صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مهندسي خودرو

پیش فرض مهندسي خودرو

نظرتون دربارهي مهندسي خودرو دوره ي كارشناسي چيه؟دو سال كه كارشناسيشو تو علم و صنعت راه انداختن.

armic
    Guest

پیش فرض پاسخ : مهندسي خودرو

من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد همون دانشكده ام. دوست عزيز توصيه من را بپذيريد و به اين رشته فكرنكنيد.

Junior Member

لطفا یکی از دوستان یک شرح حال کامل از وضعیت این رشته در خارج از ایران بده
    آیا ارزش داره که ادامه تحصیل رو در این رشته در نظر داشته باشیم یا نه؟

درود به همه.
    من "مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو میخونم" میدونم که در آلمان دانشگاه های فنی ای هستند که آموزششون با دانشگاه های دیگر آلمان خیلی متفاوت هست؛ --آموزش تئوری در کنار کار کردن در کارگاه--، اون چیزی که یاد میدن رو در دانشگاه از دانشجو میخوان، و بیشتر اینگونه دانشگاهها هماهنگی تنگاتنگ با --کمپانی های بزرگ ماشین سازی-- در آلمان رو دارند، و پس از پایان دانشجویی در دانشگاه اگر دانشجو بتونه اون تخصصی که کمپانی نیاز داشته رو بدست بیاره، و یا ایده ای در پروژه ها بیآفرینه به دانشجو درخواست کار میدن؛
    از خوانندگان این پیام فردی هست که در مورد این دانشگاه ها در آلمان بدونه؟
    من پرسش های دیگری در این مورد دارم.
    پیشتر سپاسگرارم.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MECHAENGINIEER نمایش پست ها
    درود به همه.
    من "مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو میخونم" میدونم که در آلمان دانشگاه های فنی ای هستند که آموزششون با دانشگاه های دیگر آلمان خیلی متفاوت هست؛ --آموزش تئوری در کنار کار کردن در کارگاه--، اون چیزی که یاد میدن رو در دانشگاه از دانشجو میخوان، و بیشتر اینگونه دانشگاهها هماهنگی تنگاتنگ با --کمپانی های بزرگ ماشین سازی-- در آلمان رو دارند، و پس از پایان دانشجویی در دانشگاه اگر دانشجو بتونه اون تخصصی که کمپانی نیاز داشته رو بدست بیاره، و یا ایده ای در پروژه ها بیآفرینه به دانشجو درخواست کار میدن؛
    از خوانندگان این پیام فردی هست که در مورد این دانشگاه ها در آلمان بدونه؟
    من پرسش های دیگری در این مورد دارم.
    پیشتر سپاسگرارم.
    دانشگاه هاي برتر آلمان در زمينه ي خودرو سازي كه اتفاقا كورس انگليسي هم دارند دانشگاه RWTH Aachen هست و انشگاه علمي كاربردي FH Esslingen . هر دو دانشگاه جز بهترين هاي دنيا در زمينه ي خودرو سازي هستند
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام شهریه ثابت کارشناسی ناپیوسته رشته مکانیک چقدر هست دانشگاه ازاد ؟
    و شهریه هر ترم تقریبا چقد میشه کلا ؟
    و کلا چقد هزینه برمیداره بخوایم کارشناسی یا مهندسی بگیریم از کاردانی به بعد البته منظورم هست
    ویرایش توسط aminrad : May 5th, 2014 در ساعت 03:33 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrad نمایش پست ها
    سلام شهریه ثابت کارشناسی ناپیوسته رشته مکانیک چقدر هست دانشگاه ازاد ؟ و شهریه هر ترم تقریبا چقد میشه کلا ؟ و کلا چقد هزینه برمیداره بخوایم کارشناسی یا مهندسی بگیریم از کاردانی به بعد البته منظورم هست
    درود، بستگی داره که گرایش رشتتون چی باشه، و هر ترم آینده یا سال به سال بیشتر هم میشه، بدلایل اقتصادی کشور و دانشگاه،{بیشتر بستگی به اون دانشگاه آزاد داره، هر دانشگاهی سیستم خودشو داره}، میانگین شهریه 450 تومن هست، شهریه هر ترم به میزان واحدی که بر میدارین بالا میره و میانگین هزینش برای 21 واحد 1150000 تومن هست، هزینه های رفتو آمد و خوراک بین کلاسو چیزایی دیگه بماند مانند {کتاب، جزوه ها....} بهتر هست به اون دانشگاهی که میخاین نامنویسی کنین زنگ بزنین و از بخش امور مالی بپرسین. پیروزو تندرست باشین.

Junior Member

سلام.من ترم اخر کارشناسی ناپیوسته هستم. ش ثابت 718هزاز تومن.و متغیر از 700تا 1300 بنا به انتخاب واحدت متغیر هستش

Junior Member

می تونم بپرسم چرا. آخه حقیقتش یکی از دوستامون (آشنایان) دنبالشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط armic نمایش پست ها
    من فارغ التحصيل كارشناسي ارشد همون دانشكده ام. دوست عزيز توصيه من را بپذيريد و به اين رشته فكرنكنيد.

سلام دوستان اوقات خوش.سپهر هستم.بنده مدرک دیپلم دارم و شهریور امسال یعنی دو ماه دیگه وارد سن 18 سالگی خواهم شد.رشته ی بنده تجربی هست.10 روز دیگر هم کنکور خواهم داشت.معدل نهایی بنده حول و حوش 12 هست و معدل نهایی امسال هم احتمالا در همین حدود باشه.بنده قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کشوری دیگر رو دارم.یه کشور میخوام که به شرایط و رشته های مورد علاقه ی بنده بخوره. خودم خیلی علاقه به مهندسی خودرو دارم و بعد از اون دندانپزشکی و فیزیوتراپی و دامپزشکی و رشته های طراحی و دیزاین و معماری و از اینجور رشته ها.سوالی که دارم اینه که چه کشوری رو به بنده پیشنهاد میدید و چگونه بنده میتونم به اون کشور مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم؟چه راه هایی هست و باید چه کار کرد.به چه چیز هایی نیاز هست و برای ورود به هر رشته از رشته های مورد علاقه ی بنده باید چه اقدامی بکنم؟
    ثانیا از بین این رشته های مورد علاقه ی بنده کدوم رشته امکان تحصیل در اون آسان تره و راحت تر میتونم وارد اون رشته بشم و کدام یک تحصیل در آن آسان تر هست و بازار کار بهتری داره؟
    ثالثا هزینه ی کلی که باید داشته باشم تا بتوانم به اون کشور مهاجرت کنم چقدر هست و هزینه ی ماهانه ای که اونجا باید داشته باشم تا بتونم بدون دردسر زندگی کنم چقدر هست؟
    ممنون میشم یه راهنمایی کلی بکنید که خیلی بلاتکلیف موندم..عذر خواهی میکنم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی وقت جست و جو در این همه صفحه رو به خاطر درس هام ندارم.مرسی
    ویرایش توسط Sepehrad_sh : July 3rd, 2016 در ساعت 09:10 AM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)