صفحه 4 از 101 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam27 نمایش پست ها
    دوستان عزيزي كه واسه TU Graz اقدام كردن، يه سوال!
    آيا اين نامه ايي كه آقاي ali_bahram666 تهيه فرمودن، براي اين دانشگاه هم به درد مي خوره؟؟ آخه تو پست هاي اول نوشتيد كه TU Graz كلا اين نامه رو قبول نداره!!
    اگه این نامه رو هم قبول داشته باشه باز هم یک مشکل دیگه وجود داره و اونهم فرستادن اصل مدارک هست.
    به طور کلی میگم اون طور که من متوجه شدم با این نامه شانس گرفتن پذیرش در رشته هایی که به آلمانی تدریس میشه بیشتر هست.
    پس به خاطر داشته باشید اگه این نامه برای من(من نوعی منظورم هست) موثر بوده باشه لزومی نداره برای شما هم موثر باشه چون بسته به رشته و تعداد متقاضی تاثیر این نامه هم تغییر می کنه این چیزی هست که من در این مدت متوجه شدم.
    امیدوارم دوستان دیگه هم نظر بدن و همچنین به سوال شما هم پاسخ بدن.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    این توضیح واحد نظری رو چرا اضافه کردید؟ یونی تو اتریش از شما اینو خواسته؟ گواهی شما بازم طعم کلی گویی میده مواردی که صبحان عزیز اشاره کردند رو رعایت کنید در اون... جمله کلی:دانش آموختگان این دانشگاه مقاطع بالاتر. کدوم مقطع؟ ارشد؟ دکترا؟ فراموش نکنید که شما می خواید این نامه رو به جای اشتغال به تحصیل ارایه بدید و شانس تون رو امتحان کنید!نامه ali_bahram666 تا اینجا بهترین حالت ممکن بوده و به اعتقاد بنده جزو معجراته!منم تقریبا همونطور بود فقط اسم رشته نبود نوشته بود برای ترم زمستان 2012 در سایر گرایش های مرتبط بلامانع است.ولی خب قبول نکرد tu!
    ,
    tesna جان به خدا در جريان بودم خودم اما باور كن بنده فقط گفتم نامه عدم ممانعت از تحصيل ميخوام رسيد به اين! گفتم شيرش كنم!
    دوستان افكار شيطاني به ذهنم رسيد براي من به دست آوردن سر برگ دانشگاهمون فك نكنم زياد سخت باشه!
    بعد يه سوال غير شيطاني گرفتن پذيرش از يك دانشگاه ديگه تو آلمان ميتونه به اخذ پذيرش كمك كنه؟ يه دانشگاهي كه چندان شايد تاپ نباشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    اگه این نامه رو هم قبول داشته باشه باز هم یک مشکل دیگه وجود داره و اونهم فرستادن اصل مدارک هست.
    به طور کلی میگم اون طور که من متوجه شدم با این نامه شانس گرفتن پذیرش در رشته هایی که به آلمانی تدریس میشه بیشتر هست.
    پس به خاطر داشته باشید اگه این نامه برای من(من نوعی منظورم هست) موثر بوده باشه لزومی نداره برای شما هم موثر باشه چون بسته به رشته و تعداد متقاضی تاثیر این نامه هم تغییر می کنه این چیزی هست که من در این مدت متوجه شدم.
    شما از گراتز با نامه عدم ممانعت تحصيلي پذيرش گرفتين؟ رشتتون چيه؟ بعد اصل مدرك رو نميشه حضوري برد؟ كلا چرا چيزايي ميخوان كه تو سايتشون نزدن؟
    تي يو وين هم كورس ديسكريپشن ميخواد اما تو سايتش صحبتي نشده ازش!

