صفحه 4 از 67 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

با سلام
    لطفا راهنمايي بفرماييد كه با شرايط زير امكان اخذ پذيرش در مقطع دكترا و بورس وجود دارد يا خير.

دانشگاه کارشناسی :
    دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : 15.92
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی ارشد : 16.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : معماری
    تعداد مقالات : يك ISI و یک علمی پژوهشی _ 2 گواهی مقاله داخلی و گواهی شرکت در یک همایش بین المللی
    تعداد توصیه نامه: 3
    سابقه کار: 3 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    مدرک زبان آلمانی : -
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهم : دانشگاه فنی وین و رشته معماری
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

معدل = 18
    دانشگاه قبلی = آزاد تهران مرکز
    رشته = مدیریت اجرایی EMBA
    مقالات خارجی = 6 کنفرانس 2 ژورنال
    مقالات داخلی = 7
    تالیف کتاب = ندارم
    سابقه کار = 5 سال مرتبط
    مدرک زبان = الان ندارم ولی دارم میخونم و بزودی تافل میگیرم
    سایر افتخارات و مدارک = سابقه تدریس در دانشگاه آزاد
    دانشگاه مورد نظر در اتریش = فرقی نداره فقط اتریس باشه
    رشته مورد نظر در دانشگاه=
    مدیریت و گرایش های آن
    دنبال اپلای کردن واسه دانشگاهی هستم که الان مدرک زبان نخواد تا موقع ثبت نام نهایی
    ضمنا دوستان اگر کسی در حال حاظر دنبال پذیرش گرفتن هست خوشحال میشم اطلاعات با هم تبادل کنیم

سلام.میشه خواهش کنم لینک هایی که میشه تووشون دنبال پوزیشنهای خال گشت معرفی کنید؟به جز سایت دانشگاهها منظورم هست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط somaie_br نمایش پست ها
    سلام.میشه خواهش کنم لینک هایی که میشه تووشون دنبال پوزیشنهای خال گشت معرفی کنید؟به جز سایت دانشگاهها منظورم هست
    والا به جز سايت دانشگاه ها، يه سري سايتهايي ست كه اسكالرشيپ ها رو معرفي ميكنند
    ميتونيد با سرچ كردن عباراتي مثله
    Phd vacancy
    phd job opportunity
    Phd position in computer engineering in vienna
    يا عباراتي ازين دست به علاوه اسم دانشگاه يا شهري كه ميخواين بريده، اما خب اين روشها معمولن
    رقابت رو بالاتر ميبره و بهتره از طريق سايتهاي دانشگاه ها چك كنيد

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام. دکترا در اتریس کار محسوب میشه و پول میدهند یا نه؟ سایتی هست که فرصت های دکترا در اتریش را لیست کرده باشه یا این که ما باید سایت تمام دانشگاه ها را بررسی کنیم؟ دکترا در اتریش به زبان آلمانی است یا انگلیسی؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. دکترا در اتریس کار محسوب میشه و پول میدهند یا نه؟ سایتی هست که فرصت های دکترا در اتریش را لیست کرده باشه یا این که ما باید سایت تمام دانشگاه ها را بررسی کنیم؟ دکترا در اتریش به زبان آلمانی است یا انگلیسی؟
    ببینید اتریش مثل دانشگاه‌های آمریکا و کانادا، چیزی ب اسم فاند واسه دکترا نداره. شما یا همین‌جوری پذیرش میگیری و با پول خودت میای زندگی‌ میکنی‌ و درس میخونی‌ تا دکترا بگیری یا اینکه باید توی سایت دانشگاهی که مد نظر دارید بگردید ببینید پوزیشن دکترا که همراه با ساپورت مالی‌ باشه وجود داره یا نه، این پوزیشن‌ها محدوده و سالی‌ یکی‌ ۲تا بیشتر نیس و رقابت بالایی هم داره. درواقع در‌هر‌ ۲ حالت شما از دانشگاه پذیرش میگیری، اما یکیش رو باید خودت خرج کنی‌، اون یکی‌ رو برعکس به عنوان ریسرچر تو دانشگاه درامد هم داری و کار محسوب میشه. باید سایت دانشگاهها رو بررسی کنید معمولن و بسته به دانشگاه و رشته ممکنه ازتون زبان آلمانی هم بخوان. در واقع دکترای رشته های علوم انسانی عملن بدون زبان آلمانی بی معناس ولی در مورد سایر رشته ها به شرایط
    پذیرش هر دانشگاه که در سایتش اومده مراجعه کنید تا پیشنیاز زبانی رو مطلع بشید که اگر انگلیسیه چه سطحی و اگر آلمانی میخوان تا چه سطحی لازمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط somaie_br نمایش پست ها

