صفحه 5 از 101 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    کاری نداره برید عوضش کنید و مدافع حق تون هم باشید بگید این چیه،باعث خجالته با وفت و آینده مردم بازی می کنند.دانشگاه آزاد از شما پول گرفته حالا باید در حد دوخظ کاغذ بتونه خدمات بده.من از علوم بود نامم ولی بار ها رفتم عوضش کردم.
    حق کاملا با tesna جان هست.
    دوست من چطور دانشگاهی که 4 سال شما داخلش درس خوندید حاضر نست یه نامه دوخطی که به درد شما بخوره بهتون بده خوب وقتی متن نامه به درد شما نخوره ، بود و نبود این نامه به چه دردی می خوره . من بار ها گفتم و اعلام آمادگی کردم که با هم هما هنگ کنیم بریم اونجا صحبت کنیم و این کار را جا بندازیم اینم بدونید تا حدی موفق بودیم و حذف کلمات به شرط قبولی در کنکور سراسری و آزاد کاری بود که ما جا انداختیم . اما از اونجایی که این سازمان کار اصلیش سنگ اندازی حاضر نیست متن درست را به بچه ها بده. یه خبر خوب هم بهتون بدم اگر الان برید بگیرید اون قسمت اول را هم ما با چونه زنی حذف کردیم . (اما هیچ کدوم از اینها کافی نیست) دوستان خواهشا به خاطر خودتون هم که شده بیاید کمک کنید .

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

بله من با توجه که با حساسیت زیاد و حتی با هماهنگی خودشون طی چندین ایمیل نامه رو ویرایش و ارسال کردم قبل ارسال اولیه قبول نکردند. مسله اصلی اینجاست: من تا بحال ندیدم کسی با این نامه در رشته های انگلیسی زبان پذیرش بگیره! در مقطع مستر. خیلی ها رو میشناسیم که با این نامه و یا حتی فرمتی نامتعارف تر هم برای رشته هایی که به زبان آلمانی تدرس می شند پذیرش گرفتند.
    نکته دیکه البته نباید اینجا بگم ولی در پاورقی اضافه می کنم دوستانی که نرم افزاری هستند و میخواهند برای business informatik درخواست بدهند،بار یجکت مواجه میشند چون این رشته با دروس مدیریتی تلفیق داره 30 واحد.
    کاری نداره برید عوضش کنید و مدافع حق تون هم باشید بگید این چیه،باعث خجالته با وفت و آینده مردم بازی می کنند.دانشگاه آزاد از شما پول گرفته حالا باید در حد دوخظ کاغذ بتونه خدمات بده.من از علوم بود نامم ولی بار ها رفتم عوضش کردم.
    ممنونم از لطفتون كه راهنمايي ميكنيد!
    اصلا سوال من اينه مگه چند درصد دوره هاي مستر به زبان انگليسي هست؟ مستر مكانيكش مگه آلماني نيست؟ بعد من اصلا مدرك زبان انگليسي ندارم!
    من تو هفته بعد دوباره ميرم سازمان (يكشنبه يه نيمترم دارم)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram;969522[RIGHT
    حق کاملا با tesna جان هست.[/RIGHT]
    دوست من چطور دانشگاهی که 4 سال شما داخلش درس خوندید حاضر نست یه نامه دوخطی که به درد شما بخوره بهتون بده خوب وقتی متن نامه به درد شما نخوره ، بود و نبود این نامه به چه دردی می خوره . من بار ها گفتم و اعلام آمادگی کردم که با هم هما هنگ کنیم بریم اونجا صحبت کنیم و این کار را جا بندازیم اینم بدونید تا حدی موفق بودیم و حذف کلمات به شرط قبولی در کنکور سراسری و آزاد کاری بود که ما جا انداختیم . اما از اونجایی که این سازمان کار اصلیش سنگ اندازی حاضر نیست متن درست را به بچه ها بده. یه خبر خوب هم بهتون بدم اگر الان برید بگیرید اون قسمت اول را هم ما با چونه زنی حذف کردیم . (اما هیچ کدوم از اینها کافی نیست) دوستان خواهشا به خاطر خودتون هم که شده بیاید کمک کنید .
    .
    اقا بنده هم ميام

