صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

دوستان کسی نمونه از انگیزه نامه داره برای رشته computer science بذاره ، اگه برای کسی باشه که تونسته پذیرش بگیره که چه بهتر
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Junior Member

سلام Motivation Statement چه فرقی داره با Motivation Letter ؟؟؟
    من می خوام برای مستر فیزیک بنویسم و نمیدونم چطور و چی باید نوشته بشه!
    لطفا راهنماییم کنین!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

سلام
    من دارم برای فوق ِ فیزیک نجوم در دانشگاه گوتینگن ِ آلمان Online Application پــُر می کنـــم . . . و نمی دونم برای قسمت ِ Motivation Statement چی بنویسم! میشه راهنماییم کنین لطفا
    خودش در توضیح نوشته درباره ی مهارت هاتون در این رشته بنویسین و چرا دوست دارین توی این دانشگاه تحصیل کنین و بعد تموم کردن درستون انتظار دارین چه پوزیشنی داشته باشین . . . نمی دونم چطور باید بنویسم!لطفا یکی کمکم کنه

سلام
    دوستان در نامه انگیزه motivation letter من باید با dear sir/maam شروع کنم و با yours sincerely [my name] تموم کنم یا اینکه مثل رایتینگ تافل یه مقدمه بنویسم سپس بدنه مطالبم و در اخر نتیجه گیری کنم؟

و اینکه در این نامه ها باید از بچگی خودم و اتفاقاتی که برام افتاد تا به اون رشته علاقهمند شدم بگم یا نه از زمان دانشگاه به بعد شروع کنم

ممنون

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

سلام
    دانشگاه از من personal history خواسته. من قبلا براس personal statement هم فرستادم میشه بگید این personal history دیگه چیه؟

دوستان دانشگاه این جواب ها را از من می خواد چی باید بزنم ؟؟؟/
    The following four questions have to be answered in the letter of motivation:

What do I expect from studying abroad?
    What does studying abroad mean for my studies?
    What does studying abroad mean for me personally?
    Why do I choose this specific university?
    مرسی

برای یه پوزیشن دکتری تو هلند، موارد زیر خواسته شده
    Applicants should include: a detailed curriculum vitae, a clear statement of specific research interest and the names of two persons able to provide a reference in support of their application.
    وقتی اپلای آنلاینشو میزنم، یه باکسی داره واسه کاورلتر و یه قسمت برای اتچ کردن فایل.
    a clear statement of specific research interest چیه و کجا باید بنویسمش؟ توی همون کاورلتر اشاره بشه یا تو یه فایل ورد جدا بنویسم و اتچ کنم. فرمتش چجوریه؟

دوستان برای یه پوزیشن تو سوئد اینو میخوان : Cover letter (maximum 2 pages) with a short description of interest in the scientific studies and the specified research field
    منظورشون از short description of interest in the scientific studies and the specified research field چیه؟
    بجز کاور لتر، فایل دیگه ای میخوان که موارد بالا توش باشه؟ یا اینکه همشو تو کاور لتر جا بدم؟ یه چیزی مثل sop منظورشونه؟؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    دوستان برای یه پوزیشن تو سوئد اینو میخوان : Cover letter (maximum 2 pages) with a short description of interest in the scientific studies and the specified research field
    منظورشون از short description of interest in the scientific studies and the specified research field چیه؟
    بجز کاور لتر، فایل دیگه ای میخوان که موارد بالا توش باشه؟ یا اینکه همشو تو کاور لتر جا بدم؟ یه چیزی مثل sop منظورشونه؟؟!!
    One letter suffices. Try to relate your interests to the project with a proof like related courses you have passed, projects or articles you've done, relevant to the project.
    ...Gelecek bizimdir