صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 293

موضوع: اخذ اقامت تركيه از طريق ثبت شركت و مسائل مرتبط

Junior Member DNK آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اخذ اقامت تركيه از طريق ثبت شركت و مسائل مرتبط

دوست عزیز سلام
    شما باید درخواست یک اقامت 6 ماهه بدید و به شما یک شماره ت ج نامبر میدن این همون مثل کد ملی ماست سپس با اون میرید یک حساب بانکی باز مکنید. و دیگه لازم هم نیست اقامت شما تکرار بشه.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_reza_s نمایش پست ها
    سلام - ممنون از اطلاعات خوبتون - اگر کسی حساب بانکی به نام خودش بخواد و اقامت بهتره پس از طریق دانشجوئی اقدام کنه - چون اینجور که شما فرمودید حساب در این حالت به نام شرکت هست ؟ من از یک کمپانی آمریکائی در نروژ از اینترنت کار میکنم و فقط می خوام یه حساب بانکی در ترکیه و اقامت یکساله داشته باشم که حقوقمو بگیرم و بعد هم برا نروژ اقدام کنم از همونجا

دوست گرامی سلام
    ببخشید که دیر جواب دادم،
    شما اگر شرکت تون فعال نشده باشه مجبور هستید دو ماه مانده به سر یک سالتون ، 5 نفر ترک را دوباره براشون بیمه رد کنید و وقتی اقامتتون تمدید شد برای 2 سال سپس مرخصشون کنید.
    در مورد سئوال دوم هم، هر سهام دار باید 5 نفر ترک را استخدام کنند. فرقی نمیکند این 2 سهام دار زن و شوهر باشند یا غریبه.
    من حتما ادامه داستان را خواهم نوشت. باتشکرا از پیگیریتون

نقل قول نوشته اصلی توسط kapita نمایش پست ها
    با سلام به DNK گرامی و سپاس از زحمتی میکشید ما همچنان در انتظار ادامه داستان شیرین شما جهت کسب تجربیات بیشتر میباشیم .
    دوست عزیز سئوالی به ذهنم رسید که خواستم با شما مطرح کنم برای دریافت اقامت در سال اول فرمودید که باید بیمه 5 نفر را برای دو ماه پرداخت کنید یعنی حدود 1500 لیر برای هر ماه که دو ماه حدود 3000 لیر میشود تا بتوانید برای سال اول اقامت اخذ کنید لطفا بفرمایید که برای سال دوم که فرمودید اقامت دو ساله تعلق میگیرد هم باید این کار را انجام دهید یعنی قبل از پایان سال اول باید مجدد 5 نفر را بیمه نمایید سپس اقامت 2 ساله دریافت و مجدد ان 5 نفر را مرخص کنید یا به شکل دیگری میباشد و ایا برای شرکت خانوادگی گه زن و شوهر تاسیس کنند باید 10 نفر بیمه پرداخت کرد یا همان 5 نفر اقامت هر دو را اخذ مینماید.
    از کمکهای شما دوست گرامی ممنونم

دوست عزیز افشین جان سلام
    خیلی خوشحالم که شما شرکتتون در حال فعالیت هست و حداقل 2 سالی از من که تازه شرکتم رو ثبت کردم جلو تر هستید و مطمئنا از شما کمک خواهیم گرفت و خوشحال میشم که تجربیاتتونو در اختیار ما بگذارید تا بتونیم از اونها استفاده کنیم واقعا خیلی خوبه که اینطوری بشه از تجربیات دیگران استفاده کرد تا ما که از ایران اومدیم یه کشور غریب،کمتر به مشکل بر بخوریم. فقط یه سئوالی که داشتم این بود شما گفته بودید شرکت را خودتون ثبت کردید یعنی شما MMM نامبر دارید چون من تا جایی که میدونم MMM نامبر را به خارجی نمیدهند و خوشحال میشم که بدونم به چه شکل شما اینو دریافت کردید.

با تشکر از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin1011 نمایش پست ها
    با سلام افشین هستم .دوسال ترکیه هستم .1 ساله پیش شرکت خودم رو خودم ثبت کردم اماده کمک به دوستان در این مورد هستم .تمامی قوانین لازم و راهنمایی لازم رو دارم شرکتم درحال کار هست و تا حالا هیچ مشکلی نداشته .امسال خونه هم خریدم .اگر سوالی در این مورد دارید در خدمت هستم.

