صفحه 1 از 101 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

دوستان توجه کنن پست ها ابتدایی قطعا بسیاری از سوالاتتون رو پاسخ گو هست پس لطفا وقت بگذارید و چند صفحه اول رو بخونید و از دوستان با تجربه هم خواهش می کنم به جای پاسخ به سوالات تکراری اونها رو گزارش کنند تا نظم این تاپیک بهم نریزه.

گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا Proof of special university entrance qualification
    :
    همون طور که از نامش پیداست گواهی هست که صلاحیت شما رو برای ورود به دانشگاه نشون میده یعنی میگه شما می تونید در کشور خودتون ادامه تحصیل بدید و از این نظر مشکلی ندارید. دانشگاه های اتریش طبق قانونی از سال 2002 این گواهی رو از متقاضیان کشور های غیر اروپایی می خوان.
    پس طبق گفته های بالا شما باید به دانشگاهی که می خواید براش اقدام کنید، نشون بدین شما توانایی ادامه تحصیل در مقطع و رشته مورد نظرتون رو دارید.

برای این منظور شما سه راه پیش رو دارید :
    1.گواهی اشتغال به تحصیل : این گواهی برای افرادی هست که می خوان برای همون رشته و مقطعی که الان دارن در ایران می خونن اقدام کنن.
    2.گواهی قبولی در همون مقطع و رشته ای که می خواین براش اقدام کنین. مثلا شما می خواین برای ارشد کامپیوتر برای دانشگاه وین اقدام کنید شما باید گواهی قبولی کنکور ایران در مقطع ارشد در رشته کامپیوتر رو داشته باشین.
    3.گواهی عدم ممانعت از تحصیل : این گواهی برای افرادی هست که درسشون تموم شده و دو شرط بالا رو ندارن و می خوان برای مقطع بالاتر اقدام کنن.

از اونجا که سایر موارد کاملا روشن هست در ادامه به توضیح "گواهی عدم ممانعت از تحصیل" می پردازیم.

گواهی عدم ممانعت از تحصیل:
    این نامه که توسط وزارت علوم یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد(فکر کنم همین بود اگه اشتباه بود دوستان بگن که اصلاحش کنیم) و یا سازمان مرکزی اون دانشگاهی که شما درش درس می خونید صادر میشه میگه شما برای ادامه تحصیل در مقطع و رشته مورد نظرتون مشکلی ندارید. توجه داشته باشید که برای گرفتن این گواهی شما باید لااقل مدرک موقتتون رو به همراه داشته باشید.

در ادامه به توضیح نحوه گرفتن این نامه از وزارت علوم و دیگر دانشگاه ها می پردازیم و برای هرکدام یک نمونه قرار می دهیم:
    1.وزارت علوم :
    کسانی که در دانشگاه های آزاد ، سراسری،غیر انتفاعی،پیام نور و غیره درس خوندن و به عبارتی همه می تونن این نامه رو از وزارت علوم تهیه کنن. برای این کار همون طور که گفته شد باید لااقل مدرک موقتتون همراهتون باشه و این که یه نامه بنویسید که همچین گواهیی رو می خواهید(لازم نیست این نامه که می نویسید در سربرگ خاصی باشه یه نامه معمولی هست)
    شما برای گرفتن این نامه از وزارت علوم باید به آدرس زیر مراجعه کنید :
    شهرک غرب، بلوار خوردین، خیابان هرمزان، نبش پیروزان جنوبی، ساختمان وزارت علوم،طبقه 15(قسمت همکاری های بین الملل )، آقای طالبی(رئیس اداره هست.)
    شماره تماس : 82234220(این شماره آقای مهربان هست. در همون بخش)
    یک نمونه از این نامه که توسط وزارت علوم صادر شده رو در زیر قرار میدم.

