صفحه 6 از 101 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط tesna نمایش پست ها
    دوستان عزیز توجه کنید ،همینطورکه می دونید من با نامه عدم ممانعت وزارت علوم که فرمت خوبی هم داشت اقدام کرده بودم(اونم پس بارها ایمیل و هماهنگی) متاسفانه قبول نکردند! و پس پیگیری و تلفن و صحبت همین الان این ایمیل برای من رسید که شما هم بدونید نامه صادره از وزارت علوم از این پس هیچگونه اعتباری در این خصوص در دانشگاه فنی وین ندارد. مسولین محترمون در همکاری های بین المل لطف زیادی داشتند و گویا توضیحات کامل کننده ای رو در رابطع با این موضوع به دانشگاه فنی وین دادند! امیدوارم با این وضع یورو و هزینه های ترجمه این تجربه به کار آیندگان بیاد.

Special University Entrance has to be issued by a recognised University.
    Certifications issued by Ministery or other Institutions will not be accepted for admission at Vienna Technical University.

Vienna University of Technology
    Department for Studies and Examinations
    A-1040 Wien, Karlsplatz 13
    Tel: (+43-1) 588 01 41064
    Fax. (+43-1) 588 01 51096
    http://www.tuwien.ac.at/dienstleister/service/studien_und_pruefungsabteilung/
    من هنوز هم میگم اینها اگه رشته آلمانی باشه بهتر پذیرش میدن ولی از اونجا که این دانشگاه متقاضی زیاد داره حتی پذیرش گرفتن در رشته های آلمانی هم سخته. شاید اگه روی دانشگاه های دیگه هم تمرکز کنیم و تمام فکرمون روی یه دانشگاه نباشه بهتر با این نامه پذیرش بدن.
    tesna جان نظر شما چیه؟
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    من هنوز هم میگم اینها اگه رشته آلمانی باشه بهتر پذیرش میدن ولی از اونجا که این دانشگاه متقاضی زیاد داره حتی پذیرش گرفتن در رشته های آلمانی هم سخته. شاید اگه روی دانشگاه های دیگه هم تمرکز کنیم و تمام فکرمون روی یه دانشگاه نباشه بهتر با این نامه پذیرش بدن.
    tesna جان نظر شما چیه؟
    علی جان من باهاشون حیلی زیاد صحبت کردم از مدیر دپارتمان ادمیشن گرفته تا با شخصی که مدارک منو بررسی کرده بود،شاید تا قبلا این نامه کار آمد بوده ولی طبق اطلاعات و چیزی که درون نامه نوشته:بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران..... و اطلاعی هم که خودشون از صدور این نامه داشتند و میگفتند این یک موافقت نامه کلی در کشور شماست که شامل صلاحیت خصوصی ورود شما به دانشگاه نمیشه! نامه های صادر شده از دانشگاه آزاد وضعیت بهتری رو دارند ولی این نامه رو دیگه قبول ندارند! باید صادر شده از یک دانشگاه شناخته شده در ایران باشه!
    شما می شناسید کسی رو که با این نامه پذیرش گرفته باشه؟
    پیشنهاد من توی این وضعیت اینه که ریسک نکنید ولی راستش برای خودم هیچ راه حلی ندارم!!!شاید کشوری دیگر........
    به هرحال پیشگیری بهتر از درمان هست.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

علی جان من باهاشون حیلی زیاد صحبت کردم از مدیر دپارتمان ادمیشن گرفته تا با شخصی که مدارک منو بررسی کرده بود،شاید تا قبلا این نامه کار آمد بوده ولی طبق اطلاعات و چیزی که درون نامه نوشته:بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران..... و اطلاعی هم که خودشون از صدور این نامه داشتند و میگفتند این یک موافقت نامه کلی در کشور شماست که شامل صلاحیت خصوصی ورود شما به دانشگاه نمیشه! نامه های صادر شده از دانشگاه آزاد وضعیت بهتری رو دارند ولی این نامه رو دیگه قبول ندارند! باید صادر شده از یک دانشگاه شناخته شده در ایران باشه!
    شما می شناسید کسی رو که با این نامه پذیرش گرفته باشه؟
    پیشنهاد من توی این وضعیت اینه که ریسک نکنید ولی راستش برای خودم هیچ راه حلی ندارم!!!شاید کشوری دیگر........
    به هرحال پیشگیری بهتر از درمان هست.
    خوب از بچه های فروم کسایی بودن در همین ترم پذیرش گرفته باشن و در نتایج پذیرش هم مشخص هست.
    این طور که شما فرمودین و در ایمیل هم کاملا مشخص هست اینها از قضیه این نامه کاملا خبر داشتن پس چرا به افراد دیگه با این نامه پذیرش دادن؟ این موضوع نشون میده یا دارن سلیقه ای عمل می کنن که تا این حد بعید هست یا اینها معیار های نانوشته ای دارن که وقتی افراد رو ریجکت می کنن موضوع نامه رو پیش می کشن.

