صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط Arghavanii نمایش پست ها
    I am writing a Motivation letter and well I have faced some problems.
    In my letter I have answers following questions

1. Who I am?
    2. My Past or what makes me first interested in this topic.
    3. My Now or what are my current researches about.
    4. My future or what is my professional objection and motto in life.
    5. why this course?

But I have this question how should I end my letter and how should I start it? Should I include an introduction talking about the issues that must be addressed in the field?

Forests of thanks if somebody kindly answers me ASAP
    Hi
    I'm recently involve in writing my own LOM so I'm not sure whether I address your problems properly or not! but as far as I know you have to start your LOM like a cover letter. A very brief explanation about your self and what you have studied and which program you are applying for and the Idea that you suit for the program

The last paragraph is the review of your enthusiasm and interest for the program, job aspiration and showing eagerness and concern for their response to your application

Wish you Luck

Junior Member

سلام دوستان

توی LOM میشه از سوال استفاده کرد؟
    مثلا من خودم میتونم اول پاراگراف بپرسم که مثلا " چرا این رشته ؟ " بعد توضیح بدم دلایل علاقه و همخوانی تحصیلاتم به این رشته رو ؟ یا مثلا "چرا این دانشگاه ؟" من همچین کاری رو تو نمونه های SOP دیدم میخواستم نظرتون رو درباره استفاده از این سوالا تو LOM بپرسم.

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeinab19 نمایش پست ها
    سلام دوستان

توی LOM میشه از سوال استفاده کرد؟
    مثلا من خودم میتونم اول پاراگراف بپرسم که مثلا " چرا این رشته ؟ " بعد توضیح بدم دلایل علاقه و همخوانی تحصیلاتم به این رشته رو ؟ یا مثلا "چرا این دانشگاه ؟" من همچین کاری رو تو نمونه های SOP دیدم میخواستم نظرتون رو درباره استفاده از این سوالا تو LOM بپرسم.

ممنون
    سلام

قطعا!

نوشتن یک هنر هست و البته از قالب های عادی خارج شدن هم یک عامل جاذب برای خواننده...
    فقط توصیه می کنم در همه پاراگراف ها از این سبک برای ساخت paragraph introductory استفاده نکنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

دوستان ذکر کردن اینکه بعد از تحصیل میخوام وارد صنعت بشم نکته منفی حساب نمیشه برای کمیته ادمیشن؟؟چون فعلا قصد ادامه ندارم و نمیخوام هم بگم شاید این شاید اون که بگن هنوز تکلیف خودشو نمیدنه!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    دوستان ذکر کردن اینکه بعد از تحصیل میخوام وارد صنعت بشم نکته منفی حساب نمیشه برای کمیته ادمیشن؟؟چون فعلا قصد ادامه ندارم و نمیخوام هم بگم شاید این شاید اون که بگن هنوز تکلیف خودشو نمیدنه!
    سلام

معمولا برای Ph.D. تفاوتی نداره ولی در مورد M.Sc. بعضا این ذهنیت وجود داره که applicant هایی که قصد ادامه تحصیل دارند، شاید مولدتر و البته کارایی بیشتری برای تحقیقات نو دارند...
    به هر صورت این موضوع قابل اثبات و وحی منزل نیست و بیان اینکه قصد فعالیت در صنعت رو دارید هم گناه کبیره نیست...
    مهم این هست که بتونید به خواننده ML ثابت کنید که برای programی که قصد apply دارید، انگیزه، دانش پیش زمینه و البته هدف مشخص دارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام
    یه نمونه sop برای ارشد میخوام. چیزایی که تو نت هست همش برا دکترا هست و به نظرم طرز نوشتن این 2تا و به چه چیزایی باید اشاره کرد کلا با هم فرق دارن.
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام
    یه نمونه sop برای ارشد میخوام. چیزایی که تو نت هست همش برا دکترا هست و به نظرم طرز نوشتن این 2تا و به چه چیزایی باید اشاره کرد کلا با هم فرق دارن.
    ممنون میشم
    سلام. اگر به انگلیسی سرچ کنید میتونید برای ارشد تعداد زیادی نمونه برای رشته و حتی دانشگاهتون پیدا کنید. لینک یه نمونه رو اینجا گذاشتم.

Junior Member

سلام دوستان

1. من قصد دارم ارشد دومم رو توی یه کشور اروپایی بخونم و برای دکترا برم آمریکا ، الان توی motivation letter به این نکته اشاره کنم یا خیر ؟
    2. لیسانس و فوق لیسانسم کاملا بی ربط هستند و در واقع چون از رشته لیسانسم متنفر بودم تغییر رشته دادم و رشته ارشدمو خیلی دوس دارم و میخوام توی این رشته ادامه بدم . حالا این مطلبو چطوری توضیح بدم که توش حرف و حدیث نشه ؟

متشکرم

Junior Member

دوستان یه سوال دیگه دارم :
    میتونیم ML رو کلی بنوسیم یعنی به رشته یا دانشگاه خاصی اشاره نکنیم و برای چند دانشگاه و چند گرایش از رشته مون یک ML بفرستیم ؟

Junior Member

سلام
    کسی هست که برای مستر motivation به زبان آلمانی نوشته باشه؟ متاسفانه نمونه هاش تو اینترنت خیلی کمه