صفحه 7 از 101 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-OSMANIA UNIVERSITY-INDIA

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

با سلام خدمت دوستان.من امروز رفتم این نامه رو بگیرم.منتها هیچکدم نمیدونستن این نامه واسه چیه و منو به هم پاس میدادن و میگفتن تو اولین نفری هستی که همچین نامه ای میخوای.اگه امکانشو هست لینک دو سه تا از دانشگاهها رو که نوشته این نامه رو میخوان واسم بذارین که پرینت بگیرم و ببرم نشونشون بدم.ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا همون نامه عدم ممانعت از تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط DELTA08 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.من امروز رفتم این نامه رو بگیرم.منتها هیچکدم نمیدونستن این نامه واسه چیه و منو به هم پاس میدادن و میگفتن تو اولین نفری هستی که همچین نامه ای میخوای.اگه امکانشو هست لینک دو سه تا از دانشگاهها رو که نوشته این نامه رو میخوان واسم بذارین که پرینت بگیرم و ببرم نشونشون بدم.ممنونم
    شما پست اول رو خوندی؟
    کجا رفتی این رو بهت گفتن؟
    دو سه نمونه نامه در همین تاپیک و بویژه پست اول هست.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-OSMANIA UNIVERSITY-INDIA

نقل قول نوشته اصلی توسط PILAPILA نمایش پست ها
    شما پست اول رو خوندی؟
    کجا رفتی این رو بهت گفتن؟
    دو سه نمونه نامه در همین تاپیک و بویژه پست اول هست.
    ممنونم.من خود نامه رو دارم(خودم نوشتم نامه رو).منتها لینکی از دانشگاه یا هر سازمانی که گفته این نامه رو باید بگیرین میخوام که پرینت بگیرم ببرم نشون بدم بگم ببین دانشگاه گفته نامه رو میخواهیم.من رفتم آفیس دانشگاه خودم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط DELTA08 نمایش پست ها
    ممنونم.من خود نامه رو دارم.منتها لینکی از دانشگاه یا هر سازمانی که گفته این نامه رو باید بگیرین میخوام که پرینت بگیرم ببرم نشون بدم بگم ببین دانشگاه گفته نامه رو میخواهیم.من رفتم آفیس دانشگاه خودم.
    آهان
    بفرمایید این لینک مربوط به دانشگاه فنی وین هست مورد سوم مربوط به همین نامه هست.
    دانشگاه های دیگه هم به همین ترتیب هست.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من ليسانس از دانشگاه شهيدبهشتي و فوق اقتصاد از دانشگاه الزهرا هستم و در سال 1389 فارغ التحصيل شدم. سه ماه پيش براي رشته Quantitative Economics, Management and Finance براي مقطع کارشناسي ارشد اقدام کردم. ولي هفته پيش نامه اي به دستم رسيده با اين عنوان:
    This applicatio is incomplete as following information are missing:
    Confirmation by a recognized university in the country originating your secondary school leaving certificate that you are entitled start or continue the degree programme in Masterstudium Quantitative Economics, Management and Finance in the academic year 2012/2013.
    من چهارشنبه رفتم وزارت علوم نامه ممانعت از تحصيل را گرفتم ولي عنوان رشته و تاريخ ترم ندارد؟ اين نامه اي که از من خواستند چيه؟ آخه من که فوق ليسانس دارم و دوباره براي همان فوق ليسانس اقدام کردم! به دانشگاه ليسانس و فوق ليسانسم هم مراجعه کردم ميگن تا بحال ما همچين نامه اي صادر نکرديم و نمي کنيم...

