نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چطوری مبشه اسکن کارنامه آیلتس رو از مرکز اصلی آیلتس در بریتیش کانسیل گرفت

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض چطوری مبشه اسکن کارنامه آیلتس رو از مرکز اصلی آیلتس در بریتیش کانسیل گرفت

دوستان سلام
    من امتحان آیلتس از طریق بریتیش کانسیل دادم و دیروز نمره ام رو بصورت انلاین چک کردم - متسفانه اون مرکزی که امتحان دادم تا 31 اکتبر تعطیله و من هم تا 31 ام باید آیلتس رو بفرستم آیا راهی هست که بشه از طریقش اسکن کارنامه اصلی رو گرفت ؟ بنظر شما چطوری مدرک رو به دانشگاه ارائه بدم
    ممنون

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : چطوری مبشه اسکن کارنامه آیلتس رو از مرکز اصلی آیلتس در بریتیش کانسیل گرفت

دوست عزيز به نظر مياد يا با ايميل يا با تلفن با ادميشن دانشگاه موردنظرت بايد تماس بگيري و بهشون توضيح بده كه بخاطر تعطيلي با تاخير مدركت رو ميفرستي...ميتوني لينك خبر تعطيلي مركز رو هم براشون بفرستي.
    کربلایم آرزوست...

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : چطوری مبشه اسکن کارنامه آیلتس رو از مرکز اصلی آیلتس در بریتیش کانسیل گرفت

خیلی ممنون از توضیحاتتون - این کا رو حتما میکنم ولی ایمیلی هست که بشه از طریقش با بریتیش کانسیل تماس گرفت و اسکن کارنامه رو ازشون گرفت ؟

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتتون - این کا رو حتما میکنم ولی ایمیلی هست که بشه از طریقش با بریتیش کانسیل تماس گرفت و اسکن کارنامه رو ازشون گرفت ؟
    كدوم كشور امتحان دادي؟
    به اينجا مراجعه كن:
    https://ielts.britishcouncil.org/
    کربلایم آرزوست...

سلام من آیلتس رو گرفتمو دانشگاه تورنتو میگه Results must be sent to us electronically by the testing service
    حالا باید چطوری بفرستم؟از دوبی آیلتس دارم و الان کانادام
    تورو خدا زودتر یکی جوابمو بده

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooooooz نمایش پست ها
    سلام من آیلتس رو گرفتمو دانشگاه تورنتو میگه Results must be sent to us electronically by the testing service
    حالا باید چطوری بفرستم؟از دوبی آیلتس دارم و الان کانادام
    تورو خدا زودتر یکی جوابمو بده
    ایمیل بزنید به اون مرکز امتحان ایلتس بگید نمره تون رو دسترسی انلاین بده به دانشگاه های مورد نظرتون
    http://www.ieltstehran.com/index.php?sn=frwtrf

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)