جناب ....، فرزند....به شماره شناسنامه.....فارغ التحصیل رشته....در مقطع.....دانشگاه......بوده و در سال.....تحصیلات خود را به پایان برده اند. بنابر قوانین وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ادامه تحصیل دارندگان مدرک کارشناسی جهت ادامه تحصیل در مقطع ارشد مورد تایید وزارت علوم می باشد و ادامه تحصیل آنها در دانشگاه های ایران و خارج از کشور بلامانع هست.

اینم یه عکس از نامه :

اینم یک نمونه انگلیسی از این نامه(تشکر یادتون نره ها) :

(دوستان که از دانشگاه های دیگه گرفتن مراحل و یک نمونه نامه رو در این جا قرار بدن البته با هماهنگی با مدیر بخش اتریش تا انسجام تاپیک از بین نره)

2.دانشگاه آزاد
    3.علمی کابردی
    4.پیام نور
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg docu0057.JPG (191.0 کیلوبایت, 3531 views)
    • نوع فایل: jpg p1.jpg (67.5 کیلوبایت, 3303 views)
    ویرایش توسط aida_11041 : October 25th, 2012 در ساعت 08:47 PM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

در ادامه خواهیم دید کدام یک از دانشگاه های اتریش این نامه رو با شکل فعلی قبول دارند و کدام یک خواهان تغییر در این نامه و کدام یک این نامه رو قبول ندارن :
    1.دانشگاه وین :
    این دانشگاه که معتبرترین دانشگاه اتریش به شمار میاد شکل فعلی این نامه رو قبول نداره و می خواهد اسم رشته ای که شما در این دانشگاه مایل به ادامه تحصیل در اون هستید در این نامه ذکر بشه یعنی نامه به صورت زیر در میاد:
    جناب ....، فرزند....به شماره شناسنامه.....فارغ التحصیل رشته....در مقطع.....دانشگاه......بوده و در سال.....تحصیلات خود را به پایان برده اند. بنابر قوانین وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ادامه تحصیل دارندگان مدرک کارشناسی جهت ادامه تحصیل در مقطع ارشد رشته ..... مورد تایید وزارت علوم می باشد و ادامه تحصیل آنها در دانشگاه های ایران و خارج از کشور بلامانع هست.
    این هم نقل قولی از پذیرش این دانشگاه :
    Dear Mr. ,

The master program that should be mentioned in this letter should be the chosen program at the University of Vienna.

With kind regards
    --
    Elisabeth Bauer
    Universität Wien - Studien- und Lehrwesen
    Referat Studienzulassung
    University of Vienna - Educational Affairs
    Admission Office
    Universitätsring 1
    A-1010 Wien
    Tel. (+43-1) 4277 12124
    Telefax (+43-1) 4277 9121
    e-mail: elisabeth.bauer@univie.ac.at
    پاسخ این دانشگاه به tesna عزیز :
    if the letter from your University is fully legalized, we can accept it.
    If both letters are fully legalized, you can send both. We will send them back to you when the applicationprocess is finished
    البته یکی از دوستان که شخصا از این دانشگاه سوال کرده بود می گفت باید نام رشته ذکر بشه در نامه و جوابی که به من داده شده رو تایید کرد.

2.فنی وین :
    این دانشگاه هم شکل فعلی این گواهی رو قبول نداره البته ناگفته نماند که تعدادی از دوستان با این گواهی از فنی وین پذیرش گرفتند(به این توجه داشته باشین که ممکن هست با شکل فعلی این نامه به شما پذیرش ندن) ولی طبق خواسته این دانشگاه باید ترمی که شما برای اون اقدام می کنید در این نامه ذکر بشه که به صورت زیر میشه :
    این نامه ذکر بشه یعنی نامه به صورت زیر در میاد:
    جناب ....، فرزند....به شماره شناسنامه.....فارغ التحصیل رشته....در مقطع.....دانشگاه......بوده و در سال.....تحصیلات خود را به پایان برده اند. بنابر قوانین وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران ادامه تحصیل دارندگان مدرک کارشناسی جهت ادامه تحصیل در مقطع ارشد در زمستان 91-92 مورد تایید وزارت علوم می باشد و ادامه تحصیل آنها در دانشگاه های ایران و خارج از کشور بلامانع هست.
    This confirmation has to be for the Winter Term 2012/13.