http://www.phdportal.eu/

http://www.mastersportal.eu/

Junior Member

سلام
    لیسانس مدیریت صنعتی معدل 13.66 دانشگاه غیر انتفاعی
    فوق لیسانس مدیریت صنعتی معدل 16.7 دانشگاه آزاد تهران جنوب
    1.5 سال سابقه کار مرتبط
    آیلتس 6.5
    لطفا راهنمایی کنید شانسم برای پذیرش دکتری در دانشگاه های اتریش با بورس یا بدون بورس چطوره و اینکه معدل پایینم در دوره لیسانس تا چه حد تاثیرگذاره؟
    ضمنا من به یکی از موسسات اعزام دانشجو مراجعه کردم و وکیلی که اونجا بود به من گفت که با توجه به لینکی که در دانشگاه وین و سفارت اتریش در ایران داره صد در صد میتونه پذیرش و ویزای من رو تضمین کنه و البته پول نسبتا زیادی هم میخواست (حدود 3100 یورو). این رو هم میگفت که دانشگاه رایگان هست و حتی شانس این وجود داره که ماهانه 1200 یورو حقوق بهم تعلق بگیره. میخواستم صحت این اطلاعات رو بسنجم و بدونم تا چه حد میشه بهشون اعتماد کرد؟
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط zippo نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس مدیریت صنعتی معدل 13.66 دانشگاه غیر انتفاعی
    فوق لیسانس مدیریت صنعتی معدل 16.7 دانشگاه آزاد تهران جنوب
    1.5 سال سابقه کار مرتبط
    آیلتس 6.5
    لطفا راهنمایی کنید شانسم برای پذیرش دکتری در دانشگاه های اتریش با بورس یا بدون بورس چطوره و اینکه معدل پایینم در دوره لیسانس تا چه حد تاثیرگذاره؟
    ضمنا من به یکی از موسسات اعزام دانشجو مراجعه کردم و وکیلی که اونجا بود به من گفت که با توجه به لینکی که در دانشگاه وین و سفارت اتریش در ایران داره صد در صد میتونه پذیرش و ویزای من رو تضمین کنه و البته پول نسبتا زیادی هم میخواست (حدود 3100 یورو). این رو هم میگفت که دانشگاه رایگان هست و حتی شانس این وجود داره که ماهانه 1200 یورو حقوق بهم تعلق بگیره. میخواستم صحت این اطلاعات رو بسنجم و بدونم تا چه حد میشه بهشون اعتماد کرد؟
    ممنون
    دوست عزيز، نحوه پذيرش در دوره دكترا يا ساير مقاطع در اتريش، لزومن ربطي به معدل شما ندارد، كافيست مداركي كه دانشگاه براي پذيرش نياز دارد را ارائه دهيد، پذيرش گرفتن در اكثر مواقع صورت ميگيرد، اما مشكل اصلي تهيه كردن مدارك مورد نياز دانشگاه هست، موسسات با گرفتن هزينه هاي هنگفت كاري را براي شما ميكنند كه خودتان هم ميتوانيد با خواندن اين فروم انجام دهيد!!!!
    گرفتن پذيرش دكترا مساله سختي نيست، مساله مخارج شما در اين كشور است كه بايد به نوعي تامين شود، از ابتداي ترم جاري شهريه ساليانه ١٥٠٠ يورو براي اكثر دانشگاههاي اتريش اجباري شده است و علاوه براين هيچگونه فاندي داده نميشود به جز موقعيتهاي خالي دكترا كه در هر دانشگاه به تعداد كم و با رقابت زياد ( اينجاست كه معدل و رزومه تاثيرگذار ميشود) وجود دارد و بايد ديد براي رشته شما وجود دارد يا خير، بهترين مرجع هم تماس مستقيم با اساتيد و سايت و دانشكده مورد نظر است كه مشخص ميكند آيا موقعيت هاي اينچنيني در حال حاضر در آن دانشكده وجود دارد يا خير، در غير اينصورت خودتان ميتوانيد با صرف كمي وقت پذيرش بگيريد و با هزينه شخصي ( كه كم هم نيست) به تحصيل بپردازيد، تقريبن صد درصد كساني كه پذيرش ميگيرند ،در صورت ارائه مدارك لازم ، ويزاي دانشجويي را هم دريافت ميكنندو ربطي به داشتن لينك و آشناي موسسات در سفارت اتريش در تهران ندارد

Junior Member

ممنون از جوابتون. البته این وکیا میگفت دانشگاه مجانی هست و شهریه نداره. منم هرچی گشتم دیدم همه جا گفتن دانشگاههای اتریش پولی شده. البته تو سایت دانشگاه موفق نشدم قسمت شهریه رو پیدا کنم و نمیدونم رو چه حسابی اون وکیل همچین چیزی گفته.
    شما در مورد اون 1200 یورو اطلاعی دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)