صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

مرسی دوست عزیزMAnewsealand از راهنماییتون, ولی من سوالهام رو هم همینطوری بدون سرچ کردن نمیپرسم من تو نت نمونه های زیادی دیدم که با اون جمله شروع میشد البته نمونه های دوستامون هم تو سایت خونده بودم که خیلی به من کمک کردند در هر حال شما هم تا الان خیلی به من کمک کردین و تشکر میکنم.

یک سوال دیگه دارم باز اگه دوستان لطف کنند سریعتر جوابمو بدن ممنون میشم.
    من اکثرا برای دانشگاهایی که میخواستم اپلای کنم چون آنلاین هم میتونستم اپلای کنم این روش رو ترجیح دادم در یکی از قسمتها راجع به کارهایی که تاکنون در شرکتها و موسسات انجام دادیم به طور کامل پرسیدن ,که مثلا کجاها کار کردین, از چه تاریخ تا چه تاریخی,آدرس و........حالا با این تفاسیر آیا من توی motivation letter هم باز باید توضیح بدم که کجاها کار کردم و کارم چی بوده؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siana_k1980 نمایش پست ها
    ...
    یک سوال دیگه دارم باز اگه دوستان لطف کنند سریعتر جوابمو بدن ممنون میشم.

من اکثرا برای دانشگاهایی که میخواستم اپلای کنم چون آنلاین هم میتونستم اپلای کنم این روش رو ترجیح دادم در یکی از قسمتها راجع به کارهایی که تاکنون در شرکتها و موسسات انجام دادیم به طور کامل پرسیدن ,که مثلا کجاها کار کردین, از چه تاریخ تا چه تاریخی,آدرس و........حالا با این تفاسیر آیا من توی motivation letter هم باز باید توضیح بدم که کجاها کار کردم و کارم چی بوده؟
    خیر!

ولی میتونید یه ارتباط و هماهنگی ای بین انشاتون و رزومه تون برقرار کنید!
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

دوستان من اینترنت رو واسه نمونه ML رشته ادبیات انگلیسی زیر و رو کردم چیز زیادی پیدا نکردم. کسی چیزی سراغ نداره؟

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

دوستان یه سوال ضروری
    منم مثل یکی از دوستان statement of purpose نوشته بودم که اومدم دیدم ای بابا اینا LOM می خوان
    SOP من 2 صفحه بود ولی انگار LOM باید خیلی کوتاه باشه البته اشاره ای نشده در دانشگاه که چند کلمه باشه اما همه می گن 2 صفحه رو نمی خونن آیا درسته ؟
    برای المان اقدام می کنم
    اگر میشه راهنمایی فرمایید

من یه سوال داشتم
    از من letter of intent خواستند این همون letter of motivation هست؟
    cover letter هم خواستن مگه این همون letter of intent نیست؟
    یه راهنمایی کنید من این هفته باید مدارکمو بفرستم.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

دوستان این نمونه motivation letter من هستش.ممنون میشم اگر نگاهی بهش بندازید و ایراداتشو بفرمایید تا اصلاح کنم.

Dear Sir or Madam
    I would like to express my interest in Hochschule für Technik und Wirtschaft , particularly in the master program of Construction and Real Estate Management, and my sincere gratitude for your consideration of my application. I am very interested in this degree and I am confident that my strong academic background in Engineering combined with my work experience fulfill your requirements.
    I am an Iranian Civil Engineer working as a site manager for a project management firm where I am improving my skills in construction management and site coordination. From 2008 to 2010 I worked in Iran for a Contractor. On my 4 years Civil Engineering degree I got specialized in Concrete structures, Steel Structures, and Management.
    After 2.5 years of professional experience in the construction business I have aquired the maturity to decide in which area I intend to be specialized. This master programme will contribute positively to the evolution of my career as it suits perfectly as an upgrade of the current position I hold and will allow me to develop my skills on project management. Since childhood I became interested in Germany and its culture. I expect to gain knowledge not only on the German way of working but also on several areas where management is essential. Studying the courses included in this Master Programme will let me understand how to evaluate the viability of a project better, how to coordinate the interaction of the several workers, and how to be a successful project manager in the international business.