پاسخ این دانشگاه به tesna عزیز :
    For application we need a proof of special university entrance qualification, from a competent University in Iran, stating that you are entitled to start also at that University a master programme in Informatics or an equivalent master programme. This confirmation has to be valid for the winter semester 2012/13. Please send us at least certified copies, as a final decision (also a decision in advance), according to Austrian regulations, can't be made on basic of electronic forwarded files

3.تکنیک گراتز :
    وضعیت این دانشگاه کاملا مشخص هست و نامه عدم ممانعت رو قبول نداره. البته دوستان که می خوان برای این دانشگاه اقدام کنن به نظر من باید زنگ بزنن و بگن کجای این نامه مشکل داره بعد اصلاحش کنن چون با ایمیل جواب درست و روشنی ندادن فقط گفتن قبول نداریم.
    this letter is NOT valid for admission here at TU Graz!

-- Mit freundlichen Grüßen
    kind regards

Evelyn Schlapfer
    Zulassung internationaler StudienbewerberInnen
    admission of foreign students
    Studienservice und Prüfungsangelegenheiten
    administration of studies and records
    TU Graz - Graz University of Technology
    http://www.tugraz.at

4.دانشگاه لینز :
    این دانشگاه نامه بالا رو قبول داره و هیچ ایرادی بر اون نگرفت البته دوست عزیزمون tesna عزیز با مشکلاتی روبرو شد ولی من با هیچ مشکلی از سوی این دانشگاه ربرو نشدم. پاسخی که دانشگاه لینز به من داد :
    Hello,

this confirmation is okay. So please hand in all authenticated and translated documents.

If you have further questions don`t hesitate to contact me.

Yours sincerely,
    پاسخ این دانشگاه به دوست خوبمون tesna :
    we only can accept a confirmation from a recognized university in Iran, that you are allowed to study there the same study program (or a study program in the same field you want to do here in Austria
    البته توضیحی که من به این دانشگاه دادم فکر کنم باعث شد این دانشگاه جواب بهتری نسبت به دستمون tesna به من بده.

5. دانشگاه بوکو :
    من برای این دانشگاه اقدام نکردم ولی دوستان دیگه می گن این نامه برای این دانشگاه مورد تایید هست.

6.دانشگاه اینسبوروک :
    این دانشگاه اصلا جواب روشنی نداد من چند بار میل زدم و هر بار به نحوی از جواب دادن خوداری کرد. پس خودتون رو خسته نکنید که جوابی نخواهید گرفت این دانشگاه کاملا شانسی هست.
    جواب این دانشگاه به دوستمون tesna رو ببینید :
    lease send all documents via postal service as soon as possible to us.
    Note that all documents have to be authenticated and translated like written in the broschures on our webpage
    دوستان اگه از دانشگاه های دیگه اطلاع دارن به مدیر انجمن اتریش بگن تا در این پست بزاره و همه استفاده کنن.
    اگه اشکالی هم بود خوشحال میشم دوستان اصلاح کنن تا باعث گمراهی بچه های فروم نشه.

ویرایش توسط PILAPILA : October 24th, 2012 در ساعت 01:49 AM
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

با تشکر ازPIPALA عزیز . میخواستم درخواست کنم از دوستانی که اطلاعات بیشتری از دانشگاه بوکو دارند اینجا شرکت کنند و اطلاعات به بقیه بدن.من میخوام برای ترم تابستان2013 برای این دانشگاه اقدام کنم .مدرک کارشناسی من کشاورزی با گرایش علوم دام از علمی کاربردی هست(فارغ التحصیل سال90) و میخوام برای ارشد تو همین رشته برای بوکو اقدام کنم. برای ارشد هم سال 90 آزاد قبول شدم ولی ثبت نام نکردم.آیا من با نامه عدم ممانعت بهمراه قبولی ارشد آزاد میتونم پذیرش از این دانشگاه بگیرم؟ در ضمن با یکی از این مراکز اعزام دانشجو که مشورت کردم گفت برای آزاد ثبت نام کن و با اشتغال به تحصیل اقدام کن. با توجه به اینکه من سال90 قبول شدم الان بخوام برای ترم جدید ثبت نام کنم حدود 2-3 میلیون هزینه برام داره بهمین خاطر گیج شدم و نمیدونم باید چیکار کنم؟

