صفحه 47 از 101 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1001

موضوع: گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (آرشیو شده تا 2015)

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (پست اول را بخو

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_192084 نمایش پست ها
    متاسفانه در نهایت دانشگاه این نامه رو به ما که نداد و تا جایی که توی پستهای اخیر متوجه شدم دانشگاه های اتریش نامه وزارت علوم رو دیگه قبول ندارن! حالا باید چکار کرد؟
    من از خود وزارت علوم پرسیدم گفتن بخش امور بین الملل دانشگاها این نامه رو صادر میکنن اما در مورد تاییدش توسط وزارت علوم چیزی نگفت. گواهی اشتغال به تحصیل هم خوبه اما مشکل اینجاست که اعتبارش تا قبل از زمان شروع ترم اتریشه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

پیش فرض پاسخ : گواهی صلاحیت خصوصی ورود به دانشگاه یا نامه عدم ممانعت از تحصیل (پست اول را بخو

برگه وزارت علوم رو دانشگاههای اتریش قبول نمیکنن. وباید این نامه رو دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید بده. که من هرچقدر با رئیس اموزش دانشگامون بحث کردم گفت همچین چیزی نداریم و نمینویسیم. حالا دیگه من موندم و این زبون نفهمااااااا

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamakbari نمایش پست ها
    برگه وزارت علوم رو دانشگاههای اتریش قبول نمیکنن. وباید این نامه رو دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید بده. که من هرچقدر با رئیس اموزش دانشگامون بحث کردم گفت همچین چیزی نداریم و نمینویسیم. حالا دیگه من موندم و این زبون نفهمااااااا
    بله متاسفانه خیلیا این مشکلو دارن. کسیم اینجا جواب نمیده انگار هیچ کس نمیدونه چیکار باید کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamakbari نمایش پست ها
    من و همسرم هم دقیقا این مشکلو داریم

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    بله متاسفانه خیلیا این مشکلو دارن. کسیم اینجا جواب نمیده انگار هیچ کس نمیدونه چیکار باید کرد.
    جوابی در این رابطه نیست!! دوستانی که تونستن از دانشگاه اون نامه رو گرفتن که کار راحتی نیست!( بعضی از دانشگاها راحت میدن بعضیا هم نمیدن)
    اگر نتونید این نامه رو بگیرید هیچ راهی نیست جز قبولی در کنکور ارشد ایران!!
    قبلا کارای دیگه هم میشد کرد اما چون ایرانیا هزار جور نامه متفاوت از دانشگاه گرفتن و یا جعل کردن اتریش خیلی حساس شد رو این قضیه و هیچ جوره کنار نمیاد.
    Not Everything iS aS iT Seems

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0yan نمایش پست ها
    جوابی در این رابطه نیست!! دوستانی که تونستن از دانشگاه اون نامه رو گرفتن که کار راحتی نیست!( بعضی از دانشگاها راحت میدن بعضیا هم نمیدن)
    اگر نتونید این نامه رو بگیرید هیچ راهی نیست جز قبولی در کنکور ارشد ایران!!
    قبلا کارای دیگه هم میشد کرد اما چون ایرانیا هزار جور نامه متفاوت از دانشگاه گرفتن و یا جعل کردن اتریش خیلی حساس شد رو این قضیه و هیچ جوره کنار نمیاد.
    میشه بدون نامه عدم ممانعت پذیرش گرفت واسه لیسانس و شاید بعد پذیرش واحدها رو تطبیق داد؟

من چند روز پيش نآمه ممانعت از تحصيل رو از امور بين الملل به صورت انگليسی و از معاونت دانشجوئی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به صورت فارسی، به راحتی گرفتم،

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_192084 نمایش پست ها
    میشه بدون نامه عدم ممانعت پذیرش گرفت واسه لیسانس و شاید بعد پذیرش واحدها رو تطبیق داد؟
    لیسانس اطلاعی ندارم اما فکر میکنم باید حتما قبولی کنکور کارشناسی رو داشته باشید. واسه لیسانس شما میخواید از کجا نامه ممانعت بگیرید؟
    Not Everything iS aS iT Seems

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanafrasia نمایش پست ها
    من چند روز پيش نآمه ممانعت از تحصيل رو از امور بين الملل به صورت انگليسی و از معاونت دانشجوئی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به صورت فارسی، به راحتی گرفتم،
    وزارت علوم هم همینو به من گفت. گفت بخش امور بین الملل دانشگاها این نامه رو صادر میکنن.

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

من فک کنم کسانی که دانشجو هستند و میخوان گواهی اشتغال به تحصیل بگیرند میتونند از دانشگاه بخوان اخر نامه یه جمله مبنی بر عدم ممانعت دانشجو برای ادامه ی تحصیل اضافه کنه. اینو موسسات اعزام دانشجو هم توصیه میکنند. اینجوری گواهی اشتغال به تحصیل و نامه ی عدم ممانعت رو با هم ارائه میدیم و وزارت علوم هم باید تایید کنه. ( البته این کاریه که خودم میخوام انجام بدم اگه بشه و اطلاعاتی در مورد اینکه شدنیه یا نه فعلا ندارم)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)