صفحه 6 از 67 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmm نمایش پست ها
    مرسی از اینکه جواب دادید.
    امیدوار شدم.
    حالا برای مکاتبه با استاد باید "پروپوزال بدم که میخوام توی این موضوع کار کنم" یا اینکه فقط بگم "توزمینه کاری اون استاد تجربه دارم و علاقه مندم موضوعی که استاد پیشنهاد کنه را کارکنم"؟
    شما با استاد ارتباط برقرار میکنید مقاله هاتون و کاراتون و ... رو براش میل میکنید و میگیید که میخایید باهاش کار کنید و علاقه مندین فوری هم حرف پول و .. نزنید ! اینم بگم که سعی کنید با یک ایمیل که پسوند دانشگاه داشته باشه مکاتبه کنید نه یاهو یا جی میل ! بعد میایی اتریش و میرید سراغ استاد و ...... یه ذره خوب کار کنید ماهی 1000 یورو براتون پول جور میکنه !!!!!
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

کاربران گرامی،

لطفن در انتخاب تاپیک مناسب برای پرسش سؤال خود دقت بیشتری داشته باشید. کلیۀ پست های نامرتبط به تاپیک معرفی دانشگاهها و رشته ها در اتریش منتقل

شدند. خواهشمندم در صورت برخورد
    با پستی که مرتبط با تاپیک نیست، به جای پاسخگویی آن را گزارش کنید.

با تشکر
    مدیریت انجمن اتریش

Junior Member

سلام

دانشگاه کارشناسی : خواجه نصیر الدین طوسی
    معدل کارشناسی : 14.03
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : علم و صنعت
    معدل کارشناسی ارشد : 16.3
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : عمران - مدییت ساخت

تعداد مقالات : یه دونه ISI
    تعداد توصیه نامه: 5 تا
    سابقه کار: 5 سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 7
    مدرک زبان آلمانی :ندارند
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر): جای خاصی مد نظر نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    نکته دیگه ای اگه هست:

آقا هر چی فاند بیش تر ، بهتر منو یه راهنمایی بکنید پول زیادی ندارم که از خودم بذارم

Junior Member

سلام٠
    دوستان من به يكي از اساتيد دانشگاه innsbruck ايميل زدم.
    گفت كه از كارم خو شش اومده و چند تا شرط برام تعيين كرد, مثل اينكه مصاحبه با skype داشته باشم, paper هامو براش بفرستم.
    روز بعدش از يه شماره اي تو تهران يه آقايي كه خودشو دكتر ... معرفي كرد با من تماس گرفت و گفت كه من از دوستان اون استاده تو اتريش هستم و گفت كه اون استاده از من خواسته تا با شما تماس بگيرم , يه جورايي ميخواست مطمئن باشه كه من جدي هستم ومن گفتم كه من بدون فاند نميتونم برم. (شماره موبايلم تو cv ام بود).
    فرداييش استاده ايميل زد و گفت كه دنبال فاند برام ميگرده. در ضمن استاده يه آدم كله گنده ايه و associate editor يه journal معروفه.
    من تو سايت دانشگاه ديدم كه فعلا open position اي وجود نداره.

من در مورد شرايط پذيرش اتريش زياد اطلاعات ندارم. ممنون ميشم در اين مورد راهنماييم كنين.
    الان چيكار بايد بكنم?

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehp نمایش پست ها
    سلام٠
    دوستان من به يكي از اساتيد دانشگاه innsbruck ايميل زدم.
    گفت كه از كارم خو شش اومده و چند تا شرط برام تعيين كرد, مثل اينكه مصاحبه با skype داشته باشم, paper هامو براش بفرستم.
    روز بعدش از يه شماره اي تو تهران يه آقايي كه خودشو دكتر ... معرفي كرد با من تماس گرفت و گفت كه من از دوستان اون استاده تو اتريش هستم و گفت كه اون استاده از من خواسته تا با شما تماس بگيرم , يه جورايي ميخواست مطمئن باشه كه من جدي هستم ومن گفتم كه من بدون فاند نميتونم برم. (شماره موبايلم تو cv ام بود).
    فرداييش استاده ايميل زد و گفت كه دنبال فاند برام ميگرده. در ضمن استاده يه آدم كله گنده ايه و associate editor يه journal معروفه.
    من تو سايت دانشگاه ديدم كه فعلا open position اي وجود نداره.