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_r20 نمایش پست ها
    با تشکر ازPIPALA عزیز . میخواستم درخواست کنم از دوستانی که اطلاعات بیشتری از دانشگاه بوکو دارند اینجا شرکت کنند و اطلاعات به بقیه بدن.من میخوام برای ترم تابستان2013 برای این دانشگاه اقدام کنم .مدرک کارشناسی من کشاورزی با گرایش علوم دام از علمی کاربردی هست(فارغ التحصیل سال90) و میخوام برای ارشد تو همین رشته برای بوکو اقدام کنم. برای ارشد هم سال 90 آزاد قبول شدم ولی ثبت نام نکردم.آیا من با نامه عدم ممانعت بهمراه قبولی ارشد آزاد میتونم پذیرش از این دانشگاه بگیرم؟ در ضمن با یکی از این مراکز اعزام دانشجو که مشورت کردم گفت برای آزاد ثبت نام کن و با اشتغال به تحصیل اقدام کن. با توجه به اینکه من سال90 قبول شدم الان بخوام برای ترم جدید ثبت نام کنم حدود 2-3 میلیون هزینه برام داره بهمین خاطر گیج شدم و نمیدونم باید چیکار کنم؟
    ضمن خوش آمد گویی عرض کنم که منم برای تابستون 2013 BOKU دارم اقدام میکنم و نامه ی ممانعت از تحصیل گرفتم طبق گفته ی سایتشون در این لینک http://www.boku.ac.at/18524.html?&L=1 نامه ی عدم ممانعت از تحصیل رو قبول دارن و همونطور که در توضیحاتش گفته ذکر تاریخ یا ذکر نام رشته ی مورد اپلای در متن نامه خواسته نشده و اگر دیگر مدارک کامل باشه احتمالا نباید برای اپلای مشکلی پیش بیاد ولی معمولا اشتغال به تحصیل مطمئن تر عمل میکنه. در ضمن کلیه کارهاتونو خودتون میتونید انجام بدید و هیچ احتیاجی به قرارداد بستن با این شرکت ها نیست

موفق باشید.

سلام
    دوستان طی مدت زیادی که من برای گرفتن این نامه گذاشتم و هزینه و عمر زیادی که خرج این موضوع کردم تجربیات بسیار مفیدی به دست اوردم که دوست دارم برای شما هم کمکی باشه
    برای گرفتن این نامه اگه دانشگاه آزادی هستن برین به خ پاسداران نیستان نهم
    دم درب ورود بگید با دکتر جعفری کار دارم.
    1- کلا اخلاق مسیولین اونجا مزخرفه و به شما هیچ کمک و یا همراهی نمیکنن اینا گفتم که زود از کوره در نرین
    جدیدا مسیولین این امور شده خدمات دانشجویی ساختمان آموزش از در رفتین تو برین اون انتها طبقه دوم ریس این بخش دکتر جعفری و نامه شما رو ایشون باید امضا کنه و دیگه این موضوع ربطی به گیوریان نداره.
    رستمی هم اونجا میگه برین پیش آقای فرزین
    و اما این آقای فرزین یه آدم قد متوسط با موهای یکم فر خورده و اعصاب داغووووون حدود 30 تا 33 ساله اصلن با هاش نمیشه حرف زد هیچی هم بارش نیست چون تازه این کارا دادن بهش یه آقای صالحی هست که الان دیگه میگه اینا به اون مربوط نیست و طبقه پایینه ولی همه چیو فوت آبه اونم دست کمی از فرزین نداره تو اخلاق
    2- متن نامه جدیدی که بهتون میدن را به هیچ عنوان فرزت تغییر نمیده مگه صالحی بهش بگه.
    3- من که با کلی چونه هم نتونستم به اینا بفهمونم که یه ذره متنو تغییر بدن
    4 متنی که بهتون میدن به هیچ عنوان به درد نمیخوره چون من که اونجا بودم 2 سه نفرو دیدم که این متنو ترجمه کرده بودن و دانشگاه پس فرستاده بود و اومده بودن اونجا برای تغییر متن
    5- چون اینا تازه اومدن تو این بخش می ترسن متنو عوض کنن
    6- تنها راه تغییر این متن صحبت دسته جمعی چند نفر با دکتر جعفریه که درخواست بدن و بتونن اونو توجیه کنن
    7- متن از متن قدیمم بدتر شده کلا بگم اصلا به درد نمیخوره
    میگه در صورت قبولی در کنکور سراسری یا آزاد شما برای ادامه تحصیل از لحاظ آموزشی منعی ندارید.
    واقعا اینا هنر کردن
    8- نتیجه اخلاقی با این وضع قیمت ترجمه و 40 یورو تایید سفارت به خودتون زحمت ندین این نامه را با این متن بگیرید و ترجمه کنید. از طرفی فرستادن متن های تکراری و غیر قابل قبول برای دانشگاه باعث میشه کلا این نامه در صورت درست شدن متن هم فایده ای نداشته باشه.

