صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 78910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

سلام
    دوستان من برای برنامه ASP میلان یک کاور لتر نوشتم. با توجه به اینکه این برنامه یکجور پروژه تحقیقاتی هست من بیشتر رو کارهای مرتبطم مانور دادم. و از پروژه های مشابهی که داشتم صحبت کردم
    ولی یکم احساس میکنم این طوری تقریبا شبیه Research statement میشه. اگر کسی نظری یا تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام میشه لطفا منو راهنمایی کنید البته سوالم یکم متفاوت هست
    من برای پروژه ای به عنوان دانشجوی دکترا (آلمان) میخوام اپلای کنم که کل پروژه به چند تا work package تقسیم شده مجموعا ۱۵ پوزیشن شده حالا من از بین اینا ۳ تا انتخاب دارم اما مساله اینه که تو بخش اپلای علاوه بر motivatiom letter کلی در آخر بعد از هر انتخاب موتیویشن برای اون انتخاب هم باید بنویسم... من نمیدونم واسه این قسمت چیا بنویسم هر ۳ تا انتخابم از پکیج های متفاوت هست اگه میشه تو راهنماییم کنید تو این قسمت ها چیا باید بنویسم
    دوستان ددلاین نزدیکه ممنون میشم زود جوابمو بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze23 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای برنامه ASP میلان یک کاور لتر نوشتم. با توجه به اینکه این برنامه یکجور پروژه تحقیقاتی هست من بیشتر رو کارهای مرتبطم مانور دادم. و از پروژه های مشابهی که داشتم صحبت کردم
    ولی یکم احساس میکنم این طوری تقریبا شبیه Research statement میشه. اگر کسی نظری یا تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنید
    جواب به این سوالارو در نظر بگیر:
    1. چرا این پروژه رو انتخاب کردی؟
    2. این پروژه چطور در اینده میتونه کمکت کنه؟؟
    3. چرا فکر میکنی کاندید مناسبی هستی برا این پوزیشن؟
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehh نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه دارم :
    میتونیم ML رو کلی بنوسیم یعنی به رشته یا دانشگاه خاصی اشاره نکنیم و برای چند دانشگاه و چند گرایش از رشته مون یک ML بفرستیم ؟
    توصیه نمیشه. بعضی از قسمتا میشه یکی باشه ولی هر لتر باید مخصوص اون دانشگاه خاص نوشته بشه و شامل جزئیات اون پوزیشن باشه.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehh نمایش پست ها
    سلام دوستان

1. من قصد دارم ارشد دومم رو توی یه کشور اروپایی بخونم و برای دکترا برم آمریکا ، الان توی motivation letter به این نکته اشاره کنم یا خیر ؟
    2. لیسانس و فوق لیسانسم کاملا بی ربط هستند و در واقع چون از رشته لیسانسم متنفر بودم تغییر رشته دادم و رشته ارشدمو خیلی دوس دارم و میخوام توی این رشته ادامه بدم . حالا این مطلبو چطوری توضیح بدم که توش حرف و حدیث نشه ؟

متشکرم
    1. نه فقط بگو میخوام ادامه بدم تا دکترا
    2. بگو passion ام رو پیدا کردم و تصمیم گرفتم کاریو انجام بدم که با تمام وجود دوست دارم. توضیح نده که چرا اون رشته رو ترک کردی، در عوض بگو که چرا این رشته ی جدید رو انتخاب کردی. نمیدونم متوجه فرقشون شدی یا نه !!

Junior Member

سلام . دوستان کسی می دونه personal essay دقیقا چیه و شامل چه مطالبی میشه ( آیا همون motivation letterیا sop است) ؟ دوتا از دانشگاه های آلمان برای مستر ازم personal essay خواستند

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parham88 نمایش پست ها
    سلام . دوستان کسی می دونه personal essay دقیقا چیه و شامل چه مطالبی میشه ( آیا همون motivation letterیا sop است) ؟ دوتا از دانشگاه های آلمان برای مستر ازم personal essay خواستند
    بله دقیقا مثل همونه. تو اینترنت میتونی نمونه هاشو پیدا کنی. بزن personal essay for college students یا با کلیدواژه های مشابه بازی کن تا نمونه مورد نظرتو پیدا کنی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه نوشتم ولی کسی جوابم رو نداد. ممنون میشم راهنماییم کنید چون ددلاین دانشگاه رسیده.
    من یه دانشگاه اروبایی میخوام اپلای کنم یه همچین متنی نوشته:
    Send your CV and motivation letter by email to Prof. XX
    سوال من این است که باید موتیویشن لتر رو اتچ کنم به ایمیل یا نه باید اون رو تو متن ایمیلم بنویسم؟
    اگر باید اتچ کنم پس تو متن ایمیل چی باید بگم؟ اگر باید همین موتیویشن لتر رو تو متن ایمیل بیارم با توجه به اینکه 400 کلمه شده متنم برای لیمیل خیلی طولانی نیست؟
    ممنون

سلام
    نمی دونم سوالم رو باید این جا بنویسم یا نه.
    یک دانشگاه این رو خواسته"the applicant’s view of research challenges within the area of the PhD position". جداگانه motivation letter رو هم خواسته.
    خواسته. برای این research challenges گفته که حداکثر 1000 کلمه باشه که خیلی زیاده برای من یعنی کلا تو یک پاراگراف می تونم نظرمو بنویسم. الان واقعا نمیدونم که دقیقا چه چیزایی رو باید توضیح بدم . ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر نمونه ای برای هر رشته ای فرق نمی کنه بتونید برام بفرستید بازم خیلی ممنوم میشم.

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanmoh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه نوشتم ولی کسی جوابم رو نداد. ممنون میشم راهنماییم کنید چون ددلاین دانشگاه رسیده.
    من یه دانشگاه اروبایی میخوام اپلای کنم یه همچین متنی نوشته:
    Send your CV and motivation letter by email to Prof. XX
    سوال من این است که باید موتیویشن لتر رو اتچ کنم به ایمیل یا نه باید اون رو تو متن ایمیلم بنویسم؟
    اگر باید اتچ کنم پس تو متن ایمیل چی باید بگم؟ اگر باید همین موتیویشن لتر رو تو متن ایمیل بیارم با توجه به اینکه 400 کلمه شده متنم برای لیمیل خیلی طولانی نیست؟
    ممنون
    بله اتچ کنید.
    متنی مثل این متن رو میتونید بنویسید:
    Dear Professor X;
    I am XY. I have been requested to send you my CV and SOP per email. Needed documents are attached to this email.
    Regards,
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.