نقل قول نوشته اصلی توسط s1385 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من ليسانس از دانشگاه شهيدبهشتي و فوق اقتصاد از دانشگاه الزهرا هستم و در سال 1389 فارغ التحصيل شدم. سه ماه پيش براي رشته Quantitative Economics, Management and Finance براي مقطع کارشناسي ارشد اقدام کردم. ولي هفته پيش نامه اي به دستم رسيده با اين عنوان:
    This applicatio is incomplete as following information are missing:
    Confirmation by a recognized university in the country originating your secondary school leaving certificate that you are entitled start or continue the degree programme in Masterstudium Quantitative Economics, Management and Finance in the academic year 2012/2013.
    من چهارشنبه رفتم وزارت علوم نامه ممانعت از تحصيل را گرفتم ولي عنوان رشته و تاريخ ترم ندارد؟ اين نامه اي که از من خواستند چيه؟ آخه من که فوق ليسانس دارم و دوباره براي همان فوق ليسانس اقدام کردم! به دانشگاه ليسانس و فوق ليسانسم هم مراجعه کردم ميگن تا بحال ما همچين نامه اي صادر نکرديم و نمي کنيم...
    دوست خوبم،یکی از اساسی ترین شروط همینطور که می دانید اثبات صلاحیت خصوصی شما در رشته مربوطه هست در ایران.که برای دوره مجدد معمولا این نامه نیازی نیست.شما باید نامه ای رو بگیرید که شما منعی برای ادامه تحصیل رو ندارید.و اون هم از یک دانشگاه باشه تازه گی ها هم نامه وزارت علوم رو قبول نمی کنند!
    بهترین کار اینه که باهاشون تماس بگیرید و صحبت کنید.
    صدور هیچ گذرنامه و ویزایی لازم نیست ، وقتی به خدا “پناهنده” می شوید . . .

پیش فرض نکات آخر قبل از مرگ زمان و پول و فنا کردن بقیه

دوستان عزیز
    من چند تا نکته را بهتون می گم خواهش می کنم . دقت کنید .

بنده برای خودم حدود 7 بار نامه های مختلف از وزارت علوم گرفتم و حدود 10 بار هم با چند تا از دوستام رفتم سازمان مرکزی من تمام این 7 نامه و متن های مختلفش را دارم و هم این طور 4 متنی مختلفی را که سازمان مرکزی به عناوین مختلف داده . این را هم بگم شاید گرفتن این نامه برای شما یه مراجعه ساده بوده باشه ولی به این نکته دقت نکردید که شاید قبل از شما افرادی استخوان تر***** باشن تو این راه . جریان این نامه برمی گرده به حدود 2 سال پیش که من و چند تا از بچه های OKF درخواستی را به ریاست روابط بین الملل نوشتیم و دکتر قربانی توافق کرد که متنی مشخص صادر بشه ما در درخواستمون توضیحاتی نسبت به دانشگاه اتریش نوشتیم . بعد از اون چند نفر از بچه های دانشگاه آزاد اون متن را بردن و درخواست مشابه دادن و این قضیه اونجا هم جا افتاد .
    تجربه من اینو می گه که به اشتراک گذاشتن اطلاعات اینجا در مورد این نامه نتیجه عکس میده و ناشی بازی بعضی از دوستان باعث ضرر همه شده.
    با توجه که مرگ و زندگی خودم و چند تا از دوستام و 2 سال صبر کردن به این نامه بستگی داره از همه خواهش می کنم به این نکات دقت داشته باشن.
    من بعد از اینکه یکی از دوستان این فروم گفت این نامه مورد تایید نیست از یکی از دوستام در اتریش خواهش کردم و ایشون رفت پلی تکنیک و توضیحاتی در این مورد که کلیه دانشگاه های ایران برای مکاتبه تحت نظر وزارت علوم و سازمان مرکزی هستن داد. و اینکه در صورتی که این مراجع مدرکی را تایید نکنن غیر قابل ترجمه می باشد . و این مورد که در صورت تایید ایم مراجع همه چیز درسته و ... یعنی طوری که تقریبا قبول کردن که این مدارک از خود دانشگاه هم معتبر تره .
    اما نتیجه این موارد قراره در میل اعلام بشه لذا از همه دوستان خواهشمندم به مدت 10 روز به هیچ عنوان به دانشگاه درمورد این نامه و موارد مشابه میل نزنید . همینطور از ارسال این نامه در این مدت خودداری کنید چون قراره خود دانشگاه متن پیشنهادی را بده
    دوستان با توجه به مکاتبات و صحبت هایی که شده این نکته برداشت شده که متن های مختلف و گاها کاملا مشکل دار باعث این نوع برخورد دانشگاه شده .
    پس از همه دوستان خواهش میکنم زحمت ترجمه و ارسال متن های مشکل دار را به خودشون ندهند.
    از طرفی به دوستانی که گواهی اشتغال به تحصیل دارن این را بگم که شما نیازی به ارسال این نامه ندارید پس خواهشا این نامه را با فرمت اشتباه ارسال نکنید.
    در صورتی که دوستان همکاری کنند این نامه تا چند روز دیگه چنان جا می افته که کاملا معتبر خواهد بود .