خوب راه حل:

واقعا من هم دقیقا نمیدونم
    اما دو را پیدا کردم یکیش برا خودم جواب داده اگه خواستین پیام خصوصی بدین.
    دومین راه اینه که تمام کسانی که این مشکل را دارن با هم متحد بشن من متن درخواستی را برا این کار آماده کردم اگه همه دوستانی که با این مشکل روبرون پیام بدن ما راهو برا همه باز میکنیم . و این واقعا کار اصلی که باید کرد من حتی درخواست صحبت با دکتر جعفری را هم دادم ولی به کمک شما عزیزان نیاز داریم برای افراد بعدی تا اینو جا بندازیم.
    لطفا همه دوستان برای هماهنگی پیام خصوصی بدن تا برا همه کمکی باشه.
    راه دومی که من خودم رفتم را شما هم می تونید برید و من هم بهتون در پیام خصوصی میگم اما اینو بدونین این وظیفه اوناست و یه متن دادن برا اونا هیچی نیست .
    ویرایش توسط ali_bahram666 : October 26th, 2012 در ساعت 01:39 PM

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان طی مدت زیادی که من برای گرفتن این نامه گذاشتم و هزینه و عمر زیادی که خرج این موضوع کردم تجربیات بسیار مفیدی به دست اوردم که دوست دارم برای شما هم کمکی باشه
    برای گرفتن این نامه اگه دانشگاه آزادی هستن برین به خ پاسداران نیستان نهم
    دم درب ورود بگید با دکتر جعفری کار دارم.
    1- کلا اخلاق مسیولین اونجا مزخرفه و به شما هیچ کمک و یا همراهی نمیکنن اینا گفتم که زود از کوره در نرین
    جدیدا مسیولین این امور شده خدمات دانشجویی ساختمان آموزش از در رفتین تو برین اون انتها طبقه دوم ریس این بخش دکتر جعفری و نامه شما رو ایشون باید امضا کنه و دیگه این موضوع ربطی به گیوریان نداره.
    رستمی هم اونجا میگه برین پیش آقای فرزین
    و اما این آقای فرزین یه آدم قد متوسط با موهای یکم فر خورده و اعصاب داغووووون حدود 30 تا 33 ساله اصلن با هاش نمیشه حرف زد هیچی هم بارش نیست چون تازه این کارا دادن بهش یه آقای صالحی هست که الان دیگه میگه اینا به اون مربوط نیست و طبقه پایینه ولی همه چیو فوت آبه اونم دست کمی از فرزین نداره تو اخلاق
    2- متن نامه جدیدی که بهتون میدن را به هیچ عنوان فرزت تغییر نمیده مگه صالحی بهش بگه.
    3- من که با کلی چونه هم نتونستم به اینا بفهمونم که یه ذره متنو تغییر بدن
    4 متنی که بهتون میدن به هیچ عنوان به درد نمیخوره چون من که اونجا بودم 2 سه نفرو دیدم که این متنو ترجمه کرده بودن و دانشگاه پس فرستاده بود و اومده بودن اونجا برای تغییر متن
    5- چون اینا تازه اومدن تو این بخش می ترسن متنو عوض کنن
    6- تنها راه تغییر این متن صحبت دسته جمعی چند نفر با دکتر جعفریه که درخواست بدن و بتونن اونو توجیه کنن
    7- متن از متن قدیمم بدتر شده کلا بگم اصلا به درد نمیخوره
    میگه در صورت قبولی در کنکور سراسری یا آزاد شما برای ادامه تحصیل از لحاظ آموزشی منعی ندارید.
    واقعا اینا هنر کردن
    8- نتیجه اخلاقی با این وضع قیمت ترجمه و 40 یورو تایید سفارت به خودتون زحمت ندین این نامه را با این متن بگیرید و ترجمه کنید. از طرفی فرستادن متن های تکراری و غیر قابل قبول برای دانشگاه باعث میشه کلا این نامه در صورت درست شدن متن هم فایده ای نداشته باشه.

