صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

Banned

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

دوستان توجه کنن که Motivation Letter شون را همینجوری اینجا نذارن (بهتره به صورت rar آپلود کنن). این نرم افزارها plagiarism را تشخیص میدن و ثابت کردن اینکه این متنی که اینجا گذاشتید متعلق به خود شما بوده سخته.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

خب من الان دوباره ML خودم را بهتر کردم و این بار با فرمت rar گذاشتم. امیدوارم دوستان نظر بدن چون من باید امروز و فردا اپلای کنم. کمک کنید دیگه . از مدیر این بخش هم می خوام که پست قبلی من را حذف کنه، چون بخش بیشتر ML من همان قبلی است و می ترسم واسم مشکل درست بشه.

دوستان من چشم به راهم هان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: rar ML.rar (12.4 کیلوبایت, 903 views)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sport physiology

سلام دوستان من دانشجوی دکترای فیزیولوژی ورزش هستم نیاز فوری به یک انگیزه نامه دارم چون می خوام دکتذی اینجا رو ول کنم دوباره بخونم کمکم کنید فوری
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من میخام تو یه دانشگاه تو هلند اپلای کنم ولی تا ددلاینش نمیتونمبعضی از مدارکما آماده کنم. کجا باید بگم که بعدا آماده میشه؟ تو motivation letter باید اشاره کنم؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوتونيک-دانشگاه تبريز

دوستان عزیز
    motivation letter باید برای دانشگاه فرستاده بشه یا استاد اخه یه دانشگاهی تو فایل مربوط به vacancy اینو نوشته بود:
    we are accepting application in the following areas. You can contact the professors indicate below to discuss the possibilities, projects or any idea you might have. To apply please send an up-to-date resume and a motovation letter
    در ادامه هم سابجکتهایی مربوط به vacancy رو با استادای مربوطش و ایمیلشون آورده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tafshar11332 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    motivation letter باید برای دانشگاه فرستاده بشه یا استاد اخه یه دانشگاهی تو فایل مربوط به vacancy اینو نوشته بود:
    we are accepting application in the following areas. You can contact the professors indicate below to discuss the possibilities, projects or any idea you might have. To apply please send an up-to-date resume and a motovation letter
    در ادامه هم سابجکتهایی مربوط به vacancy رو با استادای مربوطش و ایمیلشون آورده

به نظرم یه نامه که علایق تون رو به اون رشته نشون بده نهmotovation lettere به اون معنای معمولش که واسه کمیته بررسی می فرستند.

Junior Member hmalmir آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    لطفا motivation letter بنده را بخوانید و نظرتان را بیان کنید. بخش های های لایت شده را با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید که اگر غلطی دارد اصلاح کنم.

http://www.4shared.com/office/gHWGL2cDce/MOL.html

Junior Member

سلام
    یکی از اساتید تو المان از من application letter خاسته کسی میدونه منظورش از این نامه چیه ؟؟؟

سلام بر همگی
    از دوستان اگه کسی میتونه راهنمایی کنه. یه پوزیشنی تو اروپا هست میخواستم اپلای کنم براش. تو سایت خود پوزیشن تو مدارک مورد مورد نیاز motivation letter رو ذکر کرده ولی تو پرفایلی که برای اپلای باید مدارک رو آپلود کرد از motivation letter خبری نیست و بجاش application letter هست. حالا میخواستم ببینم این دوتا معادل هم هست و اگر نه تفاوتش چیه و چه چیزی باید تو application letter لحاظ بشه. پیشاپیش ممنون.

Junior Member

please anyone knows what this mean"Letter of intent"? thank you"