Thank you for considering my application.
    Yours Sincerely,

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    دوستان این نمونه motivation letter من هستش.ممنون میشم اگر نگاهی بهش بندازید و ایراداتشو بفرمایید تا اصلاح کنم.

Dear Sir or Madam
    I would like to express my interest in Hochschule für Technik und Wirtschaft , particularly in the master program of Construction and Real Estate Management, and my sincere gratitude for your consideration of my application. I am very interested in this degree and I am confident that my strong academic background in Engineering combined with my work experience fulfill your requirements.
    I am an Iranian Civil Engineer working as a site manager for a project management firm where I am improving my skills in construction management and site coordination. From 2008 to 2010 I worked in Iran for a Contractor. On my 4 years Civil Engineering degree I got specialized in Concrete structures, Steel Structures, and Management.
    After 2.5 years of professional experience in the construction business I have aquired the maturity to decide in which area I intend to be specialized. This master programme will contribute positively to the evolution of my career as it suits perfectly as an upgrade of the current position I hold and will allow me to develop my skills on project management. Since childhood I became interested in Germany and its culture. I expect to gain knowledge not only on the German way of working but also on several areas where management is essential. Studying the courses included in this Master Programme will let me understand how to evaluate the viability of a project better, how to coordinate the interaction of the several workers, and how to be a successful project manager in the international business.

Thank you for considering my application.
    Yours Sincerely,

نظر من این هست که جملهٔ since childhood رو حذف کنید، خیلی‌ جالب نیست به نظر من. حالا میتونید با یه جملهٔ دیگه که نشون بده به germany علاقه دارید جایگزینش کنید که منطقی‌ تر و واقعی‌ تر به نظر برسه.
    و در آخر هم یه جملهٔ کلی‌ تر اضافه کنید که مثلا این دوره کمک میکنه من به هدفم برسم...
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand_a نمایش پست ها
    نظر من این هست که جملهٔ since childhood رو حذف کنید، خیلی‌ جالب نیست به نظر من. حالا میتونید با یه جملهٔ دیگه که نشون بده به germany علاقه دارید جایگزینش کنید که منطقی‌ تر و واقعی‌ تر به نظر برسه.
    و در آخر هم یه جملهٔ کلی‌ تر اضافه کنید که مثلا این دوره کمک میکنه من به هدفم برسم...
    سلام.ممنونم از پاسختون.میشه لطف کنید برای اینایی که گفتید جایگزین بدید؟چون نمیخوام از لحاظ ساختاری اشتباه باشن.(اینا رو هم جسته گریخته کپی کردم که اشتباه ننویسم)
    در ضمن این motivation letter رو در یک پاکت معمولی بزارم یا عین ریکام باید پشت پاکت مشخصات دانشگاه رو پرینت کنم؟

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

به نظر من می تونید during my undergraduate studies بجای childhood بنویسین کهبه واقعیت نزذیکتر باشه و مشخص شه شما با اطلاعات حرفه ای و آگاهانه به آلمان علاقه مندی
    به پاکت نیازی نیست
    اما یه نکته هست شما می تونستی نامه رو یه مقدار پر محتوا تر بنویسی در حد یک صفحه
    در ضمن بنویسی به کار گروهی علاقه مندی داری و ... خیلی می تونه نکته مثبتی باشه

سلام
    دانشگاهی که من براش می خواهم در مقطع دکتری اقدام کنم گفته باید در قدم اول یک رزومه و یک motivation letter ارسال شود حالا من باید یک motivation letter بنویسم می شود من را راهنمایی کنید تا چه طور بنویسم. چند کلمه باشد چند پاراگراف هرپاراگراف در مورد چه موضوعی باشد. من سایت دانشگاه را نگاه کردم هیچ اطلاعاتی درباره motivation letter که می خواهند ندادند.
    خیلی خیلی ممنون می شوم من را راهنمایی کنید