صفحه 16 از 67 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 13.55
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد - سرامیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه ملی مالزی (UKM)
    معدل کارشناسی ارشد : By Research ( معدل نداره)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مکانیک

تعداد مقالات : 4 تا ISI با اینپک فکتور 2
    تعداد توصیه نامه: 3تا
    سابقه کار: 2 سال بدون بیمه یک سال با بیمه در ضمینه نفت و گاز
    سابقه دریافت بورس : از دانشگاه مالزی
    تالیف و یا ترجمه کتاب :----
    نمره زبان انگلیسی:------
    مدرک زبان آلمانی :------
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاهی که در ضمینه نانو مواد یا انرژیهای نو کار کنه.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : بله
    نکته دیگه ای اگه هست:------

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
    معدل کارشناسی : 15.71
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع-ایمنی صنعتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه غیرانتفاعی کاسپین قزوین
    معدل کارشناسی ارشد : ترم اول هستم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی صنایع-ایمنی صنعتی

تعداد مقالات : 1
    تعداد توصیه نامه: 0
    سابقه کار: 2 سال بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: در حال خواندن زبان
    مدرک زبان آلمانی :
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: TUGRAZ
    اسکلارشیپ مد نظرتون : بله
    نکته دیگه ای اگه هست:

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    دانشجویان دکترا در اتریش حقوق میگیرند؟
    اگر برای پروژه شون به استخدام تمام وقت یا نیمه وقت دانشگاه در بیان یا به عبارتی پوزیشن تحقیقاتی بگیرن
    بله حقوق میگیرن مثل یک Job با تعداد ساعت مشخص و بیمه. اما کسانی که صرفن پذیرش دکترا میگیرن
    خیر.

