صفحه 56 از 67 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

سلام دوستان
    من اگر بخام برای دکترا اقدام کنم مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی لیسانس و فوق مدارک و ریز نمرات رو باید بدم سفارت برای تائید . مدرک فوقم به انگلیسی باید اونم ترجمه کنم!؟ برای تائید همه این ها نزدیک به 8 تا مدرک یعنی 8 تا 40 یورو باید به سفارت بدم!!؟

همونجور که متوجه شدید شرکت ها بدون دانستن و از روی سودجویی اینکار رو میکنند. خیلی مسیر سختی هست. من هم مثل شما هستم دکتر دامپزشکم و فکر میکردم که به همین سادگی هستش ولی خیلی باید تلاش کنیمتا استاد راهنما پیدا کنیم اینا هم فقط پول میبینن و دنبال سودجوییشونند . من با مسیول ثبت نام صحبت کردم و اینطور که متوجه شدم ما باید تا ترم سوم دنبال سوپروایزر باشیم و در همین حین هم دروس پایه و اونهایی که توی چارت اصلی گفته شده رو پاس کنین بعلاوه در هر ترم یه بیسیک سمینار و یک ژورنال کلاب مرتبط با زمینه علاقتون پاس کنین . اما اگر تا ترم سه سوپروایزر نیافتین از ترم پنج تمام واحد های پاس شده اتون حذف میشه واز اول باید اون واحد ها رو حذف کنین. دپارتمان ها رو زیر و رو کنین و دنبال سوپروایزری متناسب با زمینه تخقیقاتی قبلیتون باشید و لی چون هنوز اقامت یکساله و ویزای شینگی دارید میتونین به خارج از اتریش یعنی المان هم فکر کنین.تا زمانی که سوپروایزر نیافتین اقامتتون سالیانه تمدید میشه اجازه کار بیست ساعت در هفته دراید و هر کدومتون که همراه حساب میشه میتونه فول تیم کار کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط marychem نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگر بخام برای دکترا اقدام کنم مدارک دیپلم ، پیش دانشگاهی لیسانس و فوق مدارک و ریز نمرات رو باید بدم سفارت برای تائید . مدرک فوقم به انگلیسی باید اونم ترجمه کنم!؟ برای تائید همه این ها نزدیک به 8 تا مدرک یعنی 8 تا 40 یورو باید به سفارت بدم!!؟
    سلام
    من براي دكتري دانشگاه وين اقدام كردم و مدارك ديپلم را نداشتم...ايميل زدم دانشگاه جواب دادن كه همون مدرك ليسانستو به جاي ديپلم آپلود كن..همين كارو كردم پذيرش هم اومد

Junior Member

دانشگاه کارشناسی ; دولتی گلستان
    معدل کارشناسی : 15.79
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: زیست جانوری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دولتی سیستان و بلوچستان
    معدل کارشناسی ارشد : 18.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : بیوشیمی

تعداد مقالات : یک عدد پوستر بین المللی یزد. یک عدد isi با ایمپکت 1.6 (اسم سوم بعد از راهنما و مشاور)
    تعداد توصیه نامه: سه عدد میتونم جور کنم
    سابقه کار: سه سال در پژوهشکده (بدون بیمه) اما استادی که واسش کار میکنم برام یه گواهی مبنی بر اینکه کار کردم مینویسه
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: ندارم هنوز ولی دارم برای نمره 6.5 7 میخونم
    مدرک زبان آلمانی :
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر): تقریبا دانشگاش فرقی نمیکنه ولی رشتش نوروساینس یا بیوشیمی باشه
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فاند کامل
    نکته دیگه ای اگه هست: من متاهلم و همسرمم هم رشته ایم هست

Junior Member

سلام، كسى از دوستان در مورد پذيرش دكترا دانشگاه angewandete وين اطلاعى داره؟
    يا دانشگاه هنر ديگه اى تو اتريش كه رشته پژوهش هنر داشته باشه.
    مرسى

Junior Member salar_12 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک.

