صفحه 2 از 101 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

[QUOTE=ali_bahram666;963713]دوست عزیز
    این متن آخرین فرمت از نامه ای هست که وزارت علوم میده و آقای دکتر طالبی اون را امضا میکنه .
    این را بدونید که من خودم این نامه را با سه فرمت متغییر گرفتم . واین متن گویا متن پیشنهادی دوستان قبلی بوده.
    وزارت علوم کلا در متن با هاتون راه میان. ولی بالاخره این طوری هم نمیشه که هرکسی بیاد بگه من نامه با این فرمت میخوام>(خودتون را بزارید جای اونا). به همین خاطر اونا یه متن تقریبی خودشون تهیه کردن و به بچه ها میدن .[/Q

سلام دوست عزیز

یعنی به نظر شما با این نامه دانشگاه درخواست پذیرش رو قبول میکنه؟بدون ذکر مقطع و نام رشته؟

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

[QUOTE=sima_r20;964067]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این متن آخرین فرمت از نامه ای هست که وزارت علوم میده و آقای دکتر طالبی اون را امضا میکنه .
    این را بدونید که من خودم این نامه را با سه فرمت متغییر گرفتم . واین متن گویا متن پیشنهادی دوستان قبلی بوده.
    وزارت علوم کلا در متن با هاتون راه میان. ولی بالاخره این طوری هم نمیشه که هرکسی بیاد بگه من نامه با این فرمت میخوام>(خودتون را بزارید جای اونا). به همین خاطر اونا یه متن تقریبی خودشون تهیه کردن و به بچه ها میدن .[/Q

سلام دوست عزیز

یعنی به نظر شما با این نامه دانشگاه درخواست پذیرش رو قبول میکنه؟بدون ذکر مقطع و نام رشته؟
    با وجود اینکه شانس به عنوان یک عنصر مهم برای این نامه هست،ولی نامه وزارت علوم شما به هیج کدوم از پارامتر های مورد نظر دانشگاه های اتریشی اشاره نکرده.این یک چیز کلی هست که اونا دارند(نه اسم و فامیل و مشخصاتی به خاطر همین یکبار به من دادند مجبور شدم بیام تهران!) جالبه برای هرکسی هم این می تونه تغییر پیدا کنه درحالی که میگن "فرمت ما همینه"! دکتر احمدی نژاد هم اصلا براش این نامه غیر باور و نا آشنا بود!با نشون دادن ایمیل دانشگاه فنی وین و پرینتش و کلی توضیحات(5ماه پیش)
    متقاعد شدند که نامه رو صادر کنند بماند که در انتهای نامه من جمله ای شرطی رو اضافه کرده بود و اون رو من نفرستادم.
    فقط در نهایت اینکه بهتره نامه شما ازیک دانشگاه صادر شده باشه و اونو وزارت علوم تایید کنه!چون اصل کار هم که خواسته شده اینه:نامه ای دال بر اینکه شما در ترم جاری و در رشته مورد نظرتون در یکی از دانشگاه های کشور در حال تحصیل /فارغ التحصیل شایستگی ادامه تحصیل رو دارید!
    دوستان نسبت به ترجمه این نامه و انتخاب تک تک کلماتش حساس باشید!
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

سلام
    دوستان از اونجایی که داره گرفتن این نامه و متنش به یه معزل جهانی تبدیل میشه . من متن بهترین فرمتی که می تونید با اون پذیرش بگیرید را برا کمک به همه می زارم . فقط دوستان یه لطف کنن تعهد اخلاقی داشته باشن و این متن را هر جایی نشون ندن(اینو خواهش می کنم لا اقل اگر خواستید از دانشگاه یا جایی سوال بپرسید با هما هنگی باشه وتعهد اخلاقی یادتون نره).
    دوستان دانشگاه آزادی هم باید نامه ای تو این فرمت (تقریبا داشته باشن). اگه خواستین بهم بگید متن اون را هم براتون بزارم
    از دوستان خواهش میکنم نامه هایی با فرمت های دیگه را حتما اول به شور بذارید بعد برا دانشگاه بفرستید. چون متن های اشتباه تکراری باعث ضرر کردن همه بچه ها میشه و هم شما یه هزینه 40 یورویی ضرر می کنیدو هم باعث میشه کلا این نامه بی فایده بشه.
    در ضمن هر یک از دوستان که راهنمایی می خوان برا گرفتن این نامه و یا کمکی می تونن بکنن برا بهتر کردن متن نامه می تونن با من در تماس باشن. و از اونجایی که دادن شماره و یا میل در فروم خلاف مقرراته پ.خ بدین. ضمنا تشکر یادتون نره ها4.jpg

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

سلام
    دوستان از اونجایی که داره گرفتن این نامه و متنش به یه معزل جهانی تبدیل میشه . من متن بهترین فرمتی که می تونید با اون پذیرش بگیرید را برا کمک به همه می زارم . فقط دوستان یه لطف کنن تعهد اخلاقی داشته باشن و این متن را هر جایی نشون ندن(اینو خواهش می کنم لا اقل اگر خواستید از دانشگاه یا جایی سوال بپرسید با هما هنگی باشه وتعهد اخلاقی یادتون نره).
    دوستان دانشگاه آزادی هم باید نامه ای تو این فرمت (تقریبا داشته باشن). اگه خواستین بهم بگید متن اون را هم براتون بزارم
    از دوستان خواهش میکنم نامه هایی با فرمت های دیگه را حتما اول به شور بذارید بعد برا دانشگاه بفرستید. چون متن های اشتباه تکراری باعث ضرر کردن همه بچه ها میشه و هم شما یه هزینه 40 یورویی ضرر می کنیدو هم باعث میشه کلا این نامه بی فایده بشه.
    در ضمن هر یک از دوستان که راهنمایی می خوان برا گرفتن این نامه و یا کمکی می تونن بکنن برا بهتر کردن متن نامه می تونن با من در تماس باشن. و از اونجایی که دادن شماره و یا میل در فروم خلاف مقرراته پ.خ بدین. ضمنا تشکر یادتون نره ها4.jpg
    دوست عزیز ممنون از اینکه راهنمایی کردی ولی این نکته رو خدمت همه دوستان بگم به هیچ عنوان از راههای غیر قانونی اقدام نکنید چون با توجه به خرابکاری موسسات تمامی دانشگاههای اتریش گواهی ها رو با وزارت علوم چک میکنن و در صورت تقلبی بودن قطعا ریجکت میشین و اگه اینجا بیان قطعا به جرم جعل اسناد جریمه سنگینی خواهید شد

خودتون شخصا نامه رو از وزارت علوم یا سازمان مرکزی تحویل بگیرین و به هیچ وجه به کسی برای انجام این کار اعتماد نکنید

چون الان خیلی از موسسات از این آب گل آلود در حال ماهی گرفتن هستن

و باز هم تشکر از شما دوست عزیز به خاطر اطلاع رسانی

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

ممنون سبحان جان از راهنمایی های بجاتون
    حرف شما کاملا درسته این نامه را باید شخصا از وزارت علوم یا سازمان مرکزی بگیرند دوستان . ولی گرفتن این نامه با فرمت درست خیلی چم و خم داره آخه اینجا ایرانه
    سبحان جان از اونجایی که شما تجربتون بیشتره لطف می کنید نظرتون را در مورد متن نامه اعلام کنید.

ممنون سبحان جان از راهنمایی های بجاتون
    حرف شما کاملا درسته این نامه را باید شخصا از وزارت علوم یا سازمان مرکزی بگیرند دوستان . ولی گرفتن این نامه با فرمت درست خیلی چم و خم داره آخه اینجا ایرانه
    سبحان جان از اونجایی که شما تجربتون بیشتره لطف می کنید نظرتون را در مورد متن نامه اعلام کنید.
    علی جان این خیلی عالیه به نظرم همون چیزیه که می خوان یعنی بهتر از این نمیشه در حد یک نامه عدم ممانعت !اینو چه جوری گرفتید؟
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام
    به نظر من هم فوق العاده خوب هست ولی بازهم نمیشه رفتار این اتریشی ها رو پیش بینی کرد.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    علی جان این خیلی عالیه به نظرم همون چیزیه که می خوان یعنی بهتر از این نمیشه در حد یک نامه عدم ممانعت !اینو چه جوری گرفتید؟
    ممنون دوست عزیز
    من ایننامه را با کلی دردسر آخرش تونستم بگیرم . و نزدیک 4 بارمتن های مختلف گرفتن، تونستم اینو بگیرم . اگه بخوام داستان گرفتن این نامه را بگم خودش یه دفتر صد برگه.
    من از کلیه دوستان خواهش می کنم به هم دیگه کمک کنن تا این متن جا بیفته ، چندین بار گفتم این برا همه خوبه ، باور کنید من این متن را گرفتم و برام فرقی نمی کنه اما دوست دارم این روند جا بیفته تا همه بچه ها بدون مشکل کاراشون را انجام بدن.

لطفا اسکن فارسیش هم بگذارید که هر کی میره بگیره دقیقا بگه عین اونو بهش بدن.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

ممنون دوست عزیز
    من ایننامه را با کلی دردسر آخرش تونستم بگیرم . و نزدیک 4 بارمتن های مختلف گرفتن، تونستم اینو بگیرم . اگه بخوام داستان گرفتن این نامه را بگم خودش یه دفتر صد برگه.
    من از کلیه دوستان خواهش می کنم به هم دیگه کمک کنن تا این متن جا بیفته ، چندین بار گفتم این برا همه خوبه ، باور کنید من این متن را گرفتم و برام فرقی نمی کنه اما دوست دارم این روند جا بیفته تا همه بچه ها بدون مشکل کاراشون را انجام بدن.
    دوست عزیز لطفا این داستان چند صفحه ای رو همینجا بگین و دوستان رو مطلع کنید تا بچه ها بدون اینکه مزاحم شما بشن در پیام خصوصی بتونن خودشون بخونن و این کار رو شخصا انجام بدن

با تشکر از همکاری شما

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)