صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

پیش فرض پاسخ : به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

پس این stipend که بمن میدند و تو فرم هام نوشته برای 20 ساعت در هفته -بیشتر از این از ما کار میکشند؟
    یعنی بشتر از 20 ساعت؟؟
    احتمالش هست. منم RA هستم و نرمش اینه که باید 20 ساعت در هفته کار کنم. اما این رو ببینین که توی سایت دانشگاه ما نوشته:

The director of the research project providing a research assistantship assigns the duties. In most instances, the work required of a research assistant is tied directly to the thesis research, and in such instances it is not possible to determine absolutely the number of hours of work expected of the assistant. Where the work is not related to thesis research, a half-time assistant should expect to spend twenty hours each week in carrying out the assigned duties. The director of the research project employing the research assistant and the Head of the unit administering the project determines satisfactory performance of duties.

خوب واضحه که اگه تز آدم هم با همون استادی باشه که باهاش کار می کنه، به احتمال غریب به یقین خیلی بیش از 20 ساعت ازش کار خواهد کشید.
    و از اونجایی که استاد باید تعیین کنه که آیا کارایی داشتی یا نه و اونه که باید راضی باشه، تا فاند تمدید بشه، پس هر چی هم دلش بخواد می تونه کار بکشه !
    من که خیلی وقته خودم رو آماده کردم !!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra

لطفا در مورد روند ارائه مقاله هم توضیح بدید که آیا نظم خاصی برای فرستادن مقاله به کنفرانسای معتبر وجود داره
    و شما باید به اون ددلاین ها حتما برسید یا نه هر وقت مقاله آماده شد میدید تو ژورنال یعنی آیا ضرب العجلی رو این مسئله
    وجود داره یا نه ؟؟؟ بیشتر هدف مقاله هست یا اتمام پروژه یا هر دو یا هیچکدوم !
    مقاله خيلي به استاد و دانشکدتون مربوط ميشه. مثلا يه استادي هست که خيلي واسش مقاله مهمه (تعدادش) خودش مشخص ميکنه که مثلا تا فلان زمان بايد n تا مقاله رو در زمانهاي مشخص ارائه بدين. بعضيا کيفيت مقاله ها مهمه و خوب مسلما تعدادش کمتر ميشه. بعضي هام کلا مقاله واسشون خيلي مهم نيست و فقط اينکه تا حدودي مثل بقيه دانشجوهاي اون دانشکده باشين کافيه...
    اينکه شما به ددلاين برسين يا نه دقيقا به استاد مربوط ميشه. اگه استادي بخواد گروه حتي شبها هم بيدار ميمونن تا به ددلاين برسونن وگرنه استاد راضي نميشه.

Senior Member

سلام

پس این stipend که بمن میدند و تو فرم هام نوشته برای 20 ساعت در هفته -بیشتر از این از ما کار میکشند؟
    یعنی بشتر از 20 ساعت؟؟
    اسمش 20 ساعته، ولي من اوناي که ديدم خيليييييييييييي بيشتر از اينا دارن توي lab کار ميکنن. بخصوص هر چي فضاي دانشکده رقابتي تر باشه توقع استاد از شما هم بيشتر ميشه.

Junior Member

خیلی از دوستای من که همین جا (ایران) دارن phd میخونن شبا تا 2 میمونن دانشگاه تا کارای تزشون رو انجام بدن. فرقش اینه که پول چندانی هم نمیگیرن و مجبورن این ور اون ور تدریس هم بکنن. به نظرم ساده لوحانه است که انتظار داشته باشیم اونجا بهمون خوش بگذره اما اینجا هم اگه بخواین یه تز درست حسابی انجام بدین باید همون مقدار وقت بذارین روش.
    It&#39;s just a thought, only a thought<br />If my life is for rent

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

ممنونم نیوا و بقیه -کامیار و ..
    اره -مسلما فکر نمیکنیم که خوش بگذره اما من نگرانم beyond my ability بشه و به فنا برم
    منکه اگه نکشیدم بر میگردم

Senior Member

هدف هم مقاله هست هم اتمام پروژه. يك سري كنفرانس هاي معتبر در نظر مي گيرن و طوري برنامه ريزي مي كنن كه حتما با ددلاين برسن. بعدشم كه كارو مبسوط به ژورنال مي دن. اون 20 ساعت در هفته هم الكيه. خيلي وقتا هست كه بيشتر بايد كار كني. بعضي وقتا هم به خصوص ترم هايي كه course داري يا امتحان داري ميشه كمتر كار كرد ولي بايد به استاد بگيد. مثلا استادم به من گفت فلان كارو زودتر انجام بده چون ترم ديگه درس ها سختن و Qualification exam هم داري.

Senior Member saheb آواتار ها

كاش بچه هاي ديگه هم كه الان امريكا هستند بيايند اونا هم نظراتشون را بگند اگرچه ديگه آش خالته بخوري پاته نخوري پاته است ما ديگه تقبل كرديه ايم كه TA or RA شيم بنابراين هر چي مي گن بايد بگيم چشم :'(
    HAPPINESS

Junior Member

to Countdown:

به قول خودت خوف نکن. بالاخره اون استاد هم از بین applicant ها شما رو انتخاب کرده پس حتما شرایطت بهتر از بقیه بوده
    It&#39;s just a thought, only a thought<br />If my life is for rent

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    با یک دنیا تشکر از ars, chira, countdown عزیز

to: ars/chira

آیا شما دستور العملهای استاد رو اجرا میکنید و اونه که ایده میده یا نه طبق گفته countdown باید کارایی که استاده
    بلد نیست رو شما انجام بدین پس از کی راهنمایی می گیرید یعنی هیچوقت به مشکل نمی خورید یا احتیاج به مشورت ندارید ؟؟؟؟

لطفا در مورد روند ارائه مقاله هم توضیح بدید که آیا نظم خاصی برای فرستادن مقاله به کنفرانسای معتبر وجود داره
    و شما باید به اون ددلاین ها حتما برسید یا نه هر وقت مقاله آماده شد میدید تو ژورنال یعنی آیا ضرب العجلی رو این مسئله
    وجود داره یا نه ؟؟؟ بیشتر هدف مقاله هست یا اتمام پروژه یا هر دو یا هیچکدوم !
    به عنوان کسی که تازه کار رو شروع کرده به شما فرصت داده میشه که با موضوع آشنا شید، پس لزومی نداره که انقد نگران باشید. کسی از شما توقع معجزه نداره!
    در مورد مقاله هم باز بستگی داره، معمولا استادا میخوان که تو کنفرانسها مقاله داشته باشن بخاطر همین شما باید به اون ددلاین ها حتما برسید.

سلام

یعنی بشتر از 20 ساعت؟؟
    شما فقط برای 5 روز تو هفته و هفته ای 20 ساعت، حقوق میگیری. اگر کارات زیاد باشه خب چاره ای جز بیشتر رفتن نیست. تازه بعضی ها آخر هفته هم میرن. تابستون که درس ندارید میشه هفته ای 40 ساعت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)