دوستان سلام.
    لطفا مورد مطالعه قرار بدید.
    کاردانی الکترونیک غیر انتفاعی 15.8
    شناسی الکترونیک غیثر انتفاعی 17.7
    ارشد الکترونیک دواتی 16
    مقاله کنفرانس IEEE یک عدد- بین المملی داخلی 1عدد
    زبان در حد IELTS 6
    ___
    واسه دانشگاه تکنولوژِی وین(Vienna University of Technology) با فاند چقدر شانس دارم؟

سلام دوستان. میشه لطفا بگید شانس من برای گرفتن پذیرش همراه با فاند (حقوق دکترا) با این شرایط از دانشگاه های اتریش چه قدره؟ با تشکر فراوان

لیسانس زیست شناسی گیاهی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل 14.02
    فوق لیسانس ژنتیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رتبه ی قبولی دو رقمی 38 و معدل 18
    یک مقاله ی ISI و چاپ شده
    پذیرش ارائه مقاله در کنگره ASHG آمریکا
    نمره ی آیلتس 6.5
    دو کتاب در دست چاپ
    شرکت در دو همایش داخلی و 5 مقاله مروری به صورت پوستر
    شرکت در حدودا 15 کارگاه (workshop) با موضوع تکنیک های مرتبط با رشته تحصیلی
    کار به مدت 10 ماه در موسسه کنکور در سمت مشاور برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط negarpouyanfar نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه لطفا بگید شانس من برای گرفتن پذیرش همراه با فاند (حقوق دکترا) با این شرایط از دانشگاه های اتریش چه قدره؟ با تشکر فراوان

لیسانس زیست شناسی گیاهی از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل 14.02
    فوق لیسانس ژنتیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رتبه ی قبولی دو رقمی 38 و معدل 18
    یک مقاله ی ISI و چاپ شده
    پذیرش ارائه مقاله در کنگره ASHG آمریکا
    نمره ی آیلتس 6.5
    دو کتاب در دست چاپ
    شرکت در دو همایش داخلی و 5 مقاله مروری به صورت پوستر
    شرکت در حدودا 15 کارگاه (workshop) با موضوع تکنیک های مرتبط با رشته تحصیلی
    کار به مدت 10 ماه در موسسه کنکور در سمت مشاور برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

با سلام. ببینید احتمالا وقت گذاشتید و پست‌های قبلی‌ رو خوندید، با توجه به رزومه شما توصیه می‌کنم با اساتید دانشگاه‌های که رشته شما رو دارن در ارتباط باشید
    ببینید پوزیشن خالی‌ دارند یا خیر. جدا از دانشگاه‌ها و اساتید، یکی‌ از مرکز دانشگاهی‌تحقیقاتی‌ در اتریش که محقق دکترا خصوصاً در رشته‌های نزدیک به زیست شناسی‌ میگیره
    این مرکز هست.
    https://ist.ac.at/research/research-groups/
    که فاند هایی به صورت فلوشیپ میده و بسیار معتبر هست ولی‌ خوب رقابت خیلی‌ بالاست و من کمتر دیدم کسی‌ از ایران مستقیم بتونه وارد بشه

ولی‌ خوب بر رسی‌ کنید حتما

با سلام دوستانی که در مقطع دکترا دنبال بورسیه تحصیلی در اتریش هستند،جستجو در این سایت خالی از لطف نیست.

http://www.grants.at/home/EN/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iraq studies / University of Tehran

سلام بر فرهیختگان عزیز
    میخواستم از نظرات دوستان در موردگرفتن پذیرش دکتری با توجه به این شرایط استفاده کنم:
    ا- کارشناسی: رشته علوم سیاسی -دانشگاه ازاد-معدل 14/97
    2- کارشناسی ارشد: مطالعات جهان-گرایش مطالعات عراق- دانشگاه تهران- معدل 15/38- در تاریخ 21/11/94 فارغ التحصیل شدم
    فاقد کتاب یا مقاله چاپ شده(مقاله فرستادم ولی جوابی تا الان نگرفتم). مدرک زبام انگلیسی ندارم و تنها اشنایی مقدماتی دارم. المانی مدرک زبان ندارم. و به خاطر گرایشم تنها به زبان عربی مسلط هستم.
    پذیرش در دانشگاه های دولتی اتریش (هر دانشگاهی که شهریه دریافت نکنه) در رشته های علوم سیاسی و روابط بین الملل یا گرایش های مرتبط.
    و اینکه دوستان هزینه اموزش کلاس های المانی چقدر میشه. (ایا هزینه دریافت میکنن)
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)