صفحه 51 از 67 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

دوستان منم سوالم کمو و بیش با مطلب بالا مرتبطه.
    بدون یافتن استاد فکر میکنید چقدر شانس واسه پذیرش در مقطع دکتری رشته های فنی و مهندسی وجود دارد؟

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba2000 نمایش پست ها
    دوستان منم سوالم کمو و بیش با مطلب بالا مرتبطه.
    بدون یافتن استاد فکر میکنید چقدر شانس واسه پذیرش در مقطع دکتری رشته های فنی و مهندسی وجود دارد؟
    تا جایی که خودم با دانشگاه وین مکاتبه کردم برای دکتری اول استاد راهنما باید بهتون اوکی بده ، ولی من منتظرم saba_2066 متن دانشگاه وین رو بذارند شاید قانون چیزی وجود داره که ما بی اطلاعیم !
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    تا جایی که خودم با دانشگاه وین مکاتبه کردم برای دکتری اول استاد راهنما باید بهتون اوکی بده ، ولی من منتظرم saba_2066 متن دانشگاه وین رو بذارند شاید قانون چیزی وجود داره که ما بی اطلاعیم !
    Austrian عزیز،
    دو تا از دوستان من از دانشگاه وین بدون داشتن استاد راهنما برای دکترا پذیرش گرفته اند. البته پذیرش آنها مربوط به 2 و 3 سال قبل است و ممکن است اخیرا روال دانشگاه وین عوض شده باشد.

Junior Member

بله.پذیرش گرفتم برای خودمم خیلی عجیب بود. نمی دونم چطوری براتون بزارم تصویر پذیرشمو . اگه راهنمایی کنید صفحه اولشو می زارم.
    تنها شرایطی که برام گذاشتن گرفتن مدرک زبان B2 , و بعد گذروندن چهار تا درس که برام نوشتن.
    در ضمن بعد از ثبت نام مهلت دارم که سوپروایزر پیدا کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2066 نمایش پست ها
    بله.پذیرش گرفتم برای خودمم خیلی عجیب بود. نمی دونم چطوری براتون بزارم تصویر پذیرشمو . اگه راهنمایی کنید صفحه اولشو می زارم.
    تنها شرایطی که برام گذاشتن گرفتن مدرک زبان B2 , و بعد گذروندن چهار تا درس که برام نوشتن.
    در ضمن بعد از ثبت نام مهلت دارم که سوپروایزر پیدا کنم.
    چقدر جالب و خبر خوبیه
    می تونید در سایت های آپلود رایگان عکس آپلودش کنید و بعد لینکش رو اینجا بذارید
    کافیه تو اینترنت سرچ کنید آپلود رایگان عکس.
    من میخوام تبلیغ نباشه نام نمی برم.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    Austrian عزیز،
    دو تا از دوستان من از دانشگاه وین بدون داشتن استاد راهنما برای دکترا پذیرش گرفته اند. البته پذیرش آنها مربوط به 2 و 3 سال قبل است و ممکن است اخیرا روال دانشگاه وین عوض شده باشد.
    درسته دقیقا دو سال قبل بچه ها با نامه عدم ممانعت از وزارت علوم پذیرش می گرفتند یکیشم خود من ولی خب قوانین عوض شده و خودتونم در جریانید ، من برای دکتری زبان مکاتبه کردم گفتند باید استاد راهنما پیدا کنی و اون اوکی بده دیگه بقیه موارد فرمالیته است و مهم نیست.

Junior Member

دوستان سلام
    من تازه این قسمت رو دارم مطالعه می کنم ولی انقدر پست ها زیاد هست که نمی تونم جواب سوالمو پیدا کنم.
    جهت اقدام برای دکتری در این کشور باید به سایت های دانشگاه و پوزیشن های آزاد رجوع کنیم یا به طور مستقیم باید با استاد مکاتبه کنیم؟ کدوم روش درست هست؟
    لطفا راهنمایی کنین، ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط roxana57 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من تازه این قسمت رو دارم مطالعه می کنم ولی انقدر پست ها زیاد هست که نمی تونم جواب سوالمو پیدا کنم.
    جهت اقدام برای دکتری در این کشور باید به سایت های دانشگاه و پوزیشن های آزاد رجوع کنیم یا به طور مستقیم باید با استاد مکاتبه کنیم؟ کدوم روش درست هست؟
    لطفا راهنمایی کنین، ممنون
    البته تعداد پستهای این تاپیک خیلی هم زیاد نیست. کافیه 10 صفحه آخر رو بخونید خیلی اطلاعات خوبی میگیرید.
    درکل هر دو حالتی که گفتید امکان پذیره. اگر میخواید با فاند باشه، باید فقط برای پوزیشن اقدام کنید ولی اگر میخواید با هزینه شخصی تحصیل کنید
    باید استادی پیدا کنید و بعدش مستقیمن اپلای کنید برای گرفتن ادمیشن

درسته دقیقا دو سال قبل بچه ها با نامه عدم ممانعت از وزارت علوم پذیرش می گرفتند یکیشم خود من ولی خب قوانین عوض شده و خودتونم در جریانید ، من برای دکتری زبان مکاتبه کردم گفتند باید استاد راهنما پیدا کنی و اون اوکی بده دیگه بقیه موارد فرمالیته است و مهم نیست.
    ممنون از توضیحتون،
    لطفا به منظور روشنتر شدن موضوع، بفرمایید منظورتون از فرمالیته بودن بقیه موارد، چه مواردی است؟ دانشگاه بوکو و تکنیک وین، از قبل، غیر از نامه استاد راهنما به ترجمه مدارک لیسانس و فوق لیسانس، کپی پاسپورت، فرم تکمیل شده و نامه عدم ممانعت و یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع دکترا نیاز داشتند. بدون این مدارک پذیرش نمیدادند. اگر تجربه ای که ذکر کردید، مربوط به دانشگاه وین است، استنباط بنده این است که این دانشگاه هم نامه موافقت استاد راهنما را به سایر مدارک لازم افزوده است. یعنی کمی پذیرش دکترا را مشکلتر کرده است. فکر نمی کنم دانشگاه وین، تخفیفی درباره سایر مدارکی که ذکر شد، بدهد.

Junior Member

دوستان سلام
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 15/50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تربیت مدرس تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17/04
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی متالورژی گرایش مهندسی خوردگی
    تعداد مقالات : 1 مقاله علمی پژوهشی و 6 کنفرانس داخلی
    تعداد توصیه نامه:_
    سابقه کار:3سال مرتبط با رشته خودم
    نمره زبان انگلیسی: فعلا مدرک ندارم ولی مشغول آماده شدن واسه مدرک زبانم
    مدرک زبان آلمانی
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(دانشگاه فنی وین و دانشگاه وین: رشته مهندسی متاورژی)
    شانس پذیرش در مقطع دکترا یا کارشناسی ارشد مجدد چقدر می باشد؟
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)