صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

Banned

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    Motivation letter. Maximum number of characters is 1000. Give a concise description on your motivation in participating in the chosen programme (Why should you be selected to this programme, what can this programme give to you, what are your objectives, why do you want to study this particular field, etc.)z

برای اینکه به این قسمت جواب بدم:
    Why should you be selected to this programme

کافیه که در مورد اهدافم و اینکه چرا این رشته رو انتخاب کردم توضیح بدم؟ یا چیزی اضافه بر اینهم باید بگم؟

و چون سوال کلی اینه که چرا این رشته رو انتخاب کردم کافیه که فقط در مورد همین قضیه صحبت کنم دیگه؟‌ یا بازم لازمه در مورد background تحصیلیم و دلایل انتخاب اون دانشگاه مربوطه هم باز توضیح بدم؟
    سلام

1- هیچکدام!!! باید از دید admission committee به خودتون نگاه کنید و بگید چه ویژگی ها و خصائصی باعث میشه که بین n نفر applicant شما رو به عنوان ماحصل این گزینش انتخاب کنند...
    2- انتخاب رشته معمولا ربط داره به علائق ریشه دار یا اهدلف آینده نگرانه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- هیچکدام!!! باید از دید admission committee به خودتون نگاه کنید و بگید چه ویژگی ها و خصائصی باعث میشه که بین n نفر applicant شما رو به عنوان ماحصل این گزینش انتخاب کنند...
    2- انتخاب رشته معمولا ربط داره به علائق ریشه دار یا اهدلف آینده نگرانه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

1. مثلا مثل چه ویژگی هایی؟ میشه یه سری مثال بزنید؟‌ آخه اینکه دقیقا تعریف از خود میشه و هر کی میتونه هر چی دلش خواست اینجا بنویسه. یعنی خودشون نمیتونند جواب این سوالشون رو از نمرات و Recommendation Letter ها به دست بیارن؟

2. دوست عزیز سوال من این نبود که انتخاب رشته به چه چیزهایی بستگی داره. سوالم این بود که بر اساس متن بالا و چیزهایی که ازم خواستن که در Motivation Letter بنویسم آیا لازمه در مورد background تحصیلی و شغلیم و دلایل انتخاب دانشگاه اونها هم بنویسم؟ چون هیچ سوالی در این مورد نپرسیدن ازم.
    ویرایش توسط Cyanide : November 30th, 2014 در ساعت 07:17 PM

Banned

1. مثلا مثل چه ویژگی هایی؟ میشه یه سری مثال بزنید؟‌ آخه اینکه دقیقا تعریف از خود میشه و هر کی میتونه هر چی دلش خواست اینجا بنویسه. یعنی خودشون نمیتونند جواب این سوالشون رو از نمرات و Recommendation Letter ها به دست بیارن؟

2. دوست عزیز سوال من این نبود که انتخاب رشته به چه چیزهایی بستگی داره. سوالم این بود که بر اساس متن بالا و چیزهایی که ازم خواستن که در Motivation Letter بنویسم آیا لازمه در مورد background تحصیلی و شغلیم و دلایل انتخاب دانشگاه اونها هم هم بنویسم؟ چون هیچ سوالی در این مورد نپرسیدن ازم.
    سلام

1- از این سوالتون برمیاد که اصولا با ماهیت ML بیگانه هستید... توصیه می کنم به کتاب های زیادی که در این زمینه نوشته شده و اکثر اونها از اینترنت در دسترس هستند مراجعه بفرمایید...

2- جواب این سوال هم دقیقا جواب بالاست!!! ولی با این حال...
    در مورد دانشگاه می تونید صحبت کنید ولی background تحصیلی در صورتی در ML شایان ذکر هست که به نوعی پایه ای برای توضیح و توجیه برنامه های شما در آینده باشه... وگرنه خیر...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- از این سوالتون برمیاد که اصولا با ماهیت ML بیگانه هستید... توصیه می کنم به کتاب های زیادی که در این زمینه نوشته شده و اکثر اونها از اینترنت در دسترس هستند مراجعه بفرمایید...

