صفحه 60 از 67 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

آیا برای ثبت نام دکترا در دانشگاه فنی گراتس، ارائه نامه انصراف از دکترای ایران الزامیه؟
    کسی وضعیت مشابه داشته ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران_عمران_دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

سلام دوستان. وقت همگی بخیر.
    من میخواستم برای دکتری از یکی از دانشگاه های اتریش پوزیشن بگیرم، میخواستم ببینم چقدر شانس دارم... رنک دانشگاه خیلی مهم نیست ولی خب مسلما خیلی هم پایین نمیخوام باشه.
    کارشناسی عمران دانشگاه آزاد واحد اراک معدل 14.02
    ارشد سازه دانشگاه آزاد تهران جنوب معدل 16
    دو تا کنفرانس معتبر داخلی دارم، یک کنفرانس بین المللی دارم و یک ISI هم دارم مینویسم.
    آیلتس 6 ( اسپیکینگ 7 / لیسنینگ 6.5 / رایتینگ 6 / ریدینگ 5 )، احتمالا یک بار دیگه آیلتس میدم تا بیاد بالا تر...
    دو تا ریکامندیشن دارم.
    سابقه ی تدریس تحلیل سازه ها و استاتیک (البته به صورت غیر رسی) دارم.
    چند ماه هم سابقه ی کار مرتبط دارم همراه با بیمه...
    مدرک زبان آلمانی هم ندارم...

مرسی پیشاپیش.

Junior Member

سلام لطفا شرایط من رو هم بررسی کنید

دانشگاه کارشناسی :فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی :12.75
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مدیریت بازرگانی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17.05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :کارآفرینی

تعداد مقالات :4
    تعداد توصیه نامه:5
    سابقه کار:6
    سابقه دریافت بورس :---
    تالیف و یا ترجمه کتاب :8 جلد کتاب چاپ شده در زمینه کارآفرینی و یک کتاب ترجمه
    نمره زبان انگلیسی:6
    مدرک زبان آلمانی :------
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    نکته دیگه ای اگه هست:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

سلام دوستان
    ميشه لطف كنيد و اگر اطلاع داريد ادرس سايت مؤسساتي كه در وين ميشه براي مقطع دكترا از اونها فاند گرفت رو بنويسيد. ممنون ميشم.
    armankarimi

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط MOIN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميشه لطف كنيد و اگر اطلاع داريد ادرس سايت مؤسساتي كه در وين ميشه براي مقطع دكترا از اونها فاند گرفت رو بنويسيد. ممنون ميشم.

سوالتون خیلی واضح نیست. ولی میتونید به این سایت مراجعه کنید و جستجو کنید
    www.scholarships.at

Junior Member

سلام. میخواستم ببینم در اتریش کدوم دانشگاه گرایش های عمران در مقطع دکتری رو داره(انگلیسی زبان). و اینکه کدوم دانشگاه رایگان است.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط malihehe نمایش پست ها
    سلام. میخواستم ببینم در اتریش کدوم دانشگاه گرایش های عمران در مقطع دکتری رو داره(انگلیسی زبان). و اینکه کدوم دانشگاه رایگان است.
    دانشگاه فنی وین، دانشگاه منابع طبیعی (بوکو) وین به همراه دانشگاه فنی گراتز این رشته رو دارن. مقطع دکترا در اتریش معمولن به زبان انگلیسی و یا آلمانی هستش/ یعنی اگر استاد
    راهنمایی باشه که مشکلی با دانشجوی غیرآلمانی زبان نداشته باشه، دانشگاه هم مشکلی نداره و میتونن انگلیسی تحصیل کنن.
    در مورد رایگان بودن هم، همه دانشگاههای اتریش شهریه میگیرن. ولی در مقایسه با شهریه های چندهزار دلاری دانشگاههای امریکا یا کانادا، دانشگاههای اتریش با شهریه ی ماکزیمم 750 یورو در هر نیمسال
    میشه گفت تقریبن رایگان هستن.

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    من درحال اقدام براي بذيرش دكترا در رشته علوم اجتماعي براي دانشكاه وين هستم و از طريق موسسه اين كار رو انجام ميدم موضوعي كه با خوندن صحبت ها منو به ترس انداخت بحث بيدا كردن استاد راهنماس كه كويا به سختي بيدا ميشه ميخاستم راهنماييم كنيد كه اكر اين مساله جدي هست و ممكنه هزينه و تايم زيادي ببره من قردادمو كنسل كنم جون بول زيادي ندارم كه هم به موسسه بدم و هم بيام اتريش و مدت زيادي بدون استاد بمونم
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط lhmnazar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز
    من درحال اقدام براي بذيرش دكترا در رشته علوم اجتماعي براي دانشكاه وين هستم و از طريق موسسه اين كار رو انجام ميدم موضوعي كه با خوندن صحبت ها منو به ترس انداخت بحث بيدا كردن استاد راهنماس كه كويا به سختي بيدا ميشه ميخاستم راهنماييم كنيد كه اكر اين مساله جدي هست و ممكنه هزينه و تايم زيادي ببره من قردادمو كنسل كنم جون بول زيادي ندارم كه هم به موسسه بدم و هم بيام اتريش و مدت زيادي بدون استاد بمونم
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

واسه من یه مقداری عجیبه که چجوری برای پذیرش دکترا کار رو میخواین بسپرین به موسسات. فلسفه ی ادامه تحصیل در مقطع دکترا
    بر اساس تحقیق و پژوهش و اساسش ارتباط با استاد راهنماس. اینکار رو خود دانشجو باید انجام بده نه واسطه. موسسات واسطه
    فقط ممکنه بتونن پذیرش بگیرن، ولی قطعن نمیتونن براتون استاد راهنما پیدا کنن. چرا خودتون به تنهایی اقدام نمیکنید؟ با اساتید
    مکاتبه کنید و ببینید با کدومشون میخواید کار کنید و آیا علاقه دارن استاد راهنمای شما باشن یا خیر. این کار سختی نیس که میخواید
    بدید واسطه انجام بده

Junior Member

بله من تقرين با فرايند دكترا آشنا هستم و فقط براي كرفتن بذيرش به موسسه مراجعه كردم اما اينكه متوجه شدم ممكنه بعد از اومدن به اتريش نتونم استاد راهنما بيدا كنم منو به شك انداخت. جون طبق مراحك فعلي براي بذيرش اوليه نامه تاييد استاد راهنما نميخاد
    ميخاستم سر اين موضوع راهنمايي شم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)