صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 293

موضوع: اخذ اقامت تركيه از طريق ثبت شركت و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت تركيه از طريق ثبت شركت و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariopars نمایش پست ها
    ========================
    سلام. نتیجه تحقیقت رو بی زحمت برام ایمیل کن. فدات. موندیم با فروش لایسنس چه کنیم.
    =====

آقا بنویس اینجا. نمی گذارند ایمیل منتشر شود. پروردگارا شکر.
    شما اگر در تركيه اقامت نمي كنيد و صرفا براي انجام كارهاي شركت بعضي وقتها ورود خروج خواهيد كرد لازم نيست به نظر من اين أجازه كار را بگيريد اما اگر سر اقامت خيلي گير كرديد يك اقامت توريستي بگيريد كه كارتان راه بيافتد . من خيلي ها رو ميشناسم كه بدون گرفتن أجازه كار و استخدام پنج نفر دارن چند سأله شركت داري مي كنن تو تركيه. البته مشاور مالي تون هم مي تونه معمولا پنج نفر رو بصورت صوري تو ليست بيمه رد كنه اما تا وقتي مجبور نشيدين اين كار رو نكنين. مي تونيد بگيد من اينجا كار نمي كنم فقط سهامدارم . اينجا ايران نيست كسي مته به خش خاش بزاره . اين همه شركت ايراني هست ولي تعداد كمي پنج نفر رو استخدام كردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmahdi نمایش پست ها
    تنها مرکز مطمئن یه مالی مشاور ترک خبره هست همین
    نقل قول نوشته اصلی توسط tur نمایش پست ها
    سلام .
    آیا با حضور مداوم 2 سال ( تحصیل در دانشگاه ) میشه اقامت کشورترکیه رو گرفت ؟

حضور دانشجويي براي ده سال هم باشد حق گرفتن شهروندي ايجاد نمي كند اگر پنج سال پي در پي بدون خروج بيش از صد و هشتصد روز از تركيه با ويزاي كار در داخل تركيه حضور داشته باشيد مي توانيد به شرط نداشتن سو سابقه و سو رفتار و تسلط به زبان تركي تقاضاي شهروندي بدهيد اما پاسپورت ترك به شما نمي دهند و يا اگر با شهروند ترك ازدواج كنيد و سه سال از ازدواج گذشته باشه مي تونيد شهروند بشيد و پاسپورت ترك بگيريد.

توصيه أكيد دارم كه جهت اقامت گرفتن ملك نخريد يكسال تركيه زندگي كنيد بعد تصميم بگيريد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط DML2012 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی شما
    لطفا شخص یا اژانسی که از طریق آن به ثبت شرکت و دریافت اجازه کار و اقامت اقدام نموده اید را به ما هم معرفی فرمایید؟
    سوال دوم: ایا برای هر نفر سهام دار شرکت میبایست پنج نفر را استخدام نمود؟ در این صورت هزینه بیمه و ... سر به فلک خواهد کشید؟ لطفا راهنمایی فرمایید.
    تنها براي كساني كه أجازه كار مي خواهند بايد پنج نفر رو اضافه كنيد . تو هر شركت نهايتا يك نفر أجازه كار داشته باشه كافيه بقيه با اقامت توريستي بدون اينكه أجازه كار داشته باشن مي تونن فعاليت كنن و بگن چون سهامدارن او مدن به شركت شؤن سر بزنن. خيلي سخت گيري نمي كنن نگران نباشيد تا مجبور نشديد همون يك نفر رو هم لازم نيست اجازه كار بگيريد وكلا فقط مي خوان هزينه براي شما و در أمد براي خودشان ايجاد كنند و الا با يك اجاره نامه و بيمه سلامت هم مي شه اقامت يكساله توريستي گرفت و تمديدش كرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asa993 نمایش پست ها
    سلام.
    ما تصمیم گرفتیم که با خریدن خانه در ترکیه اقامت بگیریم.میشه شماره وکلا رو برام ایمیل کنین.
    ممنون میشم
    براي گرفتن اقامت خونه از دلالان و وكلا ايراني نخريد چون تجربه نشون داده هميشه ملك هايي كه در بيرون يا أطراف شهر ها و يا محل هاي بدون مشتري و بهر حال با قيمت مضاعف رو پيشنهاد مي دن . در مورد بازار مسكن تركيه مثل بازار مسكن ايران فكر نكنيد خيلي از ملك هايي كه آقايون وكلا يا دلالان مسكن هموطن پيشنهاد مي كنن نه تنها در اينده رشد نمي كنه بلكه افت قيمت مي كنه چون در اكثر مواقع شهرك هايي با إمكانات بهتر و قيمتي ارزونتر در كنار اين نوع ملك ها و شهركها هر سأله ساخت همي شود و ملك هاي قبلي هميشه افت مي كنن. طرز فكر مردم تركيه و ما و سليقه ها در مورد خانه ها بأهم كمي فرق مي كند.
    بهترين كار اين است يكسال يا شش ماه با اجاره نامه و بيمه سلامت اقامت يك سأله توريستي بگيريد و پس از تحقيق كامل نسبت به خريد ملك و ترجيحا در مركز شهر و نوساز اقدام كنيد و اگر روي وكيل ايراني تأكيد داريد حداقل ملك را خودتان بخريد و سپس كار اقامت را به وكيل ايراني مورد نظرتان بدهيد. ملك اگر منع قانوني برأي فروش به شما نداشته باشد براحتي دفتر خانه سند خواهد زد و منع قانوني را خود دفترخانه إسناد رسمي چك مي كند و نيازي به وكيل نيست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amintrus نمایش پست ها
    براي گرفتن اقامت خونه از دلالان و وكلا ايراني نخريد چون تجربه نشون داده هميشه ملك هايي كه در بيرون يا أطراف شهر ها و يا محل هاي بدون مشتري و بهر حال با قيمت مضاعف رو پيشنهاد مي دن . در مورد بازار مسكن تركيه مثل بازار مسكن ايران فكر نكنيد خيلي از ملك هايي كه آقايون وكلا يا دلالان مسكن هموطن پيشنهاد مي كنن نه تنها در اينده رشد نمي كنه بلكه افت قيمت مي كنه چون در اكثر مواقع شهرك هايي با إمكانات بهتر و قيمتي ارزونتر در كنار اين نوع ملك ها و شهركها هر سأله ساخت همي شود و ملك هاي قبلي هميشه افت مي كنن. طرز فكر مردم تركيه و ما و سليقه ها در مورد خانه ها بأهم كمي فرق مي كند.
    بهترين كار اين است يكسال يا شش ماه با اجاره نامه و بيمه سلامت اقامت يك سأله توريستي بگيريد و پس از تحقيق كامل نسبت به خريد ملك و ترجيحا در مركز شهر و نوساز اقدام كنيد و اگر روي وكيل ايراني تأكيد داريد حداقل ملك را خودتان بخريد و سپس كار اقامت را به وكيل ايراني مورد نظرتان بدهيد. ملك اگر منع قانوني برأي فروش به شما نداشته باشد براحتي دفتر خانه سند خواهد زد و منع قانوني را خود دفترخانه إسناد رسمي چك مي كند و نيازي به وكيل نيست
    سلام دوست عزیز.لطفا inbox صندوقتون را خالی بفرمایید تا امکان ارسال پیام باشد. ممنون