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

سپاسگزارم از دوستان در صورت امکان
    تمامی اطلاعات اولیه مورد نیاز رو در همین تاپیک بصورت یکجا بی زحمت بنویسین تا از پرسش های تکراری هم جلوگیری بشه و هم کمکی برای دیگر عزیزان باشه

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

سلام به همه دوستان گل
    با توجه به توصیه دوست عزیز جناب FanTasTic موارد ذیل به اطلاع دوستان می رساند

برخی ازمزایای ثبت شرکت در ترکیه:
    1- پیوستن کشور ترکیه به اتحادیه اروپا در سالهای آتی ( احتمالا سال 2014)
    2- امکان دریافت اقامت و اجازه کار از طریق ثبت شرکت
    3- کوتاه بودن زمان ثبت شرکت در کشور ترکیه
    4- دریافت تسهیلات مناسب از دولت ترکیه برای افرادی که در ترکیه شرکت ثبت می نمایند
    5- امکان دریافت پاسپورت ترکیه پس از 5 سال اقامت و کار درترکیه
    6- هزینه کم ثبت شرکت نسبت به دیگر کشورهای اروپایی
    7- نزدیک بودن فرهنگ این کشور به ایران
    8- عدم نیاز به مدرک تحصیلی دانشگاهی
    9- امکان ثبت چند نوع موضوع فعالیت برای یک شرکت

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت:
    1- اصل پاسپورت سهام داران
    2- ترجمه ترکی پاسپورتها
    3- ثبت ترجمه پاسپورت در نوتر( نوتر همون دفتر اسناد رسمی ما می باشد)
    4- فتوکپی از پاسپورت سهام داران
    5- 4 قطعه عکس 3x4

به چه چیزهایی برای ثبت شرکت نیاز دارید:
    1- معرفی مکانی به عنوان دفترکار( این مکان میتواند یکی ازاتاقهای منزل اجاره شده شما باشد.غیر از هتل)
    2- یک حسابدار قسم خورده ترک که MMM نامبر داشته باشد( mmm یعنی مالی، مشاور، محاسب) چون فقط این افراد اجازه ثبت اساس نامه و غیره را دارند. لازم به ذکر است این افراد بعد از 6 سال تحصیل در این رشته و بعد از گذراندن 3 سال دوره کارآموزی اجازه کار دارندو این سمت را به خارجی ها نمیدهند.
    3- پرداخت حق بیمه 5 نفر ترک برای هر سهام دار جهت ثبت شرکت
    4- پرداخت مبلغ 40000 لیر برای هر سهام دار در حساب ثبت شده به نام شرکت که در حال حاضر با یک چهارم این مبلغ افتتاح حساب امکان پذیر می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

سپاسگزارم از دوستان در صورت امکان
    تمامی اطلاعات اولیه مورد نیاز رو در همین تاپیک بصورت یکجا بی زحمت بنویسین تا از پرسش های تکراری هم جلوگیری بشه و هم کمکی برای دیگر عزیزان باشه

محمدرضا

سلام و با تشکر از زحماتتان
    من هم در ترکیه اقدام به ثبت شرکت کردیم تمام مراحل انجام شده و من مدیر عامل و سهامدار اصلی هستم در روزنامه رسمی قید شده و الان گفته اند که باید من هم اجازه کار بگیرم
    هنوز کسی را بیمه نکرده ام شریک ترک هم ندارم مدارک را به کنسول ایران دادم انها به من رفرانس نمره دادند و گفتند 40 تا 50 روز طول می کشه الان 50 روز گذشته هیچ خبری نشده ایا باز هم منتظر باشم یا اینکه اشتباه بوده چون بعضی ها می گن باید فورا بعد رفرانس با شیفره مدارک را به انکارا ارسال کنی و دنبال کنی و اگر نه باطل می شه اما اون برای کسی که استخدام میشه یا برای مدیر عامل هم هست
    ممنون میشم خیلی گیر کردم