خوب راه حل:

واقعا من هم دقیقا نمیدونم
    اما دو را پیدا کردم یکیش برا خودم جواب داده اگه خواستین پیام خصوصی بدین.
    دومین راه اینه که تمام کسانی که این مشکل را دارن با هم متحد بشن من متن درخواستی را برا این کار آماده کردم اگه همه دوستانی که با این مشکل روبرون پیام بدن ما راهو برا همه باز میکنیم . و این واقعا کار اصلی که باید کرد من حتی درخواست صحبت با دکتر جعفری را هم دادم ولی به کمک شما عزیزان نیاز داریم برای افراد بعدی تا اینو جا بندازیم.
    لطفا همه دوستان برای هماهنگی پیام خصوصی بدن تا برا همه کمکی باشه.
    راه دومی که من خودم رفتم را شما هم می تونید برید و من هم بهتون در پیام خصوصی میگم اما اینو بدونین این وظیفه اوناست و یه متن دادن برا اونا هیچی نیست .
    دوستان عزیز یک راهی پیشنهاد میکنم البته نقل قول یکی از بچه های اینجا هست که الان این نامه رو داره و باهاش اپلای هم کرده

این دوستمون علی الرقم اینکه لیسانس دانشگاه آزاد بود برای گرفتن عدم ممانعت تحصیلی به وزارت علوم معاونت دانشجویی مراجعه کرد و از اونجا تونست این نامه رو با فرمت خوبی بگیره که دانشگاه تکنیک هم بهش پذیرش داد

این راه هم امتحان کنید ببینید به همه آزادی ها میدن یا اینکه این دوستمون شانسی تونسته بگیره

