صفحه 3 از 101 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا این داستان چند صفحه ای رو همینجا بگین و دوستان رو مطلع کنید تا بچه ها بدون اینکه مزاحم شما بشن در پیام خصوصی بتونن خودشون بخونن و این کار رو شخصا انجام بدن

با تشکر از همکاری شما
    سبحان جان
    من اگر بتونم به دوستان کمک کنم خیلی خوشحال می شم . و هیچ یک از دوستان پیام دادنشون مزاحمتی نیست.من از این جهت این مورد را در فروم ننوشتم که مشکل همه دوستان نیست ، و از طرفی شما خودتون میدونید در ایران اگه بشه موردی را جا انداخت خیلی خوبه و مشکلات بقیه دوستان اینده هم حل میشه . من از همه دوستان دانشگاه آزادی که این مشکل را دارند خواهش کردم هماهنگ کنیم تا بریم با دکتر جعفری صحبت کنیم (من حتی متن پیشنهادی را هم آماده کردم)که تنها 2 نفر اونم به صورت محدود اعلام کردن و بعد هم دیگه پیگیری نکردن.این در حالی که من اصلا دانشگاه آزادی نیستم و این مشکلی که برای 2 تا از دوستام که دارن اقدام می کنن وجود داره. ولی من حتی برای اینکه تعداد این دوست هام زیاد نشون داده بشه چندین بار رفتم سازمان مرکزی.
    از طرفی در مورد متن نامه وزارت علوم هیچ دوستی تا بحال به من پیام نداده که مشکلی داشته باشه و یا بخواد در این زمینه کمک کنه تا متن بهتر بشه یا اینکه ما این متن را جا بندازیم.
    پس به نظر میرسه این موضوع مشکل عده ای معدوده و یا اینکه دوستان براشون ایجاد یک حرکت مهم نیست بلکه فقط کار خودشون مهمه . ما اینجا هستیم که راه را برا همه باز کنیم . از طرفی این کار با کمک دوستان راحته وبه نفع همه هست . ولی در صورت ذکر موردی وبی نظم کار خراب تر از قبل میشه. من همین جا از همه دوستان که این مشکل را دارن میخوام و می خوان این کار جا بیفته در جواب این پست اعلام کنند تا همه بدونن عده ما چند نفره از شما و همه دوستان با تجربه هم خواهش می کنم متن را برسی کنید و نظرتون را بگید تا به بهترین متن پیشنهادی برسیم. فقط دوستان اعلام کنند این مشکل را با وزارت علوم دارند یا سازمان مرکزی؟
    بعضی جاها حرکت سازی بهتر از نتیجه هست . فک کنم این خیلی بهتر از اینه که من داستان خودم را بگم . دوستان همه بیان نظر بدن.
    پیشاپیش از کمکی که برای بهتر شدن متن انجام میدید تشکرمیکنم سبحان حان