سلام دوست عزیز
    هنوز در شركتي كه ٥ نفر ترك استخدام نشده است چطور درخواست اجازه كار شده در این شرایط شماره رفرانس هم نمي ايد و تاييد نخواهد شد
    اول بايد ٥ نفر ترك استخدام شود و سپس براي اجازه كار اقدام شود و مدارك ناقص و بدون كسر باشد سپس از انكارا تاييديه و رفرانس به سفارت تركيه در ايران خواهد رفت
    متقاضي با مراجعه به سفارت و گرفتن ويزاي كار و مراجعه به امنيت تركيه اقامت را نيز دريافت خواهد كرد

كليه اين مراحل از شروع تا پايان حداكثر ٢ ماه طول مي كشد
    به اميد موفقيت شما

نقل قول نوشته اصلی توسط toorajarvin نمایش پست ها
    سلام و با تشکر از زحماتتان
    من هم در ترکیه اقدام به ثبت شرکت کردیم تمام مراحل انجام شده و من مدیر عامل و سهامدار اصلی هستم در روزنامه رسمی قید شده و الان گفته اند که باید من هم اجازه کار بگیرم
    هنوز کسی را بیمه نکرده ام شریک ترک هم ندارم مدارک را به کنسول ایران دادم انها به من رفرانس نمره دادند و گفتند 40 تا 50 روز طول می کشه الان 50 روز گذشته هیچ خبری نشده ایا باز هم منتظر باشم یا اینکه اشتباه بوده چون بعضی ها می گن باید فورا بعد رفرانس با شیفره مدارک را به انکارا ارسال کنی و دنبال کنی و اگر نه باطل می شه اما اون برای کسی که استخدام میشه یا برای مدیر عامل هم هست
    ممنون میشم خیلی گیر کردم

Junior Member

دوست عزيز DNK ي گرامي وتمام دوستاني كه در تركيه شركت تاسيس كردن و اطلاعات خودشون رو ارائه فرمودند
    بسيار ممنون از اطلاعات خوبتان.من تمام پست هاي شما ار مطالعه كردم و البته مقداري اطلاعات هم از گوگل جمع آوري كردم.براي ثبت شركت در تركيه چند سوال برايم پيش اومده.
    1- من قصد دارم كه يك شركت توليد پوشاك در تركيه با سرمايه گذاري خودم تنها بزنم.اگر من ماليات بر درآمد شركت رو به عنوان سهامدار و مالك شركت بدهم آيا باز هم مجبورم از سودي كه از شركتم برام ميمونه ماليات بر درآمد اشخاص رو هم بپردازم ؟
    2-با توجه به كار توليد من اگر بخواهم يك فروشگاه رو هم براي فروش محصولات شركتم تاسيس كنم آيا بايد ماليات جداگانه اي براي فروشگاه علاوه بر اون ماليات بر درآمد شركت بپردازم؟
    3-ماليات بر ارزش افزوده كه در انگليسيVAT مي گويند براي كار توليدي پوشاك من و احيانا براي فروش در فروشگاهم چند درصد خواهد بود؟
    4-شما در چند پست قبل مراحل و مدارك مورد نياز براي ثبت شركت رو فرموديد. اما براي ثبت شركت اگر خودم بخوام بيام تركيه و ثبت شركت كنم چقدر برام هزينه داره؟ كل اين مراحل تنظيم اساسنامه(هزينه حسابدار) و تر جمه مدارك و ثبت ترجمه در نوتر ومخصوصا ثبت شركت در وزارت صنعت و تجارت (اگه اشتباه نكنم) چقدر هزينه ميبره؟
    5-كجاها بايد برم؟لطفا مراحل ثبت شركت رو (يعني جاهايي رو كه بايد مراجعه كنم )مثلا در استانبول بفرماييد. از كجا ميتونم يه حسابدار مطمئن پيدا كنم .آيا تركيه هم جايي مثلا انجمن حسابداران داره؟اصولا خودم بايد اساسنامه شركت رو تنظيم كنم يا حسابدار بايد نظارت داشته باشه واين كارها رو انجام بده؟
    6-در مورد حسابداري كه شما فرموديد بايد به اون 250 لير حقوق بديم در مورد بيمه اش چي؟ چقدر براي بيمه حسابداري كه براي شما كار ميكنه بايد هزينه كرد؟آيا اون تمام وقت در شركت شما كار ميكنه؟و اصولا اگر اين حسابدار بيش از يك سال و يك روز براي شركت شما كار كند و شما پس از اون بخواين اون رو مرخص كنين ميتونه به اداره كار اونجا شكايت كنه و درخواست حق و حقوق كنه؟(با توجه به اينكه راه وكارها رو هم خوب بلده)
    7-در مورد مكان شركت اگر من بخوام در ابتدا مكان شركت رو اجاره كنم چقدر هزينه مشاور املاك ميشه؟ آيا مثل ايران هست ؟ من ميخوام در ابتدا همون محل سكونتم رو به عنوان دفتر شركت ارائه بدهم.
    8-در مورد مناطق آزاد صنعتي استانبول كه به كار من ميخوره به نظر شما اگر شركتم رو در اونجا تاسيس كنم بهتره يا در خود استانبول. چقدر تفاوتش هست(از نظر هزينه ماليات و خدمات شهري و اجاره ملك )؟فاصله اش تا شهر استانبول چقدره؟اگر بعد از توليد محصولات در منطقه آزاد بخوام محصولم رو به شهرهاي تركيه(خارج از منطقه آزاد )بيارم و بفروشم آيا دولت تركيه هزينه اي رو به عنوان گمركي(هزينه گمركي واردات) از من ميگيره؟
    9- جايي هست كه من بتونم از خدماتي كه دولت تركيه به توليد كننده ها ميده اطلاعاتي كسب كنم؟
    ببخشيد از اينكه طولاني شد و با تشكر از شما كه پاسخ ميديد.

