صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

پیش فرض پاسخ : به عنوان RA از ما چه انتظاراتی دارند ؟؟؟

سلام. من که در قالب یک پوزیشن به استخدام دانشگاه در آمدم، (بی پروژه بود پوزیشن و فقط دانشجو میگرفتند)، آیا میتوان به صورت جداگانه و با یک استاد دیگه روی یک موضوعی که مورد علاقه م هست کار کنم؟ آیا استاد فعلی که پوزیشن رو ارائه کرده ناراحت میشه؟ گلا امکان پذیر هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام. من که در قالب یک پوزیشن به استخدام دانشگاه در آمدم، (بی پروژه بود پوزیشن و فقط دانشجو میگرفتند)، آیا میتوان به صورت جداگانه و با یک استاد دیگه روی یک موضوعی که مورد علاقه م هست کار کنم؟ آیا استاد فعلی که پوزیشن رو ارائه کرده ناراحت میشه؟ گلا امکان پذیر هست؟
    چه پوزیشنی است و شرایط و وظائفتون چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چه پوزیشنی است و شرایط و وظائفتون چی بوده؟
    پوزیشن دکتری
    مثل یک دانشجوی دکتری عادی، بعنوان دستیار استاد در حوزه پژوهش، در انجام برخی پروژهاش کار انجام میدم، و به استخدام دانشگاه در اومدم. ولی بشتر وقت روی رساله دکتری میگذره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    پوزیشن دکتری
    مثل یک دانشجوی دکتری عادی، بعنوان دستیار استاد در حوزه پژوهش، در انجام برخی پروژهاش کار انجام میدم، و به استخدام دانشگاه در اومدم. ولی بشتر وقت روی رساله دکتری میگذره.
    اگر منظورتون اینه که دکتراتون رو با فرد دیگری کار کتید که احتمالا نمیشه چون برای پوزیشن مشخصی استخدام شده اید. ولی اگر منظورتون اینه که اضافه بر کار دکترا در وقت اضافی خودتان بطور داوطلبانه با استاد دیگری هم کار ریسرچ انجام بدهید شاید ممکن باشه. البته حتما موافقت استادتون رو باید جلب کنید. حتی آن استاد دیگر هم ممکنه به این صورت موافقت نکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

سلام، می خواستم بپرسم آیا در صورت RA شدن، امکان کار کردن بصورت هم زمان طبق ساعت های مجاز هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط webDeveloper نمایش پست ها
    سلام، می خواستم بپرسم آیا در صورت RA شدن، امکان کار کردن بصورت هم زمان طبق ساعت های مجاز هست؟
    بستگی دارد به کشوری که میروید. در بعضی کشورها مثل کانادا دارندگان ویزای دانشجویی اجازه کار پارت تایم دارند و در بعضی دیگر مثل امریکا نه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان برای رشته های علوم انسانی مثل مدیریت یا بیزنس هم میشه RA گرفت؟
    اگر بله شرایط کار برای اینطور رشته ها چطوریه؟یعنی تحقیقات و پروژه چطور تعریف میشه؟

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام...من به مدت یکسال با یک استاد از یکی از دانشگاههای داخلی در پروژه های ازمایشگاهی همکاری داشتم و دستیار تحقیقاتی ایشون بودم ( اسم من توی پروپوزال و قرارداد کاری پروژه اومده اما استخدام رسمی دانشگاه نبودم)، ایا این رو میتونم به عنوان سابقه کاری RA توی رزومه ام عنوان کنم؟؟( توی نوشتن مقاله هم همکاری زیادی داشتم)... و ایا کلا این کار من همون کار RA هست؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام...من به مدت یکسال با یک استاد از یکی از دانشگاههای داخلی در پروژه های ازمایشگاهی همکاری داشتم و دستیار تحقیقاتی ایشون بودم ( اسم من توی پروپوزال و قرارداد کاری پروژه اومده اما استخدام رسمی دانشگاه نبودم)، ایا این رو میتونم به عنوان سابقه کاری RA توی رزومه ام عنوان کنم؟؟( توی نوشتن مقاله هم همکاری زیادی داشتم)... و ایا کلا این کار من همون کار RA هست؟؟؟
    بله همینه.

سلام

از دوستانی که TAبودن خواهش میکنم تجربیاتشون رو بیشتر در میون بزارن. خصوصا در رابطه با کلاس های حل تمرین.
    کسانی که TA میگیرن حل تمرین جز پایه ثابت وظایفشون هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)