امیدوارم این مشکل برای همه حل بشه

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

سلام دوستان. ممنون از همگی که راهنمایی های قدم به قدمتون باعث دلگرمی سایرین میشه .
    من فارغ التحصیل علمی کاربردی هستم و امروز برا دریافت این نامه مراجعه کردم. دوستانه دیگه ای که میخوان از این دانشگاه برا گرفتن این نامه اقدام کنند در ابتدا باید بگم که اسمه این نامه در این دانشگاه به گوش کسی نخورده و مراحل به این صورته که میگم. ابتدا به ساختمان دانشگاه جامع علمی کاربردی(همون ساختمون آبیه) واقع در خیابان انقلاب بین پل حافظ و خ نجات اللهی(ویلا) باید مراجعه کنید .این نامه توسط اداره امور دانش آموختگان واقع در طبقه دوم صادر میشه .دانش نامه یا همون مدرک رو همراه خودتون داشته باشید. بعد از ورود به طبقه دوم در سمت راست مسئول دفتر ریاست(خانم سلیمی) رو میبینید. کارتون رو براشون توضیح میدید و اظهار بی اطلاعی میکنن. بعد چندتا اتاق دیگه تو اون بخش میفرستنتون که اونها هم بی اطلاع از قضیه هستن و نهایتا شما رو به دفتر ریاست اداره یعنی دکتر احمدی نژاد راهنمایی میکنن.هدفتون رو از این نامه توضیح میدین ریاست هم میگه که درخواستتو بصورت کتبی بنویس که این کار تو 1 برگ کاغذ معمولی انجام میشه ولی انصافا راجبه متن نامه با فارغ التحصیلها راه میان و در رابطه با متن اذیت نمیکنن. بعد هم که نامه رو تحویل دبیرخونه میدینو روال اداریش طی میشه.به همین سادگی... البته اگر بخواین در نامه ذکر بشه که برای ارائه دانشگاههای اتریش میخواین باید نامه به ریاسته بخش بین الملل واقع در طبقه هفتم زده بشه و ظاهرا بعد با موافقت وزارت علوم و بخش بین الملل خودشون برا دانشگاه نامه رو ارسال میکنن که فکر نمیکنم با توجه به فرمتی که PILAPILA عزیز در پست اول گذاشتن نیازی به این کار باشه. متن نامه رو هم اگه دوستی خواست براش میفرستم . با آرزوی موفقیت...

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

............. البته اگر بخواین در نامه ذکر بشه که برای ارائه دانشگاههای اتریش میخواین باید نامه به ریاسته بخش بین الملل واقع در طبقه هفتم زده بشه و ظاهرا بعد با موافقت وزارت علوم و بخش بین الملل خودشون برا دانشگاه نامه رو ارسال میکنن که فکر نمیکنم با توجه به فرمتی که PILAPILA عزیز در پست اول گذاشتن نیازی به این کار باشه. متن نامه رو هم اگه دوستی خواست براش میفرستم . با آرزوی موفقیت...
    ممنون دوست عزیز ولی خودشون نباید نامه رو برای دانشگاه پست کنن و هر جوری که هست نامه رو ازشون بگیرین چون باید قبلش تائید سفارت اتریش رو روش بزنین و همراه مدارک و فرم اپلیکیشن براشون ارسال کنید

موفق باشید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

دوستان سلام

به درخواست بعضی دوستان نامه عدم ممانعت رو که از دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم گرفتم رو براتون میذارم. متاسفانه متن نامه وزارت علوم امروز بدون ذکر رشته و مقطع برام صادر شد و به هیچ وجه قبول نکردن و گفتن تنها با این متن برای همه صادر میکنن و باید کاملترش رو از دانشگاه خودتون بگیرید. با امید موفقیت ...
    scan0001.jpgscan0002 - Copy.jpg

دوستان سلام

به درخواست بعضی دوستان نامه عدم ممانعت رو که از دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم گرفتم رو براتون میذارم. متاسفانه متن نامه وزارت علوم امروز بدون ذکر رشته و مقطع برام صادر شد و به هیچ وجه قبول نکردن و گفتن تنها با این متن برای همه صادر میکنن و باید کاملترش رو از دانشگاه خودتون بگیرید. با امید موفقیت ...
    دوست عزیز
    این متن آخرین فرمت از نامه ای هست که وزارت علوم میده و آقای دکتر طالبی اون را امضا میکنه .
    این را بدونید که من خودم این نامه را با سه فرمت متغییر گرفتم . واین متن گویا متن پیشنهادی دوستان قبلی بوده.
    وزارت علوم کلا در متن با هاتون راه میان. ولی بالاخره این طوری هم نمیشه که هرکسی بیاد بگه من نامه با این فرمت میخوام>(خودتون را بزارید جای اونا). به همین خاطر اونا یه متن تقریبی خودشون تهیه کردن و به بچه ها میدن .

صفحه 1 از 101 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)