نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اطلاعات درمورد خوابگاههای UAlberta

پیش فرض اطلاعات درمورد خوابگاههای UAlberta

دوستان عزیزی که UAlberta تحصیل میکنن. لطفا در صورت امکان یک توصیف کلی از وضعیت، هزینه و انواع خوابگاههای موجود این دانشگاه برامون بدین!
    ممنون.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات درمورد خوابگاههای UAlberta

خودم یه چیزایی پیدا کردم. اطلاعات کامل در این پیج: http://residence.ualberta.ca/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy

سلام
    برخلاف نظر خیلی‌ از بچها من فک می‌کنم رزیدنس واسه بعضیا فوق‌العاده‌ عالیه
    این بعضیا که میگم شامل کسایی میشه که خوب از قبل کسیو اینجا نمیشناسن و به خصوص دخترا که یکم حساس تر هستن و آرامش بیشتری نیاز دارن
    شخصاً فک می‌کنم اینکه میرسی‌ اینجا خونهٔ‌ آماده داشته باشی‌ اونم فوق‌العاده‌ نزدیک به دانشگاه در کنار اونهمه دغدغه روزای اول رزیدنس دانشگاه خیلی‌ گزینهٔ خوبیه!!
    و به علاوهٔ اینکه بعد از چند ماهی‌ که جا بیفتین و خودتون حضوری دنبال خون بگردین خیلی‌ بهتر از اینه که از راه دور و از روی ناچاری جایی‌ رو انتخاب کنین که بعدا کلی‌ مشکل ساز بشه..

Junior Member

سلام دوستان،

قابل توجه آقایانی که عازم
    ادمونتون
    هستند.

یک اتاق با تمام امکانات در یک آپارتمان مبله دو خوابه از ماه
    می تا پایان دسامبر 2015
    برای اجاره موجود است. آپارتمان در طبقه 4 با آسانسور و در خیابان وایت و 112 بوده و مبلغ اجاره ماهانه با برق و اینترنت 700 دلار می باشد. ایستگاه اتوبوس در مجاورت ساختمان بوده و پیاده 5 دقیقه با دانشگاه آلبرتا و مترو فاصله دارد. آپارتمان بسیار تمیز بوده و کلیه امکانات را دارا می باشد. دوستان علاقمند برای کل این مدت با بخشی از آن پیغام خصوصی بدهند.

با تشکر

Junior Member

سلام، قبل اینکه بیام ادمونتون خیلی دنبال این بودم که اطلاعاتی در مورد خوابگاه های دانشگاه پیدا کنم ولی متاسفانه مطلبی پیدا نکردم رو همین حساب یه سری اطلاعات کلی بعد از مدتی زندگی تو میچنر پارک میذارم امیدوارم مفید باشه. همین اول اینو بگم که بسته به مجرد و متاهل بودنتون گزینه های متفاوتی خواهید داشت. که اگه متاهل هستید باید موقع درخواست بین نیوتون پلیس و میچنر پارک یکی رو انتخاب کنید، اگر چه من نیوتون پلیس رو ندیدم ولی به نظر من و خیلی از بچه های دیگه میچنر پارک از خیلی از نظر های بهتره که تو ادامه بعضی هاش رو خواهم گفت. البته ممکنه تحت شرایطی شما اضلاً نتونید نیوتن پلیس رو انتخاب کنید و تنها یک گزینه یعنی همین میچنر پارک رو داشته باشید. تو میچنر پارک همه دانشجویان متاهل هستند و بسته به اینکه بچه دار هستید یا نه دوباره خونه های مختلف و متفاوتی پیشنهاد میشه. اگه بچه ندارین بین دو گزینه ونیر هوث و واک آپ بهتره اولویت رو بذارید برای گرفتن ونیر هوث بعد واک آپ. اگر هم بچه دار هستید بسته به تعدادشون بهتون خونه های تون هوث که دو یا سه خوابه هست رو خودشون پیشنهاد میکنند. ونیر هوث ها واحد های دوبلکس یک خوابه هستند که داخل یک آپارتمان 8 طبقه قرار دارند و در هر طبقه اش حدود 5 واحد قرار داره. واک آپ ها خونه های دو طبقه هستند که در هر طبقه اش یک خانواده ساکن هست و یکی از دو طبقه زیر زمین هست. به همین دلیله که بهتره موقع اپلای کردن برای خونع ونیر اولویت اولتون باشه که هم خوش منظره تره و هم تمیز تر. خونه های تون هوث هم که برای متاهل های صاحب بچه هستند و بیستر شبیه ونیر هست با این تفاوت که دو یا سه خوابه هستند و دیگر آپارتمانی نیستند و به راحتی به محوطه جلو ایش که چمن کاری شده، دسترسی دارید.
    1- خوابگاه یا همون خونه هایی اینجا رو به هیچ عنوان با تصوری که از خوابگاه دارین مقایسه نکنید. واسه همین استفاده از لغت "خونه" خیلی بهتر است.
    2- توصیه میکنم به محض اینکه پذیرش گرفتین برای خونه اپلای کنید بخاطر اینکه تعداد خونه های اینجا، نسبت به تعداد دانشجویان بسیار محدود هست. هستند بچه هایی که تو فروردین درخواست دادند ولی خونه بهشون نرسیده است.
    3- هزینه اجاره تمام خونه ها رو میتونید با انتخاب نوع خونه درخواستی خودتون تو اینجا ببینید. این اجاره نسبت به خونه هایی با همین متراژ تو مرکز شهر خیلی کمتره واسه همینه که بعضی از بچه ها بعد از مدتی زندگی تو شهر تصمیم میگرند بیان میچنر پارک زندگی کنند البته بعد درخواست و ماه ها انتظار
    4- میچنر پارک جو خانوادگی و دانشجویی بسیار بسیار خوبی داره چیزی که به گفته اونایی که مدتی تو شهر بودند و حالا اینجا زندگی می کنند، تو شهر شاید به سختی بشه پیدا کرد.
    5- از اینجا تا دانشگاه حدود 20 دقیقه با استفاده از اتوبوس و مترو(ال آر تی) راه هست.
    6- تمام خونه های اینجا یخچال و گاز دارند و همه هزینه ها شامل شوفاژ و برق و آب بر عهده دانشگاه است(یک فرق بسیار عمده با اکثر خونه های داخل شهر). خونه ها مبله نیستند ولی برای اینترنت خونتون باید خودتون شخصاً و با پرداخت ماهانه حدود سی دلار اقدام کنید.

امیدوارم مفید بوده باشه براتون. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)