لطفا دوستان دیگه هم که در این مورد اطلاعات دارن در این بحث شرکت کنن.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

خوب از بچه های فروم کسایی بودن در همین ترم پذیرش گرفته باشن و در نتایج پذیرش هم مشخص هست.
    این طور که شما فرمودین و در ایمیل هم کاملا مشخص هست اینها از قضیه این نامه کاملا خبر داشتن پس چرا به افراد دیگه با این نامه پذیرش دادن؟ این موضوع نشون میده یا دارن سلیقه ای عمل می کنن که تا این حد بعید هست یا اینها معیار های نانوشته ای دارن که وقتی افراد رو ریجکت می کنن موضوع نامه رو پیش می کشن.

دوستان عزیز به هیچ وجه نمیشه گفت که با این نامه دیگه پذیرش نمیدن
    یکی از دوستان صمیمی خود من دقیقا همین هفته با همین نامه پذیرش گرفت و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد
    همه چی به این بستگی داره که چه کسی پرونده شمارو بررسی میکنه و شاید تا حدی سلیقه ای باشه که متاسفانه یا خوشبختانه در سیستم اداری اتریش این قضیه یک روند عادی هست و همه ماهایی که الان مدتی هست اینجاییم این رو از نزدیک دیدیم

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

بله مطلع هستند.من بارها دیدم که با نامه صادر شده از دانشگاه آزاد پذیرش گرفتند ولی با نامه وزارت علوم مسله هست برای اون هایی که دانشگاه سراسری بودند.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله مطلع هستند.من بارها دیدم که با نامه صادر شده از دانشگاه آزاد پذیرش گرفتند ولی با نامه وزارت علوم مسله هست برای اون هایی که دانشگاه سراسری بودند.
    متاسفانه الانم دانشگاه آزاد گویا نامه رو به انگلیسی صارد میکنه و میگه خودم برای دانشگاه میفرستم !!! این درسته ؟؟؟؟
    و اینکه کسی این اواخر از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ناین گواهی رو گرفته ؟

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوستان عزیز به هیچ وجه نمیشه گفت که با این نامه دیگه پذیرش نمیدن
    یکی از دوستان صمیمی خود من دقیقا همین هفته با همین نامه پذیرش گرفت و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومد
    همه چی به این بستگی داره که چه کسی پرونده شمارو بررسی میکنه و شاید تا حدی سلیقه ای باشه که متاسفانه یا خوشبختانه در سیستم اداری اتریش این قضیه یک روند عادی هست و همه ماهایی که الان مدتی هست اینجاییم این رو از نزدیک دیدیم
    منم با شما وموافقم ولی صبحان جان دوست شما با نامه وزارت علوم پذیرش گرفته بودند ؟

Junior Member

سلام دوستان

من در حال حاضر کارشناسی ارشد برق- مخابرات با سهمیه استعداد درخشان در دانشگاه دولتی میخونم (تابستان 2013 فارغ التحصیل میشم) و تمایل دارم برای یک فوق لیسانس دیگه مرتبط با برق در دانشگاه تکنیک وین برای زمستان 2013 اقدام کنم. پست ها رو خوندم ولی همچین شرایطی رو ندیدم. میشه منو در زمینه اخذ نامه راهنمایی کنید؟
    متشکر

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hhjjhh نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در حال حاضر کارشناسی ارشد برق- مخابرات با سهمیه استعداد درخشان در دانشگاه دولتی میخونم (تابستان 2013 فارغ التحصیل میشم) و تمایل دارم برای یک فوق لیسانس دیگه مرتبط با برق در دانشگاه تکنیک وین برای زمستان 2013 اقدام کنم. پست ها رو خوندم ولی همچین شرایطی رو ندیدم. میشه منو در زمینه اخذ نامه راهنمایی کنید؟
    متشکر
    دوست عزیز شما عین هولو میتونید پذیرش بگیرید!!!چون اصلا به این نامه عدم ممانعت نیازی نداری
    ماشالله بچه درس خونم که هستی
    فقط برو دانشگاه یک گواهی اشتغال به تحصیل بگیر و همراه ریزنمرات لیسانس و دانشنامه لیسانست بفرست بره , همین !

این استعداد درخشان بودنتم میتونه 100% رو بکنه 130%

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

منم با شما وموافقم ولی صبحان جان دوست شما با نامه وزارت علوم پذیرش گرفته بودند ؟
    نه با نامه سازمان مرکزی البته اون موقع بود که نامه به فارسی صادر میشد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)