صفحه 97 از 101 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام دوستان عزیز،

کسی می تونه یک کپی از نامه عدم ممانعت از تحصیل رو اینجا بذاره؟ البته دوستمون Austrian یه توضیحی دادن ولی از دانشگاه خودم که پرسیدم نمی دونستن چیه و ازم خواستن که یه نمونه کپی واسشون ببرم.

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (پست اول را بخو

سلام دوستان عزیز،
    به نظرتون اگه
    نامه عدم ممانعت از تحصیل به این صورت نوشته بشه خوبه:

To Whom It May Concern

Confirmation Letter

I hereby confirmed that Mr. …………….. is authorized to continue his Master’s Degree Program in the filed of Computer Science in the academic year 2016-2017 (Summer semester). The details are as follows;

Name:
    Family name:
    Passport no:
    National ID Card:
    Birth certificate no:

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanshahrokh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

کسی می تونه یک کپی از نامه عدم ممانعت از تحصیل رو اینجا بذاره؟ البته دوستمون Austrian یه توضیحی دادن ولی از دانشگاه خودم که پرسیدم نمی دونستن چیه و ازم خواستن که یه نمونه کپی واسشون ببرم.
    شایان جان دوستان لطف کردن و تو صفحه اولیه همین تاپیک هم نمونه فارسی هم انگلیسی گذاشتن.چک کنید پیدا میکنید.در ضمن پیشنهاد میکنم چند صفحه اولو مطالعه کنید و ترم مورد نظر و مقطعتونو هم ب نامه اضافه کنید.

سارا جان ، مرسی از پاسخ شما. من تقریبا همه پستها رو خوندم . ولی من این نامه رو باید از دانشگاهم تو مالزی بگیرم که اونها هم اصلا نمی دونن چیه. و بعید می دونم که به این فرمتی که دوستان گذاشتند بهم بدند! البته امروز با دانشگاه صجبت کردم و اونا گفتن که شما که فارع التحصیل ارشد هستید چرا ما باید نامه بدیم که می تونی دوباره ارشد بخونی؟ دانشگاه فقط نامه Student Completion Verification میده که یعنی شما با موفقیت ارشد رو تمام کردید! فقط همین.

Moderator

سارا جان ، مرسی از پاسخ شما. من تقریبا همه پستها رو خوندم . ولی من این نامه رو باید از دانشگاهم تو مالزی بگیرم که اونها هم اصلا نمی دونن چیه. و بعید می دونم که به این فرمتی که دوستان گذاشتند بهم بدند! البته امروز با دانشگاه صجبت کردم و اونا گفتن که شما که فارع التحصیل ارشد هستید چرا ما باید نامه بدیم که می تونی دوباره ارشد بخونی؟ دانشگاه فقط نامه Student Completion Verification میده که یعنی شما با موفقیت ارشد رو تمام کردید! فقط همین.

من اطلاع ندارم ثبت نام در مالزی چطور هست. اگه برید یکی‌ از دانشگاه‌های مالزی و بخواید ارشد ثبت نام کنید
    (با توجه به اینکه تمومش کردید قبلا) ازتون می‌پذیرن؟اگه مشکل خاصی‌ نیس خوب ثبت نام کنید بعد برگه اشتغال به تحصیل بگیرید

به این راحتی نیست که. شما باید پذیرش داشته باشید، که اون هم ترم قبلش باید اپلای کنید که بتونید پذیرش بگیرید. در ضمن آقا مهدی، من دانشجوی ترم آخر دکترا هستم. می تونم فقط نامه اشتغال به تحصیل دکترا رو بگیرم.

خواهش میکنم.دقیقا الان این مشکلو تو ایرانم همه بچه ها دارن و دانشگاها این نامه رو با این فرمت نمیدن و دقیقا نامه ای با همین مضمونی ک شما میفرمایید دانشگاهتون میدن صادر میکنن ک بدرد هم نمیخوره.اتفافا خود من منتظر بودم ببینم دانشگاه مالزی ب شما همچین نامه ای میدن یا نه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (پست اول را بخو

دوستان اگه نامه عدم ممانعت صادر شده از طرف دانشگاه به انگلیسی باشه آیا باز هم نیازی به تایید سفارت هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaj نمایش پست ها
    دوستان اگه نامه عدم ممانعت صادر شده از طرف دانشگاه به انگلیسی باشه آیا باز هم نیازی به تایید سفارت هست؟
    نه. نیازی نیست. چون سفارت ترجمه‌ها رو تایید می‌کنه. وقتی‌ نامه ای ترجمه لازم نداشته باشه به انتفای مقدم نیازی به تائید سفارت هم نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    نه. نیازی نیست. چون سفارت ترجمه‌ها رو تایید می‌کنه. وقتی‌ نامه ای ترجمه لازم نداشته باشه به انتفای مقدم نیازی به تائید سفارت هم نداره.

دوست عزیز

من هم نامه اشتغال به تحصیلم رو با فرمت انگلیسی بدون تایید فرستادم بقیه مدارکم رو نگه داشتن نامه اشتغال به تحصیلم

رو پس فرستادن و گفتن بدون تایید قبول ندارن .الان دقیقا نمیدونم باید چی کار کنم ؟اگر کسی تجربه ای داره ممنون میشم اطلاع

به .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)