2- جواب این سوال هم دقیقا جواب بالاست!!! ولی با این حال...
    در مورد دانشگاه می تونید صحبت کنید ولی background تحصیلی در صورتی در ML شایان ذکر هست که به نوعی پایه ای برای توضیح و توجیه برنامه های شما در آینده باشه... وگرنه خیر...

براتون آرزوی موفقیت دارم

به نظرتون اگه برای مثال در مورد رشته ی برنامه نویسی دارم مینویسم عاقلانه است که در مورد نقاط قوت (اما تا حدی واضح) رشته بنویسم؟‌ مثلا اینکه این رشته نیاز به خلاقیت و آنالیز چند بعدی داره؟

و یا مثلا اگه در مورد رشته ی امنیت شبکه هست بیام در مورد این بنویسم که چرا امنیت شبکه مهمه.

این جور توضیحات لازم هست یا اضافه؟

ممنونم.

Junior Member

سلام
    من یه راهنمایی می خوام در مورد نوشتن motivation letter من فوق لیسانس مهندسیمو2 سال پیش تموم کردم اما می خوام آلمان برای دندانپزشکی اقدام کنم،دلایل خودمو دارم اما برای نحوه ی بیانش نیاز به sample دارم فارسی یا انگلیسی، هرچی گشتم تو اینترنت مورد مشابه پیدا نکردم چون توضیح تغییر رشته بعد از تموم شدن فوق لیسانس اونم از مهندسی به دندانپزشکی خیلی سخته، راجع به گرامر و ترتیب نوشتن پاراگرافا و ..... کامل می دونم.
    مچکرم

Banned

به نظرتون اگه برای مثال در مورد رشته ی برنامه نویسی دارم مینویسم عاقلانه است که در مورد نقاط قوت (اما تا حدی واضح) رشته بنویسم؟‌ مثلا اینکه این رشته نیاز به خلاقیت و آنالیز چند بعدی داره؟

و یا مثلا اگه در مورد رشته ی امنیت شبکه هست بیام در مورد این بنویسم که چرا امنیت شبکه مهمه.

ممنونم.
    سلام

بعید هست شما رو در سطحی بدونند که در مورد نقاط قوت و ضعف یک رشته تحصیلی اظهار نظر کنید!!!
    به علائقتون و ویژگی های رشته مورد نظر در دستیابی به اونها بپردازید

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

ممنونم.
    اگر بخواید در مقام یک صاحبنظر، نقاط قوت یک رشته را بنویسید، به نظر نمیاد جالب باشه و اصلاً موضوعیتی هم نداره. اما اگر از دید خودتون، خلاصه و هوشمندانه به ذکر ویژگی بارز یک رشته بپردازید و بعد، به قابلیتی در خودتون اشاره کنید که پیوند معناداری با این ویژگی رشته داره، میشه گفت که کار قابل قبولی خواهد بود. در واقع، با این ترفند، میتونید دلیل انتخاب رشتۀ مربوطه برای ادامۀ تحصیل را با استناد به ویژگی موجود در خودتون، بیان کنید.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

با سلام

من برای یک پوزیشن در اروپا اقدام کردم و در پروسه اپلای از من letter of interest خواسته شده. ممنون میشم اگر تفاوت LOM با letter of interest توضیح بدین.
    با سپاس

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط martion نمایش پست ها
    با سلام

من برای یک پوزیشن در اروپا اقدام کردم و در پروسه اپلای از من letter of interest خواسته شده. ممنون میشم اگر تفاوت LOM با letter of interest توضیح بدین.
    با سپاس
    سلام

تفاوتی ندارند...
    letter of interest صرفا معادل letter of motivation هست که البته در اروپا کاربرد گسترده ای داره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

I am writing a Motivation letter and well I have faced some problems.
    In my letter I have answers following questions

1. Who I am?
    2. My Past or what makes me first interested in this topic.
    3. My Now or what are my current researches about.
    4. My future or what is my professional objection and motto in life.
    5. why this course?

But I have this question how should I end my letter and how should I start it? Should I include an introduction talking about the issues that must be addressed in the field?

Forests of thanks if somebody kindly answers me ASAP