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    اگه این نامه رو هم قبول داشته باشه باز هم یک مشکل دیگه وجود داره و اونهم فرستادن اصل مدارک هست.
    به طور کلی میگم اون طور که من متوجه شدم با این نامه شانس گرفتن پذیرش در رشته هایی که به آلمانی تدریس میشه بیشتر هست.
    پس به خاطر داشته باشید اگه این نامه برای من(من نوعی منظورم هست) موثر بوده باشه لزومی نداره برای شما هم موثر باشه چون بسته به رشته و تعداد متقاضی تاثیر این نامه هم تغییر می کنه این چیزی هست که من در این مدت متوجه شدم.
    امیدوارم دوستان دیگه هم نظر بدن و همچنین به سوال شما هم پاسخ بدن.
    سلام دوست عزیز!
    اولاً میشه منظورتون رو از لزوم فرستادن اصل مدارک بفرمایید. یعنی باید اصل فارسی همه مدارک من جمله نامه عدم ممانعت رو هم بفرستیم براشون؟ بعد گمش نکنند یه وقت!

نکته دیگه اینکه من در پست ها خوندم که دعوت شده بود از بچه ها برای کمک به جا افتادن متن مورد نظر. با توجه به اینکه من و همسرم هر دو در حال اقدام برای اخذ پذیرش هستیم، می تونید روی ما هم حساب کنید. البته ما دانشگاه آزادی نیستیم.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط barnamehriz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز!
    اولاً میشه منظورتون رو از لزوم فرستادن اصل مدارک بفرمایید. یعنی باید اصل فارسی همه مدارک من جمله نامه عدم ممانعت رو هم بفرستیم براشون؟ بعد گمش نکنند یه وقت!

نکته دیگه اینکه من در پست ها خوندم که دعوت شده بود از بچه ها برای کمک به جا افتادن متن مورد نظر. با توجه به اینکه من و همسرم هر دو در حال اقدام برای اخذ پذیرش هستیم، می تونید روی ما هم حساب کنید. البته ما دانشگاه آزادی نیستیم.
    موفق باشید.
    در مورد ارسال اصل مدارک باید صبر کنید و اگه ازتون خواستن براشون بفرستین
    معمولا به صورت راندوم و یا اگه به مدرکی شک کنند اصل اونو درخواست میکنن که اینم دسته گل موسسات اعزام دانشجو هست چون مدارک جعلی زیادی فرستادن برای دانشگاههای اتریش

متاسفانه به خاطر اینکه در مورد گواهی عدم ممانعت تحصیلی جعل مدرک زیادی رخ داده و مدارک جعلی زیادی به دانشگاههای اتریش رسیده جدیدا مدارک رو از طریق سفارت اتریش با وزارت علوم چک میکنن و درصد قبولی این گواهی هم خیلی پایین اومده

چون دیگه براشون مسجل شده که این مدرک به منزله اشتغال به تحصیل فرد متقاضی نیست

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

دوستان كسي با اين نامه به جايي رسيد كارشون؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط SH4HR4M نمایش پست ها
    دوستان كسي با اين نامه به جايي رسيد كارشون؟
    دوستان عزیز بازم میگم هیچ حالت کلی برای تائید یا عدم تائید این گواهی از طرف دانشگاهها وجود نداره الان چندین مدل گواهی رو دارم که با توجه به اینکه متن بعضی از اونها کاملا یکسان بوده ولی یکی رد شده یکی تائید سعی کنید مدارکتون رو به انضمام رزومه و مقاله و این چیزها ارسل کنید چون بچه هایی که با این روش اقدام کردن اکثرا تائید شدن خیلی نمیشه به یک متن واحد برای این گواهی دلبست هرچند اگه بتونین مسئولین مروبطه رو متقاعد کنید که یک متن واحد و کامل و صحیح تنظیم بشه که خیلی عالی هست ولی بازم میگم دانشگاههای اتریش قوانین خاصی دارن و تویه اداره بررسی مدارک ، نفر با نفر فرق داره

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

با سلام

فرمت وزارت علوم که دیروز زحمت کشیدند به من دادند به شکل زیر است:

گواهي مي شود:

بنا بر درخواست آقاي .......... فرزند ..... به شماره شناسنامه .......در خصوص ادامه تحصيل
    در مقطع کارشناسي ارشد بر طبق قوانين و مقررات وزارت علوم و تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران ادامه تحصيل دارندگان مدرک کارشناسي مورد تاييد وزارت علوم تحقيقات و فناوري بلاما نع مي باشد.