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    سبحان جان
    من اگر بتونم به دوستان کمک کنم خیلی خوشحال می شم . و هیچ یک از دوستان پیام دادنشون مزاحمتی نیست.من از این جهت این مورد را در فروم ننوشتم که مشکل همه دوستان نیست ، و از طرفی شما خودتون میدونید در ایران اگه بشه موردی را جا انداخت خیلی خوبه و مشکلات بقیه دوستان اینده هم حل میشه . من از همه دوستان دانشگاه آزادی که این مشکل را دارند خواهش کردم هماهنگ کنیم تا بریم با دکتر جعفری صحبت کنیم (من حتی متن پیشنهادی را هم آماده کردم)که تنها 2 نفر اونم به صورت محدود اعلام کردن و بعد هم دیگه پیگیری نکردن.این در حالی که من اصلا دانشگاه آزادی نیستم و این مشکلی که برای 2 تا از دوستام که دارن اقدام می کنن وجود داره. ولی من حتی برای اینکه تعداد این دوست هام زیاد نشون داده بشه چندین بار رفتم سازمان مرکزی.
    از طرفی در مورد متن نامه وزارت علوم هیچ دوستی تا بحال به من پیام نداده که مشکلی داشته باشه و یا بخواد در این زمینه کمک کنه تا متن بهتر بشه یا اینکه ما این متن را جا بندازیم.
    پس به نظر میرسه این موضوع مشکل عده ای معدوده و یا اینکه دوستان براشون ایجاد یک حرکت مهم نیست بلکه فقط کار خودشون مهمه . ما اینجا هستیم که راه را برا همه باز کنیم . از طرفی این کار با کمک دوستان راحته وبه نفع همه هست . ولی در صورت ذکر موردی وبی نظم کار خراب تر از قبل میشه. من همین جا از همه دوستان که این مشکل را دارن میخوام و می خوان این کار جا بیفته در جواب این پست اعلام کنند تا همه بدونن عده ما چند نفره از شما و همه دوستان با تجربه هم خواهش می کنم متن را برسی کنید و نظرتون را بگید تا به بهترین متن پیشنهادی برسیم. فقط دوستان اعلام کنند این مشکل را با وزارت علوم دارند یا سازمان مرکزی؟
    بعضی جاها حرکت سازی بهتر از نتیجه هست . فک کنم این خیلی بهتر از اینه که من داستان خودم را بگم . دوستان همه بیان نظر بدن.
    پیشاپیش از کمکی که برای بهتر شدن متن انجام میدید تشکرمیکنم سبحان حان
    اقا شما ميتونيد رو بنده حساب كنيد! چون نه دوست دارم ريجكت شم نه 40 يورو واسم پول كميه!
    من خودم فردا 9:30 10 ميرم سازمان مركزي به همراه دوستم كه نامه امضا شدرو از دفتر آقاي گيوريان بگيريم (تو پيام بهتون توضيحاتي دادم)
    من خودم گير سرفصلمم هم هستم :-|
    يه حسي الان داره سرزنشم ميكنه كه چرا همه چيزو ساده ميپنداشتم :-| )

Junior Member

سلام دوستان، باید بگم که با نظر ali_bahram666 عزیز موافقم.باید در این زمینه اقدام کنن همه دوستان تا به 1 متن واحد و جامع برسیم و مشکل عده ای که فکر میکنم تعدادشون هم کم نباشه( از جمله خود من) ولی همت نمیکنن متاسفانه حل بشه. چون آخرین متنی که وزارت علوم تنظیم کرده اصلا بدرد بخور نیست و با توجه به 40 یورو هزینه ی تایید امکانه دوباره گرفتن و تایید کردنش هم مقدور نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط SH4HR4M نمایش پست ها
    اقا شما ميتونيد رو بنده حساب كنيد! چون نه دوست دارم ريجكت شم نه 40 يورو واسم پول كميه!
    من خودم فردا 9:30 10 ميرم سازمان مركزي به همراه دوستم كه نامه امضا شدرو از دفتر آقاي گيوريان بگيريم (تو پيام بهتون توضيحاتي دادم)
    من خودم گير سرفصلمم هم هستم :-|
    يه حسي الان داره سرزنشم ميكنه كه چرا همه چيزو ساده ميپنداشتم :-| )
    دوست عزیز این قسمت از متن نامه که میگه هر واحد عملی یعنی ... واحد صحرایی ... کلا باید حذف بشه و ذکر سال تحصیلی و در رشته .... کارتون تکمیله . هر کدوم از این موارد را بتونید اصلاح کنید خوبه و اگه نشد زیاد چونه نزنید و جر وبحث نکنید همون نامه را بگیرید . و بعد بیاید با هم هماهنگ کنیم بریم اصلاحش کنیم. و اگر نشد باز هم با من در تماس باشید تا بهتون بگم .