دوستان این گونه نامه ها کاملا رده.
    1 در صورت قبولی در کنکور درنامه امده باشه
    2 دو مقطع را نوشته باشه
    و ...
    این موارد 5 مورده دیگه هم هست که با توجه به تجربم از گفتنشون شرمندم چون فردا یکی از راه نرسیده میره سازمان مرکزی یا .. میگه اینجوری اونجوری و کل زحمات یه ملتو به باد فنا میده.

من بارها و بارها درخواست کمک برای اصلاح متن و رسیدن به متن واحد را پیشنهاد دادم اما چی بگم.
    یه پیشنهاد به همه دوستای گلم همیشه جریان ساز باشید .

در کل از همه دوستان معذرت می خوام یکم عصبانیم (خیلی بیشتر). شاید متنم یکم تند باشه . اما این را هم برای کمک به دوستان نوشتم و گرنه عهد بسته بودم در مورد این نامه اینجا چیزی ننویسم.
    ویرایش توسط ali_bahram666 : November 28th, 2012 در ساعت 05:29 PM

Junior Member SH4HR4M آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نکات آخر قبل از مرگ زمان و پول و فنا کردن بقیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

بنده برای خودم حدود 7 بار نامه های مختلف از وزارت علوم گرفتم و حدود 10 بار هم با چند تا از دوستام رفتم سازمان مرکزی من تمام این 7 نامه و متن های مختلفش را دارم و هم این طور 4 متنی مختلفی را که سازمان مرکزی به عناوین مختلف داده . این را هم بگم شاید گرفتن این نامه برای شما یه مراجعه ساده بوده باشه ولی به این نکته دقت نکردید که شاید قبل از شما افرادی استخوان تر***** باشن تو این راه . جریان این نامه برمی گرده به حدود 2 سال پیش که من و چند تا از بچه های OKF درخواستی را به ریاست روابط بین الملل نوشتیم و دکتر قربانی توافق کرد که متنی مشخص صادر بشه ما در درخواستمون توضیحاتی نسبت به دانشگاه اتریش نوشتیم . بعد از اون چند نفر از بچه های دانشگاه آزاد اون متن را بردن و درخواست مشابه دادن و این قضیه اونجا هم جا افتاد .
    تجربه من اینو می گه که به اشتراک گذاشتن اطلاعات اینجا در مورد این نامه نتیجه عکس میده و ناشی بازی بعضی از دوستان باعث ضرر همه شده.
    با توجه که مرگ و زندگی خودم و چند تا از دوستام و 2 سال صبر کردن به این نامه بستگی داره از همه خواهش می کنم به این نکات دقت داشته باشن.
    من بعد از اینکه یکی از دوستان این فروم گفت این نامه مورد تایید نیست از یکی از دوستام در اتریش خواهش کردم و ایشون رفت پلی تکنیک و توضیحاتی در این مورد که کلیه دانشگاه های ایران برای مکاتبه تحت نظر وزارت علوم و سازمان مرکزی هستن داد. و اینکه در صورتی که این مراجع مدرکی را تایید نکنن غیر قابل ترجمه می باشد . و این مورد که در صورت تایید ایم مراجع همه چیز درسته و ... یعنی طوری که تقریبا قبول کردن که این مدارک از خود دانشگاه هم معتبر تره .
    اما نتیجه این موارد قراره در میل اعلام بشه لذا از همه دوستان خواهشمندم به مدت 10 روز به هیچ عنوان به دانشگاه درمورد این نامه و موارد مشابه میل نزنید . همینطور از ارسال این نامه در این مدت خودداری کنید چون قراره خود دانشگاه متن پیشنهادی را بده
    دوستان با توجه به مکاتبات و صحبت هایی که شده این نکته برداشت شده که متن های مختلف و گاها کاملا مشکل دار باعث این نوع برخورد دانشگاه شده .
    پس از همه دوستان خواهش میکنم زحمت ترجمه و ارسال متن های مشکل دار را به خودشون ندهند.
    از طرفی به دوستانی که گواهی اشتغال به تحصیل دارن این را بگم که شما نیازی به ارسال این نامه ندارید پس خواهشا این نامه را با فرمت اشتباه ارسال نکنید.
    در صورتی که دوستان همکاری کنند این نامه تا چند روز دیگه چنان جا می افته که کاملا معتبر خواهد بود .

