صفحه 4 از 51 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 505

موضوع: آرشیو شده: شانس پذیرش از دانشگاه های اتریش در مقطع فوق لیسانس

Moderator

پیش فرض پاسخ : مشاوره|شانس پذیرش از دانشگاه های اتریش در مقطع فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    پاسخ : مشاوره|شانس پذیرش از دانشگاه های اتریش در مقطع فوق لیسانس

دانشگاه کارشناسی :صنغت نفت
    معدل کارشناسی :17.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:نفت
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید:منظورتو نمیفهمم
    مدرک کارشناسی ارشد:---------------
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :نفت
    تعداد مقالات :----------------
    تعداد توصیه نامه:4تا
    سابقه کار:---------------------------
    سابقه دریافت بورس :------------------------
    تالیف و یا ترجمه کتاب------------------------- :
    نمره زبان: توراهه خوب میشه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:نفت لوبل
    نکته دیگه ای اگه هست:سابقه 3بار حل التمرین دارم
    مهمترین عامل برای گرفتن پذیرش از هر دانشگاهی توی اتریش، اثبات این هستش که شما صلاحیت
    تحصیل توی همون رشته و مقطع رو توی ایران داشتید. اگر میخوید ارشد نفت بخونید در یک دانشگاهی توی اتریش،
    باید یک گواهی بیارید که در ایران صلاحیت خوندن ارشد نفت رو داشتید. این میتونه قبولی دانشگاه آزاد در مقطع ارشد
    یا اشتغال به تحصیل در مقطع ارشد باشه. اگر هم درستون تموم شده، میتونید برای نامه عدم ممانعت از تحصیل اقدام کنید
    که اونم میتونه جایگزین اشتغال به تحصیل بشه.
    حالا کدوم یکی از اینها رو میتونید داشته باشید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک

پیش فرض پاسخ : مشاوره|شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های اتریش در مقطع فوق لیسانس

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه آزاد اسلامی
    معدل کارشناسی:18:60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: گرافیک (ارتباط تصویری)
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید(دارم یا ندارم) :ندارم
    مدرک کارشناسی ارشد(دارید یا نه) :نه
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    تعداد مقالات :0
    تعداد توصیه نامه:2
    سابقه کار: 2 سال
    سابقه دریافت بورس :نه
    تالیف و یا ترجمه کتاب : تصویرسازی دو کتاب کودک- طراحی جلد کتاب ( هفت کار)
    نمره زبان:هنوز ندادم
    پذیرش هر دانشگاهی در رشته ( فاین آرت - گرافیک - دیزاین - تصویرسازی - میدیا آرت - ). چه دانشگاهی پیشنهاد مشه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط زمستان نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه آزاد اسلامی
    معدل کارشناسی:
    18:60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: گرافیک (ارتباط تصویری)
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید(دارم یا ندارم) :ندارم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    سابقه کار: 2 سال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : تصویرسازی دو کتاب کودک- طراحی جلد کتاب ( هفت کار)
    نمره زبان:هنوز ندادم
    پذیرش هر دانشگاهی در رشته ( فاین آرت - گرافیک - دیزاین - تصویرسازی - میدیا آرت - ). چه دانشگاهی پیشنهاد مشه؟
    ممنونم
    با توجه به رشته شما باید در دانشکده هنر اپلای کنید و باید قبلش آزمون ورودی بدید و ابتدا بریا دعودت نامه آزمون اقدام کنید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    interior architect.maziar

دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی
    معدل کارشناسی : 18.90
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: معماری داخلی
    تعداد توصیه نامه: 0
    سابقه کار: 0
    سابقه دریافت بورس : 0
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 0
    نمره زبان: 6
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه فنی گراتز و رشته مهندسی مکانیک): هر دانشگاهی
    نکته دیگه ای اگه هست: ارشد معماری یا دیزاین

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ella123456 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی
    معدل کارشناسی : 18.90
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: معماری داخلی
    سابقه کار: 0
    سابقه دریافت بورس : 0
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 0
    نمره زبان: 6
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه فنی وین و رشته علوم کامپیوتر - دانشگاه فنی گراتز و رشته مهندسی مکانیک): هر دانشگاهی
    نکته دیگه ای اگه هست: ارشد معماری یا دیزاین
    برای دانشگاههای تکنیک وین و گراتس اقدام کنید و شانس گرفتن پذیرش رو دارین

