صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

من واسه یه دانشگاه Sop و واسه یکی دیگه Motivation Letter می‌خوام. همین Sop ای که نوشتم رو می‌شه جای Motivation Letter فرستاد ؟

اینو می‌دونم که Motivation Letter باید به شخص نوشته شود و خیلی‌ از گذشته نباید توش باشه

البته منظورم بعد از این تغیرات هست.

سلام
    ممنون می شم به متنی که نوشتم یه نگاهی بندازید و راهنمایی کنید.

Dear Mr/Madam

It is my pleasure that I apply for PHD degree in ???????? programme at the university of ????????. I have currently completed all courses of my education in the ???????? at Ferdowsi university of Mashhad (in Iran) and now I am seriously studing English.

I am so interested in continuing my education in, biological and other laboratory fields and I believe that laboratory sciences are great areas to advance clinical sciences. to achieve this aim and therefore to make my scientific base (in some medical fields related to laboratory sciences) powerful, I have been studing immunology specially, microbiology and etc since around 3 years ago. I am going to start a novitiate course in ????? institutiońs laboratory (an institute associated to ???? University) to learn laboratory methods and techniques.

My education in ?? gave me the chance to pass some laboratory courses including immunology, bacteriology and etc, and to choose an immunological subject for my dissertation with the subject of ?????????????, that this subject let me learn some laboratory methods and do research in the area of molecular-cellular immunology, molecular biology and biotechnology.

I see ???????? university a great step to attain my ambitions. I have enclosed all materials required for applying (except diploma because it is not ready yet). thank you for your consideration of my application.

Yours sincerely

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

بسیار مختصر و جرئی هست ، به ویژه که میخواین برای دکترا اقدام کنین ، باید خیلی روش وقت بزارین . از دلایل علاقه مندی تون به این رشته ، یه مختصر فلش بک به گذشته تحصیلی ، اینکه به چه چیزی می خواین دست پیدا کنین و . . .
    کلا خیلی جا واسه تکمیل شدن داره ، توی همین سایت بچه ها لطف کردن و نمونه های خوبی آوردن . . . اون پی دی اف 40 نمونه هم بسیار مفید هست . حتما ازش استفاده کنین .

سلام

ممنون از جوابتون. آخه دانشگاه ها گفته بودن باید در حد 4/3 تا 1 صفحه باشه و واسه همین خلاصه نوشتم

رشته و دانشگاه

خب همون یه صفحه هم بخواین بنویسین هنوز کلی جا داره ، تا یه متن خوب بشه ،
    به این موضوع فکر کنین که خط به خط این نامه چقدر می تونه نظر یه استاد رو به خودش جلب کنه .
    هر چی کامل تر و متمایز تر باشه بهتره ، اونا ده ها شایدم صدها متن مختلف رو میخونن ، پس باید سعی کنین تا جایی که میشه یه چیز یونیک و خاص بنویسین
    موفق باشین .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

دوستان ی مشورت میخواستم بکنم : ی سری course های دانشگاهی و آکادمیک هست که دانشگهایی مثل آکسفورد ، کمبریج، yale و خیلی های دیگه بصورت آزاد ارایه میدهند که میشه استفاده کرد و مثل این هست که سر کلاس درس هستی بهشون میگن OpenCourseWare و من از اینها استفاده میکنم و خیلی هم مفید هستند.
    حالا میخواستم بدونم بنظر شما خوبه که تو CV یا motivation letter هم اشاره کنم بهشون و بگم من استفاده میکنم از اینها یا نه؟

fبچه ها چه جوری میشه توی یه motivation letter که مخصوص scholarship هست طرف رو قانع کرد که مثلا qualified هستیم برای گرفتن این scholarship
    اینکه رو چی بیشتر باید تاکید کرد؟

از دوستان با تجربه میخوام بپرسم:
    اگه تو قسمتی از صحبتهام در نامه انگیزه ،که در مورد علاقه م به رشته م صحبت میکنم، بگم از زمان مثلا ده سالگی من عاشق این بودم که تو فلان رشته تحصیل کنم نکته منفی هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    fبچه ها چه جوری میشه توی یه motivation letter که مخصوص scholarship هست طرف رو قانع کرد که مثلا qualified هستیم برای گرفتن این scholarship
    اینکه رو چی بیشتر باید تاکید کرد؟
    دوست عزیز باید به بهترین نحو از دانش آکادمیک و خصوصیات بر جسته ای که احیانا شما رو از دیگران متمایز میکنه دفاع کنید . به توانایی هاتون در کار کردن به صورت انفرادی و مستقل و نیز انعطاف پذیر بودن و قابلیت تعامل در کارهای گروهی و تیمی بپردازین ( اگر در این مورد تجربیاتی دارین حتما بهش بپردازین) سعی کنید علاقتون رو به صورت بارز به فیلدی که میخواین براش اقدام کنین نشون بدین ، تصریح کنید که در گذشته آکادمیکتون هم در این راستا فعالیت داشتین ، نشون بدین که واقعا برای آیندتون برنامه دارین و به روشنی در این مورد صحبت کنین که میخواین به چه جایگاهی دست پیدا کنین . همچنین سعی کنید حتما در بخشی از نامتون به دلایلی که از بین دانشگاه های مختلف این دانشگاه خاص رو برگزیدین اشاره بفرمایین . در پایان آرزو میکنم در راهی که قدم گذاشتین موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh2 نمایش پست ها
    از دوستان با تجربه میخوام بپرسم:
    اگه تو قسمتی از صحبتهام در نامه انگیزه ،که در مورد علاقه م به رشته م صحبت میکنم، بگم از زمان مثلا ده سالگی من عاشق این بودم که تو فلان رشته تحصیل کنم نکته منفی هست؟
    دوست عزیز اگر این موضوع رو با دلیلتون ذکر کنین ، بسیار هم جالب توجه و مثبت هم خواهد بود و نشون میده که این انگیزه ریشه در دوران کودکی شما داشته و با ارزش هست.
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست