صفحه 63 از 67 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 663

موضوع: مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره | شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا

دانشگاه کارشناسی :صنعتي اصفهان
    معدل کارشناسی :١٥.٣٤
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:-
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-

تعداد مقالات :ندارم
    تعداد توصیه نامه:ندارم
    سابقه کار:ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی:ندارم
    مدرک زبان آلمانی :ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    نکته دیگه ای اگه هست:من دانشجو كارشناسي شيمي ترم ٣ هستم خواستم بدونم ايا شانسي براي ادامه اي مقطع در اتريش دارم يا خير
    ممنون

دوستان اگر در اتریش حقوق یک پوزیشن دکتری در مجموع 4100 یورو در ماه ؛ چقدر حدودا بعد از کسر مالیت بهمون میرسه (شهر وین)؟
    Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    دوستان اگر در اتریش حقوق یک پوزیشن دکتری در مجموع 4100 یورو در ماه ؛ چقدر حدودا بعد از کسر مالیت بهمون میرسه (شهر وین)؟
    ۴۱۰۰ یا ۱۴۰۰؟
    حقوق دانشجوی دکترا هیچ وقت به ۴۰۰۰ یورو نمیرسه.
    برای بررسی‌ حقوق و مالیات‌ها از این سایت استفاده کنید.

https://onlinerechner.haude.at/bmf/b...o-rechner.html

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    ۴۱۰۰ یا ۱۴۰۰؟
    حقوق دانشجوی دکترا هیچ وقت به ۴۰۰۰ یورو نمیرسه.
    برای بررسی‌ حقوق و مالیات‌ها از این سایت استفاده کنید.

https://onlinerechner.haude.at/bmf/b...o-rechner.html
    سپاس؛ بله اینجوری نوشته شده برای پوزیشن:
    Living allowance €3,110 per month (€37,320/year), Mobility allowance €600 per month, and a Family Allowance of €500 per month

Moderator

سپاس؛ بله اینجوری نوشته شده برای پوزیشن:
    Living allowance €3,110 per month (€37,320/year), Mobility allowance €600 per month, and a Family Allowance of €500 per month

تا اونجایی که میدونم این نوع حقوق ها برای پوزیشنهای ماری کوری هستش که توی اتحادیه اروپا اعلام میشه. حقوقش هم توی سراسر اروپا
    ثابته. از این نظر مطمئن نیستم قانون کار اتریش در موردش صدق میکنه یا خیر. به دلیل اینکه چیزی به اسم mobility allowance فقط در مورد ریسرچرهایی
    صدق میکنه که در حوزه اتحادیه اروپا جابجا میشن. اینکه شامل کسی که از ایران میاد یا خیر هم میشه، من نمیدونم. میتونید از استادش بپرسید.
    اما به طور کلی، اون سایتی که معرفی کردم میزان حقوق رو بر اساس قانون مالیاتی اتریش میده. برای این حقوق 37 هزار یوروی سالیانه که اینجا نوشتید بعد از کسر مالیات
    و بیمه و ... میشه حدود 26 هزار یورو سالیانه. یعنی چیزی حدود ماهی 2150 یورو خالص دریافتی که تقریبن همون حقوق یک دانشجوی دکترای تمام وقت با 40 ساعت کار در
    هفته هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    تا اونجایی که میدونم این نوع حقوق ها برای پوزیشنهای ماری کوری هستش که توی اتحادیه اروپا اعلام میشه. حقوقش هم توی سراسر اروپا
    ثابته. از این نظر مطمئن نیستم قانون کار اتریش در موردش صدق میکنه یا خیر.
    ممنونم بابت توضیح کاملتون. بله دقیقا بورس ماری کوری هستش. اگر صدق نکنه اون سالهای تحصیل برای اقامت( قانون 5 ساله) ممکنه حساب نشه؟

Moderator

ممنونم بابت توضیح کاملتون. بله دقیقا بورس ماری کوری هستش. اگر صدق نکنه اون سالهای تحصیل برای اقامت( قانون 5 ساله) ممکنه حساب نشه؟

اگر مالیات پرداخت بشه، جزو سالهای اقامت حساب میشه. ملاک پرداخت مالیات از حقوق شماست. قطعن از این مبلغ مالیات کسر خواهد شد و چون
    کار تمام وقت هستش، جزو سالهای لازم برای اقامت دائم محسوب میشه. اون چیزی که در موردش گفتم مطمئن نیستم، اون مبلغ mobility allowence بود
    که مطمئن نیستم تعلق بگیره و باید بپرسید. اما حقوق قطعن مالیات بهش تعلق میگیره.

Junior Member

سلام دوستان برای یک پوزیشن در یک انستیتو در اتریش قصد اپلای دارم. که پوزیشنش به این صورته که یه برنامه اس که یازده تا دانشجو میگیره که بین چندتا موسسه و دانشگاه تقسیم میشه.این که من میخوام واسه ی یه موسسه اتریشه.حالا مشکل من اینجاس که هیچ کجا اشاره نکردن که واسشون چی ایمیل کنیم. فقط همین یه جمله رو اخرش اوردن
    ...Please submit your application documents, including certificates, to
    الان من به جز CV چی ایمیل کنم؟ایمیل بزنم بپرسم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط m1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای یک پوزیشن در یک انستیتو در اتریش قصد اپلای دارم. که پوزیشنش به این صورته که یه برنامه اس که یازده تا دانشجو میگیره که بین چندتا موسسه و دانشگاه تقسیم میشه.این که من میخوام واسه ی یه موسسه اتریشه.حالا مشکل من اینجاس که هیچ کجا اشاره نکردن که واسشون چی ایمیل کنیم. فقط همین یه جمله رو اخرش اوردن
    ...Please submit your application documents, including certificates, to
    الان من به جز CV چی ایمیل کنم؟ایمیل بزنم بپرسم؟

معمولن اپلیکیشن یه تعریف مشخص نداره. ولی حالت متعارفش اینه که CV و cover letter که همون موتیویشن لتر حساب میشه بفرستید.
    اگر اصل مدارک دانشگاهیتون رو دارید که ترجمه شده همراه با ریز نمرات هم میتونید به عنوان فایل جداگانه بفرستید. ولی مهم ترینش
    همون CV و موتیویشن لتز هستش که چرا میخواید برای اون پوزیشن اقدام کنید و چجوری به تحصیلات قبلی و زمینه تحقیقاتی موردعلاقه تون
    ربط داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

دانشگاه کارشناسی : آزاد خمینی شهر
    معدل کارشناسی : 17.86
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد خمینی شهر
    معدل کارشناسی ارشد : 18.21
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق قدرت سیستم های قدرت

تعداد مقالات : ندارم
    تعداد توصیه نامه: 2
    سابقه کار: مرتبط ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    مدرک زبان آلمانی : ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه وین و رشته علوم کامپیوتر):
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    نکته دیگه ای اگه هست: با هزینه شخصی
    سپاس گذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)