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

کاربران گرامی، لطفا قبل از ارسال پست به عنوان تاپیک توجه کنید. کلیه ارسالهای نامربوط با تاپیک حذف شدند.
    باتشکر
    مدیریت فروم
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه شیراز
    معدل کارشناسی : فعلا 16.5، که احتمالا همین حدودها میمونه(ایشالا)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید(دارم یا ندارم) : ندارم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :...
    سابقه کار:ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :نه
    نمره زبان: واسه آیلتس داشتم میخوندم که حالا فهمیدم واسه دانشگاه تکنیک وین بایستی آلمانی بلد باشم،واسه همین شروع کردم به آلمانی خوندن
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:مکانیک تبدیل انرژی یا مکاترونیک واسه دانشگاه تکنیک وین

**نکته دیگه ای اگه هست:با نرم افزار matlab و fluent میتونم کار کنم.مدرکشون هم دارم که قابل ترحمه هست.
    والا نکته اصلی که میخام بگم اینه،من میخام که بلافاصله بعد از تموم شدن لیسانس از ایران برم که باتوجه به ریسکی بودن نامه عدم ممانعت باید تا اومدن جواب ارشد صبر کنم که این خودش خیلی وقت میگیره...ممکن هم هست که جواب ارشد بعد از ددلاین بیاد
    با این حساب میخام بدونم که به نظرتون شانس من با این رزومه ی نه چندان درخشان(!) واسه گرفتن پذیرش توی مقطع ارشد و با استفاده از نامه عدم ممانعت چقدر هست؟
    و اینکه شانسم واسه گرفتن پذیرش توی همین مقطع لیسانس بااستفاده از گواهی اشتغال به تحصیل ترم 6 یا7 چقدره؟
    یه مشاوره هم بگیرم حالا که دارم اینو مینویسم، به نظر شما کدوم کار عاقلانه تر هست؟یه جورایی با گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی شانس خیلی زیادی واسه پذیرش دارم ولی خب معلوم نیست که واحدایی که توی ایرن پاس کردم رو واسم معادل کنن یا نه؟
    از اون طرف اگه بخوام با نامه عدم ممانعت اقدام کنم شانسم کمتر هست...ولی دیگه خیالم راحته که نمیخاد وقتی رسیدم اونجا برم سر کلاس لیسانس بشینم...
    کدومش به نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal_mg91 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه شیراز
    معدل کارشناسی : فعلا 16.5، که احتمالا همین حدودها میمونه(ایشالا)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید(دارم یا ندارم) : ندارم
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :...
    سابقه کار:ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :نه
    نمره زبان: واسه آیلتس داشتم میخوندم که حالا فهمیدم واسه دانشگاه تکنیک وین بایستی آلمانی بلد باشم،واسه همین شروع کردم به آلمانی خوندن
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:مکانیک تبدیل انرژی یا مکاترونیک واسه دانشگاه تکنیک وین

**نکته دیگه ای اگه هست:با نرم افزار matlab و fluent میتونم کار کنم.مدرکشون هم دارم که قابل ترحمه هست.
    والا نکته اصلی که میخام بگم اینه،من میخام که بلافاصله بعد از تموم شدن لیسانس از ایران برم که باتوجه به ریسکی بودن نامه عدم ممانعت باید تا اومدن جواب ارشد صبر کنم که این خودش خیلی وقت میگیره...ممکن هم هست که جواب ارشد بعد از ددلاین بیاد
    با این حساب میخام بدونم که به نظرتون شانس من با این رزومه ی نه چندان درخشان(!) واسه گرفتن پذیرش توی مقطع ارشد و با استفاده از نامه عدم ممانعت چقدر هست؟
    و اینکه شانسم واسه گرفتن پذیرش توی همین مقطع لیسانس بااستفاده از گواهی اشتغال به تحصیل ترم 6 یا7 چقدره؟
    یه مشاوره هم بگیرم حالا که دارم اینو مینویسم، به نظر شما کدوم کار عاقلانه تر هست؟یه جورایی با گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی شانس خیلی زیادی واسه پذیرش دارم ولی خب معلوم نیست که واحدایی که توی ایرن پاس کردم رو واسم معادل کنن یا نه؟
    از اون طرف اگه بخوام با نامه عدم مم کانعت اقدام کنم شانسم کمتر هست...ولی دیگه خیالم راحته که نمیخاد وقتی رسیدم اونجا برم سر کلاس لیسانس بشینم...
    کدومش به نظرتون؟
    دوست عزیز بهترین کار با توجه به شرایط شما اینه که بلافاصله بعد از اتمام تحصیل شانستون را با نامه عدم ممانعت امتحان کنید و در همان حال هم کنکور شرکت کنید و سعی کنید در حدی بخونید که یه جا قبول بشید در ضمن کنکور آزاد هم شرکت کنید و یه جای پایین را در گرایشی که دوست دارید انتخاببا کنید.
    در صورتی که با نامه عدم ممانعت به شما پذیرش بدن که عالیه ودر غیر این صورت براتون نقص مدرک بزنن که شما قبولیتون را می فرستید.
    به نظر من برا ما ایرانی ها با این وضع ارز اصلا به صرفه نیست که در حالی که الان داریم لیسانس می خوانیم بازم بریم اونجا لیسانس بخونیم.
    دوست عزیز اگر الان می خواید برا اروپا اقدام کنید ایتالیا هم وضع خوبی داره یه سر به فروم ایتالیا هم بزنید .

دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی قزوین –آبیک – کاشانی
    معدل کارشناسی :15.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق - مخابرات
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید:ندارم
    مدرک کارشناسی ارشد: نه
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مخابرات
    سابقه کار: 2 سال مرتبط با رشته تحصیلی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان: فعلا A1 آلمانی
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : شناخت کافی ندارم لطفا معرفی کنید .
    نکته دیگه ای اگه هست: آرزوی من کار در شرکت اتریشی archway است که مرتبط با تخصص کاری و تحصیلاتم هست –
    (Archway's teleport, located outside of Aflenz, Austria)
    الان هم به عشق آن شرکت دارم تو سفارت اتریش آلمانی میخونم و تا آخر تابستون احتمالا ZD را می گیرم.
    واسه استارت اولین کاری که باید کنم فکر کنم بهترین راه گرفتن پذیرش در دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس یا مستر هست
    ولی حالا سوال ؟
    واسه ادامه تحصیا در رشته برق-مخابرات تو کدم دانشگا ها اقدام به پذیرش کنم؟
    آیا دانشگا هایی هست که نزدیک به شهر Aflenz باشه که بتونم اونجا هم درس بخونم هم تو این شرکت خودم را جا کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط akijunakijun نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی قزوین –آبیک – کاشانی
    معدل کارشناسی :15.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق - مخابرات
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید:ندارم
    مدرک کارشناسی ارشد: نه
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مخابرات
    سابقه کار: 2 سال مرتبط با رشته تحصیلی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان: فعلا A1 آلمانی
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : شناخت کافی ندارم لطفا معرفی کنید .
    نکته دیگه ای اگه هست: آرزوی من کار در شرکت اتریشی archway است که مرتبط با تخصص کاری و تحصیلاتم هست –
    (Archway's teleport, located outside of Aflenz, Austria)
    الان هم به عشق آن شرکت دارم تو سفارت اتریش آلمانی میخونم و تا آخر تابستون احتمالا ZD را می گیرم.
    واسه استارت اولین کاری که باید کنم فکر کنم بهترین راه گرفتن پذیرش در دانشگاه های اتریش در مقطع لیسانس یا مستر هست
    ولی حالا سوال ؟
    واسه ادامه تحصیا در رشته برق-مخابرات تو کدم دانشگا ها اقدام به پذیرش کنم؟
    آیا دانشگا هایی هست که نزدیک به شهر Aflenz باشه که بتونم اونجا هم درس بخونم هم تو این شرکت خودم را جا کنم ؟
    دوست خوبم شما با توجه به رشتتون می تونید برای دو دانشگاه اقدام کنید:تکنیک وین و تکنیک گراتس. راستش همینطور که می دونید شرط پذیرش در دانشگاه مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید و بدون اون شانس صفر هست!می تونید با نامه عدم ممانعت اقدام کنید ولی با این نامه شانس شما 50 درصد هست. معدل تاثیر ی در اخذ پذیرش نداره.فقط همین مسئله قبولی و اثبات اون مهم هست.
    در مورد اتریش شانس پذیرش با دادن همچین ورودی به گیت (قبولی /اشتغال تحصیل/نامه عدم ممانعت دانشگاه آزاد)ANDمون یا true ,یا false! و این رابطه برای همه سوالات دوستان در این تاپیک صادق خواهد بود!
    از هدف تون هم لذت بردم و امید وارم ما شما رو در ARCHWAY ببینیم.براتون آرزوی موفقیت می کنم.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)