صفحه 49 از 67 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

خیلی ممنون از همه دوستان که لطف کردن و جواب دادن. بله من دو تا اپلیکیشن جداگانه برای مستر و دکتری پر کردم و قصد دارم بفرستم. صحبت اون دوستمون که یونی وین روال متفاوتی داره طبق این نامه و جوابی که من گرفتم نشون داده میشه. متن نامه خودم و سوالام و جواب رو میذارم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره:
    درخواست من
    Dear veronica,

I am very grateful from you that answer my question clearly. I want to apply for PhD program, Do I need to contact professors of computer department or it is enough to pass admission process. (I have a letter from my Master uni which shows my qualification to enter to PhD program and all the related documents ).and also Is the tuition same as Master degree ( about 400 euro for developing countries ) or is higher . and at last is there any scholarship?
    thanks again for your time and consideration.

جواب
    Dear Mahsa

You do not need to look for a supervisor now. You can do that after the admission as well.

The tuition fee is the same as it depends on your citizenship and not the degree programme.

For scholarships check the following website: www.grants.at

Kind regards,

Veronica Berne

Student Point

البته یه نکته وجود داره اونم که باعث میشه به این روال هم مطمئن نباشم اونم اینه که بخش student point تا حالا در موارد دیگه مثل اون نامه صلاحیت کذایی چند جواب متفاوت به من دادن به دپارتمان و این بخش که ایمیل می زدم و یا تلفن هر کدوم یه چیزی می گفتن که به نظرم عامل سلیقه ای بودن رو پررنگ تر میکنه . در نهایت من با صحبت ها و نظرات بچه های فروم به نتیجه رسیدم و یه نامه از دانشگاه خودم شیراز ملی گرفتم که توش نوشته این شخص صلاحیت تحصیل در مقطع دکتری رو داره . به نظرتون این بخش از پروسه مشکلی نداره؟ آیا با همین نامه اگه صلاحیت منو در مقطع دکتری رد کنن طبق درخواست دومم که مستر هست رو بهم میدن
    ویرایش توسط sh_shafiee : February 1st, 2016 در ساعت 02:15 AM دلیل: ادغام با بعدی

Moderator

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmahsa نمایش پست ها
    خیلی ممنون از همه دوستان که لطف کردن و جواب دادن. بله من دو تا اپلیکیشن جداگانه برای مستر و دکتری پر کردم و قصد دارم بفرستم. صحبت اون دوستمون که یونی وین روال متفاوتی داره طبق این نامه و جوابی که من گرفتم نشون داده میشه. متن نامه خودم و سوالام و جواب رو میذارم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره:
    درخواست من
    Dear veronica,

I am very grateful from you that answer my question clearly. I want to apply for PhD program, Do I need to contact professors of computer department or it is enough to pass admission process. (I have a letter from my Master uni which shows my qualification to enter to PhD program and all the related documents ).and also Is the tuition same as Master degree ( about 400 euro for developing countries ) or is higher . and at last is there any scholarship?
    thanks again for your time and consideration.

جواب
    Dear Mahsa

You do not need to look for a supervisor now. You can do that after the admission as well.

The tuition fee is the same as it depends on your citizenship and not the degree programme.

For scholarships check the following website: www.grants.at

Kind regards,

Veronica Berne

Student Point

البته یه نکته وجود داره اونم که باعث میشه به این روال هم مطمئن نباشم اونم اینه که بخش student point تا حالا در موارد دیگه مثل اون نامه صلاحیت کذایی چند جواب متفاوت به من دادن به دپارتمان و این بخش که ایمیل می زدم و یا تلفن هر کدوم یه چیزی می گفتن که به نظرم عامل سلیقه ای بودن رو پررنگ تر میکنه . در نهایت من با صحبت ها و نظرات بچه های فروم به نتیجه رسیدم و یه نامه از دانشگاه خودم شیراز ملی گرفتم که توش نوشته این شخص صلاحیت تحصیل در مقطع دکتری رو داره . به نظرتون این بخش از پروسه مشکلی نداره؟ آیا با همین نامه اگه صلاحیت منو در مقطع دکتری رد کنن طبق درخواست دومم که مستر هست رو بهم میدن
    اگر متنی که میگید از دانشگاه دولتی صادر شده و توش هیچ چیزی از شرط آزمون یا ... گفته نشده به نظر کافیه و امیدوار باشید که مشکلی‌ پیش نیاد واسه پذیرش دکترا. اما پذیرش مستر شما احتمالا دچار مشکل شه چون تازگی شنیدیم (لااقل دانشگاه تکنیک وین) از همه حتا واسه تکرار مقطع نام قبولی میخوان. اما به هرحال مسیر این ۲ تا پذیرش جداگانه است چون ۲ تا فرم میفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشــــد معـــماری آزاد مــشهد

با سلام خدمت شما میخواستم شرایط پذیرش برای دکتری معماری در وین اتریش رو بدونم
    1-کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد با معدل 15
    2-کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد با معدل 18
    دارای یک مقاله isi و دو مقاله داخلی
    مدرک آیلتس هنوز آزمون ندادم ولی تخمینی بین 6.5 تا 7

Junior Member

سلام دوستان وقت همگی بخیر
    برای ارتباط با اساتید در دانشگاه تکنیک وین این عناوین در دانشکده ها وجود داره،
    Professors:
    Scientific Staff:
    Non-scientific Staff:
    Non-scientific Employees financed by third-party:
    Lecturers:
    Tutors:
    Assigned:

کسی از دوستان می دونه برای پذیرش دکترا به غیر از Professors ها به کدومها دیگه میشه ایمیل زد؟ عناوین مثل سایر دانشگاهها نیست؟ همچنین برای پیدا کردن post doc های هر دانشکده در چه قسمتی باید بگردم.