دوست گرامی با سلام به شما
    با توجه به اینکه برخی از سئوالات شما کاملا تخصصی می باشد و البته بسیار هم خوب هست که این سئوالات مطرح شود من برخی از این اطلاعات را از حسابدارم باید بپرسم و در حال حاضر در ایران هستم انشالله شنبه 11 آذر ایران را ترک خواهم کرد. بعد از اینکه اطلاعاتی بدست آوردم برای شما و دوستان خواهم نوشت. البته اگر عجله دارید تا این مدت هم میتونم شماره تلفنی در استانبول به شما بدهم که ایشان میتوانند کمکتون کنند. البته چون قانون سایت این هست که نباید شماره یا تبلیغاتی برای کسی انجام بدیم این شماره را اگر خواستید به صورت خصوصی براتون ارسال خواهم کرد ضمنا اطلاعاتی را که می دانم براتون با رنگ قرمز مینویسم.

نقل قول نوشته اصلی توسط solhjoo نمایش پست ها
    دوست عزيز DNK ي گرامي وتمام دوستاني كه در تركيه شركت تاسيس كردن و اطلاعات خودشون رو ارائه فرمودند
    بسيار ممنون از اطلاعات خوبتان.من تمام پست هاي شما ار مطالعه كردم و البته مقداري اطلاعات هم از گوگل جمع آوري كردم.براي ثبت شركت در تركيه چند سوال برايم پيش اومده.
    1- من قصد دارم كه يك شركت توليد پوشاك در تركيه با سرمايه گذاري خودم تنها بزنم.اگر من ماليات بر درآمد شركت رو به عنوان سهامدار و مالك شركت بدهم آيا باز هم مجبورم از سودي كه از شركتم برام ميمونه ماليات بر درآمد اشخاص رو هم بپردازم ؟ منظورتان از اشخاص چیست من باید این اطلاعات را از حسابدارم بپرسم
    2-با توجه به كار توليد من اگر بخواهم يك فروشگاه رو هم براي فروش محصولات شركتم تاسيس كنم آيا بايد ماليات جداگانه اي براي فروشگاه علاوه بر اون ماليات بر درآمد شركت بپردازم؟ بله اون مالیات اجاره می باشد
    3-ماليات بر ارزش افزوده كه در انگليسيVAT مي گويند براي كار توليدي پوشاك من و احيانا براي فروش در فروشگاهم چند درصد خواهد بود؟
    4-شما در چند پست قبل مراحل و مدارك مورد نياز براي ثبت شركت رو فرموديد. اما براي ثبت شركت اگر خودم بخوام بيام تركيه و ثبت شركت كنم چقدر برام هزينه داره؟ كل اين مراحل تنظيم اساسنامه(هزينه حسابدار) و تر جمه مدارك و ثبت ترجمه در نوتر ومخصوصا ثبت شركت در وزارت صنعت و تجارت (اگه اشتباه نكنم) چقدر هزينه ميبره؟ ثبت شرکت را به تنهایی نمی توانید انجام دهید چون تنظیم اساسنامه و ... را حسابدار برای شما انجام می دهند و هزینه حسابدار با همان حقوق ماهیانه حساب می شه و هزینه نوتر متفاوت است چون اگر شما ترکی بلد باشید هزینه شما کمتر میشود اگر که نه هزینه مترجم اضافه خواهد شد. در ضمن این هزینه ها بستگی به سرمایه شرکت ، نوع شرکت و .... دارد
