صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 185

موضوع: Motivation Letter

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

پیش فرض پاسخ : Motivation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan70 نمایش پست ها
    دوستان ی مشورت میخواستم بکنم : ی سری course های دانشگاهی و آکادمیک هست که دانشگهایی مثل آکسفورد ، کمبریج، yale و خیلی های دیگه بصورت آزاد ارایه میدهند که میشه استفاده کرد و مثل این هست که سر کلاس درس هستی بهشون میگن OpenCourseWare و من از اینها استفاده میکنم و خیلی هم مفید هستند.
    حالا میخواستم بدونم بنظر شما خوبه که تو CV یا motivation letter هم اشاره کنم بهشون و بگم من استفاده میکنم از اینها یا نه؟

دوست عزیز فکر نمیکنم که جنبه منفی داشته باشه ، به هر حال این نشون دهنده این موضوع هست که شما به دنبال کردن مسائل آکادمیک علاقه داشتین ... به نظرم بهتره در MOTIVATION به این موضوع بپردازین .
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

سلام از دوستان متخصص در امر انگیزه نامه کسی هست که بتونه انگیزه نامه منو بخونه و اشکالاتشو بگه؟
    خیلی ضروری و فوریه...
    لطفا بهم پیام خصوصی بدین

سلام
    نوشتن اینکه من میخوام فلان رشته رو که در ایران نسبتا ناشناخته مونده در فلان کشور به دلیل امکانات برتر و علم روز فرابگیرم و به کشور خودم و جوانان علاقمند بشناسانم ...یا یک جملاتی در این مفهوم چه تاثیری در انگیزه نامه خواهد داشت؟
    راستش من میخوام در زمینه شیمی به دانشگاههای آلمان اپلای کنم و برای هر کدوم از رشته هام یه نمونه انگیزه نامه نوشتم.اگه یه نفر زحمت بکشه و بخونه و اشکالاشو بگیره ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    بچه ها کسی هست که بتونه راجع به انگیزه نامه 250 کلمه ای من نظر بده؟
    ممنون میشم
    ویرایش توسط nasimmarzban : April 1st, 2012 در ساعت 04:32 PM

ممكن نمونه هاي motivation letter را براي MBA بذارين

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام application letter چه فرقی با motiviation letter داره؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MM_Industrial نمایش پست ها
    سلام application letter چه فرقی با motiviation letter داره؟
    توضیحاتی که دادن و چیزی که خواستن رو بزار اینجا تا بشه راهنمایی کرد.
    اما کلا اپلیکیشن شامل همه مدارکی میشه که باید باری یونی بفرستی یعنی شامل خود موتیو میشه حالا ممکنه یه دانشگاه منظورش از اپلیکیشن لتر همون موتیو یا سوپ باشه! من همچین چیزی رو تو یکی از دانشگاهای المان دیدم.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

سلام دوستان
    من پس فردا وقت سفارت دارم و هنوز نتونستم که یک انگیزه نامه درست و بدون اشتباه را بنویسم ، یه چیزایی نوشتم ولی نمی دونم که چطور هست ، لطفا از دوستان اگر کسی می تونه ، در درست نوشتن آن به من کمک کنه . چیزی را که نوشتم ، می گذارم تا دوستان اگر بتونن کمک کنند و نظر بدهند . ممنون

Dear Madam or Sir,

My name is XX and I am applying for long term student visa in order to complete my studies (Bachelor's degree) in Electro technical Engineering.
    I successfully completed my A.S degree in Telecommunication (Switching Center) at X Telecommunication Industries (XX), Science and Technology Education Center (XX).
    I worked as Cell Phone Repair Technician since 2009 and really liked that and have learnt a great deal from it. But I would also like to further my knowledge of the Electro technical Industry by study in university. Also now, I working As English and German Tour Guide (about 3 years) in XX. I interested to continue my job in my country after my education. That's really good job and fun. But I need also to continue my education, becauseElectro technical Engineering is my favorite field and Germany is very well in this field in the World and there are so many universities that I am interested to study at that, for example university of Kassel. One of the reasons that I would prefer to study at university of Kassel is because of the excellent quality of instructors as well as the performance of its graduates. In future at this field and with the certificate from Germany universities, I can work as an Engineer at the famous Industrial & Commercial Electrical Installations in the World. But I wouldn't stop it on that level and I will to continue my education to PhD by gaining further ground as to acquire and refine my abilities at the university.
    Below is a list of the documents that I have attached to my visa application.
    Enclosures (2 copies):
    Long Term Visa form (Resident Permit form)
    Passport copy
    Photos
    CV (Resume)
    Letter of invitation from University of Kassel
    B1 (ZD) Goethe Institute certificate
    Financial documents (Bank statement)
    Copy of my educational degrees
    Health insurance

I humbly request you to consider my application and grant me a student visa to pursue my bachelor's degree in Germany.

Sincerely yours,
    XX

ممنون از راهنماییتون توی اپلیکیشن دانشگاه ایندهون یک قسمت به نام motivation هست آیا این همون motivation letter یعنی فرمت نامه رو داره یا مثل sop می مونه؟
    اگه دوستان هرچه سریع تر راهنمایی کنند ممنون می شم.

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

من اسکولارشپ MIT-Protagul رو از دست دادم به خاطر دو عامل:
    - متیویشن لتر ضعیف
    - رفری لتر ضعیف

امروز نتایج و نمرات رو زدن من از اون دو تای بالای به ترتیب 60% و 50% امتیاز گرفتم که خیلی ها 100% گرفتن
    این در حالیه که من برای CV خودم 100% امتیاز رو گرفتم که نفر اول 75% گرفته !!
    پس بشینین یه نامه درست حسابی بنویسین
    مهمه
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.