این مسئله خیلی برام مهمه . لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    اول اینکه شرط قبولی در ازمون برای دکتری و مستر هست؟اخه من اصلا کنکور دکتری اینجا ثبت نام نکردم .یعنی الان نمی تونم اپلای کنم؟ حتی واسه ارشد مجدد هم نمیتونم اپلای کنم؟
    و اینکه من مسترم رو از دانشگاه مالزی گرفتم سال 2012 پذیرش دکتری هم از اونجا گرفتم ولی نرفتم ایا با این پذیرش دکتری میشه اپلای کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط venoos_zi نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    اول اینکه شرط قبولی در ازمون برای دکتری و مستر هست؟اخه من اصلا کنکور دکتری اینجا ثبت نام نکردم .یعنی الان نمی تونم اپلای کنم؟ حتی واسه ارشد مجدد هم نمیتونم اپلای کنم؟
    و اینکه من مسترم رو از دانشگاه مالزی گرفتم سال 2012 پذیرش دکتری هم از اونجا گرفتم ولی نرفتم ایا با این پذیرش دکتری میشه اپلای کنم؟

چون مدرک ارشد رو از مالزی گرفتید واسه دکترا کاری به کنکور ایران نباید داشته باشید، کافیه یا یک بار دیگه از مالزی پذیرش دکترا بگیرید،
    یا اگه ممکنه همون قبلی‌ رو تمدید کنن واستون، یا اگه هیچکدوم اینا نمی‌شه، یه نامه از دانشگاهتون تو مالزی بگیرید که تایید کنه شما میتونید تو همون
    دانشگاه واسه دکترا پذیرفته بشین. همین

فقط فراموش نکنید باید لیسانس و ارشدتون مرتبط بوده باشه و جفتشون در راستای همون رشته‌ای باشن که میخواید واسه دکترا اقدام کنید

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : صنعتی سیرجان (روزانه)
    معدل کارشناسی : 14.7
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : فردوسی مشهد (روزانه)
    معدل کارشناسی ارشد : 17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک

تعداد مقالات : 1 مقاله isi چاپ شده و دو مقاله تحت داوری
    تعداد توصیه نامه: 2
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه کتاب
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    مدرک زبان آلمانی : ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دو یا سه دانشگاه برتر اتریش در رشته مهندسی مکانیک مقطع دکترا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران- علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی سیرجان (روزانه)
    معدل کارشناسی : 14.7
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : فردوسی مشهد (روزانه)
    معدل کارشناسی ارشد : 17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک

تعداد مقالات : 1 مقاله isi چاپ شده و دو مقاله تحت داوری
    تعداد توصیه نامه: 2
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه کتاب
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    مدرک زبان آلمانی : ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دو یا سه دانشگاه برتر اتریش در رشته مهندسی مکانیک مقطع دکترا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    رزومه خوبي داريد
    اگر حتما به فكر بورسيه هستيد بهتره كه روي كشورهاي ديگه سرمايه گذاري كنيد، چون اتريش فرصت هاي بورس اندك و رقابت بسيار زياد ميباشد.

Junior Member

من برای دکترا از دانشگاه گراتس با یک استاد مکاتبه کرده و ایشون سوپروایزری من راقبول کردن و نامه سوپروایزیرا برای من ایمیل کردن ومن تمام مدارک را با پست واسه دانشگاه فرستادم.و الان دانشگاه از من legalization مدارک رو میخواد سوالام اینکه نمیشه این مدارک را بعدا سابمیت کرد چون من فقط لیسانسم از ایران است و فوق را خارج از ایران گرفتم.وهمچنین امکان legalization مدرک فوقم نیست چون در کشوره مربوطه نیستم.ایمیل دانشگاه یه این طریق است:
    We need also all the Legalizations at your documents!

Now in the meanwhile our study legal organ proofs your documents.

The personally registration we can do when 1. we have all the Legalizations at your documents and 2. we have the ok. from our study legal organ.

Last date of personally registration from this summer semester 2016 is April 30, 2016.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aylarm نمایش پست ها
    من برای دکترا از دانشگاه گراتس با یک استاد مکاتبه کرده و ایشون سوپروایزری من راقبول کردن و نامه سوپروایزیرا برای من ایمیل کردن ومن تمام مدارک را با پست واسه دانشگاه فرستادم.و الان دانشگاه از من legalization مدارک رو میخواد سوالام اینکه نمیشه این مدارک را بعدا سابمیت کرد چون من فقط لیسانسم از ایران است و فوق را خارج از ایران گرفتم.وهمچنین امکان legalization مدرک فوقم نیست چون در کشوره مربوطه نیستم.ایمیل دانشگاه یه این طریق است:
    We need also all the Legalizations at your documents!

Now in the meanwhile our study legal organ proofs your documents.

The personally registration we can do when 1. we have all the Legalizations at your documents and 2. we have the ok. from our study legal organ.

Last date of personally registration from this summer semester 2016 is April 30, 2016.

والا کار خاصی‌ نمی‌شه کرد. شما باید اصل مدارک تایید شده رو بهشون بدید تا بتونن پذیرش بدن. واسه لیسانس ایرانیتون باید تایید سفارت اتریش در تهران رو بگیرید و واسه مدرک غیر ایرانی‌ هم اگه از آمریکا یا اتحادیه اروپا صادر شده باشه اصلش مورد قبول و دیگه تائید نمیخواد. اما اگه غیر این باشه، احتمالا اونم تایید می‌خواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)