    5-كجاها بايد برم؟لطفا مراحل ثبت شركت رو (يعني جاهايي رو كه بايد مراجعه كنم )مثلا در استانبول بفرماييد. از كجا ميتونم يه حسابدار مطمئن پيدا كنم .آيا تركيه هم جايي مثلا انجمن حسابداران داره؟اصولا خودم بايد اساسنامه شركت رو تنظيم كنم يا حسابدار بايد نظارت داشته باشه واين كارها رو انجام بده؟ بدلیل اینکه من برخی از کارم را با یک مشاور انجام دادم برخی از مراحل را خوب نمیدانم و این حسابدار را این مشاور به من معرفی کرد چون حسابدار خودشم بود.
    6-در مورد حسابداري كه شما فرموديد بايد به اون 250 لير حقوق بديم در مورد بيمه اش چي؟ چقدر براي بيمه حسابداري كه براي شما كار ميكنه بايد هزينه كرد؟آيا اون تمام وقت در شركت شما كار ميكنه؟و اصولا اگر اين حسابدارا بيش از يك سال و يك روز براي شركت شما كار كند و شما پس از اون بخواين اون رو مرخص كنين ميتونه به اداره كار اونجا شكايت كنه و درخواست حق و حقوق كنه؟(با توجه به اينكه راه وكارها رو هم خوب بلده)
    این حسابدار مثل ایران نیست که در محل شرکت شما کار کند این حسابدار خودش دفتر دارد و کارهای شما را هم انجام میدهد ضمنا در ابتدای کار شما نمیتونید شرکتتون را بدون حسابدار اداره کنید این فرد مالی مشاور و محاسب می باشد و رنج حقوقشان تقریبا مشخض هست.
    7-در مورد مكان شركت اگر من بخوام در ابتدا مكان شركت رو اجاره كنم چقدر هزينه مشاور املاك ميشه؟ آيا مثل ايران هست ؟ من ميخوام در ابتدا همون محل سكونتم رو به عنوان دفتر شركت ارائه بدهم. بستگی به محل اجاره دارد مثلا برای یک خانه 70 متری در محله مرتر که اجاره آن ماهی 800 لیر می باشد مشاور املاکی 1000 لیر می گیرد شما همان محل سکونتون را به عنوان دفتر کارتان اعلام کنید و باید یک میز، کامپیوتر، تلفن و صندلی داشته باشد که نشان دهید دارید کار اداری انجام میدید.
    8-در مورد مناطق آزاد صنعتي استانبول كه به كار من ميخوره به نظر شما اگر شركتم رو در اونجا تاسيس كنم بهتره يا در خود استانبول. چقدر تفاوتش هست(از نظر هزينه ماليات و خدمات شهري و اجاره ملك )؟فاصله اش تا شهر استانبول چقدره؟اگر بعد از توليد محصولات در منطقه آزاد بخوام محصولم رو به شهرهاي تركيه(خارج از منطقه آزاد )بيارم و بفروشم آيا دولت تركيه هزينه اي رو به عنوان گمركي(هزينه گمركي واردات) از من ميگيره؟
    9- جايي هست كه من بتونم از خدماتي كه دولت تركيه به توليد كننده ها ميده اطلاعاتي كسب كنم؟ حسابدار شما بهترین منبع اطلاعات هست که این اطلاعات را از ایشان بگیرید
    ببخشيد از اينكه طولاني شد و با تشكر از شما كه پاسخ ميديد.
    در ضمن دوست گرامی پیشنهادی که برای شما دارم این است قبل از اینکه اقدام به کاری انجام بدید یک سفر 2 روزه به ترکیه داشته باشید و خودتون از نزدیک با موارد آشنا بشید من کاری که میتونم انجام بدم شما را با این حسابدار خودم آشنا کنم و شما سئوالاتتون را بپرسید اگر براتون مناسب بود اقدامات بعدی را انجام بدهید