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_r20 نمایش پست ها
    سلام دوستان، باید بگم که با نظر ali_bahram666 عزیز موافقم.باید در این زمینه اقدام کنن همه دوستان تا به 1 متن واحد و جامع برسیم و مشکل عده ای که فکر میکنم تعدادشون هم کم نباشه( از جمله خود من) ولی همت نمیکنن متاسفانه حل بشه. چون آخرین متنی که وزارت علوم تنظیم کرده اصلا بدرد بخور نیست و با توجه به 40 یورو هزینه ی تایید امکانه دوباره گرفتن و تایید کردنش هم مقدور نیست.
    واقعا ممنون از اینکه اعلام همکاری کردید . امیدوارم دوستان با تجربه بیان وراهنمایی کنن برا متن نامه تا بهتر بشه.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

سعی کنید حالا که میخواین برین و با مسئولین این امر صحبت کنید به این نکات رو ند نظر قرار بدین :
    1- به هیچ وجه جمله شرطی در متن نامه وجود نداشته باشه
    2- عنوان رشته دقیقا ذکر بشخه
    3- تاریخ اعتبار این گواهی هم اگه قید بشه بهتره چون گاها تارخ میخوان و سعی کنید یکساله اعتبار بگیرین
    4- هرچقدر جملات اضافی از متن نامه حذف بشه بهتره و جایی برای گیر دادن دانشگاههای اتریشی به متن این نامه نمیمونه

در ضمن به هر نتیجه ای رسیدین حتما در این تاپیک اعلام کنید

موفق باشید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    سعی کنید حالا که میخواین برین و با مسئولین این امر صحبت کنید به این نکات رو ند نظر قرار بدین :
    1- به هیچ وجه جمله شرطی در متن نامه وجود نداشته باشه
    2- عنوان رشته دقیقا ذکر بشخه
    3- تاریخ اعتبار این گواهی هم اگه قید بشه بهتره چون گاها تارخ میخوان و سعی کنید یکساله اعتبار بگیرین
    4- هرچقدر جملات اضافی از متن نامه حذف بشه بهتره و جایی برای گیر دادن دانشگاههای اتریشی به متن این نامه نمیمونه

در ضمن به هر نتیجه ای رسیدین حتما در این تاپیک اعلام کنید

موفق باشید
    سبحان جان اگر لطف کنید و متن پیشنهادی تون را بدبد ممنون میشم . در ضمن اگر میشه نظرتون را در مورد این نامه هم بگید .آیا این خوبه ؟ یا ایرادی داره؟

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

20121104_103159.jpg
    دوستان متن نامه اي كه از طرف دانشگاه آزاد (سازمان مركزي) دريافت كردم اينه

نقل قول نوشته اصلی توسط SH4HR4M نمایش پست ها
    20121104_103159.jpg
    دوستان متن نامه اي كه از طرف دانشگاه آزاد (سازمان مركزي) دريافت كردم اينه
    این توضیح واحد نظری رو چرا اضافه کردید؟ یونی تو اتریش از شما اینو خواسته؟ گواهی شما بازم طعم کلی گویی میده مواردی که صبحان عزیز اشاره کردند رو رعایت کنید در اون... جمله کلی:دانش آموختگان این دانشگاه مقاطع بالاتر. کدوم مقطع؟ ارشد؟ دکترا؟ فراموش نکنید که شما می خواید این نامه رو به جای اشتغال به تحصیل ارایه بدید و شانس تون رو امتحان کنید!نامه ali_bahram666 تا اینجا بهترین حالت ممکن بوده و به اعتقاد بنده جزو معجراته!منم تقریبا همونطور بود فقط اسم رشته نبود نوشته بود برای ترم زمستان 2012 در سایر گرایش های مرتبط بلامانع است.ولی خب قبول نکرد tu!
    ,
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

دوستان عزيزي كه واسه TU Graz اقدام كردن، يه سوال!
    آيا اين نامه ايي كه آقاي ali_bahram666 تهيه فرمودن، براي اين دانشگاه هم به درد مي خوره؟؟ آخه تو پست هاي اول نوشتيد كه TU Graz كلا اين نامه رو قبول نداره!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)