هرچی هم خواستیم که مانند آدم های قرون وسطی عمل نکنند و یه تغییری بدند نشد که نشد.

1-حالا شانس گرفتن پذیرش با این تو دانشگاه وین چقدره؟ ارزشش رو داره بدیم ترجمه؟ 2- راه حل دیگه ای برای این موضوع وجود نداره؟

ممنون میشم کسی راه حلی ارایه کنه.

با سپاس

دوستان عزیز توجه کنید ،همینطورکه می دونید من با نامه عدم ممانعت وزارت علوم که فرمت خوبی هم داشت اقدام کرده بودم(اونم پس بارها ایمیل و هماهنگی) متاسفانه قبول نکردند! و پس پیگیری و تلفن و صحبت همین الان این ایمیل برای من رسید که شما هم بدونید نامه صادره از وزارت علوم از این پس هیچگونه اعتباری در این خصوص در دانشگاه فنی وین ندارد. مسولین محترمون در همکاری های بین المل لطف زیادی داشتند و گویا توضیحات کامل کننده ای رو در رابطع با این موضوع به دانشگاه فنی وین دادند! امیدوارم با این وضع یورو و هزینه های ترجمه این تجربه به کار آیندگان بیاد.

Special University Entrance has to be issued by a recognised University.
    Certifications issued by Ministery or other Institutions will not be accepted for admission at Vienna Technical University.

Vienna University of Technology
    Department for Studies and Examinations
    A-1040 Wien, Karlsplatz 13
    Tel: (+43-1) 588 01 41064
    Fax. (+43-1) 588 01 51096
    http://www.tuwien.ac.at/dienstleister/service/studien_und_pruefungsabteilung/
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nonosha نمایش پست ها
    با سلام

فرمت وزارت علوم که دیروز زحمت کشیدند به من دادند به شکل زیر است:

گواهي مي شود:

بنا بر درخواست آقاي .......... فرزند ..... به شماره شناسنامه .......در خصوص ادامه تحصيل
    در مقطع کارشناسي ارشد بر طبق قوانين و مقررات وزارت علوم و تحقيقات و فناوري جمهوري اسلامي ايران ادامه تحصيل دارندگان مدرک کارشناسي مورد تاييد وزارت علوم تحقيقات و فناوري بلاما نع مي باشد.

هرچی هم خواستیم که مانند آدم های قرون وسطی عمل نکنند و یه تغییری بدند نشد که نشد.

1-حالا شانس گرفتن پذیرش با این تو دانشگاه وین چقدره؟ ارزشش رو داره بدیم ترجمه؟ 2- راه حل دیگه ای برای این موضوع وجود نداره؟

ممنون میشم کسی راه حلی ارایه کنه.

با سپاس
    دوست عزیز ، بمن هم حدود 2 هفته پیش دقیقا نامه ای با همین متن دادن و بهیچوجه قبول نکردند عنوان رشته رو توش ذکر کنند(توجیهشون این بود که افراد دیگه ای که با همین متن نامه اقدام کردند هیچکدوم برنگشتن و درخواست نامه مجدد ندادن و درواقع منظورشون این بود که با همین کارشون راه افتاده!!!) . در نهایت گفتن برای اضافه کردن عنوان رشته و ... باید به دانشگاه خودتون مراجعه کنید و بعد نامه رو بیارید و ما تایید کنیم.
    شما هم شاید اگر از این طریق اقدام کنید بهتر باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_r20 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، بمن هم حدود 2 هفته پیش دقیقا نامه ای با همین متن دادن و بهیچوجه قبول نکردند عنوان رشته رو توش ذکر کنند(توجیهشون این بود که افراد دیگه ای که با همین متن نامه اقدام کردند هیچکدوم برنگشتن و درخواست نامه مجدد ندادن و درواقع منظورشون این بود که با همین کارشون راه افتاده!!!) . در نهایت گفتن برای اضافه کردن عنوان رشته و ... باید به دانشگاه خودتون مراجعه کنید و بعد نامه رو بیارید و ما تایید کنیم.
    شما هم شاید اگر از این طریق اقدام کنید بهتر باشه...
    اینکه اونها می گن ما روزی 100 بار میان اینجا می گیرند و کارشون با این راه میوفته جای خودش. ولی به پست قبلی من دقت داشته باشید.این نامه صادر شده از وزارت علوم رو دانشگاه تکنیک وین اصلا دگه قبول نداره!
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)