Junior Member

با سلام
    خدمت دوست عزيز DNK ي گرامي
    اينكه شما به سوالات من ودوستان ديگر پاسخ ميدهيد جاي سپاسگذاري دارد.اول در مورد شماره تلفن حسابدار اگر زحمت بكشيد و در يك پيام خصوصي آنگونه كه فرموديد در اختيار بنده قرار دهيد بسيار ممنون مي شوم.البته همانگونه كه اطلاع داريد براي راه انداري شركتهاي توليدي يك سري اقتضائاتي يا در حقيقت زير ساختهاي احتياج است كه من هم اكنون مشغول مهيا كردن اين زير ساختها هستم .اميدوارم كه در سال جاري ميلادي قادر باشم حضورا براي بررسي شرايط از تركيه بازديدي داشته باشم .
    1-در مورد ماليات بر درآمد شركت كه خوب شما بهتر ميدانيد كه اين ماليات به عنوان tax on corporate income شناخته ميشود كه در تركيه 20 درصد است. و هر شركت يك كد پرداخت ماليات بر درآمد دارد كه از سوي اداره ماليات اختصاص مي يابد و در انگليسي با نام corporate tax code يا ctc شناخته ميشود. و همانطور كه از اسمش پيداست ماليات بر درآمد (سود) شركت است. در مورد در آمد اشخاص هم به همين صورت است يعني هر شخصي با توجه به ميزان درآمدي كه دارد مي بايست ماليات پرداخت كند. مثلا يك كارمند بايد ماليات بر درآمد اشخاص را پرداخت كند كه در انگليسي tax on individual income شناخته ميشود كه با پرداخت آن هر شخص يك كد بنام ITC يا income tax code دريافت ميكند .حالا سوال من اين است كه من هم كه تنها مالك يا سهامدار يك شركت هستم (و از جايي حقوق نميگيرم بلكه خودم از يك شركت درآمد دارم)علاوه بر اينكه ماليات شركت رو دادم بايد از سود باقي مانده از در آمد شركت ماليات بر درآمد اشخاص يا همون tax on individual income رو هم پرداخت كنم؟
    2-در مورد ماليات اجاره كه فرموديد اين ماليات دقيقا چقدر است؟
    3-اينكه فرموديد هزينه تاسيس شركت در وزارت صنعت و تجارت با توجه به نوع شركت و سرمايه اوليه متفاوته لطفا يك ميزان حداقلي رو كه خودتون هزينه كرديد رو براي به دست آوردن يه تقريب بفرماييد.
    3-سوال ديگري كه برايم پيش اومده اينه كه با توجه به اينكه كار من يك كار توليدي است آيا من بايد نوع خاصي از شركت رو تاسيس كنم يعني مثلا بايد حتما شركت سهامي تاسيس كنم يا اينكه ميتونم كار توليديم رو با يك شركت مثلا تحت عنوان شركت با مسئوليت محدود به نام انگليسي limited liability company يا نام اختصاري tdt راه اندازي كنم؟يعني اگه كسي يك كالا يا يك برند(brand) يا نام تجاي جديد توليد كنه با همون شركت با مسئوليت محدود ميتونه يا بايد نوع ديگه اي از شركت رو تاسيس كنه؟
    4-در مورد شهر اگه ما در يك شهر ديگه مثلا در آنكارا شركت تاسيس كنيم و بخواهيم در استانبول فعاليت كنيم مشكلي پيش نمياد؟يعني احتياج پيدا ميكنيم به اون جايي كه شركت رو تاسيس كرديم در آينده مراجعه كنيم (براي كارهاي اداري يا هر كار ديگه )؟
    بازم ممنونم كه توجه ميفرماييد .