من در مورد شرايط پذيرش اتريش زياد اطلاعات ندارم. ممنون ميشم در اين مورد راهنماييم كنين.
    الان چيكار بايد بكنم?
    این موضوع رو مثبت ارزیابی کنید. چون به نظر میرسه که میتونه براتون پوزیشن جور کنه. میدونید که اتریش فاند نداره و صرفن این پوزیشن های تحقیقاتی که توی دانشگاه وجود داره، حقوق ماهانه ای داره و در واقع شما به عنوان محقق دوره دکترا با دانشگاه قرارداد میبندید و حقوق میگیرید. این استاد احتمالن داره تلاش میکنه که براتون این قرارداد رو فراهم بکنه. فراموش نکنید که قرارداد رو با استاد نمیبندید و با دانشگاه میبندید، در نتیجه استاد باید تلاش کنه و واستون پوزیشن رو از دانشگاه بگیره. این رو هم در نظر داشته باشید که این مساله جدای از بحث پذیرش از دانشگاه است. شما پذیرش رو برای ثبت نام توی دانشگاه میگیرید، اما این پوزیشن در واقع شغل تحقیقاتی شما برای زندگی توی اتریش هستش. شما میتونید پذیرش بگیرید، اما پوزیشن نداشته باشید و یا بالعکس، یعنی استاد براتون پوزیشن فراهم کنه و برید، اما هنوز پذیرش نداشته باشید، چون اینها دوتا بحث جداس. استاد اگه از کارتون خوشش بیاد،برای پذیرش گرفتن شرط لازم هست اما کافی نیست. برای پذیرش دکترا شما، علاوه بر تایید این استاد، باید مدرک لیسانس و فوق لیسانستون رو با ریز نمرات ترجمه کنید و به همراه گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع دکترا در ایران (معمولن نامه عدم ممانعت از تحصیل برای دکترا خوندن هم قبول میکنن) همه رو پس از تایید سفارت براشون بفرستید تا پذیرش دانشگاه هم برای شما صادر بشه. چون استاد اونجا پیگیر کارتون هست، مشکل خاصی پیش نمیاد. پس تقریبن خیالتون راحت باشه.
    در نتیجه، به نظر من کمی منتظر بمونید ببینید استاد میتونه براتون پوزیشن بگیره یا نه، اگر تونست باهاش تماس بگیرید و بپرسید لازمه الان مدارکتون رو واسه پذیرش گرفتن بفرستید یا بعدن هم میشه. اگه گفتن بعدن، میتونید فعلن با همون دعوتنامه استاد که واستون میفرستن، برای ویزا اقدام کنید و مدارک رو بذارید وقتی رفتید اونجا ثبت نام کنید.

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :غير انتفاعي
    معدل کارشناسی :14.98
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:معماري
    دانشگاه کارشناسی ارشد :پیام نور
    معدل کارشناسی ارشد :17.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :معماري

تعداد مقالات :1 داخلي
    تعداد توصیه نامه:2
    سابقه کار:2 سال
    سابقه دریافت بورس :...
    تالیف و یا ترجمه کتاب :...
    نمره زبان انگلیسی:حد.دا آیلتس7-6.5
    مدرک زبان آلمانی :....
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):دکترای معماری با کمک هزینه

دانشگاه کارشناسی :آزاد
    معدل کارشناسی :16.58
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:معماري
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد
    معدل کارشناسی ارشد :18.46
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برنامه ریزی منطقه ای

تعداد مقالات :1 کنفرانس ملی ، 2 isi
    تعداد توصیه نامه:
    سابقه کار:
    سابقه دریافت بورس :...
    تالیف و یا ترجمه کتاب :...
    نمره زبان انگلیسی:حد.دا آیلتس7-6.5
    مدرک زبان آلمانی :....
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):دکترای برنامه ریزی شهری و منطقه ای

Junior Member

سلام ، بنده دانشجوی ارشد شهرسازی دانشگاه شیراز هستم ،تا یک ماهه دیگه پایان نامه رو دفاع میکنم ، فعلا منتظر هستم تا اکسپت مقاله پایان نامه رو بگیرم ، معدلم بدون احتساب پایان نامه 16.10 هست ، 4 مقاله ژورنال دارم ، که دوتاش isi هست ولی بدون ایمپکت ،تا پایان سال 2 تا مقاله ژورنال دیگه هم اضافه میشه ، دارم برای نمره زبان تلاش میکنم تا یه نمره تافل خوب بگیرم ، من رشته کارشناسیم مهندسی صنایع هست و از دانشگاه غیرانتفاعی شمال ، معدل کارشناسیم بسیار پایینه یعنی 12.76 ، ضمنا من هنوز سربازی نرفتم ،شانسم واسه کشورهای اروپایی مثل اتریش با فاند چطوره ؟ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :شهید باهنر کرمان
    معدل کارشناسی :14.38
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مدیریت بازرگانی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :پردیس فارابی دانشگاه تهران(مجازی)
    معدل کارشناسی ارشد :17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت بازرگانی

تعداد مقالات :2 تا ISI
    تعداد توصیه نامه:3 تا
    سابقه کار:5 سال-بانک و شرکت بازرگانی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی:IELTS 7
    مدرک زبان آلمانی :-
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):معتبر باشد
    اسکلارشیپ مد نظرتون :حتما
    نکته دیگه ای اگه هست:رتبه 9 ارشد-معادل ارشد تجارت الکترونیک از دانشگاه امیرکبیر-مدرک هفتگانه فناوری اطلاعات با نمره 100-مدارک دوره های بانکی...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان
    با این مدارک آیا شانسی برای پذیرش در مقطع دکترا از دانشگاههای اتریش دارم؟
    1. فوق لیسانس علوم سیاسی با معدل 16/80
    2. 1 مقاله داخلی
    3. 2 مقاله در حال بررسی
    4. 3 سال سابقه تدریس
    5. ایلتس 5.5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)