دانشگاه کارشناسی : تبریز
    معدل کارشناسی :
    16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:
    مهندسی مواد
    دانشگاه کارشناسی ارشد :
    دانشگاه شریف
    معدل کارشناسی ارشد :
    16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    مهندسی مواد
    تعداد مقالات :
    10 ISI و 10 کنفرانس
    تعداد توصیه نامه:
    هرچندتا که بخاین
    سابقه کار:
    5سال
    سابقه دریافت بورس :
    از آمریکا فاند کامل داشتم اما ویزا نگرفتم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    ندارم
    نمره زبان انگلیسی:
    داشتم اکسپایر شده
    مدرک زبان آلمانی :
    ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):
    خوب نمیشناسم اگه امکانش هست بهم معرفی کنید
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    راهنمایی کنید اگه میتونم بگیرم
    نکته دیگه ای اگه هست:
    خیلی ممنونم، اگه میشه روندی که باید طی کنم را هم مختصر بگید چرا که من هیچی از سیستم اتریش نمیدانم (فقط با آمریکا آشنا بودم که نشد). باید استاد پیدا کنم یا ..؟ راستی من فاند کامل نیاز دارم چرا خودم نمیتونم هزینه ای بکنم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazakhaddad نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : تبریز
    معدل کارشناسی :
    16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:
    مهندسی مواد
    دانشگاه کارشناسی ارشد :
    دانشگاه شریف
    معدل کارشناسی ارشد :
    16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    مهندسی مواد
    تعداد مقالات :
    10 ISI و 10 کنفرانس
    تعداد توصیه نامه:
    هرچندتا که بخاین
    سابقه کار:
    5سال
    سابقه دریافت بورس :
    از آمریکا فاند کامل داشتم اما ویزا نگرفتم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    ندارم
    نمره زبان انگلیسی:
    داشتم اکسپایر شده
    مدرک زبان آلمانی :
    ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):
    خوب نمیشناسم اگه امکانش هست بهم معرفی کنید
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    راهنمایی کنید اگه میتونم بگیرم
    نکته دیگه ای اگه هست:
    خیلی ممنونم، اگه میشه روندی که باید طی کنم را هم مختصر بگید چرا که من هیچی از سیستم اتریش نمیدانم (فقط با آمریکا آشنا بودم که نشد). باید استاد پیدا کنم یا ..؟ راستی من فاند کامل نیاز دارم چرا خودم نمیتونم هزینه ای بکنم
    خیلی راحت بگم که شما در درجه اول برای پذیرش در هر مقطعی در اتریش نیاز دارید اون رشته و مقطع رو توی ایران دانشجو باشید. یعنی
    شما برای دکترای مهندسی مواد (یا مرتبط با اون) در اتریش باید در ایران دانشجوی دکترا باشید وگرنه بهتون پذیرش نمیدن. اما این یک استثنا داره
    و اون کسانی هستند که فلوشیپ یا گرانت برای دوره دکترا بهشون اعطا میشه که خب رقابت براش خیلی بالاس. خیلی زیاد.
    اگر پذیرش خالی (بدون فاند یا پوزیشن) بخواید باید با اساتید ارتباط بگیرید و بعد فرم اپلیکیشن رو پر کنید و بفرستید و اگر مدارکتون کامل باشه پذیرش دکترا
    میگیرید ولی با هزینه شخصی. اما برای پذیرش همراه با پوزیشن، باید سایت دانشکده و گروه رو چک کنید. در اتریش برعکس امریکا استاد فاند نداره
    بلکه پوزیشن ها به صورت Job در سایت دانشگاه معرفی میشه و شما براش اپلای میکنید و دانشگاه مثل کارمند باهاتون قرارداد میبنده
    در نتیجه شما باید مدام سایتهای دانشگاههای اتریش و گروههای مرتبط با مهندسی مواد رو چک کنید و هر پوزیشنی اعلام شد براش اقدام کنید.
    اگر گروهی پوزیشن رو توی سایتش نزده باشه، یعنی پوزیشن نداره و تماس گرفتن شما با اساتید هیچ سودی نخواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    خیلی راحت بگم که شما در درجه اول برای پذیرش در هر مقطعی در اتریش نیاز دارید اون رشته و مقطع رو توی ایران دانشجو باشید. یعنی
    شما برای دکترای مهندسی مواد (یا مرتبط با اون) در اتریش باید در ایران دانشجوی دکترا باشید وگرنه بهتون پذیرش نمیدن. اما این یک استثنا داره
    و اون کسانی هستند که فلوشیپ یا گرانت برای دوره دکترا بهشون اعطا میشه که خب رقابت براش خیلی بالاس. خیلی زیاد.
    اگر پذیرش خالی (بدون فاند یا پوزیشن) بخواید باید با اساتید ارتباط بگیرید و بعد فرم اپلیکیشن رو پر کنید و بفرستید و اگر مدارکتون کامل باشه پذیرش دکترا
    میگیرید ولی با هزینه شخصی. اما برای پذیرش همراه با پوزیشن، باید سایت دانشکده و گروه رو چک کنید. در اتریش برعکس امریکا استاد فاند نداره
    بلکه پوزیشن ها به صورت Job در سایت دانشگاه معرفی میشه و شما براش اپلای میکنید و دانشگاه مثل کارمند باهاتون قرارداد میبنده
    در نتیجه شما باید مدام سایتهای دانشگاههای اتریش و گروههای مرتبط با مهندسی مواد رو چک کنید و هر پوزیشنی اعلام شد براش اقدام کنید.
    اگر گروهی پوزیشن رو توی سایتش نزده باشه، یعنی پوزیشن نداره و تماس گرفتن شما با اساتید هیچ سودی نخواهد داشت.
    سلام
    واقعا کامل و جامع بود. ممنون از شما
    بنابراین سایت دانشگاه ها را چک باید کرد. راستی من که فاند میخام، معمولا چه فصل یا ماهی از سال را باید به سایت مراجعه کنم. مثلا پزیشن های فاند زمان مشخصی از سال اعلام میشه یا هر وقت امکان آگهی کردن پزیشن با فاند هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazakhaddad نمایش پست ها
    سلام
    واقعا کامل و جامع بود. ممنون از شما
    بنابراین سایت دانشگاه ها را چک باید کرد. راستی من که فاند میخام، معمولا چه فصل یا ماهی از سال را باید به سایت مراجعه کنم. مثلا پزیشن های فاند زمان مشخصی از سال اعلام میشه یا هر وقت امکان آگهی کردن پزیشن با فاند هست؟
    اصلن زمان فیکسی نداره. ممکنه همین فردا یک پوزیشن توی سایت بخوره ممکنه تا 1 سال بعد اصلن چیزی باز نشه و حتی ممکنه یهو 2 تا پوزیشن اعلام بشه.
    اینا الگوی زمانی خاصی نداره و تقریبن توی همه ی ایام سال ممکنه اعلام شه