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    به نظر منم این نامه واقعا شانسی هست.هیچ ضمانتی واسه قبول کردنش نیست.من رو با همین نامه قبولم کردند ولی یکی از بچه ها چند روز پیش رد شد.ولی اگه فرمتش عوض بشه ارزش امتحان کردن داره.
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط SH4HR4M نمایش پست ها
    شما از گراتز با نامه عدم ممانعت تحصيلي پذيرش گرفتين؟ رشتتون چيه؟ بعد اصل مدرك رو نميشه حضوري برد؟ كلا چرا چيزايي ميخوان كه تو سايتشون نزدن؟
    تي يو وين هم كورس ديسكريپشن ميخواد اما تو سايتش صحبتي نشده ازش!
    نه دوست عزیز من به این دانشگاه دیگه فکر هم نمی کنم تنها نظرم رو بعد از چند ماه تحقیق گفتم.
    تو سایتشون هم زدن و لینکش رو هم دوستان قبلا گذاشتن و در موردش بحث هم شد.(فنی گراتز)

موفق باشی

PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    به نظر منم این نامه واقعا شانسی هست.هیچ ضمانتی واسه قبول کردنش نیست.من رو با همین نامه قبولم کردند ولی یکی از بچه ها چند روز پیش رد شد.ولی اگه فرمتش عوض بشه ارزش امتحان کردن داره.
    فکر کنم شما منظورتون tesna عزیز هست ایشون برای رشته ای که به انگلیسی تدریس میشد درخواست داده بود.
    البته از شانسی بودن اتریش هم نمیشه گذشت واقعا دانشگاه هاش در مورد این نامه!!!!!!!!!!!!!! بی حساب کتاب هستن یا لااقل این طور به نظر میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    این توضیح واحد نظری رو چرا اضافه کردید؟ یونی تو اتریش از شما اینو خواسته؟ گواهی شما بازم طعم کلی گویی میده مواردی که صبحان عزیز اشاره کردند رو رعایت کنید در اون... جمله کلی:دانش آموختگان این دانشگاه مقاطع بالاتر. کدوم مقطع؟ ارشد؟ دکترا؟ فراموش نکنید که شما می خواید این نامه رو به جای اشتغال به تحصیل ارایه بدید و شانس تون رو امتحان کنید!نامه ali_bahram666 تا اینجا بهترین حالت ممکن بوده و به اعتقاد بنده جزو معجراته!منم تقریبا همونطور بود فقط اسم رشته نبود نوشته بود برای ترم زمستان 2012 در سایر گرایش های مرتبط بلامانع است.ولی خب قبول نکرد tu!
    ,
    دوست عزیز نمی خوام نا امیدتون کنم . اما نامه شما حتی ارزش ترجمه کردن را هم نداره تا چه برسه به تایید 40 یورویی سفارت. حتما متنتون را تغییر بدین و ازشون بخواین اون قسمت اول حذف بشه. و بعد برای ترجمه و تایید اقدام کنید . بیخود هزینه نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوست عزیز نمی خوام نا امیدتون کنم . اما نامه شما حتی ارزش ترجمه کردن را هم نداره تا چه برسه به تایید 40 یورویی سفارت. حتما متنتون را تغییر بدین و ازشون بخواین اون قسمت اول حذف بشه. و بعد برای ترجمه و تایید اقدام کنید . بیخود هزینه نکنید
    ممنونم علی جان نمیدم برای ترجمه اما نمیدونم چکار باید بکنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط sune نمایش پست ها
    بله من با توجه که با حساسیت زیاد و حتی با هماهنگی خودشون طی چندین ایمیل نامه رو ویرایش و ارسال کردم قبل ارسال اولیه قبول نکردند. مسله اصلی اینجاست: من تا بحال ندیدم کسی با این نامه در رشته های انگلیسی زبان پذیرش بگیره! در مقطع مستر. خیلی ها رو میشناسیم که با این نامه و یا حتی فرمتی نامتعارف تر هم برای رشته هایی که به زبان آلمانی تدرس می شند پذیرش گرفتند.
    نکته دیکه البته نباید اینجا بگم ولی در پاورقی اضافه می کنم دوستانی که نرم افزاری هستند و میخواهند برای business informatik درخواست بدهند،بار یجکت مواجه میشند چون این رشته با دروس مدیریتی تلفیق داره 30 واحد.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

کاری نداره برید عوضش کنید و مدافع حق تون هم باشید بگید این چیه،باعث خجالته با وفت و آینده مردم بازی می کنند.دانشگاه آزاد از شما پول گرفته حالا باید در حد دوخظ کاغذ بتونه خدمات بده.من از علوم بود نامم ولی بار ها رفتم عوضش کردم.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)