2 دو مقطع را نوشته باشه
    و ...
    این موارد 5 مورده دیگه هم هست که با توجه به تجربم از گفتنشون شرمندم چون فردا یکی از راه نرسیده میره سازمان مرکزی یا .. میگه اینجوری اونجوری و کل زحمات یه ملتو به باد فنا میده.

من بارها و بارها درخواست کمک برای اصلاح متن و رسیدن به متن واحد را پیشنهاد دادم اما چی بگم.

در کل از همه دوستان معذرت می خوام یکم عصبانیم (خیلی بیشتر). شاید متنم یکم تند باشه . اما این را هم برای کمک به دوستان نوشتم و گرنه عهد بسته بودم در مورد این نامه اینجا چیزی ننویسم.
    اقا خدا صبر بده و خداكنه كه همه چي اوكي شه! دعاي خير بنده هميشه پشت شما خواهد بود ، مشتاق ديدار ( او كا اف )
    بازم اگه كاري از دست ما بر مياد بفرماييد

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پاسخ : نکات آخر قبل از مرگ زمان و پول و فنا کردن بقیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

2 دو مقطع را نوشته باشه
    و ...

دوست عزیز ممنون از زحماتتون
    فقط چنتا نکته هست که باید بگم
    در اتریش فقط دانشگاه تکنیک وین وجود داره و خیلی از بچه واسه دانشگاههای دیگه اقدام میکنن
    در ضمن این نکته هم بگم که من خودم به شخصه که با مدیر ادمیشن آفیس صحبت کردم جدیدا بحث روی این هست که این نامه باید از یک دانشگاه صادر بشه نه یک سازمان که سرپرستی دانشگاههای ایران رو داره ( مثل وزارت علوم )

اگه این متن و فرمت قالب رو دانشگاه تکنیک ارائه بده باید فقط از طریق سفارت اعلام بشه و فقط از اون طریق میشه بهش استناد کرد
    کما اینکه باید تعملی صورت بگیره از طریق سفارت با وزارت علوم اتریش که یک فرمت قالب برای این نامه تهیه بشه و بعدا با وزرات علوم ایران هماهنگ بشه که آیا اصلا با این فرمت نامه ای صادر میکنن یا خیر
    بعدا میشه با خیال راحت برای تمام دانشگاههای اتریش این نامه رو گرفت
    ولی در حال حاظر هیچ چیزی معلوم نیست و همچنان بچه ها دارن با همین نامه های قدیمی و با فرمتهای گوناگون پذیرش میگیرن
    و از همه مهمتر نمیشه زمان رو از دست داد
    این حرکت بسیار سازنده هست و قطعا نتیجه خوبی داره ولی زمانش رو نمیتونیم دقیق اعلام کنیم

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

با سلام و درود خدمت دوستان گلم
    اینم از تجربه من برای گرفتن پذیرش با این نامه
    من اوایل سال 91 با این گواهی و مدارک خواسته شده برای گرفتن پذیرش اقدام کردم

بعد از حدود یک ماه این جوابیه از دانشگاه برام اومد
    لغت به لغت نامه رو متوجه نشدم ولی تا همین حد که آلمانی میدونم برداشتم ازش این بود که به همون نامه ایراد گرفته و از من نامه قبولی برای همین رشته در ترم زمستان خواسته

حالا برای بار دوم این نامه رو از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد گرفتم ولی هنوز برای ارسال اون اقدام نکردم.

حالا من 3تا سوال دارم
    1 - به نظر شما اگر من با این نامه اقدام کنم موفق به گرفتن پذیرش ارشد میشم؟
    2- میشه نامه ای روی این گذاشت با این محتوا که :
    اگر مدارک برای گرفتن پذیرش ارشد کافی نیست نسبت به صدور پذیرش کارشناسی اقدام شود؟
    3 - با توجه به رشته من که صنایع بوده و اون رشته ای که اقدام کردم برای پذیرش آیا این 2 رشته اونقدر مربوط هستند که به من پذیرش بدند یا نه؟

دوستان خواهشا اگه اطلاعاتی دارن دریغ نکنن چون این ترم دومین ترمی هستش که من دارم از دست میدم برای رفتن.
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)