Junior Member

دوست عزیز MRMAHDI
    پست های شما را در مورد ثبت شرکت در ترکیه خواندم و از این که به راحتی موفق به ثبت شرکت شده اید و گول کلاشان ایرانی مقیم استانبول را نخورده اید خوشحالم.راستش من جزو یکی از همان فریب خوردگان هستم که بواسطه یک شرکت ایرانی 3 سال قبل اقدام به تاسیس یک شرکت با مسؤولیت محدود کردم و با اجاره آفیس و استخدام دروغی یک وکیل ترک و پلمپ دفتر مالیاتی که آن هم دروغ و کلک بود حدود7000 دلار متضرر شدم اما خدا را شکر که در اثر یک مطالبه کلان متوجه کلک آن ها شدم و 8000 لیر دوباره بابت حساب الکی که بالا آورده بودند پرداخت نکردیم و همه اینها را وقتی شخصا به اداره مالیات در ترکیه مراجعه کردم فهمیدم چون هیچ کاری برایم نکرده بودند.البته من فقط شرکت را تاسیس کردم و هیچ کاری با آن انجام ندادم(یک شرکت صفر) و آن را رها کردم و به ایران آمدم حالا از شما این راهنمایی را می خواهم چون قصد سفر به ترکیه را دارم آیا پلیس آنجا برایم مشکلی ایجاد نخواهد کرد ؟به خاطر اینکه شرکت را به امان خدا رها کرده ام چون همان شرکت ایرانی وقتی به او 8000 لیر را ندادم مرا تهدید کرد که دیگر نمی توانی به ترکیه بیایی چون پلیس تو را به عنوان یک بدهکار به دولت دستگیر خواهد کرد و جریمه سنگینی باید بپردازی.لطفا مرا راهنمایی کنید .دوستان دیگر هم اگر راهنمایی کنند ممنون می شوم.

نقل قول نوشته اصلی توسط joworks نمایش پست ها
    آیا وقتی شرکت با مسئولیت محدود و با سرمایه ده هزار لیر ثبت می کنیم باز هم برای اخذ اجازه کار باید سرمایه را به صد هزار لیر برسانیم یا اینکه همان ده هزار لیر کافی است؟ و یا اینکه اخذ اجازه کار هزینه های خاص خودش را دارد و ربطی به نوع شرکت و سرمایه در گردش ندارد؟

با تشکر.
    منم همین سوال رو دارم. ممنون میشم کسی پاسخ بده.
    بعلاوه این سوال که: آیا دادن اقامت یک ساله جزو پروسه ثبت شرکت نیست؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال کلی دارم تمام دارو ندار من 250 ملیون تومان پول هست با این پول میشه به ترکیه سفر کرد و شرکت ثبت کرد و چه شرکتی میشه ثبت کرد؟

Junior Member

سلام دوستان من قصد ثبت شركت در تركيه با اقدام حضوري خودم و بدون وكيل دارم شديدا به شماره همراه آقاي DNK عزيز نياز دارم در صفحات قبل به ويژه صفحات نخست تاپيك متوجه شدم كه برخي از دوستان شماره ايشان را از طريق پيام خصوصي دريافت كرده بودند لذا از كليه بزرگواراني كه به نوعي كانال ارتباطي با ايشان را ميدانند اعم از آدرس ايميل و شماره تلفن يا غيرت البته پس از هماهنگي با ايشان و موفقت ايشان نسبت به ارسال شماره يا غيره توسط شما بزرگواران به حقير
    پيام خصوصي بفرماييد
    با تشكر

Junior Member

دوستان لطفا جواب دهید