Junior Member

سلام
    من هرچقدر میگردم دکترای تغذیه یا دکترای فیزیوتراپی تو دانشگاه های مورد تایید ( گراتس،پزشکی گراتس ، وین، پزشکی وین ) پیدا نمیکنم!!!! کسی میتونه لینک هاشونو برام بذاره؟ ممنون میشم
    یه سوال دیگه میشه تو دانشگاههای اتریش تو مقطع دکترا تغییر رشته داد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط molavi نمایش پست ها
    سلام
    من هرچقدر میگردم دکترای تغذیه یا دکترای فیزیوتراپی تو دانشگاه های مورد تایید ( گراتس،پزشکی گراتس ، وین، پزشکی وین ) پیدا نمیکنم!!!! کسی میتونه لینک هاشونو برام بذاره؟ ممنون میشم
    یه سوال دیگه میشه تو دانشگاههای اتریش تو مقطع دکترا تغییر رشته داد؟
    شرط پذیرش دکترا از دانشگاههای اتریش اینه که شما دانشجوی همون رشته توی ایران در مقطع دکترا باشید یا دستکم نامه ای از یک دانشگاه
    ایرانی (غیز از دانشگاه آزاد) بیارید که تایید کنن شما میتونید توی اون دانشگاه دکترای همون رشته ای که توش فوق لیسانس گرفتید رو بخونید. در
    نتیجه باید در جواب سوال دومتون بگم که خیر، میشه گفت تغییر رشته به اون شکلی که خیلی بین رشته ها فرق باشه ممکن نیست. مثلن یکی مممکنه
    توی ایران دانشجوی دکترای کامپیوتر باشه و در اتریش بخواد توی دکترا از دپارتمان علوم کامپیوتر یا ریاضی کاربردی پذیرش بگیره، این شدنیه
    ولی تغییر رشته از عمران به مدیریت خب شدنی نیست چون شما گواهی اشتغال به تحصیل همون رشته رو نخواهید داشت.

در جواب سوال اول هم توصیه میکنم سعی کنید دپارتمان ها رو بر اساس زمینه های تحقیقاتیشون (مقالات و گروههای تحقیقاتی) سرچ کنید
    نه لزومن بر اساس اسامی رشته ها. چون این توی اتریش متفاوت ممکنه باشه. مثلن در زیرمجموعه ی Diagnosis and therapy همه اینا رو قرار داده باشن. ضمنن
    این لینک هم میتونه کمکتون کنه همه رشته های موجود در دانشگاههای اتریش در همه مقاطع رو در خودش جا داده

https://www.oead.at/fileadmin/oead_z...Programmes.pdf

Banned

دوستان میشه من رو هم راهنمایی کنید؟ شانس من چقدر است؟

دانشگاه کارشناسی ارشد : یکی از دانشگاه های ممتاز انگلستان
    معدل کارشناسی ارشد : ۶۸.۳
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت پروژه در ساخت و ساز
    دانشگاه کارشناسی : آزاد واحد تهران جنوب
    معدل کارشناسی : ۱۴/۷۴
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: عمران
    تعداد مقالات : ۳ ( ۲ کنفرانس بین المللی اکسپت شده یک ژورنال شناخته شده تحت بررسی)
    تعداد توصیه نامه: ۶ تا از اساتید انگلیسی
    سابقه کار: ۱ سال با بیمه ۲ سال بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: مدرک فوق لیسانس به انگلیسی است
    مدرک زبان آلمانی : خیر
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هستد: فرقی ندارد
    اسکلارشیپ مد نظرتون : مهم نیست
    نکته دیگه ای اگه هست: یکی از موسسات اعزام دانشجو رزومه مرا گرفت و بعد ۲ هفته میگوید سوپروایزر دانشگاه فنی وین اوکی داده و حالا اگر میخواهی پذیرش بگیری ۲۰۰۰ یورو اول و ۲۰۰۰ یورو در آخر باید بپردازی. میگوید برای باقی دانشجویان قبولی در دکترا در ایران لازم است برای شما نه و ما تضمینی تا دی ماه پذیریش میگیریم. بنظرتون چکار کنم؟ مشمول هم هستم و فقط تا بهمن فرصت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)