمیان فقط بخاطر ورقه صحیح کردن به شما این همه money بدند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra

لطفا در مورد روند ارائه مقاله هم توضیح بدید که آیا نظم خاصی برای فرستادن مقاله به کنفرانسای معتبر وجود داره
    و شما باید به اون ددلاین ها حتما برسید یا نه هر وقت مقاله آماده شد میدید تو ژورنال یعنی آیا ضرب العجلی رو این مسئله
    وجود داره یا نه ؟؟؟ بیشتر هدف مقاله هست یا اتمام پروژه یا هر دو یا هیچکدوم !
    Mahin جان میشه لطف کنی این رو هم جواب بدی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2222
    من به عنوان TA اومدم ولی استاده بعنوان RA هم ازم کار میکشید. ۶ روز در هفته از ۹ صبح تا ۸ شب توو آزمایشګاه اونم کار فیزیکی سنګین !!!! یعنی هم TA هم RA اونم از نوع عملګی !! رشته من عمرانه. منم بیشتر از ۳ هفته نتونستم دوام بیارم باهاش بهم زدم. اینقدر فشار زیاد بود که برګشت به ایران رو به ۳ سال کار اینجوری ترجیح میدادم.

میخوام اینو بګم که بچه های رشته های مهندسی که TA میګیرین فکر نکنین فقط TA هستین!! در اصل RA هم هستین. البته بازم استاد با استاد و دانشګاه با دانشګاه فرق میکنه. ولی اونا نمیان فقط بخاطر ورقه صحیح کردن به شما این همه money بدند.
    تجربه گرانبهایی بود ممنون. پس باید دقیقا قبلش از استاده بپرسیم. پس یکی از استادا هم که به من
    گفته بود صبح تا شب باید تو آزمایشگاه باشی احتمالا منظورش همین بوده مگه ساعت کار مشخص ندارین اونجا ؟؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه

سلام

پس این stipend که بمن میدند و تو فرم هام نوشته برای 20 ساعت در هفته -بیشتر از این از ما کار میکشند؟
    یعنی بشتر از 20 ساعت؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)